Hoşgeldiniz!

Bir Zahmet

Bir  Zahmet - Lokanta 04:37
Bir Zahmet - Lokanta 2.733 izlenme - 8 yıl önce Şok, Zoka gibi enterelle projelerin arkasındaki adam Alper Mestçi'nin yapımcılığını yaptığı şaka programı 'Bir Zahmet'in ele avuca sığmaz çocuğu Gökhan Yıkılkan bu seferde bir lokanta'da garson rolünde.Bu sefer de güldürüyor mu evet güldürüyor.Arkadaş bunu izledim çok güldüm hani bunun diğerleri dersen onlarda burda. Bir Zahmet - Erhan Sopa: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19987/ http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20116/bir-zahmet---araba-tamiri
Bir Zahmet - Erhan Sopa 08:16
Bir Zahmet - Erhan Sopa 932 izlenme - 8 yıl önce Şok, Zoka gibi enterelle projelerin arkasındaki adam Alper Mestçi'nin yapımcılığını yaptığı şaka programı 'Bir Zahmet'in sokak mafyalarının yurdum gençlerini yusuf yusuf ettirdikleri akla zarar bölümü. Kıvırcık saçlı kahramanımızın adı Gökhan Yıkılkan. Muazzam oyunculuğu ile takdir etmemek imkansız fakat programda bazı etik sıkıntılar olduğu da bir gerçek. Ha etik metik benim çok umrumda mı? değil. Alan memnun, veren memnunsa ben izlerim, götümle gülerim arkadaş.
Bir Zahmet - Anketör 06:22
Bir Zahmet - Anketör 520 izlenme - 8 yıl önce 2009 yılında star tv de yayın yapmış olan, ardından trt 1'e transfer olmuş ve orada son bulan program bir zahmet'in anketör skeci bölümüdür efendim. Program sunucusu, "seni bulacam olm" cümlesiyle bir zamanlar ün yapmış olan gökhan yıkılkan, aynı zamanda tiyatro ve sinema oyuncusudur.
Bir Zahmet - Araba Tamiri 10:53
Bir Zahmet - Araba Tamiri 513 izlenme - 8 yıl önce Şok, Zoka gibi enterelle projelerin arkasındaki adam Alper Mestçi'nin yapımcılığını yaptığı şaka programı 'Bir Zahmet'in araba tamiri konulu bölümü. Kıvırcık saçlı kahramanımızın adı Gökhan Yıkılkan. Daha önceki bir videosuna (adresi altta) ''Muazzam oyunculuğu ile takdir etmemek imkansız fakat programda bazı etik sıkıntılar olduğu da bir gerçek. Ha etik metik benim çok umrumda mı? değil. Alan memnun, veren memnunsa ben izlerim, götümle gülerim arkadaş.'' yazmıştım. Fırsattan istifade söylemeliyim ki: düşündüm, taşındım da evet çok komik, buna gülende akıl yoktur diyenlere inat hala gülüyorum fakat evet onlar haklıydı. Her ne olursa olsun bir insanın diğerine fiziksel saldırısı kabul edilemez ve zaten o kısımlar olmasa da güldüren bir şakaydı. Şimdi izleyeceğiniz videoda ise fiziksel bir saldırı yok ve yine komik. Aynen devam. Bir Zahmet - Erhan Sopa: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19987/
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 06:26
Bir Zahmet - Araba Hırsızı 445 izlenme - 8 yıl önce Bir Zahmet' in fırlama çocuğu Gökhan Yıkılkan'ın yaptığı şakalardan biri daha. Özellikle 5:56'yı izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.