Hoşgeldiniz!

bir sıfır

Göknur - Bir Sıfır 03:32
Göknur - Bir Sıfır 3.302 izlenme - 6 yıl önce
Cihat'ın Kaçırılması - Sıfır Bir 3. Sezon 3. Bölüm 01:05
Cihat'ın Kaçırılması - Sıfır Bir 3. Sezon 3. Bölüm 46 izlenme - 1 ay önce Sıfır Bir "Bir Zamanlar Adana'da" 3. Sezon 3. Bölüm'den "Cihat'ın Kaçırılma" Sahnesi sizlerle... Daha fazlası için takipte kalın!
Asena'dan Muhteşem Oryantal Şov 01:49
Asena'dan Muhteşem Oryantal Şov 762 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin, sevilen yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır’ın dün akşam yayınlanan bölümüne Asena’nın dans şovu damgasını vurdu. Programın açılış sorusu olarak gizemli bir şekilde stüdyoya gelen ve kendisini belli etmeden dans eden Asena herkesi şaşırtmayı başardı. Sorunun cevabı olarak bu kişi Asena değildir diyen Nermin Hanım ve eşi karşısında ünlü oryantali görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Daha sonra sahneye çıkan Asena ise oryantal dans şovu ile eğlenceli anlara imza atarken herkesi kendine hayran bıraktı. Soruyu bilenin değil, cevabı bulanın kazandığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır yeni bölümü ile bu akşam saat 19.30’da Kanal D’de .
Asena'nın Muhteşem Dansı Sosyal Medyayı Salladı 01:49
Asena'nın Muhteşem Dansı Sosyal Medyayı Salladı 583 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin, sevilen yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır’ın dün akşam yayınlanan bölümüne Asena’nın dans şovu damgasını vurdu. Programın açılış sorusu olarak gizemli bir şekilde stüdyoya gelen ve kendisini belli etmeden dans eden Asena herkesi şaşırtmayı başardı. Sorunun cevabı olarak bu kişi Asena değildir diyen Nermin Hanım ve eşi karşısında ünlü oryantali görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Daha sonra sahneye çıkan Asena ise oryantal dans şovu ile eğlenceli anlara imza atarken herkesi kendine hayran bıraktı.
Sıfır Bir - 1. Bölüm Teaser 00:46
Sıfır Bir - 1. Bölüm Teaser 199 izlenme - 1 yıl önce https://www.facebook.com/sifirbirdizi/ https://twitter.com/sifirbirdizi Savaş, Cio ve Özgür, Adana'nın Hürriyet Mahallesi'nde doğup büyümüş, 20 li yaşlarında 3 gençtir. Savaş hem yaşı itibariyle, daha da önemlisi cesareti, gözükaralığı, zekası ve kiritik zamanlarda aldığı doğru kararlar nedeniyle ''Abi'' konumundadır. Zamanla bu özelliği sayesinde kendisinden yaşça büyüklerin bile 'Abisi' olacaktır. Cio ise biraz gösteriş meraklısı, gücüyle ve yaptıklarıyla övünmeyi seven, ama bunları bile hep planlı şekilde yapan birisidir. Zekidir. Anlık gibi verdiği tepkiler bile aslında planlıdır ve bir amaca hizmet eder. Hem fiziksel, hem de zihinsel gücünü doğru kullanmaya çalışır. Yaptıkları işlerde kendini arka planda tutabilmeyi iyi becerir. Özgür ise, şair ruhlu, sessiz, sakin birisidir. Aynı zamanda yeri geldiğinde bir o kadar da cani olabilecek bir yapıdadır. Örneğin birisini vursa, öldürdüğünden emin olabilmek için gidip bir de kafasına sıkabilir. Ama yaralı bir kediye yardım edebilmek için de herşeyi yapabilecek birisidir. Soygun ya da hırsızlık gibi işlerde, çoğunlukla parayı alan kişi olmak yerine işin başka bir tarafına yardım eder. Bu üç yakın arkadaşın, bir de yeri geldiğinde kendilerine yardım eden, onlarla suç ortaklığı yapan akrabaları ve arkadaşları vardır. Ama temel kadro çoğunlukla bu üç kişidir. Savaş'ın önderliğinde ve diğerlerinin desteğiyle... Türkiye'de işsizliğin en yüksek olduğu şehir olan Adana'nın Hürriyet Mahallesi gibi bir yerinde büyüyen bir çocuk için fazla seçenek yoktur. Hayatları bir şekilde yasadışı yollara girmiştir. Hırsızlık, gasp, yaralama gibi suçlardan farklı zamanlarda cezaevine girip çıkmışlardır. Yaşadıkları mahallede yasadışı işlerle geçimini sağlayan bir çok grup vardır. Ve tabiki bunların aralarında da bir güç dengesi vardır. Bu denge de diğer herşey gibi değişime uğrar.
