Hoşgeldiniz!

bir sıfır

Göknur - Bir Sıfır 03:32
Göknur - Bir Sıfır 3.241 izlenme - 5 yıl önce
Asena'nın Muhteşem Dansı Sosyal Medyayı Salladı 01:49
Asena'nın Muhteşem Dansı Sosyal Medyayı Salladı 404 izlenme - 11 ay önce Kanal D’nin, sevilen yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır’ın dün akşam yayınlanan bölümüne Asena’nın dans şovu damgasını vurdu. Programın açılış sorusu olarak gizemli bir şekilde stüdyoya gelen ve kendisini belli etmeden dans eden Asena herkesi şaşırtmayı başardı. Sorunun cevabı olarak bu kişi Asena değildir diyen Nermin Hanım ve eşi karşısında ünlü oryantali görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Daha sonra sahneye çıkan Asena ise oryantal dans şovu ile eğlenceli anlara imza atarken herkesi kendine hayran bıraktı.
Asena'dan Muhteşem Oryantal Şov 01:49
Asena'dan Muhteşem Oryantal Şov 353 izlenme - 11 ay önce Kanal D’nin, sevilen yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır’ın dün akşam yayınlanan bölümüne Asena’nın dans şovu damgasını vurdu. Programın açılış sorusu olarak gizemli bir şekilde stüdyoya gelen ve kendisini belli etmeden dans eden Asena herkesi şaşırtmayı başardı. Sorunun cevabı olarak bu kişi Asena değildir diyen Nermin Hanım ve eşi karşısında ünlü oryantali görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Daha sonra sahneye çıkan Asena ise oryantal dans şovu ile eğlenceli anlara imza atarken herkesi kendine hayran bıraktı. Soruyu bilenin değil, cevabı bulanın kazandığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır yeni bölümü ile bu akşam saat 19.30’da Kanal D’de .
Yarışma Programında Türkiye'nin Başkentini Bilemeyen Kızlar 03:27
Yarışma Programında Türkiye'nin Başkentini Bilemeyen Kızlar 418 izlenme - 11 ay önce 15 Kasım'dan Kanal D'de ekranlara gelen İlker Ayrık'la Bir Sıfır'da iki kız yarışmacı Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk başkenti hangisidir?' sorusunu bilemeyerek herkesi şaşırttılar.
Nuri Alço'nun meşhur olmadan önceki mesleği neydi? 01:30
Nuri Alço'nun meşhur olmadan önceki mesleği neydi? 359 izlenme - 11 ay önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır'a Nuri Alço konuk oluyor; hakkında bilinmeyen bir soruya cevap aranıyor! İlker Ayrık’la Bir Sıfır, ilk bölümünde İrem Derici konuk oldu. Programda yarışmacılara İrem Derici'yle ilgili soru sorulurken, basit ama gıcık sorular çok güldürdü. İlk bölümde yarışmacıları sorularıyla şaşırtan İlker Ayrık, yağlı güreş pehlivanlarına da kafa tutarak izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Yarışmacılar sorularda ekip arkadaşlarını ikna ederek ortak bir cevap vermek zorunda. Toplamda beş tane 0’ı bulan ekip finale kalarak araba için farklı bir etapta yarıştı.
Stüdyodaki Dansöz Asena mı? Değil mi? 01:22
Stüdyodaki Dansöz Asena mı? Değil mi? 410 izlenme - 11 ay önce Kanal D’nin, sunuculuğunu sempatik sunucu İlker Ayrık’ın yaptığı yeni yarışma programı “İlker Ayrık’la Bir Sıfır” yine dopdolu bir bölümle seyircisiyle buluşuyor. Programın yarın akşam yayınlanacak bölümüne ise stüdyoya gelen gizemli konuk damgasını vuracak. Stüdyoya gelen dansöz gerçekten Asena mı? Yoksa ona çok benzeyen başka biri mi? Bu soru hem yarışmacıları hem de stüdyodakileri fena şaşırtacak. Yarışmacıların hırsı ve tepkileri ise komik anlara sahne olacak. Sadece araba değil, aynı zamanda 100.000 TL ödülün verildiği “İlker Ayrık’ la Bir Sıfır” yeni bölümü ile bu Cumartesi saat 19.30’da Kanal D’de
İlker Ayrık'ın Yarışmacıları Herkesi Gülme Krizine Soktu 01:57
İlker Ayrık'ın Yarışmacıları Herkesi Gülme Krizine Soktu 354 izlenme - 10 ay önce Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı Kanal D'nin eğlence dolu yeni yarışma programı "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" her Cumartesi, Pazar, Pazartesi ve Salı Kanal D'de!
Kadın vücudundaki en oynak eklem hangisidir? 01:47
Kadın vücudundaki en oynak eklem hangisidir? 305 izlenme - 11 ay önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır, eğlenceli soruları ve yarışmacılarıyla sizi çok güldürecek! Kadın vücudundaki en oynak eklem hangisidir?
