Hoşgeldiniz!

birleşme

 Türk Telekom'da tek marka dönemi 02:04
Türk Telekom'da tek marka dönemi 246 izlenme - 2 hafta önce Türk Telekom, TTNET ve AVEA markaları birleşerek yalnızca Türk Telekom adı altında hizmet vermeye başladı. Artık TTNET ve AVEA isimleri kullanılmayacak. Cepte AVEA yerine Türk Telekom markası görünecek. Yoluna tek marka olarak devam etme kararı alan grup logosunu da yeniledi.
samsunspor büyük taraftar 01:20
samsunspor büyük taraftar 2.999 izlenme - 7 yıl önce samsunspor-malatyaspor maçindan
samsunspor-malatyaspor maraton 00:47
samsunspor-malatyaspor maraton 305 izlenme - 7 yıl önce maratonda birleşme
Türkiye'deki İlk Fortis Reklamı 01:32
Türkiye'deki İlk Fortis Reklamı 66 izlenme - 10 ay önce 2005 yılının Temmuz ayında Dışbank'ın bütün hisselerini devralan, 2011 yılında ise tüm dünya çapında BNP Paribas ile birleşen (Türkiye'de TEB) Belçika-Hollanda bankası Fortis'in 6 yıllık Türkiye serüvenine girişi, İzmir'de çekilen bu reklamla olmuştu. Daha sonrasında Türkiye Kupası'na falan da 4 sezon boyunca (2005-06/2008-09 sezonları arası) sponsor oldular.
The Cure - Close To Me 04:36
The Cure - Close To Me 21 izlenme - 5 ay önce Cure dağıltıktan sonra 1990 yılında tekrar bir araya gelir ve bu birleşmelerini bir şarkı ile dile getirirler. şarkıda bir dolaba giren grup üyeleri ellerine geçirdikleri alet edevatla müzik icra etmeye çalışırlar. Bu şarkı bana okulda kopya şebekesi kurduğumuz günleri hatırlatır. Ben bu konulara çalışmadım senden alacağım aman bana yakın ol yoksa sıçarım dediğim günleri, eski günleri yad ediyoruz.
Numan Kurtulmuş Birleşme Sürecini Anlattı 01:31
Numan Kurtulmuş Birleşme Sürecini Anlattı 77 izlenme - 4 yıl önce
bodrumda birleşme tartışması 06:16
bodrumda birleşme tartışması 51 izlenme - 5 yıl önce bodrumda birleşme tartışması
ruhun hasta olmasının alametleri nelerdir 11:17
ruhun hasta olmasının alametleri nelerdir 68 izlenme - 5 yıl önce bu sohbette ruh ve kalbin özellikleri anlatılmakta bunların bedene konulmadan önce yükselebilmek özelliği olmadığı; bedenle birleştikten sonra ise nefse tabiiyetle alçaldığı yani hasta olduğu; nefse muhalefet ederek allahü tel ya itaat ederek yükselebildiği anlatılmaktadır.
Suriye’deki bütün Müslüman gruplar birleşip yeni bir hükümet kurabilir 02:30
Suriye’deki bütün Müslüman gruplar birleşip yeni bir hükümet kurabilir 1 izlenme - 2 ay önce Suriye’deki bütün Müslüman gruplar birleşip yeni bir hükümet kurabilir.
Görmeyenler Kültür Ve Birleşme Derneği İzmir Şubesi 47:13
Görmeyenler Kültür Ve Birleşme Derneği İzmir Şubesi 8 izlenme - 2 yıl önce Kemalpaşa Armutlu Pikniği