Hoşgeldiniz!

bıraktırma

Sosyal Medya Bıraktırma Hattı Alo 131 (Kamu Spotu) 05:22
Sosyal Medya Bıraktırma Hattı Alo 131 (Kamu Spotu) 14.107 izlenme - 2 yıl önce Tasarımlarımız: http://babofilm.com/store Bu güne kadar yapmış olduğumuz videolar arasında hiç kamu spotumuz yoktu ama artık bu videodan sonra kamu spotumuz'da var diye bileceğiz =) Sosyal Medyada Çok mu Takılıyorsunuz ? O zaman bu videoda sizler için gelsin!! =) WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm KAMERA ARKASI: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
10 Dakikada Nasıl Sigara Bırakılır? 11:08
10 Dakikada Nasıl Sigara Bırakılır? 1.542 izlenme - 2 yıl önce İzleyenlerin çoğunun sigarayı bıraktığı bu videonun en büyük özelliği anlatılanların gerçek olması ve içenlerin hazin sonu. Video biraz uzun fakat sigara kullanan arkadaşların sıkılmadan sonuna kadar izleyeceğini düşündüğüm için paylaşmak istedim bi parça faydam dokunursa sizlere ne mutlu. İyi seyirler.
Sigara Bıraktırma Videosu 01:06:03
Sigara Bıraktırma Videosu 1.477 izlenme - 5 yıl önce Sigarayı bırakmak isteyenlere çok faydalı olacak bir videodur.Sigarayı bırakmak istiyorsunuz fakat bir türlü başaramıyorsanız mutlaka izleyin ..Bu videoyu açık bir zihinle kimsenin sizi rahatsız etmeyeceği bir yerde izleyin.Bu yöntemle sigaradan kesin olarak acısız ve eğlenceli bir şekilde kurtulacaksınız.
Sigarayı Bıraktırma Şakası 03:35
Sigarayı Bıraktırma Şakası 54 izlenme - 4 yıl önce Adamlar itfaiyeci kılığında insanlara sigarayı bırak gibi sözler söylüyorlar.