Hoşgeldiniz!

birleşmiş

 BM Toplantısına Damga Vuran Görüntü: Cinsel Organına Boynuz Takan Delege 00:42
BM Toplantısına Damga Vuran Görüntü: Cinsel Organına Boynuz Takan Delege 11.350 izlenme - 12 ay önce Birleşmiş Milletler toplantısına katılan Papua Yeni Gine delegesi, yerel kıyafetleri ve cinsel organını örtmek için kullandığı boynuzla dikkatleri üzerine çekti.
Korkunç Bir Film 4 - Birleşmiş Milletler Toplantısı 01:30
Korkunç Bir Film 4 - Birleşmiş Milletler Toplantısı 5.833 izlenme - 2 yıl önce Amerikan Başkanı, uzaylılardan ele geçirilen ısı ışını silahının bedeni yok edip giysileri bıraktığını söyler lakin öyle olmaz.
Che Guevara - Bm Konuşması (1964) 06:20
Che Guevara - Bm Konuşması (1964) 1.549 izlenme - 10 ay önce Che Guevara'nın Birleşmiş Milletler oturumunda yaptığı ünlü konuşma (1964). Video kaydı bu konuşmanın sadece bir kısmını içermektedir. Ya istiklal ya ölüm..
Birleşmiş Milletler - 100 Bin Iraklı Türkiye'ye Sığınabilir 01:33
Birleşmiş Milletler - 100 Bin Iraklı Türkiye'ye Sığınabilir 3.006 izlenme - 2 yıl önce Musul operasyonu gece yarısı Irak Başbakanı Haydar el İbadi'nin emriyle başladı. Operasyonun başlamasının ardından sabah saatlerinde peşmerge Musul'un çevresindeki köyleri ele geçirmeye başladı. Birleşmiş Milletler'den de operasyona dair açıklamalar geldi. BM Mülteciler Yüksek Komiserliği'nden yapılan açıklama ise Türkiye'de tedirginlik yarattı.
Yüz Ölçümüne Göre Ülkeler (195 B.M Ülkesi) 06:29
Yüz Ölçümüne Göre Ülkeler (195 B.M Ülkesi) 1.775 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda ülkeler ve kıtaların büyüklüğünü karelenmiş olarak göreceğiz.Videoyu hazırlayanlar, Birleşmiş Milletler teşkilatı üyelerini esas almış. Man Running Track Vatican City Monaco Nauru Tuvalu San Marino Liechtenstein Marshall Islands Saint Kitts and Nevis Maldives Malta Grenada Saint Vincent and the Grenadine Barbados Antigua and Barbuda Seychelles Palau Andorra Saint Lucia Federated States of Micronesia Singapore Tonga Dominica Bahrain Kiribati Sao Tome and Principe Hong Kong Comoros Mauritius Luxembourg Samoa CaboVerde Trinidad and Tobago Brunei Palestine Cyprus Lebanon Jamaica Gambia Qatar Vanuatu Montenegro Bahamas Timor-Leste Swaziland Kuwait Fiji Slovenia Israel El Salvador Belize Djibouti Macedonia Rwanda Haiti Burundi Equatorial Guinea Albania Solomon Islands Armenia Lesotho Belgium Moldova Guinea-Bissau Taiwan Bhutan Switzerland Netherlands Denmark Estonia Dominican Republic Slovakia Costa Rica Bosnia and Herzegovina Croatia Togo Latvia Lithuania SriLanka Georgia Ireland Sierra Leone Panama Czech Republic United Arab Emirates Austria Azerbaijan Serbia Jordan Portugal Hungary South Korea Iceland Guatemala Cuba Bulgaria Liberia Honduras Benin Eritrea Malawi North Korea Nicaragua Greece Tajikistan Nepal Bangladesh Tunisia Suriname Uruguay Cambodia Syria Senegal Kyrgyzstan Belarus Guyana Laos Romania Ghana Uganda United Kingdom Guinea Gabon New Zealand Burkina Faso Ecuador Philippines Italy Oman Poland Ivory Coast Norway Malaysia Vietnam Finland Republic of Congo Germany Japan Zimbabwe Paraguay Iraq Morocco Uzbekistan Sweden Papua New Guinea Cameroon Turkmenistan Spain Thailand Yemen Kenya Botswana Madagascar Ukraine South Sudan Central African Republic Somalia France Afghanistan Myanmar Zambia Chile Turkey Mozambique Namibia Pakistan Venezuela Nigeria Tanzania Egypt Mauritania Bolivia Ethiopia Colombia South Africa Mali Angola Niger Chad Peru Mongolia Iran Libya Sudan Indonesia Mexico SaudiArabia Greenland Democratic Republic of Congo Algeria Kazakhstan Argentina India Australia Brazil Oceania China United States of America Canada Europe Antarctica Russia South America North America Africa Asia
Birleşmiş Milletler'in Kadın Temalı Projesinde Spice Girls Esintisi 01:23