En Yetenekli Komedyen Atalay Demirci Stüdyoya Geliyor.. 01:56
En Yetenekli Komedyen Atalay Demirci Stüdyoya Geliyor.. 314 izlenme - 10 ay önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır her Cumartesi, Pazar, Pazartesi
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-5 01:07
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-5 214 izlenme - 11 ay önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır, 13 Kasım'dan itibaren Cuma, Cumartesi ve Pazar Kanal D'de! Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır, yakında Kanal D'de!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-4 00:59
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-4 210 izlenme - 11 ay önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır, 14 Kasım Cumartesi akşamı Güllerin Savaşı'ndan hemen önce saat 19:45'te! Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı Kanal D'nin eğlence dolu yeni yarışma programı "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" sizi çok güldürecek!
soner gerçeker & serkat erkal 1-0  bir sıfır 02:51
soner gerçeker & serkat erkal 1-0 bir sıfır 1.043 izlenme - 6 yıl önce soner gerçeker ile ilgili herşeye http//www.facebook.com/sonergercekerfan ve http//muzikleyim.com/soner-gerceker/ sayfalarından ulaşabilirsiniz. osslem
İlk adımını iyi attın, Allah sonunu hayretsin! 01:40
İlk adımını iyi attın, Allah sonunu hayretsin! 249 izlenme - 12 ay önce Türk sinemasının kötü adamı olarak bilinen usta oyuncu Nuri Alço "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" yarışmasının konuğu oldu ve unutulmaz anlar yaşandı.
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 5. Bölüm Fragmanı 00:59
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 5. Bölüm Fragmanı 177 izlenme - 11 ay önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Hafta Final Fragmanı 01:03
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Hafta Final Fragmanı 204 izlenme - 11 ay önce Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı Kanal D'nin eğlence dolu yeni yarışma programı "İlker Ayrık'la Bir Sıfır" da final heyecanı!
göknur bİr sifir 2009 03:31
göknur bİr sifir 2009 930 izlenme - 8 yıl önce
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 4.Bölüm Fragmanı 01:06
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 4.Bölüm Fragmanı 160 izlenme - 11 ay önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır her Cuma, Cumartesi ve Pazar Kanal D'de!
Gökçe'yi Dinlerden, Burnuma Bahar Kaçıyor,Seke Seke Koşasım Geliyor. 01:33
Gökçe'yi Dinlerden, Burnuma Bahar Kaçıyor,Seke Seke Koşasım Geliyor. 151 izlenme - 11 ay önce İlker Ayrık’ la Bir Sıfır’ ın bu akşam ekrana gelecek olan bölümüne ünlü sanatçı Gökçe konuk oluyor. Soruyu sormak üzere stüdyoya gelen Gökçe’nin söylediği “Küt Küt Tık Tık” şarkısı hem stüdyodakileri hem de İlker Ayrık’ı çoşturuyor. İlker Ayrık’ ın Gökçe’ nin seslendirdiği parça hakkında söylediği “Gökçe’yi dinlerken burnuma bahar kaçıyor, Sürekli Heidi Gibi Seke Seke Koşasım Geliyor” sözleri ise hem yarışmacıları hem de seyircileri kahkaha krizine sokuyor. Cevabı bilmenin değil doğru cevaba ulaşmanın kazandırdığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır Pazar akşamı 19.30’da Kanal D ekranlarında... Sakın Kaçırmayın!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır'da Uhrevi Olaylar! 01:36
İlker Ayrık'la Bir Sıfır'da Uhrevi Olaylar! 191 izlenme - 11 ay önce Kanal D'nin sunuculuğunu yaptıgı İlker Ayrık' ın bu haftaki konuklarından biri de, pro ünlü türkücü "Uzaylı lakabı ile Mustafa Topaloğlu vardı, kahkaha dolu programda uhrevi olaylar güzel bir enstantene ile işlendi.
İLKER AYRIK VE TURABİ'DEN MANİ ŞOV 02:02
İLKER AYRIK VE TURABİ'DEN MANİ ŞOV 185 izlenme - 11 ay önce Kanal D’nin, eğlenceli yarışma programı “İlker Ayrık’ la Bir Sıfır”ın bu akşamki konuğu Survivor’un şampiyonu Turabi. İlker Ayrık, Turabi ile özdeşleşen deyişlerle konuğunu stüdyoya çağıracak. Turabi kendisi ile ilgili soruya eşlik ettikten sonra Ayrık’a özel birde mani söyleyecek. Ardından kendisine cevaben sempatik sunucuda doğaçlama karşılık verecek. İlker Ayrık ve Turabi arasında geçen sözlü deyişme herkese eğlenceli anlar yaşatacak.
