Hoşgeldiniz!

bir milyon

Gülben Ergen Ve Yusuf Dinçer'in Romantik Anları 00:17
Gülben Ergen Ve Yusuf Dinçer'in Romantik Anları 174.629 izlenme - 4 yıl önce Pelin Çift'in sunduğu, Okan Bayülgen, Bülend Özveren ve Gülben Ergen'in jüri üyesi olarak görev yaptığı, Türk Televizyon tarihinin en büyük ödüllü yarışması "Bir Milyon Kimin" Gülben Ergen ve Yusuf Dinçer'in Romantik Anları
Bir Milyon Kimin'de Okan'ı Çıldırtan Yarışmacı 03:29
Bir Milyon Kimin'de Okan'ı Çıldırtan Yarışmacı 63.150 izlenme - 4 yıl önce “BİR MİLYON KİMİN” ELEMELERİ YAYINDA! #BarbarosHayretPasa Soruları verdik. Yetmedi, cevaplarını da verdik. Bir Milyon Liralık ödülümüzü de hazırladık, şimdi tüm Türkiyeye soruyoruz; Bir Milyon Kimin? Artık sıra bu sorunun cevabını bulmaya geldi… Sahibini bekleyen Bir Milyon Lira için, kendine güvenen ev kadınlarından akademisyenlere, her yaştan, her şehirden adayların katıldığı “Bir Milyon Kimin” elemelerinde, Okan Bayülgen, Bülent Özveren ve Gülben Ergen cevapları önceden verilmiş 10 Soru sordu. Bir Milyon Ödüllü bir yarışma için on tane soruya cevap verecek olmak belki biraz kolay görünebilir... Ama ışıklar yanıp kameralar adaylarımıza döndüğünde, en basit sorular bile birden zorlaşabiliyor. Sorular kimi adaylar için çalıştığı yerden, çok kolay geldi, yarı finale kaldı, kimi ise zorlandı, sorulara çok renkli, çok eğlenceli cevaplar verdi.
Okan Bayülgen 'biz Burada Saksı Değiliz!' 03:29
Okan Bayülgen 'biz Burada Saksı Değiliz!' 48.183 izlenme - 4 yıl önce "BİR MİLYON KİMİN"DE OKAN BAYÜLGEN İSYAN ÇIKARDI! "Biz burada saksı değiliz!" diye isyan çıkarıp, "Kalkın halay çekiyoruz!" diyerek Bülent Özeveren ve Gülben Ergen'i isyana davet etti!
Bir Milyon Kimin'de Okan'ı Çıldırtan Yarışmacı 03:29
Bir Milyon Kimin'de Okan'ı Çıldırtan Yarışmacı 23.746 izlenme - 4 yıl önce “bir Milyon Kimin” Elemeleri Yayında! #barbaroshayretpasa soruları Verdik. Yetmedi, Cevaplarını Da Verdik. bir Milyon Liralık Ödülümüzü De Hazırladık, Şimdi Tüm Türkiyeye Soruyoruz; bir Milyon Kimin? artık Sıra Bu Sorunun Cevabını Bulmaya Geldi… sahibini Bekleyen Bir Milyon Lira İçin, Kendine Güvenen Ev Kadınlarından Akademisyenlere, Her Yaştan, Her Şehirden Adayların Katıldığı “bir Milyon Kimin” Elemelerinde, Okan Bayülgen, Bülent Özveren Ve Gülben Ergen Cevapları Önceden Verilmiş 10 Soru Sordu. bir Milyon Ödüllü Bir Yarışma İçin On Tane Soruya Cevap Verecek Olmak Belki Biraz Kolay Görünebilir... Ama Işıklar Yanıp Kameralar Adaylarımıza Döndüğünde, En Basit Sorular Bile Birden Zorlaşabiliyor. sorular Kimi Adaylar İçin Çalıştığı Yerden, Çok Kolay Geldi, Yarı Finale Kaldı, Kimi İse Zorlandı, Sorulara Çok Renkli, Çok Eğlenceli Cevaplar Verdi.
Okan Bayülgen Ve Gülben Ergen'in Tatlı-Sert Tartışması 01:53
Okan Bayülgen Ve Gülben Ergen'in Tatlı-Sert Tartışması 27.064 izlenme - 4 yıl önce Bir Miyon Kimin'de Okan Bayülgen ve Gülben Ergen "Ben Kurabiye Değilim" Tartışmasında!
