Hoşgeldiniz!

Bir Mum Yanar

Ümit Evirgen Bir Mum Yanar 03:52
Ümit Evirgen Bir Mum Yanar 838 izlenme - 8 yıl önce öz e giden arzunun şiddetiyle yazdığım bu şarkıyı; sevgi,saygı ve sadakatle inandığım aşk'a ithaf ediyorum.. ümit evirgen
umit evirgen-olmaz olmaz 03:50
umit evirgen-olmaz olmaz 874 izlenme - 9 yıl önce cok romantik harika bir parca. muzik dunyasinin don kisot'u umit evirgen'den. dinleyin.
Ümit Evirgen - Bir Mum Yanar 03:52
Ümit Evirgen - Bir Mum Yanar 236 izlenme - 7 yıl önce bir mum yanar ümit evirgen
Ümit Evirgen - Bir Mum Yanar 03:52
Ümit Evirgen - Bir Mum Yanar 133 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Bir Mum Yanar(2010) Şarkı Sözleri(lyrics): Bir mum yanar başucumda Yüzümde gölgeler ellerim titrer Gitti giden geri gelmez Perişan halimi kimse bilmez Yoksun artık yüzüm gülmez Sensizliğe gücüm yetmez Sen varken su gibi akıp gitti yıllar Şimdiyse bitmek bilmiyor yaktığım mumlar Kalbim yaprak döküyor artık sonbahar Bu aşk için her gece Her gece bir mum yanar Yoksun artık yüzüm gülmez..
Ümit Evirgen - Fırtına Günleri 04:16
Ümit Evirgen - Fırtına Günleri 64 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Ne bir bahar gösterdin, ne sevda güllerini Ne gözlerime baktın, ne de tuttun ellerimi Karda kışta koydun, dik yokuşta Aşık oldum zalim, ilk bakışta Alıştırdın beni, bu fırtına günlerine Küstürdün hayata, o eski günlerime Alıştırdın beni, yar gurbet ellerine Küstürdün hayata, o eski günlerime Sevdim sevmez olaydım Sevdim sevmez olaydım
Ümit Evirgen - Aşkım Olur Musun 03:32
Ümit Evirgen - Aşkım Olur Musun 52 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Bir Mum Yanar Şarkı Sözleri(lyrics): Vuruldum ilk görüşte Yıldırım aşkı bu işte Yanar oldum sarhoş oldum Aşkı içtim bir dikişte Her şeyi unuttum Ceylan gözlerinde Bölündüm parçalandım Bakınca öyle baygın baygın Aşkım aşkım aşkım olur musun? Bitanem olur musun? Bebeğim olur musun?
Ümit Evirgen - Bir Mum Yanar 03:52
Ümit Evirgen - Bir Mum Yanar 29 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir mum yanar başucumda Yüzümde gölgeler ellerim titrer Gitti giden geri gelmez Perişan halimi kimse bilmez Yoksun artık yüzüm gülmez Sensizliğe gücüm yetmez Sen varken su gibi akıp gitti yıllar Şimdiyse bitmek bilmiyor yaktığım mumlar Kalbim yaprak döküyor artık sonbahar Bu aşk için her gece Her gece bir mum yanar Yoksun artık yüzüm gülmez..
Ümit Evirgen - İstanbul Aşıkları 04:14
Ümit Evirgen - İstanbul Aşıkları 26 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Deniz fenerleri yanar ben yanarım Boğazın serin suları gibi akarım Mavi mavi esiyor ılık rüzgarlar Boğazımda düğüm düğüm hatıralar Kumkapıdan Aksaraya Kalamıştan Çamlıcaya Uzanır saçların Ay ışığında Kadıköyden Üsküdara Beyoğlundan Tarabyaya Duyulur sesim duyulur efkârım İstanbul aşıkları Meyhaneleri barları Bu seyr-ü sefaları Sensiz olmuyor Kız Kulesinde aşıklar Sahillerinde martılar Mest eden o fasıllar Seni söylüyor Ah duman oldum Geç yaşımda ziyan oldum Ah duman oldum Karıştım bulutlara yağmur oldum
Ümit Evirgen - Aşk Dağında Köleyim 03:43
Ümit Evirgen - Aşk Dağında Köleyim 13 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Sevmek çok öncedenmiş Uğruna can verilirmiş Önünde dağlar olsa Delinip de geçilirmiş Dağları mı deleyim? Çölleri mi geçeyim? Bırak artık bu nazı Muradıma ereyim Bu sevda çölünde Susuzluktan mı öleyim? Omzumda kazma kürek Aşk dağında köleyim
Ümit Evirgen - Acırım 03:08
Ümit Evirgen - Acırım 13 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Çarşıda pazarda çıtı pıtı geziyor Her gün her gün bişeyler alıyor İncik boncuk ciciler takıyor O ne yapsa ne giyse yakıyor Fıstık gibi taş gibi Savuruyor kısrak gibi İçimin buzlarını eritiyor Isıtıyor güneş gibi Ahu gözlü şen gülüşlü dilber.. Senin uğruna harcananlara Deli aşkına aldananlara Acırım sana göz koyanlara Beni zorlama bu oyunlara Senin uğruna harcananlara Deli aşkına aldananlara Acırım sana göz koyanlara Beni zorlama Allah aşkına
Ümit Evirgen - Olmaz Olmaz 03:48
Ümit Evirgen - Olmaz Olmaz 12 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Sen uyurken gelip sokulsam yanına Yanağını okşasam dokunsam saçlarına Olmaz olmaz..olmaz olmaz Olmaz olmaz deme..! olmaz olmaz.. Sonra birden uyanıp sarılsan boynuma Buradasın hep ta burada deyipte alsan sol yanına Olmaz olmaz..olmaz olmaz Olmaz olmaz deme..!olmaz olmaz.. Sensiz de yaşanıyor..ümitsiz yaşanmaz..
Ümit Evirgen - Seyreyledim Dünyayı 03:39
Ümit Evirgen - Seyreyledim Dünyayı 9 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Daldım da rüyalara Öylece bakakaldım yıldızlara Çıktım da semalara Şöyle bir baktım dünyaya hayata Seyreyledim uçsuz bucaksız çölleri Seyreyledim masmavi engin denizleri Yüce dağlarda esen yelleri Delice akıp giden nehirleri Seyreyledim dünyayı Kanatsız kuşlar gördüm ağlayan çocuklar Seyreyledim dünyayı Dipsiz kuyular gördüm anlamsız savaşlar Acılar gördüm, acılar gördüm Acılar gördüm,ayrılıklar gördüm..
Ümit Evirgen - Kopuyorum 04:34
Ümit Evirgen - Kopuyorum 9 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Hatıralar duman duman Süzülür geçer aklımdan İçimde bir güneş doğar her gün Her gün eksilir hayattan Her şey çok.. Bir şey yok.. Kopuyorum ama Susuyorum ama Söylüyorum, neydi? Hiç bilmiyorum..
Ümit Evirgen - Aşkım Olur Musun 03:30
Ümit Evirgen - Aşkım Olur Musun 8 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Vuruldum ilk görüşte Yıldırım aşkı bu işte Yanar oldum sarhoş oldum Aşkı içtim bir dikişte Her şeyi unuttum Ceylan gözlerinde Bölündüm parçalandım Bakınca öyle baygın baygın Aşkım aşkım aşkım olur musun? Bitanem olur musun? Bebeğim olur musun?
Ümit Evirgen - Kopuyorum ( Remix ) 03:27
Ümit Evirgen - Kopuyorum ( Remix ) 7 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Mum Yanar Çıkış Tarihi: 04.05.2010 Türkçe Pop