Sıfır Bir Ekibiyle Röportaj 3.sezon !  | Hd 1080p . 720p | Official Video | 03:47
Sıfır Bir Ekibiyle Röportaj 3.sezon ! | Hd 1080p . 720p | Official Video | 151 izlenme - 10 ay önce 1080p 720p 480p 360p 240p 144p BU VİDEODA TELİF HAKKI BULUNMAKTADIR , BAŞKA KANALDA BULUNMASI DAHİLİNDE "YOUTUBE" İŞ ORTAĞIM TARAFINDAN PARA CEZASI (145.MADDE) VEYA KANALIN "YOUTUBE" TARAFINDAN FES EDİLMESİNE YOL AÇABİLİR ! Bir zamanlar Adana' da geçen olayları anlatan bir dizi internet üzerinden yakın zaman içerisinde büyük bir ilgi görmüştür. Bu internet dizisinde oynayanların çoğu amatör oyuncular olmalarına rağmen rollerini çok iyi oynamaktadırlar. Bu diziye benzer bir çok dizi çekilmeye çalışılmış ve destek verilmedikleri veya tutulmadıkları için videolarını silmişlerdir bunlardan bazıları " SIKINTI.0.ALTI" , "SIFIR ALTI" gibi mahallede çekilen dizilerdir. "SIKINTI.0.ALTI" Ankara'nın Sincan/Tandoğan mahallesine bir grup kişinin mahalle imkanları ile çektiği filmdir ve gelirlerini maddi olarak bölüşmek yerine fakir kişilere vermişlerdir izlenme sayısı 95.879 olan bu diziyi imkanlar el vermediği için kaldırmışlardır. "SIFIR ALTI" aslında bu dizininde "SIKINTI.0.ALTI" dan bir farkı yoktur , bu filmide mahalle ortamında çekerler , fakat izlenme sayısı 75.050 olduğu için pek bişey beklemeyip bu diziyide YOUTUBE'den kaldırırlar... VİDEOYU İZLEDİYSENİZ BEĞENMEYİ VE ABONE OLMAYI UNUTMAYIN ! Sosyal Medya ; İnstagram: https://www.instagram.com/_omerfaruk__/ İnstagram: https://www.instagram.com/h.acikyurek/ İnstagram Ortak Hesap: https://www.instagram.com/dort_4luk/ Yeni Videolar Gelecekdir..
Yarışma Programında Türkiye'nin Başkentini Bilemeyen Kızlar 03:27
Yarışma Programında Türkiye'nin Başkentini Bilemeyen Kızlar 433 izlenme - 2 yıl önce 15 Kasım'dan Kanal D'de ekranlara gelen İlker Ayrık'la Bir Sıfır'da iki kız yarışmacı Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk başkenti hangisidir?' sorusunu bilemeyerek herkesi şaşırttılar.
Soner Gerçeker & Serkat Erkal 1-0  Bir Sıfır 02:51
Soner Gerçeker & Serkat Erkal 1-0 Bir Sıfır 1.068 izlenme - 7 yıl önce soner gerçeker ile ilgili herşeye http//www.facebook.com/sonergercekerfan ve http//muzikleyim.com/soner-gerceker/ sayfalarından ulaşabilirsiniz. osslem
Nuri Alço'nun meşhur olmadan önceki mesleği neydi? 01:30
Nuri Alço'nun meşhur olmadan önceki mesleği neydi? 363 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır'a Nuri Alço konuk oluyor; hakkında bilinmeyen bir soruya cevap aranıyor! İlker Ayrık’la Bir Sıfır, ilk bölümünde İrem Derici konuk oldu. Programda yarışmacılara İrem Derici'yle ilgili soru sorulurken, basit ama gıcık sorular çok güldürdü. İlk bölümde yarışmacıları sorularıyla şaşırtan İlker Ayrık, yağlı güreş pehlivanlarına da kafa tutarak izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Yarışmacılar sorularda ekip arkadaşlarını ikna ederek ortak bir cevap vermek zorunda. Toplamda beş tane 0’ı bulan ekip finale kalarak araba için farklı bir etapta yarıştı.
