Hoşgeldiniz!

birleşme

Survivor 2016 59. Bölüm Fragmanı (Birleşme Partisi) 01:53
Survivor 2016 59. Bölüm Fragmanı (Birleşme Partisi) 518 izlenme - 1 gün önce Survivor 2016 59. bölüm fragmanı yayınlandı! Survivor 2016 59. bölümüyle (Birleşme partisi) 01 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00’de TV8’de!
Survivor Birleşme Partisi - 3 Adam Skeçleri - 59 Bölüm Tanıtımı 01:34
Survivor Birleşme Partisi - 3 Adam Skeçleri - 59 Bölüm Tanıtımı 195 izlenme - 1 gün önce Survivor Birleşme Partisi - 3 Adam Skeçleri - 59 Bölüm Tanıtımı Survivor Ünlüler-Gönüllüler, Türkiye'de TV8'de yayınlanan, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Taner Tolga Tarlacı ikinci, Nihat Dogan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Survivor Nagihan Şarkı Söyledi Takım Yerlere Yattı - Survivor 2016 (1 Mayıs 2016) 05:35
Survivor Nagihan Şarkı Söyledi Takım Yerlere Yattı - Survivor 2016 (1 Mayıs 2016) 15 izlenme - 4 saat önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Yakar Geçerim şarkısını seslendiren Nagihan, jüriden yalnızca 9 puan toplamayı başarabildi. Nagihan'ın performansı aldığı düşük puanla Söyle bakalım'a damga vurdu.
Lil Jon Konseri (Survivor 1 Mayıs Pazar) 11:47
Lil Jon Konseri (Survivor 1 Mayıs Pazar) 12 izlenme - 2 saat önce Survivor ünlüler ve gönüllüler birleşme partisinde dünyaca ünlü rap’çi Lil Jon sahne aldı. 1 Mayıs 2016 Pazar günü birleşme partisinde Survivor adasındaki yarışmacılar muhteşem bir Lil Jon konserine şahit oldular. Lil Jon Şarkıları_______: Get Low Turn down for what What you gonna do
 Türk Telekom'da tek marka dönemi 02:04
Türk Telekom'da tek marka dönemi 252 izlenme - 3 ay önce Türk Telekom, TTNET ve AVEA markaları birleşerek yalnızca Türk Telekom adı altında hizmet vermeye başladı. Artık TTNET ve AVEA isimleri kullanılmayacak. Cepte AVEA yerine Türk Telekom markası görünecek. Yoluna tek marka olarak devam etme kararı alan grup logosunu da yeniledi.
Gizem Memiç - Hoşçakal (Survivor Birleş Partisi / Söyle Bakalım) 02:25
Gizem Memiç - Hoşçakal (Survivor Birleş Partisi / Söyle Bakalım) 9 izlenme - 2 saat önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Hoşçakal şarkısını seslendiren Gizem Memiç, jüriden 26 puan toplamayı başardı. Gizem Memiç bu performansıyla Söyle Bakalım'ın birincisi oldu.
Avatar Atakan - Nereden Bileceksiniz (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 03:52
Avatar Atakan - Nereden Bileceksiniz (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 8 izlenme - 3 saat önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Nereden Bileceksiniz şarkısını seslendiren Atakan, jüriden 15 puan toplamayı başardı.
samsunspor büyük taraftar 01:20
samsunspor büyük taraftar 3.003 izlenme - 7 yıl önce samsunspor-malatyaspor maçindan
Semih Öztürk - Gesi Bağları (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 03:51
Semih Öztürk - Gesi Bağları (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 5 izlenme - 2 saat önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Gesi Bağları şarkısını seslendiren Semih, jüriden 18 puan toplamayı başardı.
Hadise Survivor Birleşme Partisi 11:53
Hadise Survivor Birleşme Partisi 79 izlenme - 3 ay önce Hadise Survivor Birleşme Partisi Performanslar Hadise Survivor Birleşme Partisi Hadise Survivor Birleşme Partisi Hadise Survivor Birleşme Partisi Hadise Survivor Birleşme Partisi
Semih, Efecan ve Serkay Birbirine Girdi (3 Adam Skeci - Survivor 2016) 03:28
Semih, Efecan ve Serkay Birbirine Girdi (3 Adam Skeci - Survivor 2016) 5 izlenme - 2 saat önce 3 Adam, Survivor'da birleşme partisine özel skeçler hazırladı... 3 Adam skeçte, Survivor'un başında büyük tartışma yaşayan Semih, Efecan ve Serkay'ın yaşadığı
Gizem Memiç - Yalnızlık Senfonisi (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 03:23
Gizem Memiç - Yalnızlık Senfonisi (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 4 izlenme - 3 saat önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Yalnızlık Senfonisi şarkısını seslendiren Gizem Memiç, jüriden 27 puan toplamayı başardı. Jüri, Gizem Memiç'in performansını hayli beğendi.