İLKER AYRIK'LA BİR SIFIR'DA SABA TÜMER SÜRPRİZİ... 01:44
İLKER AYRIK'LA BİR SIFIR'DA SABA TÜMER SÜRPRİZİ... 181 izlenme - 11 ay önce Soruyu Bilenin Değil, Cevabı Bulanın Kazandığı Bir Sıfır’ a bu akşam Saba Tümer ile ilgili sorulan soru damgasını vuracak. Stüdyoya gelen gerçekten Saba Tümer mi? Yoksa ona çok benzeyen başka biri mi sorusu hem yarışmacıları hem de stüdyodakileri fena şaşırtacak.
“İlker Ayrık’la Bir Sıfır’a Yarın Metin Şentürk Konuk Oluyor” 02:20
“İlker Ayrık’la Bir Sıfır’a Yarın Metin Şentürk Konuk Oluyor” 136 izlenme - 10 ay önce “İlker Ayrık’la Bir Sıfır’a Yarın Metin Şentürk Konuk Oluyor” Kanal D’nin, eğlenceli yarışma programı İlker Ayrık’ la Bir Sıfır’ın yarın ekrana gelecek olan bölümü gene herkesi gülme krizlerine sokacak. İlker Ayrık’ın yarışmacılarla yaptığı sohbet eğlenceli anlara sahne olacak. Yarışmacılardan İlhan ve Seval’in kendi arasındaki konuşmaları daha en baştan “ne kadar ilginç bir çift” olduklarının sinyalini verdi. Daha sonra ise nasıl tanıştıklarını ve ilk buluşmalarında çamura batan araba hikayelerini anlatan ikili stüdyoda herkesi kahkahaya boğdu. Stüdyo ya gelen sevilen sanatçı Metin Şentürk ise hem ilginç bilgiler verdi.Hem de ekiplere sorulan iki soruya eşlik etti. Soruyu bilenin değil, cevabı bulanın kazandığı yarışma İlker Ayrık’la Bir Sıfır yarın saat 16.30’da Kanal D’de..
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Bölüm Fragmanı 00:39
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Bölüm Fragmanı 162 izlenme - 11 ay önce İlker Ayrık'la Bir Sıfır 2. Bölüm Fragmanı İlker Ayrık'la Bir Sıfır, Cumartesi akşamı 19:45'te Kanal D'de!
Suzan Kardeş, bu kez İlker Ayrık'la Bir Sıfır'ı coşturuyor! 01:39
Suzan Kardeş, bu kez İlker Ayrık'la Bir Sıfır'ı coşturuyor! 123 izlenme - 11 ay önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır her Cuma, Cumartesi ve Pazar sizlerle
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-2 01:07
İlker Ayrık'la Bir Sıfır Fragmanı-2 126 izlenme - 12 ay önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır, yakında Kanal D'de!
İlker Ayrık'tan kafa karıştıran soru! 01:14
İlker Ayrık'tan kafa karıştıran soru! 149 izlenme - 11 ay önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır her Cuma, Cumartesi ve Pazar Kanal D'de!
Stüdyoya Köçekler ve Dansöz Geliyor 01:36
Stüdyoya Köçekler ve Dansöz Geliyor 141 izlenme - 11 ay önce Kanal D’nin, sevilen yarışma programı “İlker Ayrık’la Bir Sıfır”ın dün akşam yayınlanan bölümünde köçekler ve dansöz arasındaki kıvırma yarışı eğlenceli anlara sahne oldu. İlker Ayrık “Hangisi daha çok kıvırdı” diye sordu sahneye köçekler ve dansöz çıktı. Yarışmacılardan Senem Hanım’ın ilk anda yaşadığı şaşkınlık ise görülmeye değerdi. Sempatik sunucu Ayrık da dahil olmak üzere çalan müzikle beraber tüm stüdyo coştu. Sürprizlerle dolu “İlker Ayrık’la Bir Sıfır” yeni bölümüyle bu akşam saat 19.30’da Kanal D’de!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 9. Bölüm Fragmanı-3 00:52
İlker Ayrık'la Bir Sıfır 9. Bölüm Fragmanı-3 111 izlenme - 11 ay önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır artık Cumartesi, Pazar,Pazartesi ve Salı Kanal D'de!
Saffet Abi sizi çok güldürecek! 01:21
Saffet Abi sizi çok güldürecek! 137 izlenme - 11 ay önce Saffet Abi sizi çok güldürecek! İlker Ayrık'la Bir Sıfır Cuma akşamı saat 20:00'de kanal d 'de başlıyor!
İlker Ayrık'la Bir Sıfır yine sizi çok güldürecek! 01:07
İlker Ayrık'la Bir Sıfır yine sizi çok güldürecek! 132 izlenme - 11 ay önce Kanal D ekranının yeni sezonuna, sevilen oyuncu ve sunucu İlker Ayrık'tan yepyeni bir yarışma programı! İlker Ayrık'la Bir Sıfır her Cuma, Cumartesi ve Pazar Kanal D'de!