Stüdyodaki Dansöz Asena mı? Değil mi? 01:22
Stüdyodaki Dansöz Asena mı? Değil mi? 433 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin, sunuculuğunu sempatik sunucu İlker Ayrık’ın yaptığı yeni yarışma programı “İlker Ayrık’la Bir Sıfır” yine dopdolu bir bölümle seyircisiyle buluşuyor. Programın yarın akşam yayınlanacak bölümüne ise stüdyoya gelen gizemli konuk damgasını vuracak. Stüdyoya gelen dansöz gerçekten Asena mı? Yoksa ona çok benzeyen başka biri mi? Bu soru hem yarışmacıları hem de stüdyodakileri fena şaşırtacak. Yarışmacıların hırsı ve tepkileri ise komik anlara sahne olacak. Sadece araba değil, aynı zamanda 100.000 TL ödülün verildiği “İlker Ayrık’ la Bir Sıfır” yeni bölümü ile bu Cumartesi saat 19.30’da Kanal D’de
Göknur Bir Sifir 2009 03:31
Göknur Bir Sifir 2009 931 izlenme - 9 yıl önce
Kadın vücudundaki en oynak eklem hangisidir? 01:47
Kadın vücudundaki en oynak eklem hangisidir? 308 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır, eğlenceli soruları ve yarışmacılarıyla sizi çok güldürecek! Kadın vücudundaki en oynak eklem hangisidir?
İlker Ayrık'ın Yarışmacıları Herkesi Gülme Krizine Soktu 01:57
İlker Ayrık'ın Yarışmacıları Herkesi Gülme Krizine Soktu 363 izlenme - 2 yıl önce Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı Kanal D'nin eğlence dolu yeni yarışma programı "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" her Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı Kanal D'de!
En Yetenekli Komedyen Atalay Demirci Stüdyoya Geliyor.. 01:56
En Yetenekli Komedyen Atalay Demirci Stüdyoya Geliyor.. 318 izlenme - 2 yıl önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır her Cumartesi, Pazar, Pazartesi
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-4 00:59
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-4 257 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır, 14 Kasım Cumartesi akşamı Güllerin Savaşı'ndan hemen önce saat 19:45'te! Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı Kanal D'nin eğlence dolu yeni yarışma programı "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" sizi çok güldürecek!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-5 01:07
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-5 250 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır, 13 Kasım'dan itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Kanal D'de! Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır, yakında Kanal D'de!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 5. Bölüm Fragmanı 00:59
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 5. Bölüm Fragmanı 204 izlenme - 2 yıl önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı!
İlk adımını iyi attın, Allah sonunu hayretsin! 01:40
İlk adımını iyi attın, Allah sonunu hayretsin! 251 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının kötü adamı olarak bilinen usta oyuncu Nuri Alço "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" yarışmasının konuğu oldu ve unutulmaz anlar yaşandı.
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 4.Bölüm Fragmanı 01:06
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 4.Bölüm Fragmanı 176 izlenme - 2 yıl önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır her Cuma, Cumartesi ve Pazar Kanal D'de!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Hafta Final Fragmanı 01:03
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Hafta Final Fragmanı 219 izlenme - 2 yıl önce Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı Kanal D'nin eğlence dolu yeni yarışma programı "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" da final heyecanı!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır'da Uhrevi Olaylar! 01:36
İlker Ayrık'la Bir Sıfır'da Uhrevi Olaylar! 196 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin sunuculuğunu yaptıgı İlker Ayrık' ın bu haftaki konuklarından biri de, pro ünlü türkücü "Uzaylı lakabı ile Mustafa Topaloğlu vardı, kahkaha dolu programda uhrevi olaylar güzel bir enstantene ile işlendi.
Gökçe'yi Dinlerden, Burnuma Bahar Kaçıyor,Seke Seke Koşasım Geliyor. 01:33
Gökçe'yi Dinlerden, Burnuma Bahar Kaçıyor,Seke Seke Koşasım Geliyor. 153 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık’ la Bir Sıfır’ ın bu akşam ekrana gelecek olan bölümüne ünlü sanatçı Gökçe konuk oluyor. Soruyu sormak üzere stüdyoya gelen Gökçe’nin söylediği “Küt Küt Tık Tık” şarkısı hem stüdyodakileri hem de İlker Ayrık’ı çoşturuyor. İlker Ayrık’ ın Gökçe’ nin seslendirdiği parça hakkında söylediği “Gökçe’yi dinlerken burnuma bahar kaçıyor, Sürekli Heidi Gibi Seke Seke Koşasım Geliyor” sözleri ise hem yarışmacıları hem de seyircileri kahkaha krizine sokuyor. Cevabı bilmenin değil doğru cevaba ulaşmanın kazandırdığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır Pazar akşamı 19.30’da Kanal D ekranlarında... Sakın Kaçırmayın!
