Hoşgeldiniz!

bir kova buz

 Hülya Avşar Als Hastalarına Destek Geldi 00:15
Hülya Avşar Als Hastalarına Destek Geldi 31.889 izlenme - 3 yıl önce Als hastalarına destek için düzenlenen bir kova buz akımına katılan ünlüler arasına Hülya Avşar da katıldı..Avşar kızının zor anlarını izliyoruz..
Bir Kova Su Kampanyası En Kötü Denemeler - ALS Ice Bucket Challenge Fails Compilation 04:03
Bir Kova Su Kampanyası En Kötü Denemeler - ALS Ice Bucket Challenge Fails Compilation 21.210 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve hastalara yardımcı olacak maddi imkanları sağlamak amacıyla başlatılan 'Ice bucket challenge' (Bir kova buz) kampanyası tüm dünyada ve Türkiye'de çığ gibi büyüyor. #ALSIceBucketChallenge ALS hastalığına farkındalık için yapılan Ice Bucket Challenge (Buzlu Kova), işte böyle bir hastalık için dünya çapında bir kampanyaya dönüştü. Hem hastaya, hem yakınlarına tahammül fersah bir sınavda yardım eli uzatmak için. Amerika’da çok kısa bir sürede 15,5 milyon dolar yardım parası toplandı. Türkiye’de ise henüz sadece 4 bin lira toplanabildi. Instagram hesabından video paylaşan onlarca tanınmış sporcu ve sanatçı ALS Hastalığı için kafalarında buzu kova dolu su döküyorlar.
Akımın Yeni Adı Bir Kova Buz - Justin Timberlake 01:04
Akımın Yeni Adı Bir Kova Buz - Justin Timberlake 5.296 izlenme - 3 yıl önce ABD'de başlayacan 'Ice Bucket Challenge' çılgınlığı tüm dünyaya yayılıyor. ALS hastalığına dikkat çekmek için başlatılan kampanyada meydan okunan kişi başında aşağı bir kova buzlu su döküyor. Peki, ALS ne demek? ALS hastalığı nedir? İşte ALS belirtileri ve ALS tedavisi hakkında bilgiler... ALS Hastalığı Nedir? (ALS Belirtileri - ALS Tedavisi) ALS Hastalığı Nedir? ALS Ne Demek? ALS Belirtileri Nelerdir? ALS Tedavisi Nasıl Yapılır? ALS Hastası Ünlüler. Ice Bucket Challenge Kampanyası Hakkında Son Haberler. Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS) Hastalığı Hakkında Tüm Bilgiler bugun.com.tr'de... Amerikalılar ALS hastalığına dikkat çekmek ve bütçe oluşturmak için yeni bir akım başlattı. Buna göre "bir kova buz" teklifi alan kişi, 24 saat içinde başından aşağı bir kova buz döküyor. Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'ten ünlü oyuncular Hilary Duff ve Mickey Rourke'a kadar pek çok kişi bu akımın öncüsü oldu. "Bir kova buz" adlı akıma göre, meydan okuma davetini alan kişinin 24 saat içinde başından aşağı bir kova buzlu su dökmesi gerekiyor. Dökerse, 3 kişiye daha teklif gönderiyor. Eğer dökmezse, ALS için 100 dolar bağış yapması gerekiyor. Bu akım sayesinde birkaç gün içinde ALS için 9 buçuk milyon dolar bağış toplandı. Kampanyanın önemli bir boyutu, kovayla buz dökme eyleminin sosyal medyada fotoğraf ya da video olarak paylaşılması... Böylece kampanya daha iyi duyurularak dayanışmanın gücü de artmış olacak. Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, Microsoft kurucusu Bill Gates, futbolcu Cristiano Ronaldo, talk show yapımcısı Jimmy Fallon, şarkıcı Justin Timberlake, Justin Bieber, ünlü oyuncular Hilary Duff ve Mickey Rourke da kampanyaya katılan ünlüler arasında.
 En Komik İce Bucket Challenge kazaları 04:03
En Komik İce Bucket Challenge kazaları 1.668 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su dökmeye çalışan insanların uğradıkları komik kazalar.
Hülya Avşar'dan Als Hastalarına Destek 00:51
Hülya Avşar'dan Als Hastalarına Destek 1.377 izlenme - 3 yıl önce Als Hastalarına Destek İçin Düzenlenen Bir Kova Buz Akımına Katılan Ünlüler Arasına Hülya Avşar Da Katıldı.. Avşar Kızının Zor Anlarını İzliyoruz..
