Hoşgeldiniz!

birleşmiş

Birleşmiş Milletler'in Kadın Temalı Projesinde Spice Girls Esintisi 01:23
Birleşmiş Milletler'in Kadın Temalı Projesinde Spice Girls Esintisi 1.679 izlenme - 3 ay önce Birleşmiş Milletler, 2030 yılına kadar gerçekleştirmek istediği kadınlara yönelik küresel hedeflerini Spice Girls’ün bir döneme damgasını vuran şarkısı Wannabe ile anlatıyor. #WhatIReallyReallyWant etiketiyle desteklenen proje, kadınların erkeklerle eşit şartlarda eğitim almasını, çalışmasını, çocuk yaşta evliliklerin son bulmasını ve kadına yönelik şiddeti durdurmayı amaçlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Günü Gününe Kore Savaşı 02:00
Günü Gününe Kore Savaşı 2.229 izlenme - 6 ay önce Siteye önceleri I. Dünya Savaşı ile II. Dünya Savaşı'ndaki işgal alanı değişimlerini içeren iki video konmuştu, bu videoda ise Kore Savaşı'ndaki değişimi izliyoruz. Kırmızı ve tonları: Kuzey Kore ile Çin Mavi ve tonları: Güney Kore ile Birleşmiş Milletler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a New York'ta Nahoş Tablo Sürprizi 00:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a New York'ta Nahoş Tablo Sürprizi 78 izlenme - 1 hafta önce Birleşmiş Milletler’in 71. Genel Kurul görüşmelerine katılmak için beraberindeki heyetle birlikte dün akşam saatlerinde New York’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı JFK Havalimanı’nda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, BM Nezdinde Türkiye’nin Daimi Temsilcisi Halit Çevik, Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, New York Başkonsolosu Ertan Yalçın ve diğer yetkililer karşıladı. Daha sonra New York’ta ikamet edeceği The Peninsula Hotel’e geçen Erdoğan’ı otelin dışında Türk vatandaşları, içinde ise otel yetkilileri karşıladı. The Peninsula Hotel’inin girişindeki ‘karşılama töreninde’ nahoş bir ‘tablo sürprizi’ de yaşandı. Erdoğan başkanlığındaki heyetin kullandığı otelin girişindeki ‘yarı çıplak’ tablo dikkat çekti. Otelin karşılama heyeti, Türk heyetini bu tablonun önünde karşılayarak ‘hoş geldiniz’ dedi. Erdoğan başta olmak üzere Türk heyeti, yarıçıplak tablonun önünde otel yetkilileri ile tokalaşarak odalarına geçti. Bu anlar ise orada bulunan haber kameramanları tarafından görüntülendi.
Ruanda Soykırımı (1994) 11:53
Ruanda Soykırımı (1994) 635 izlenme - 1 yıl önce 90'lı yıllar pop ya da dizilerden ibaret değildi. İç savaşlar ve soykırım da vardı. Sitemizde Bosna ve Ruanda soykırımları ile ilgili belgesel olmaması beni üzdü. Bunun üstüne Bosna soykırımı ile ilgili bir şeyler de yollayacağım efendim. Ruanda katlimaı 1994'de, Bosna katliamı ile aynı yıl, kısa bir sürede (100 gün kadar) çok daha fazla insanın (1 milyon kadar) insanın ölümü ile son bulmuştur. Günde yaklaşık 10 bin insan ve hemen hemen tamamı palalarla, baltalarla falan öldürüldü. O zamanlar ülke nüfusu 3 milyon civarıydı.
Che Guevara'nın Birleşmiş Milletler Konuşması 06:20
Che Guevara'nın Birleşmiş Milletler Konuşması 300 izlenme - 1 yıl önce
Türbanlı Türk Kızının BMde Hollandayı Temsil Etmesi 05:32
Türbanlı Türk Kızının BMde Hollandayı Temsil Etmesi 320 izlenme - 2 yıl önce BM Sosyal İnsani ve Kültür İşleri Komitesi'nde Hollanda'yı Türk asıllı Zehra Sarıaslan temsil etti. Ilgili haber: http://www.cnnturk.com/2013/dunya/10/08/hollandayi.bmde.zehra.temsil.etti/726376.0/
Che Guevara'nın Birleşmiş Milletler Konuşması (Türkçe Altyazılı) 06:20
Che Guevara'nın Birleşmiş Milletler Konuşması (Türkçe Altyazılı) 403 izlenme - 2 yıl önce Sayın Başkan, Sayın seçkin delegeler, Her şeyden önce, Küba temsilciler heyeti olarak burada tüm dünyanın sorunlarını tartışan ulusların arasına katılan üç y...
