Hoşgeldiniz!

birazcık

Cimilli İbo-Birazcık Koklayayım 04:20
Cimilli İbo-Birazcık Koklayayım 102.984 izlenme - 8 yıl önce cimilli ibo-birazcık koklayayım
Cimilli İbo - Birazcık Koklayalım 04:15
Cimilli İbo - Birazcık Koklayalım 20.788 izlenme - 5 yıl önce
Ali Nurşani - Birazcık Adalet 06:05
Ali Nurşani - Birazcık Adalet 8.312 izlenme - 5 yıl önce
Ayten Alpman - Birazcık Umut 03:46
Ayten Alpman - Birazcık Umut 4.938 izlenme - 5 yıl önce
Umut Akyürek - Maksadım Birazcık Yine Naz Yapmaktı 04:11
Umut Akyürek - Maksadım Birazcık Yine Naz Yapmaktı 1.918 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Arlis Dön, Birazcık Seviyorsan Dön 04:03
Arlis Dön, Birazcık Seviyorsan Dön 3.352 izlenme - 9 yıl önce dön, birazcık seviyorsan dön
Fatih Kısaparmak - Birazcık Hatır 03:33
Fatih Kısaparmak - Birazcık Hatır 324 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Cemre Düşünce Çıkış Tarihi: 19.12.1990 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri (lyrics): Gidersen sevdan hükümler giyer kaderimde Göç rengi kuşların Çığlığına dek Kopan bir düğme gibi yitirmek istemiyorum seni Senden de çok sevdiğim seni sevmek… Rüzgar susar ben başlarım Çığlığa gecelerim of Bir dalgadır çarpar geçer Büyür suçları denizin Amman amman amman aman Büyür suçları büyür suçları Bu ayrılık çarpar geçmez Amman amman amman aman Bilirim geçmez uzar saçları Beni yolun yarısında Koysan ne olur Simdi ates ortasinda Yaksan ne olur Tek bir günün hatırına Amman amman amman aman Düşün ne olur düşün ne olur Birazcık hatırım varsa Amman amman amman aman Gitme ne olur Ben ödedim bedelini Ayakta durabilmenin Boynummu büken Yanlızca suyun ekmeğindi senin Her gün artan bu vebali Fazlasıyla göğüsledim İnan ne olur Ömrümü verdim Birazcık hatırım varsa Üzme üzme ezme ne olur Gitme ne olur.
Gangmist - Birazcık Gerilelim 2012 02:48
Gangmist - Birazcık Gerilelim 2012 199 izlenme - 4 yıl önce Gangmist - Birazcık Gerilelim 2012
Ayten Alpman - Birazcık Umut 03:46
Ayten Alpman - Birazcık Umut 143 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Ayten Alpman Klasikleri Çıkış Tarihi: 17.06.1999 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Öyle zor ki bu dünya ne var sanki sonunda Herkes yapayalnız kendi yolunda Ağlarken gülüyorsak yaşarken ölüyorsak Yarını bekliyorsak söyle söyle neden Birazcık umut yaşatan bizleri Yarını beklerken birazcık umut Yoksa bu dünyanın kahrı çekilir mi Olmasa kalplerde birazcık umut Yaşatan bizleri birazcık umut..
Güney Sancar - Beni Birazcık Güldürsene Haydi Mutlu Et Beni 03:42
Güney Sancar - Beni Birazcık Güldürsene Haydi Mutlu Et Beni 172 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Stone ( İhtiyar )
Gökhan Güneş & Ezo - Hadi kalk gel ( EMANET ) 03:13
Gökhan Güneş & Ezo - Hadi kalk gel ( EMANET ) 75 izlenme - 1 yıl önce şarkı sözler : Sen benim içimdeki büyük yangınların adı ben senin gecendeki mavi yada günündeki sarı sen benim şehrimdeki bütün sokakların adı ben senin yüzündeki çizgi yada dünündeki anı hadi kalk gel bul bi bahane birazcık heves biraz cesaret. ilk günki gibi duruyor hâlâ. kalbin ömürlük bende emanet. hadi kalk gel bul bi bahane birazcık heves biraz cesaret. ilk günki gibi duruyor hâlâ. kalbin ömürlük bende emanet. Sen benim içimdeki büyük yangınların adı ben senin gecendeki mavi yada günündeki sarı sen benim şehrimdeki bütün sokakların adı ben senin yüzündeki çizgi yada dünündeki anı Hadi kalk gel bul bir bahane , birazcık heves biraz cesaret ilk günki gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende emanet ... Gökhan Güneş ve ezodan düet
Cavit Fidan - O Birazcık Zor 04:06
Cavit Fidan - O Birazcık Zor 59 izlenme - 5 yıl önce
Hayatın Böylesii 03:36
Hayatın Böylesii 69 izlenme - 7 yıl önce sanada helal olsun
Grup Sesleniş - Sevsende Olur Sevmesende - Metin Korkmaz 04:36
Grup Sesleniş - Sevsende Olur Sevmesende - Metin Korkmaz 7 izlenme - 6 ay önce Yaşadım sevdim bu alemde Sevdiğim kadınsın yüreğimde Sökemezler seni benim kalbimden Sevsende sen beni sevmesende Sevsen ne olurdu birazcık beni Kaçmadı ki daha aşkın tireni Mutluluk kovalar iki seveni Bekliyorum senin sevdam demeni Sanki yeryüzünde bir sen ben kaldık Bütün dertleri hep bizlermi aldık Sevip sevilecek iki insandık Ne olduda şimdi böyle ayrıldık Sevsen ne olurdu birazcık beni Kaçmadı ki daha aşkın tireni Mutluluk kovalar iki seveni Bekliyorum senin sevdam demeni Söz : Müzik : Metin korkmaz.
Mehmet Ali Baybeyi, Birazcık Sevgi 03:46
Mehmet Ali Baybeyi, Birazcık Sevgi 10 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ali Baybeyi, Birazcık Sevgi