Ice Bucket Challenge #TÜRKİYE Türk Ünlüler Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ,Özge Ulusoy ALS Destek 11:16
Ice Bucket Challenge #TÜRKİYE Türk Ünlüler Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ,Özge Ulusoy ALS Destek 1.236 izlenme - 3 yıl önce Türk Ünlüler'den ALS Hastalarına Destek #Icebucketchallenge (Hülya,Şahan,Burcu,Arda,Kıvanç) Cem Yılmaz , Burcu Esmersoy Hadise, Kıvanç Tatlıtuğ #icebucketchallenge
Bir Kova Buz Kampanyasında En Komik Anlar 03:08
Bir Kova Buz Kampanyasında En Komik Anlar 740 izlenme - 3 yıl önce İCE BUCKET CHALLENGE NEDİR ? HANGİ ÜNLÜLER KATILDI ? NEDEN KATILDI ? Şu sıralar Amerika’da patlayan ice bucket challenge, ALS hastalığına dikkat çekmek ve bağış yapmak için insanların önce kafalarından aşağıya buz dolu bir kova su döküp sonra ALS Derneğine bağış yaptıkları bir akım. Ice Bucket Challenge Nedir? Ice Bucket Challenge Türkçe’ye çevrildiğinde Buz Kovası Meydan Okuması olarak isimlendirilebilir. Ama daha öncede bahsettiğimiz gibi bu bir meydan okumadan ziyade insanların bir birine hayır işi paslamaları ile alakalı. Sonuçta bu meydan okumayı kabul edip yapan kişi başka isimler verip onlara meydan okuyor ve onlarda bunu yapıp bağışta bulunuyor. Böylece ALS Derneği için hatırı sayılır bir bağış toplandı ve toplanmaya devam ediyor. Viral olarak, yani Youtube gibi ortamlarda yayılarak tanımı gerçekleşen bu akım gayet başarılı oldu ve sayısız ünlünün katılması ile ileride ders olarak anlatılabilecek seviyede bir başarıya ulaştı. Olayı anlatırken kurallarını da zaten anlatmış olduk. Kısaca kurallara değinecek olursak; meydan okumayı kabul ettiğinizi, meydan okuduğunuz isimleri (genellikle 3 kişiye daha meydan okunuyor) ve başınızdan boşalan buz dolu kovayı videoya kaydediyorsunuz ve meydan okuduğunuz kişiler de aynı şeyi 24 saat içinde yapmak zorunda kalıyor. Videonun dışında veya içerisinde ise yaptığınız bağışınızı yapıyorsunuz. Olay bu kadar basit.
Ice Bucket Challenge Türkiye - Katılan Türk Ünlüler 03:38
Ice Bucket Challenge Türkiye - Katılan Türk Ünlüler 501 izlenme - 3 yıl önce Ünlüler, "ALS" adlı sinir hastalığına karşı savaş açmak için ilginç bir kampanya başlattı. Arda Turan'dan ALS hastalarına destek (Ice Bucket Challenge ALS)
Ice bucket challenge Yaparken Kafaya Kepçe Düşmesi 00:22
Ice bucket challenge Yaparken Kafaya Kepçe Düşmesi 481 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge Yaparken Kafaya Kepçe Düşmesi ıce Bucket Challenge Nasıl Yapılır? ıce Bucket Challenge Kampanyasına Katılan Kişi Başından Aşağı Buzlu Su Dolu Bir Kova Suyu Boca Ediyor. Bunu Yapmadan Önce İse 3 Kişiye Ice Bucket Challenge İçin Meydan Okuyor. Meydan Okunan Kişi Bir Kova Buzlu Suyu 24 Saat İçinde Başından Aşağı Döküp Videosunu Yayınlamak Zorunda.
Playboy Kızlarından Ice Bucket Challenge 01:45
Playboy Kızlarından Ice Bucket Challenge 680 izlenme - 2 yıl önce Malum bir Ice Bucket Challenge dır almış başını gidiyor. Artık iş çığrından çıkmış, amacına hizmeti bırakmış, ikoncanların yeni oyun trendlerinden olmuştur. Görüntülerdeki Playboy Playmate kızlarına da Cooper Hefner meydan okumuş ve de bu hanım kızlar da bu meydan okumaya bu şekilde karşılık vermişler. Cıvık lan bu sanal alem, ne yapsan bir süre sonra boku çıkmaya mahkum. O değil de küresel ısınma vardı lan bir ara n'oldu o iş?
