Hoşgeldiniz!

Bir Kız Var Nişan Eden

Onay Şahin Bir Kız Var Nişan Eden 03:44
Onay Şahin Bir Kız Var Nişan Eden 334.025 izlenme - 6 yıl önce Onay Şahin Bir Kız Var Nişan Eden Orjinal Video Klip İzle
Onay Sahin - Bir Kız Var Nişan Eden 03:44
Onay Sahin - Bir Kız Var Nişan Eden 14.281 izlenme - 6 yıl önce bir kız var nişan eden ...........
Onay Şahin - Bir Kız Var Nişan Eden 03:44
Onay Şahin - Bir Kız Var Nişan Eden 6.198 izlenme - 6 yıl önce
Onay Şahin - Bir Kız Var Nişan Eden 03:44
Onay Şahin - Bir Kız Var Nişan Eden 1.374 izlenme - 3 yıl önce Horon Düzü © 2012 ESEN MÜZİK Bir kız var nişan eden Beni perişan eden O kızın sebebine Geçmem gümüşhaneden Vay seni gümüşhane Vermedin bana yari Bak daha gelirmiyim Ziganadan yukarı Karşı beri liseler Dertlerimi bilseler O kız öldü deseler Evlendi demeseler Oy derede balıklar Ettiğim sevdalıklar Ne böyle sevda olsun Ne böyle ayrılıklar -- Albüm hakkında: Karadeniz ezgilerinin güçlü sesi Onay Şahin, son albümü "Horon Düzü" ile dinleyicilerle buluşuyor. 2008 ve 2010 yıllarında çıkardığı "Onaylı Kaydeler 1-2" albümleri ile büyük beğeni toplayan sanatçının "Horon Düzü" adını verdiği son albümü, 2 Nisan'da Esen Müzik etiketiyle çıkıyor. Karadeniz müziğinin aranan ismi Onay Şahin'in "Horon Düzü" adlı albümünde 10 adet türkü bulunuyor. Düzenlemelerin Soner Arıca'ya ait olduğu türkülerin sözlerinin çoğu Onay Şahin'e ait. Bununla birlikte albümde Muhammet Kurt, Cemal Kadir Kaya, Hasan Tunç, Onur Atmaca'ya ait söz ve müzikler ile anonim türküler de yer alıyor. Albümün ilk video klibi "Biz Kız Var Nişan Eden" adlı türküye çekildi. Sözleri Onay Şahin, müziği Muhammet Kurt'a ait olan türkünün klip yönetmenliğini Faik Keskin üstlendi.
bir kız var nişan eden onay şahin 03:44
bir kız var nişan eden onay şahin 2.629 izlenme - 6 yıl önce
Bir Kız Var Nişan Eden (Onay Şahin) 03:44
Bir Kız Var Nişan Eden (Onay Şahin) 1.181 izlenme - 6 yıl önce
Bir Kız Var Nişan Eden ( Onay Şahin) 03:44
Bir Kız Var Nişan Eden ( Onay Şahin) 673 izlenme - 4 yıl önce Yükleyen : Serhat Akman ( Kelkitliserhat )
(Onay Şahin) -Bir Kız Var Nişan Eden  Official Music Video #birkızvarnişaneden #onayşahin 03:44
(Onay Şahin) -Bir Kız Var Nişan Eden Official Music Video #birkızvarnişaneden #onayşahin 294 izlenme - 2 yıl önce Horon Düzü © 2012 ESEN MÜZİK Albümü satın almak için http://bit.ly/horonduzu Şarkıyı yüklemek için http://bit.ly/horonduzudijital Bir kız var nişan eden Beni perişan eden O kızın sebebine Geçmem gümüşhaneden Vay seni gümüşhane Vermedin bana yari Bak daha gelirmiyim Ziganadan yukarı Karşı beri liseler Dertlerimi bilseler O kız öldü deseler Evlendi demeseler Oy derede balıklar Ettiğim sevdalıklar Ne böyle sevda olsun Ne böyle ayrılıklar -- Albüm hakkında: Karadeniz ezgilerinin güçlü sesi Onay Şahin, son albümü "Horon Düzü" ile dinleyicilerle buluşuyor. 2008 ve 2010 yıllarında çıkardığı "Onaylı Kaydeler 1-2" albümleri ile büyük beğeni toplayan sanatçının "Horon Düzü" adını verdiği son albümü, 2 Nisan'da Esen Müzik etiketiyle çıkıyor. Karadeniz müziğinin aranan ismi Onay Şahin'in "Horon Düzü" adlı albümünde 10 adet türkü bulunuyor. Düzenlemelerin Soner Arıca'ya ait olduğu türkülerin sözlerinin çoğu Onay Şahin'e ait. Bununla birlikte albümde Muhammet Kurt, Cemal Kadir Kaya, Hasan Tunç, Onur Atmaca'ya ait söz ve müzikler ile anonim türküler de yer alıyor. Albümün ilk video klibi "Biz Kız Var Nişan Eden" adlı türküye çekildi. Sözleri Onay Şahin, müziği Muhammet Kurt'a ait olan türkünün klip yönetmenliğini Faik Keskin üstlendi.
Onay Şahin Bir Kız Var Nişan Eden 03:44
Onay Şahin Bir Kız Var Nişan Eden 149 izlenme - 4 yıl önce Horon Düzü (2012) - Esen Elektronik San.
Kutluhan Çalışkan - Bir Kız Var Nişan Eden 00:25
Kutluhan Çalışkan - Bir Kız Var Nişan Eden 160 izlenme - 4 yıl önce Kutluhan Çalışkan - Bir Kız Var Nişan Eden (Kemençe)
Onay Şahin - Bir Kız Var Nişan Eden 03:43
Onay Şahin - Bir Kız Var Nişan Eden 7 izlenme - 4 ay önce
Esintiler-Bir Kız Var Nişan Eden (Onay Şahin) 03:47
Esintiler-Bir Kız Var Nişan Eden (Onay Şahin) 11 izlenme - 2 yıl önce Esintiler: Karadeniz © 2014 ESEN MÜZİK iTunes'dan dijital albüm satın almak için: http://bit.ly/esintiler-karadeniz