Hoşgeldiniz!

bırakıp gidersen

Deniz Seki - Bırakıp Gidersen 03:43
Deniz Seki - Bırakıp Gidersen 822 izlenme - 6 yıl önce
Ya Ya Ya Şa Şa Şa Film Müziği (Oğuz Abadan - Bırakıp Gidersen) 02:01
Ya Ya Ya Şa Şa Şa Film Müziği (Oğuz Abadan - Bırakıp Gidersen) 513 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde maalesef yetersizliklerden, sadece kesilip biçilip yapılmış eski bir versiyonu ile yetinmek zorunda kaldığımız, işte, işte o, şerefsiz bakkalın İlyas'a oynadığı oyun ortaya çıktığında çalan müzik.. Oğuz Abadan bu güzide besteyi tekrar düzenledi.. Ayrıca Sosyete Şaban'ın da dram temasıdır..
Dayanamam....!!! 04:32
Dayanamam....!!! 1.304 izlenme - 8 yıl önce Gitme Dayananmam Sensiz Yasayamam Sevdım Seni ßen AsLa Unutamam..........
Deniz Seki - Bırakıp Gidersen 03:49
Deniz Seki - Bırakıp Gidersen 214 izlenme - 3 yıl önce Sevmedim hiç kimseyi Kendimden başka Aklımdan geçmiyordu Düşmek bu aşka Gönlümce eğlenirdim Hiç düşünmeden Seni görmeden, Seni bilmeden Seni sevmeden önce Hiç bitmeyecek Sanıyordum yanlızlık Gördüm ve aşık oluverdim Bir anda Kalbimde donmuş Buzları kırdım artık Yeniden doğdum, İçime doldun, Senin oldum sonunda Beni bırakıp gidersen Başka birini seversen Aşkımı ziyan edersen Gözünün yaşına bakmam canım Beni bırakıp gidersen Başka birini seversen Aşkımı ziyan edersen Gözünün yaşına bakmam canım
Bırakıp Gidersen 01:41
Bırakıp Gidersen 925 izlenme - 8 yıl önce ilk ve son aşkıma...seni çok seviyorum birtanem...
Deniz Seki - Bırakıp Gidersen 03:44
Deniz Seki - Bırakıp Gidersen 411 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hiç Kimse Değilim Çıkış Tarihi: 09.04.1997 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Sevmedim hiç kimseyi Kendimden başka Aklımdan geçmiyordu Düşmek bu aşka Gönlümce eğlenirdim Hiç düşünmeden Seni görmeden, Seni bilmeden Seni sevmeden önce Hiç bitmeyecek Sanıyordum yanlızlık Gördüm ve aşık oluverdim Bir anda Kalbimde donmuş Buzları kırdım artık Yeniden doğdum, İçime doldun, Senin oldum sonunda Beni bırakıp gidersen Başka birini seversen Aşkımı ziyan edersen Gözünün yaşına bakmam canım Beni bırakıp gidersen Başka birini seversen Aşkımı ziyan edersen Gözünün yaşına bakmam canım
Ekrem Düzgünoğlu Bırakıp Gidersen   Adnan Çelebi 03:59
Ekrem Düzgünoğlu Bırakıp Gidersen Adnan Çelebi 312 izlenme - 6 yıl önce adnan çelebi
Deniz Seki - Bırakıp Gidersen 03:50
Deniz Seki - Bırakıp Gidersen 223 izlenme - 5 yıl önce Deniz Seki - Bırakıp Gidersen
Beni Bırakıp Gidersen 00:25
Beni Bırakıp Gidersen 185 izlenme - 6 yıl önce
saye ala - bırakıp gidersen 03:43
saye ala - bırakıp gidersen 187 izlenme - 8 yıl önce Birileri İçin; Ona Özel Bir Dünya Kurarız ve Bir Zaman Sonra O kişi Yok Olur Onunla Beraber Hersey Yok Olur.. Bu Bir Gerçek.
Saye Ala - Bırakıp Gidersen 02:49
Saye Ala - Bırakıp Gidersen 194 izlenme - 8 yıl önce birileri için; ona özel bir dünya kurarız ve bir zaman sonra o kişi yok olur onunla beraber hersey yok olur.. bu bir gerçek.
mahmut arıkan şiirleri  ya bırakıp gidersen 02:45
mahmut arıkan şiirleri ya bırakıp gidersen 97 izlenme - 6 yıl önce aşk ve ayrılık mahmut arıkan şiirleri