Bir Kova Buz Kampanyası 00:37
Bir Kova Buz Kampanyası 283 izlenme - 3 yıl önce Sinir sistemi hastalığı ALS'ye karşı bilinçlendirme amacıyla başlatılan baştan aşağı buzlu su dökme kampanyasına, Beşiktaş Teknik Direktörü Bilic ile futbolcular Atiba, Ersan Gülüm ve Veli Kavlak ile Fenerbahçe'den Diego da katıldı Bilic, kampanya için A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim'e meydan okudu.
Ice Bucket Challenge #TÜRKİYE Türk Ünlüler Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ,Özge Ulusoy ALS Destek 11:16
Ice Bucket Challenge #TÜRKİYE Türk Ünlüler Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ,Özge Ulusoy ALS Destek 246 izlenme - 3 yıl önce Türk Ünlüler'den ALS Hastalarına Destek #Icebucketchallenge (Hülya,Şahan,Burcu,Arda,Kıvanç) Cem Yılmaz , Burcu Esmersoy Hadise, Kıvanç Tatlıtuğ #icebucketchallenge
Ezgi Mola  #TÜRKİYE #ALS Ice Bucket Challenge Als Buz Kovası Meydan Okuma Als Destek 00:32
Ezgi Mola #TÜRKİYE #ALS Ice Bucket Challenge Als Buz Kovası Meydan Okuma Als Destek 233 izlenme - 3 yıl önce Ezgi Mola Als Farkındalık Als Ice Bucket Challenge #alsicebucketchallange BAGIS ICIN ALS.ORG.TR Ezgi mola En Kaliteli YouTube Kanali Lütfen Abone Olunuz Teşekkürler.
Ice Bucket Challenge'ı Yanlış Anlayan Ergen - Kımon Beybi 00:37
Ice Bucket Challenge'ı Yanlış Anlayan Ergen - Kımon Beybi 273 izlenme - 3 yıl önce ALS hastaları için başlatılan Ice Bucket Challenge'yi çok yanlış anlayan bir arkadaşımız sudan sonra kımonlıyor!
ALS Ice Bucket Challeng Rus Kızı: Sıkıysa Bunu Yapın 00:31
ALS Ice Bucket Challeng Rus Kızı: Sıkıysa Bunu Yapın 179 izlenme - 3 yıl önce ALS, namı diğer kas erimesi için sahil kenarında, ılık suyla bir kova duş alıp, kuruş da yardım etmeyenlere sesleniyorum. Sıkıysa bu kızın yaptığını yapın.
Kylie Jenner Als Hastalığına Destek 00:52
Kylie Jenner Als Hastalığına Destek 147 izlenme - 3 yıl önce Tüm dünyanın ve Türkiye'nin destek olduğu Ice Bucket Challenge yani diğer bir anlamıyla "Bir Kova Buz" çalışmasına o da katıldı Als Hastalığına Destek
Cem Yılmaz Gora Als Ice Bucket Challenge #als  Gora 00:46
Cem Yılmaz Gora Als Ice Bucket Challenge #als Gora 145 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz Zamanında Gora'dan Als Sosyal Sorumluluk Projesi Olan Ice Bucket Challenge'a Destek Vermiş Bakalım İzleyelim :) #icebucketchallenge ileri Görüşlü Cem Yılmaz :)
Mustafa Ceceli #ALS #TÜRKİYE Ice Bucket Challenge ALS Buz Kovası Meydan Okuma  #als 00:40
Mustafa Ceceli #ALS #TÜRKİYE Ice Bucket Challenge ALS Buz Kovası Meydan Okuma #als 145 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Ceceli 'Bismillah' dedi ALS 'ye meydan okudu ALS ıce bucket challenge-als hastalarına destek Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, ALS için Acun Ilıcalı'ya medyan okudu.