Cumhurbaşkanı Erdoğan BM'deki Muhteşem Konuşması Birleşmiş Milletler 20 Eylül 2016 27:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan BM'deki Muhteşem Konuşması Birleşmiş Milletler 20 Eylül 2016 9 izlenme - 1 hafta önce Cumhurbaşkanı Erdoğan BM'deki Muhteşem Konuşması Birleşmiş Milletler 20 Eylül 2016
BM'de Sözleşme Fırlatmak - Muammer Kaddafi 02:26
BM'de Sözleşme Fırlatmak - Muammer Kaddafi 375 izlenme - 1 yıl önce BM Genel Kurulu'nda ilk kez konuşan Libya lideri Muammer Kaddafi, BM sözleşmesini konuşmasının sonlarına doğru BM yetkililerine fırlatıyor.
baĞdat - dj ortaasyali 07:32
baĞdat - dj ortaasyali 2.319 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer'in bağdat şarkısı...anlayanlara İbret
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 01:09
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 471 izlenme - 2 yıl önce Normalde Türk kızı Almanya'nın en güzel g.tlü kızı seçildi haberini bile atlamayan basınımız bu haberi atladı. O yüzden Eronevs'den veriyorum tabi. Bunun bir sebebi de, başbakanımızı deyimiyle MAALESEF Nato'nun Suriye'ye müdahalesinin engellenmiş olması. Bir de farkında mısınız, başbakanımız ne Mandela'nın cenazesine gitti, ne de tüzel kişilik adına da olsa bir Türk diplomata verilen Nobel Barış ödülü törenine gitti. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. Norveç'in başkenti Oslo'daki Nobel Komitesi, örgütü "kimyasal silahların ortadan kaldırılması için harcadığı kapsamlı çabalar" nedeniyle Nobel Barış Ödülü'ne layık gördü. Birleşmiş Milletler'in geçtiğimiz eylülde Suriye'deki kimyasal silahların imhasına yeşil ışık yakmasının ardından tüm gözler KSYÖ'ye çevrilmişti. Örgüt başkanlığını yürüten Türk Büyükelçi Ahmet Üzümcü ise barış ödülünün hedefini şöyle özetliyor: "Bu ödül, bu silahların yok edilmesi için uluslararası kamuoyunun yıllardır verdiği çabaları desteklemeyi ve sürdürülmesini sağlamayı hedeflemek olarak görülmelidir." Örgüt yetkilileri ise 1 Kasım'dan beri Suriye'de bulunuyor. İmha edilmesi planlanan 1000 ton kimyasal silahın 300 tonunu sarin gazı oluşturuyor.
Ukraynadan Görüntüler 00:23
Ukraynadan Görüntüler 345 izlenme - 2 yıl önce Ukraynadan Görüntüler
Gazze’yi Gören BM Sözcüsünün Ağlaması 00:42
Gazze’yi Gören BM Sözcüsünün Ağlaması 179 izlenme - 2 yıl önce Gazze'de geçirdiği bir günü anlatmaya çalışan BM sözcüsü röportajda hıçkıra hıçkıra ağladı.
Bandırma'da Trafik Kazası: 4 Ölü 01:02
Bandırma'da Trafik Kazası: 4 Ölü 399 izlenme - 2 yıl önce Balıkesir'in Bandırma ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi öldü.
5N 1K  - 4 Ekim 2015 44:53
5N 1K - 4 Ekim 2015 144 izlenme - 12 ay önce Dünyanın konuştuğu Suriye pazarlıklarının arkasında ne yaşandı? Birleşmiş Milletler’in yeni Suriye stratejisi savaşı durduracak mı? Filistin'in Birleşmiş Milletler’de ilk kez temsil edilmesinin önemi ne ve en önemlisi dünya gerçekten Birleşmiş Milletler’in 5 önemli ülkesinin kararlarından büyük mü, küçük mü?