Okey Extra Play Store Hilesi 1.000.000 $ Bedava Çip 01:54
Okey Extra Play Store Hilesi 1.000.000 $ Bedava Çip 4.590 izlenme - 1 yıl önce Okey Extra Bedava çip hilesi
Okan Bayülgen: 01:23
Okan Bayülgen: "ben Coğrafya Öğretmeni Gibi Sunucu İstemiyorum!.." 10.826 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen: "Ben Coğrafya Öğretmeni Gibi Sunucu İstemiyorum!.." (Bir Milyon Kimin)
£rman £nder~kafam SSir Milyon 03:05
£rman £nder~kafam SSir Milyon 10.807 izlenme - 8 yıl önce £rman £nder~kafam bir milyon
Kafam Bir Milyon & Kapalı Gişe 02:44
Kafam Bir Milyon & Kapalı Gişe 12.468 izlenme - 10 yıl önce kafam bir milyon & kapalı gişe
Pratik Votka-Karpuz Yapımı 00:36
Pratik Votka-Karpuz Yapımı 2.846 izlenme - 2 yıl önce Yazın içimizi serinleten karpuz ile kışın ısıtan votkanın mükemmel buluşması. Yapması pratik yemesi lezzetli bir tarif.
Erman Ender Kafam 1 Milyon 03:08
Erman Ender Kafam 1 Milyon 10.465 izlenme - 8 yıl önce ßy t4km4 t4k4rl4r gururla sunar.pschycopath kırk6
One Million Years BC - Fragman 03:07
One Million Years BC - Fragman 2.888 izlenme - 3 yıl önce Tee 1966 yapımı dinazorlu,mağara adamlı "Milattan önce bir milyon yıl" filminin fragmanı
1,000,000 Sex Shop Açılışı 00:41
1,000,000 Sex Shop Açılışı 3.870 izlenme - 9 yıl önce ............
Coca Cola - Güvenlik Kameraları Reklamı - (2012) 01:01
Coca Cola - Güvenlik Kameraları Reklamı - (2012) 5.199 izlenme - 5 yıl önce coca cola - güvenlik kameraları reklamı - (2012)
Bir Milyon TL Takı Takılan Düğün 04:09
Bir Milyon TL Takı Takılan Düğün 335 izlenme - 5 ay önce Van’ın Başkale ilçesindeki bir aşiret düğününde gelin ve damada 15 kilogram altın ile bir milyon TL para takıldı. İlçedeki Ertuşi Aşireti Lideri İskender Ertuş’un inşaat mühendisi olan oğlu Şeref Ertuş ile iş adamı Muhsin Aydın’ın kızı için görkemli bir düğün töreni yapıldı. İlçede yapılan düğüne Kaymakam Abdulselam Öztürk, İlçe Garnizon Komutanı Albay Tefik Abaşıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Adil Metin, Hakkari eski milletvekili Esat Canan, aşiret liderleri ve yurtdışından gelen yaklaşık 4 bin davetli katıldı. Davetliler, çifte altın ve para takmak için adeta birbirleriyle yarıştı. Davetliler, damadın yanına bırakılan kutuya zarf içine koydukları parayı hediye etmek için uzun kuyruklar oluşturdu.
Kim Bir Milyon Dolar İster 02:34
Kim Bir Milyon Dolar İster 4.255 izlenme - 9 yıl önce adam gercekten cok zeki xd
Hepsi Grubu - Sır 03:34
Hepsi Grubu - Sır 3.761 izlenme - 8 yıl önce
normender-kafam bi milyon 03:06
normender-kafam bi milyon 2.618 izlenme - 7 yıl önce dinleyin yeterr
Arap Usulü Para Saçmak 2 03:54
Arap Usulü Para Saçmak 2 2.086 izlenme - 3 yıl önce Arabistan'ın bağrından kopup gelen prensimiz bir eğlence ortamında etrafa paraları saçmakla meşgul. Arap yağı bol bulunca bir şey yapıyordu di mi? Bu da o hesap olmuş. Not:"Alın lan fakirler karnınızı doyurursunuz" capsi bekliyorum bir arkadaşımızdan. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/45538/arap-usulu-para-sacmak
Yolda 1 Milyon Bulup Ödül Olarak 100 TL Almak 00:42
Yolda 1 Milyon Bulup Ödül Olarak 100 TL Almak 1.530 izlenme - 3 yıl önce Kütahya’nın Simav ilçesinde SSK emeklisi 71 yaşındaki Ahmet Karadağ, yolda bulduğu servet dolu poşeti sahibine teslim etti. İçerisinde 1 milyon liraya tekabül eden banknot, dolar ve euro bulunan poşetin sahibi, yaşlı adama sadece 100 TL bahşiş verdi.
Narkozun Etkisindeki Adamdan Çok Samimi Açıklamalar 19:13
Narkozun Etkisindeki Adamdan Çok Samimi Açıklamalar 636 izlenme - 2 yıl önce Ön yargılarla izlemediğiniz takdirde her dakikasında içten bir gülüş yakalayabileceğiniz çok samimi bir video. Özellikle narkoz deneyimi yaşamış olanların daha çok seveceğini düşünüyorum. Ben baştan sona güldüm. Herkese iyi seyirler.
