Hoşgeldiniz!

Bir Ümit Doğmaz Mı

Emel Müftüoğlu -  Bir Ümit Doğmaz Mı 03:19
Emel Müftüoğlu - Bir Ümit Doğmaz Mı 696 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri - Emel Müftüoğlu - Bir Ümit Doğmaz Mı Sevdim de sanki iyi mi oldu beklemeye kaldım Bir evin bir tek kızıydım ben, sahipsiz sandın EğeR abim duyarsa bak, görürsün gününü! Şükretki babam görmedi gül gibi Sararıp söndüğümü! Bu dert beni iflah etmez Süründürür öldürmez Bu aşk burada bitmez! Düşünür, taşınır, bulamam ne olacağım Ya geri dönersin, yada ben yanacağım! Yoluna halı sersem, üstüne para versem Kulunum, kölenim dersem Yinede olmaz mı yar? Hacıya, hocaya gitsem Okutup, üfletsem Altına araba çeksem Bir ümit doğmaz mı yar?
Emel Müftüoğlu-Bir Ümit Doğmazmı 03:29
Emel Müftüoğlu-Bir Ümit Doğmazmı 216 izlenme - 3 yıl önce Emel Müftüoğlu-Bir ümit doğmazmı Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Sevdim de sanki iyi mi oldu beklemeye kaldım Bir evin bir tek kızıydım ben, sahipsiz sandın EğeR abim duyarsa bak, görürsün gününü! Şükretki babam görmedi gül gibi Sararıp söndüğümü! Bu dert beni iflah etmez Süründürür öldürmez Bu aşk burada bitmez! Düşünür, taşınır, bulamam ne olacağım Ya geri dönersin, yada ben yanacağım! Yoluna halı sersem, üstüne para versem Kulunum, kölenim dersem Yinede olmaz mı yar? Hacıya, hocaya gitsem Okutup, üfletsem Altına araba çeksem Bir ümit doğmaz mı yar?
Emel Müftüoğlı - Bir Ümit Doğmaz Mı? (2016 Yepyeni) 03:19
Emel Müftüoğlı - Bir Ümit Doğmaz Mı? (2016 Yepyeni) 67 izlenme - 2 yıl önce Emel Müftüoğlı - Bir Ümit Doğmaz Mı? (2016 Yepyeni) Albüm:Emel İle Yeniden Şarkı Sözleri: Sevdim de sanki iyi mi oldu beklemeye kaldım Bir evin bir tek kızıydım ben, sahipsiz sandın EğeR abim duyarsa bak, görürsün gününü! Şükretki babam görmedi gül gibi Sararıp söndüğümü! Bu dert beni iflah etmez Süründürür öldürmez Bu aşk burada bitmez! Düşünür, taşınır, bulamam ne olacağım Ya geri dönersin, yada ben yanacağım! Yoluna halı sersem, üstüne para versem Kulunum, kölenim dersem Yinede olmaz mı yar? Hacıya, hocaya gitsem Okutup, üfletsem Altına araba çeksem Bir ümit doğmaz mı yar?
Emel Müftüoğlu Bir Ümit Doğmaz Mı Bayrasa Remix 03:18
Emel Müftüoğlu Bir Ümit Doğmaz Mı Bayrasa Remix 72 izlenme - 2 yıl önce Emel Müftüoğlu 2016 r ümit doğmaz mı yar?
Emel Müftüoğlu - Bir Ümit Doğmaz Mı? (Remix) (2016 Yepyeni) 03:18
Emel Müftüoğlu - Bir Ümit Doğmaz Mı? (Remix) (2016 Yepyeni) 40 izlenme - 2 yıl önce Emel Müftüoğlu - Bir Ümit Doğmaz Mı? (Remix) (2016 Yepyeni) Albüm: Emel İle Yeniden Şarkı Sözleri: Sevdim de sanki iyi mi oldu beklemeye kaldım Bir evin bir tek kızıydım ben, sahipsiz sandın EğeR abim duyarsa bak, görürsün gününü! Şükretki babam görmedi gül gibi Sararıp söndüğümü! Bu dert beni iflah etmez Süründürür öldürmez Bu aşk burada bitmez! Düşünür, taşınır, bulamam ne olacağım Ya geri dönersin, yada ben yanacağım! Yoluna halı sersem, üstüne para versem Kulunum, kölenim dersem Yinede olmaz mı yar? Hacıya, hocaya gitsem Okutup, üfletsem Altına araba çeksem Bir ümit doğmaz mı yar?
Emel Müftüoğlu - Bir Ümit Doğmaz Mı (Ozan Bayraşa Remix) 03:18
Emel Müftüoğlu - Bir Ümit Doğmaz Mı (Ozan Bayraşa Remix) 4 izlenme - 8 ay önce Emel Müftüoğlu - Bir Ümit Doğmaz Mı (Ozan Bayraşa Remix)
Emel - Bir Ümit Doğmaz Mı (Ozan Bayraşa Original Remix 2016) 03:18
Emel - Bir Ümit Doğmaz Mı (Ozan Bayraşa Original Remix 2016) 3 izlenme - 12 ay önce
Emel -  Bir Ümit Doğmaz Mı Ozan Bayraşa Original Remix 2016 03:18
Emel - Bir Ümit Doğmaz Mı Ozan Bayraşa Original Remix 2016 1 izlenme - 10 ay önce