Birleşmiş Milletlere konuşan çocuk - illuminati yeni dünya düzeni 06:19
Birleşmiş Milletlere konuşan çocuk - illuminati yeni dünya düzeni 286 izlenme - 5 yıl önce https//www.facebook.com/dunya.duzeni
Recep Tayyip Erdoğan - Dünya Beş'ten Büyüktür! 03:32
Recep Tayyip Erdoğan - Dünya Beş'ten Büyüktür! 213 izlenme - 2 yıl önce Dünya Beşten büyüktür! Erdoğan'ın konuşmasından... Filistin'de yaşananlar küresel vicdanın dikkatindan kaçmıyor.Çocukların öldüğü ve öldürüldüğü dünyada hiç kimse masum değildir.Dünyanın zengin ülkeleri refah içinde yaşarken, fakir ülkeler açlıkla boğuşuyor.Daha fazla mazlum insan ölmeden BM, sorumluluğunu yerine getirmeli. Dünya beşten büyüktür. BM Güvenlik Konseyi bugün etkisiz hale gelmiştir.
Zürriyetten Kesilen Adamın Dramı (Aids Virüsü) 03:33
Zürriyetten Kesilen Adamın Dramı (Aids Virüsü) 131 izlenme - 1 yıl önce 1989'da Bulgaristan'dan Türkiye'ye göç etmek zorunda bırakılan Türklerin yolculuğunu konu alan , "Zulüm Treni" filminden bir kesit. Yolculuğun sınırı geçme noktasında kendilerine AIDS hastalığını bulaştıran aşılar yapıldığını düşünen bir grup ve bu gruptan bombastik bir abinin dramını izliyoruz...
Recep Tayyip Erdoğan - İsrailli Katibe Atom Bombası Cevabı 03:59
Recep Tayyip Erdoğan - İsrailli Katibe Atom Bombası Cevabı 308 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan, Güney Afrika'da kendisine soru soran İsrailli katibin 'Gazze'deki tünellerden silahlar geçiyor' sözlerine verdiği sert yanıtlarla İsrailli katibi rezil etti.
Birleşmiş Milletler Barış Gücü Askerleri'den Harlem Shake 00:30
Birleşmiş Milletler Barış Gücü Askerleri'den Harlem Shake 432 izlenme - 4 yıl önce BM Barış Gücü (UNFICYP) askerleri, ara bölgedeki Lefkoşa Uluslararası Havalimanı’nda 1974 yılında havalimanına inen son Kıbrıs Havayolları uçağı üzerinde son zamanlarda fenomen hale gelen “Harlem Shake” dansını yaparken görüntülendi. Kıbrıs’ın güney medyasında yer alan bir habere göre, görüntülerin “Youtube” adlı sosyal paylaşım sitesinde yer almasının ardından Kıbrıs Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Erato Kozaku Markulli sert tepki gösterdi. Markulli, şunları söyledi: “Bugün Youtube’a yüklenen ve eski Lefkoşa Havalimanı’ndaki terk edilmiş Kıbrıs Havayolları uçağının üzerinde kışkırtıcı bir şekilde dans eden kişilerin görüntülendiği videonun içeriğini onaylamadığımızı, büyük bir hayal kırıklığına uğradığımızı belirtmek isteriz. Bölgenin BM Barış Gücü kontrolünde bulunmasından dolayı, videoda görünen kişilerin Barış Gücü askeri olup olmamasından bağımsız olarak, bu faaliyetlerin, hizmet ettikleri BM Barış Gücü’nün işleyişine ve kendilerini misafir eden ülke ile halkına saygısızlık olduğu kanaatindeyiz”. Markulli, BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Lisa Buttenheim’dan, konunun detaylı bir şekilde araştırılmasını ve tüm sorumluların emsal teşkil edecek bir cezayla cezalandırılmasını istediğini de kaydetti. Buttenheim ise BM’nin, olayın ciddi olduğu kanaatinde olduğunu ve araştırdığını belirtti.
Mogadişu Havalimanına Saldırı 01:07
Mogadişu Havalimanına Saldırı 13 izlenme - 2 ay önce Somali'nin başkenti Mogadişu'daki uluslararası havalimanına bomba yüklü iki araçla saldırı düzenlendiği, ilk belirlemelere göre aralarında Birleşmiş Milletler ve Afrika Birliği Barış Gücüaskerlerinin de olduğu 12 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.