Bir Milyon Kimin Gülben Ergen Bilek Güreşi 01:01
Bir Milyon Kimin Gülben Ergen Bilek Güreşi 815 izlenme - 4 yıl önce Bir Milyon Kimin Gülben Ergen Bilek Güreşi Frikik Video FRİKİK WORLD
Okan Bayülgen, Pelin Çift'in Ayakabılarına Taktı Çorabı Gökkuşaklı Çıktı! 03:40
Okan Bayülgen, Pelin Çift'in Ayakabılarına Taktı Çorabı Gökkuşaklı Çıktı! 949 izlenme - 4 yıl önce "Bir Milyon Kimin"de Okan Bayülgen Pelin Çift'in topuklu ayakkabılarını kafaya takınca, ortaya gökkuşağı çorapları çıktı.
Vur Patlasın Çal Oynasın - Bir Milyon Alkış Kutlamaları 05:22
Vur Patlasın Çal Oynasın - Bir Milyon Alkış Kutlamaları 551 izlenme - 3 yıl önce Kutupta yaz gibi, damarda kan gibi, sinede yar gibi her an alkışa hasret yaşayan pek muhterem dostlar; dün itibariyle gönüllerimizin sitesi alkışlarlayaşıyorum bir milyonuncu alkışını aldı. Pek tabii ki dansözler masalara çıkacak, göbecikler atılacak, gerdanlar kırılacak, kadehler vurulacaktır. Rahatsız show tv jeneriğiyle, vur patlasın çal oynasın ekibiyle kutlamalar devam etmekte. Aman sağa sola zarar vermeyin ve alkışlamaya devam edin diyoruz efendim.
1 Milyon Borç Ver Aklıma Düşünce Vereyim Komutanım 01:15
1 Milyon Borç Ver Aklıma Düşünce Vereyim Komutanım 600 izlenme - 3 yıl önce Krizin teğet geçtiği ülkemizde gün geçmiyor ki deliren birine rastlamayalım. Sokaklarda ona buna laf atıp, para istemek hep hayalimdir. En iyisi siz bana bir milyon verin, ben size biner biner öderim.
Başkentli Resul - Kafam Bir Milyon 04:15
Başkentli Resul - Kafam Bir Milyon 498 izlenme - 4 yıl önce Deck Kayıt ( Max Gazinosu )
Gülben Ergen Bir Milyon Kimin 22.11.2013 02:32
Gülben Ergen Bir Milyon Kimin 22.11.2013 395 izlenme - 4 yıl önce Gülben Ergen Bir Milyon Kimin 22.11.2013 Frikik Video FRİKİK WORLD
Bir Milyon Kimin Gülben Ergen Bilek Güreşi Frikik Video FRİKİK WORLD 01:01
Bir Milyon Kimin Gülben Ergen Bilek Güreşi Frikik Video FRİKİK WORLD 357 izlenme - 4 yıl önce Bir Milyon Kimin Gülben Ergen Bilek Güreşi Frikik Video FRİKİK WORLD
Hüseyin Kağıt & Nesrin - Kafam Bir Milyon 04:58
Hüseyin Kağıt & Nesrin - Kafam Bir Milyon 485 izlenme - 4 yıl önce Hüseyin Kağıt & Nesrin Düet Kafam Bir Milyon Şarkı Sözleri (lyrics): İçmeden Bir Sarhoş ayyaş olmuşum… Senin yokluğunda Kafam Bir Milyon Ben Alkolik değil Aşka düşmüşüm.. Senin yokluğunda kafam bir milyon ** İçmeden Bir Sarhoş ayyaş olmuşum… Senin yokluğunda Kafam Bir Milyon Ben Maddeye değil Aşka düşmüşüm.. Senin yokluğunda kafam bir milyon ** Bir Sağa bir sola Savruluyorum.. Sen yoksun yanımda kahraluyorum Evimin Yolumu bulamıyorum.. Senin yokluğunda kafam bir milyon ** Bir Sağa bir sola Savruluyorum.. Sen yoksun yanımda kahraluyorum Evimin Yolumu bulamıyorum.. Senin yokluğunda kafam bir milyon ** Sen Gittin ya Bir gün olsun gülmedim. Senden başkasını asla sevmedim. Ağzıma bir damla içki sürmedim. Senin yokluğunda kafam bir milyon ** Sen Gittin ya Bir gün olsun gülmedim. Senden başkasını asla sevmedim. Ağzıma bir damla içki sürmedim. Senin yokluğunda kafam bir milyon ** Bir Sağa bir sola Savruluyorum.. Sen yoksun yanımda kahraluyorum Evimin Yolumu bulamıyorum.. Senin yokluğunda kafam bir milyon ** Bir Sağa bir sola Savruluyorum.. Sen yoksun yanımda kahraluyorum Evimin Yolumu bulamıyorum.. Senin yokluğunda kafam bir milyon ** Bir Sağa bir sola Savruluyorum.. Sen yoksun yanımda kahraluyorum Evimin Yolumu bulamıyorum.. Senin yokluğunda kafam bir milyon
isyanım var ...(kafam bi milyon hesabı ) :) (: 01:22
isyanım var ...(kafam bi milyon hesabı ) :) (: 574 izlenme - 8 yıl önce