ALS Ice Bucket Challenge - Leğeni Yanlışlıkla Kendi Üzerine Döküyor 00:20
ALS Ice Bucket Challenge - Leğeni Yanlışlıkla Kendi Üzerine Döküyor 142 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığına farkındalık için başlayan sosyal sorumluluk projesi ice bucket challenge #icebucketchallenge dumur anlarından bazıları Türkiye'den geldi. İşte O Anlar
Ice Bucket Challenge - Kıvanç Tatlıtuğ 01:30
Ice Bucket Challenge - Kıvanç Tatlıtuğ 139 izlenme - 3 yıl önce Ice Buklet Challenge Sosyal Sorumluluk Projesine Kıvanç Tatlıtuğ'da destek oldu ve buzları başından aşağı döktü . ALS hastalığına dikkat çekmek için yapılan kampanyadır.
İlyas Salman'ın Als Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 00:02
İlyas Salman'ın Als Farkındalığı Yaratmak İçin Kafasından Aşağıya Buzlu Su Dökmesi 118 izlenme - 3 yıl önce İlyas Salman ALS farkındalığı yaratmak için kafasından aşağıya buzlu su dökmüş. İzleyelim.. NOT: Buradaki amaç ALS hastaları ile dalga geçmek değil, biraz da olsa güldürmektir.
İzmir'de Otel Çalışanlarıı Ve Genel Müdürden Bir Kova Buz Kampanyasına Destek 02:29
İzmir'de Otel Çalışanlarıı Ve Genel Müdürden Bir Kova Buz Kampanyasına Destek 144 izlenme - 3 yıl önce 100 Otel Çalışanı Ve Genel Müdürden Bir Kova Buz Kampanyasına Destek - İzmir İzmir'de Bir Grup Otel Çalışanı, Sinir Sistemi Hastalığı 'amiyotropik Yanal Skleroz'a (als) Dikkati Çekmek Amacıyla Başlatılan Baştan Aşağı Buzlu Su Dökme Kampanyasına Katılarak Destek Verdi....
En Komik 10 Ice Bucket Challenge Kazası 05:32
En Komik 10 Ice Bucket Challenge Kazası 134 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge Kazalarının en komik 10 videolarını izliyoruz! iyi seyirler.....
Yabancıların Ice Bucket Challenge Videoları 02:48
Yabancıların Ice Bucket Challenge Videoları 89 izlenme - 3 yıl önce ALS hastalığı için başlatılan bir kova buz kampanyasına Justin Bieber, Lebron James, Jon Bon Jovi, Kobe Bryant, Taylor Swift & dahil herkesten destek geldi.
Als Ice Bucket Challenge 00:12
Als Ice Bucket Challenge 69 izlenme - 3 yıl önce Als hastalığına dikkat çekmek için yapılan sosyal sorumluluk projesi "bir kova buz"a farklı bir destek
ALS Ice Bucket Challenge Kazaları 01:47
ALS Ice Bucket Challenge Kazaları 52 izlenme - 3 yıl önce Ice Bucket Challenge Compilation 2014 Funniest Ice Bucket Challenge 2014 ALS ICE BUCKET CHALLENGE Subscribe for FUNNY Ice Bucket Challenge Videos... ALS Ice ...
Wilma Elles ALS Ice Bucket Challenge #TÜRKİYE-ALS Hastalarına Destek Ahmet Davutoğlu'na Meydan Okudu 00:39
Wilma Elles ALS Ice Bucket Challenge #TÜRKİYE-ALS Hastalarına Destek Ahmet Davutoğlu'na Meydan Okudu 52 izlenme - 3 yıl önce Wilma Elles Ice Bucket Challenge - ALS Hastaları İçin Ahmet Davutoğluna Meydan Okudu Wilma Elles Ice Bucket Challenge Ahmet Davutoğlu ALS Hastaları Wilma Elles
Als Hastaları İçin Kafasından Kovalarca Süt Döktüren Türkücü 10:05
Als Hastaları İçin Kafasından Kovalarca Süt Döktüren Türkücü 55 izlenme - 2 yıl önce Hakkarili bu abimiz(Aydın Aydın), taze taze güzelim keçive koyun sütlerini başından aşağıya döktürüyor. Video biraz uzun Süt dökme işlemi 5:15 de felan başlıyor. O dakikaya kadar süt sağılıyo abimiz türkü söylüyor felan. İşin Can alıcı noktası ise, "neden su değilde süt döküyorsunuz" diye sorduklarında "su israfı olmasın diye süt döktüm" diyor abimiz.