Birleşmiş Milletler Hacklendi 01:02
Birleşmiş Milletler Hacklendi 110 izlenme - 3 yıl önce Birleşmiş milletler hackleniş video Turkey Cyber Army Tayfa (Turk Yıldızları)
İsviçrede Türk Bayrağına Saldırı 01:09
İsviçrede Türk Bayrağına Saldırı 147 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'de Birleşmiş Milletler (BM) Cenevre Ofisi önünde toplanan bir grup terör örgütü pkk sempatizanı, Suriye'nin kobani bölgesindeki çatışmaları protesto ederek gösteri yaptı. Ellerinde pkk bayrakları ve terör örgütü elebaşının posterlerini taşıyan gruptakiler, protesto içerikli basın açıklaması yaptılar. Gruptakilerden yaklaşık 10 kişilik bir grup açıklamanın ardından, BM binasının demir parmaklıklarının üzerinden atlayarak, üye devletlerin bayraklarının bulunduğu bölüme girdi. Buradaki Türk Bayrağı'nı indirmek isteyen terör örgütü yandaşları, BM güvenlik görevlileri tarafından engellendi.
Başbakan Olabilecek Bir Kadınla Evlenmek İstiyorum - İzdivaç 01:26
Başbakan Olabilecek Bir Kadınla Evlenmek İstiyorum - İzdivaç 83 izlenme - 1 yıl önce Birleşmiş Milletleri kaldırıp yerine yıldızlar topluluğu kuracak liderlerin lideri abimiz yeni hedefini ve dünya bakanlıklar sistemini açıkladı
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 04:49
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 87 izlenme - 2 yıl önce Berlusconi çok matrak adamdır. Videonun büyük kısmını o oluşturuyor. Bonus olarak Obama, Sarkozy, Merkel ve Kaddafi var. Bakalım Dünyayı yöneten liderler nasıl insanlarmış?
IŞİD’e Destek İçin Türkiye’ye 1 milyon 375 bin Dolar Ödeme 06:49
IŞİD’e Destek İçin Türkiye’ye 1 milyon 375 bin Dolar Ödeme 85 izlenme - 2 yıl önce Katar muhalefeti belgeleriyle açıklıyor: IŞİD’e destek için Türkiye’ye 1.375.000 dolar ödeme yapıldı!
Kemal Derviş, Kılıçdoğlu'nun Teklifini Kabul Etti 04:53
Kemal Derviş, Kılıçdoğlu'nun Teklifini Kabul Etti 76 izlenme - 2 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Kemal Derviş'i olası bir CHP iktidarında Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı olarak görev alması için ikna etti.
BİRLEŞMİŞ MİLLETLERİ DOKTORLARI ÖLDÜRMEK İÇİN VERDİĞİ HASTANE ÖNLÜKLERİNE YERTESBİTİ İÇİN GPS TAKMIŞ 00:30
BİRLEŞMİŞ MİLLETLERİ DOKTORLARI ÖLDÜRMEK İÇİN VERDİĞİ HASTANE ÖNLÜKLERİNE YERTESBİTİ İÇİN GPS TAKMIŞ 4 izlenme - 1 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Kütahya Çinisi 600 Yıllık Serüveninde 05:08
Kütahya Çinisi 600 Yıllık Serüveninde "Unesco" Yolunda 80 izlenme - 2 yıl önce Kütahya çinisi 600 yıllık serüveninde "UNESCO" yolunda- Osmanlı döneminde 16'ncı yüzyılda zirvesine ulaşan Türk çiniciliğinin en önemli merkezlerinden Kütahya'daki bu mirasın uluslararası alana taşınması için çalışma başlatıldı- Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Kütahya Çiniciler Odasının çalışmaları sonucu bu tarihi, kültürel ve ekonomik değerin Somut Olmayan Kültürel Miras Listesine dahil edilmesi talebiyle UNESCO'ya başvuruldu- Oda Başkanı Erilbaylı: "İnşallah gelecek yıl Somut Olmayan Kültürel Miras Listesine Kütahya çiniciliği de eklenecek.
Çinli gazeteciden Davutoğlu’nu kızdıran soru 00:52
Çinli gazeteciden Davutoğlu’nu kızdıran soru 73 izlenme - 3 yıl önce Davutoğlu Çinli gazetecinin sorusuna tepki gösterdi: Lütfen hanımefendi gelin ve ağlayan çocukları görün...