Yılmaz Morgül, Nagihan ve Atakan'ın Birleşmesine Tepkili! (Survivor 2016 - 26 Mart Cumartesi) 00:35
Yılmaz Morgül, Nagihan ve Atakan'ın Birleşmesine Tepkili! (Survivor 2016 - 26 Mart Cumartesi) 33 izlenme - 1 ay önce Ünlüler takımında dengeler her geçen gün değişiyor. Nagihan ve Atakan'ın takımın oyunlardaki başarısı için birleşmesine Yılmaz Morgül büyük tepki gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tuğba Özay Kendini Öve Öve Bitiremedi! (3 Adam Skeci - Survivor 2016) 03:30
Tuğba Özay Kendini Öve Öve Bitiremedi! (3 Adam Skeci - Survivor 2016) 1 izlenme - 2 saat önce 3 Adam, Survivor'da birleşme partisine özel skeçler hazırladı... Eser Yenenler skeçte, Survivor'un duruşuyla gönülleri fetheden yarışmacısı Tuğba Özay'ın kendini övmesini konu aldı.
samsunspor-malatyaspor maraton 00:47
samsunspor-malatyaspor maraton 305 izlenme - 7 yıl önce maratonda birleşme
Türkiye'deki İlk Fortis Reklamı 01:32
Türkiye'deki İlk Fortis Reklamı 78 izlenme - 1 yıl önce 2005 yılının Temmuz ayında Dışbank'ın bütün hisselerini devralan, 2011 yılında ise tüm dünya çapında BNP Paribas ile birleşen (Türkiye'de TEB) Belçika-Hollanda bankası Fortis'in 6 yıllık Türkiye serüvenine girişi, İzmir'de çekilen bu reklamla olmuştu. Daha sonrasında Türkiye Kupası'na falan da 4 sezon boyunca (2005-06/2008-09 sezonları arası) sponsor oldular.
The Cure - Close To Me 04:36
The Cure - Close To Me 30 izlenme - 8 ay önce Cure dağıltıktan sonra 1990 yılında tekrar bir araya gelir ve bu birleşmelerini bir şarkı ile dile getirirler. şarkıda bir dolaba giren grup üyeleri ellerine geçirdikleri alet edevatla müzik icra etmeye çalışırlar. Bu şarkı bana okulda kopya şebekesi kurduğumuz günleri hatırlatır. Ben bu konulara çalışmadım senden alacağım aman bana yakın ol yoksa sıçarım dediğim günleri, eski günleri yad ediyoruz.
Numan Kurtulmuş Birleşme Sürecini Anlattı 01:31
Numan Kurtulmuş Birleşme Sürecini Anlattı 78 izlenme - 4 yıl önce
bodrumda birleşme tartışması 06:16
bodrumda birleşme tartışması 51 izlenme - 5 yıl önce bodrumda birleşme tartışması
ruhun hasta olmasının alametleri nelerdir 11:17
ruhun hasta olmasının alametleri nelerdir 68 izlenme - 5 yıl önce bu sohbette ruh ve kalbin özellikleri anlatılmakta bunların bedene konulmadan önce yükselebilmek özelliği olmadığı; bedenle birleştikten sonra ise nefse tabiiyetle alçaldığı yani hasta olduğu; nefse muhalefet ederek allahü tel ya itaat ederek yükselebildiği anlatılmaktadır.
Görmeyenler Kültür Ve Birleşme Derneği İzmir Şubesi 47:13
Görmeyenler Kültür Ve Birleşme Derneği İzmir Şubesi 9 izlenme - 2 yıl önce Kemalpaşa Armutlu Pikniği
Suriye’deki bütün Müslüman gruplar birleşip yeni bir hükümet kurabilir 02:30
Suriye’deki bütün Müslüman gruplar birleşip yeni bir hükümet kurabilir 1 izlenme - 4 ay önce Suriye’deki bütün Müslüman gruplar birleşip yeni bir hükümet kurabilir.
İbrahim Yattara - Ma Guinee Conakry (Survivor Birleşme partisi / Söyle Bakalım)                     04:52
İbrahim Yattara - Ma Guinee Conakry (Survivor Birleşme partisi / Söyle Bakalım) 0 izlenme - 3 saat önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Ma Guinee Conakry şarkısını seslendiren İbrahim Yattara, jüriden 20 puan toplamayı başardı.