İLKER AYRIK VE TURABİ'DEN MANİ ŞOV 02:02
İLKER AYRIK VE TURABİ'DEN MANİ ŞOV 190 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin, eğlenceli yarışma programı “İlker Ayrık’ la Bir Sıfır”ın bu akşamki konuğu Survivor’un şampiyonu Turabi. İlker Ayrık, Turabi ile özdeşleşen deyişlerle konuğunu stüdyoya çağıracak. Turabi kendisi ile ilgili soruya eşlik ettikten sonra Ayrık’a özel birde mani söyleyecek. Ardından kendisine cevaben sempatik sunucuda doğaçlama karşılık verecek. İlker Ayrık ve Turabi arasında geçen sözlü deyişme herkese eğlenceli anlar yaşatacak.
İLKER AYRIK'LA BİR SIFIR'DA SABA TÜMER SÜRPRİZİ... 01:44
İLKER AYRIK'LA BİR SIFIR'DA SABA TÜMER SÜRPRİZİ... 181 izlenme - 2 yıl önce Soruyu Bilenin Değil, Cevabı Bulanın Kazandığı Bir Sıfır’ a bu akşam Saba Tümer ile ilgili sorulan soru damgasını vuracak. Stüdyoya gelen gerçekten Saba Tümer mi? Yoksa ona çok benzeyen başka biri mi sorusu hem yarışmacıları hem de stüdyodakileri fena şaşırtacak.
“İlker Ayrık’la Bir Sıfır’a Yarın Metin Şentürk Konuk Oluyor” 02:20
“İlker Ayrık’la Bir Sıfır’a Yarın Metin Şentürk Konuk Oluyor” 139 izlenme - 2 yıl önce “İlker Ayrık’la Bir Sıfır’a Yarın Metin Şentürk Konuk Oluyor” Kanal D’nin, eğlenceli yarışma programı İlker Ayrık’ la Bir Sıfır’ın yarın ekrana gelecek olan bölümü gene herkesi gülme krizlerine sokacak. İlker Ayrık’ın yarışmacılarla yaptığı sohbet eğlenceli anlara sahne olacak. Yarışmacılardan İlhan ve Seval’in kendi arasındaki konuşmaları daha en baştan “ne kadar ilginç bir çift” olduklarının sinyalini verdi. Daha sonra ise nasıl tanıştıklarını ve ilk buluşmalarında çamura batan araba hikayelerini anlatan ikili stüdyoda herkesi kahkahaya boğdu. Stüdyo ya gelen sevilen sanatçı Metin Şentürk ise hem ilginç bilgiler verdi.Hem de ekiplere sorulan iki soruya eşlik etti. Soruyu bilenin değil, cevabı bulanın kazandığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır yarın saat 16.30’da Kanal D’de..
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Bölüm Fragmanı 00:39
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Bölüm Fragmanı 171 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Bölüm Fragmanı İlker Ayrık'la Bir Sıfır, Cumartesi akşamı 19:45'te Kanal D'de!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-2 01:07
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-2 138 izlenme - 2 yıl önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır, yakında Kanal D'de!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-3 00:51
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-3 169 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-3 Beklenen gün geldi! Kanal D'nin yepyeni yarışması İlker Ayrık'la Bir Sıfır 13 Kasım Cuma başlıyor!
Suzan Kardeş, bu kez İlker Ayrık'la Bir Sıfır'ı coşturuyor! 01:39
Suzan Kardeş, bu kez İlker Ayrık'la Bir Sıfır'ı coşturuyor! 126 izlenme - 2 yıl önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır her Cuma, Cumartesi ve Pazar sizlerle
Stüdyoya Köçekler ve Dansöz Geliyor 01:36
Stüdyoya Köçekler ve Dansöz Geliyor 154 izlenme - 2 yıl önce Kanal D’nin, sevilen yarışma programı “İlker Ayrık’la Bir Sıfır”ın dün akşam yayınlanan bölümünde köçekler ve dansöz arasındaki kıvırma yarışı eğlenceli anlara sahne oldu. İlker Ayrık “Hangisi daha çok kıvırdı” diye sordu sahneye köçekler ve dansöz çıktı. Yarışmacılardan Senem Hanım’ın ilk anda yaşadığı şaşkınlık ise görülmeye değerdi. Sempatik sunucu Ayrık da dahil olmak üzere çalan müzikle beraber tüm stüdyo coştu. Sürprizlerle dolu “İlker Ayrık’la Bir Sıfır” yeni bölümüyle bu akşam saat 19.30’da Kanal D’de!