Birleşmiş Milletler'in Kadın Temalı Projesinde Spice Girls Esintisi 1.746 izlenme - 2 yıl önce Birleşmiş Milletler, 2030 yılına kadar gerçekleştirmek istediği kadınlara yönelik küresel hedeflerini Spice Girls’ün bir döneme damgasını vuran şarkısı Wannabe ile anlatıyor. #WhatIReallyReallyWant etiketiyle desteklenen proje, kadınların erkeklerle eşit şartlarda eğitim almasını, çalışmasını, çocuk yaşta evliliklerin son bulmasını ve kadına yönelik şiddeti durdurmayı amaçlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Günü Gününe Kore Savaşı 02:00
Günü Gününe Kore Savaşı 2.471 izlenme - 2 yıl önce Siteye önceleri I. Dünya Savaşı ile II. Dünya Savaşı'ndaki işgal alanı değişimlerini içeren iki video konmuştu, bu videoda ise Kore Savaşı'ndaki değişimi izliyoruz. Kırmızı ve tonları: Kuzey Kore ile Çin Mavi ve tonları: Güney Kore ile Birleşmiş Milletler
Ruanda Soykırımı (1994) 11:53
Ruanda Soykırımı (1994) 1.248 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yıllar pop ya da dizilerden ibaret değildi. İç savaşlar ve soykırım da vardı. Sitemizde Bosna ve Ruanda soykırımları ile ilgili belgesel olmaması beni üzdü. Bunun üstüne Bosna soykırımı ile ilgili bir şeyler de yollayacağım efendim. Ruanda katlimaı 1994'de, Bosna katliamı ile aynı yıl, kısa bir sürede (100 gün kadar) çok daha fazla insanın (1 milyon kadar) insanın ölümü ile son bulmuştur. Günde yaklaşık 10 bin insan ve hemen hemen tamamı palalarla, baltalarla falan öldürüldü. O zamanlar ülke nüfusu 3 milyon civarıydı.
Che Guevara'nın Birleşmiş Milletler Konuşması 06:20
Che Guevara'nın Birleşmiş Milletler Konuşması 524 izlenme - 3 yıl önce
Türbanlı Türk Kızının BMde Hollandayı Temsil Etmesi 05:32
Türbanlı Türk Kızının BMde Hollandayı Temsil Etmesi 496 izlenme - 3 yıl önce BM Sosyal İnsani ve Kültür İşleri Komitesi'nde Hollanda'yı Türk asıllı Zehra Sarıaslan temsil etti. Ilgili haber: http://www.cnnturk.com/2013/dunya/10/08/hollandayi.bmde.zehra.temsil.etti/726376.0/
Che Guevara'nın Birleşmiş Milletler Konuşması (Türkçe Altyazılı) 06:20
Che Guevara'nın Birleşmiş Milletler Konuşması (Türkçe Altyazılı) 542 izlenme - 4 yıl önce Sayın Başkan, Sayın seçkin delegeler, Her şeyden önce, Küba temsilciler heyeti olarak burada tüm dünyanın sorunlarını tartışan ulusların arasına katılan üç y...
baĞdat - dj ortaasyali 07:32
baĞdat - dj ortaasyali 2.312 izlenme - 10 yıl önce sagopa kajmer'in bağdat şarkısı...anlayanlara İbret
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Birleşmiş Milletler Bugün Adalet Tesis Etmiyor 03:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Birleşmiş Milletler Bugün Adalet Tesis Etmiyor 262 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dünyada insan haklarını korumak, adaletsizliği gidermek için kurulmuş olan Birleşmiş Milletler, maalesef bugün adalet tesis etmiyor.
BM'de Sözleşme Fırlatmak - Muammer Kaddafi 02:26
BM'de Sözleşme Fırlatmak - Muammer Kaddafi 595 izlenme - 3 yıl önce BM Genel Kurulu'nda ilk kez konuşan Libya lideri Muammer Kaddafi, BM sözleşmesini konuşmasının sonlarına doğru BM yetkililerine fırlatıyor.
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 01:09
Nobel Barış Ödülü Alan Türk: Ahmet Üzümcü 524 izlenme - 3 yıl önce Normalde Türk kızı Almanya'nın en güzel g.tlü kızı seçildi haberini bile atlamayan basınımız bu haberi atladı. O yüzden Eronevs'den veriyorum tabi. Bunun bir sebebi de, başbakanımızı deyimiyle MAALESEF Nato'nun Suriye'ye müdahalesinin engellenmiş olması. Bir de farkında mısınız, başbakanımız ne Mandela'nın cenazesine gitti, ne de tüzel kişilik adına da olsa bir Türk diplomata verilen Nobel Barış ödülü törenine gitti. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. 2013 Nobel Barış Ödülü'nün sahibi Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü (KSYÖ) oldu. Norveç'in başkenti Oslo'daki Nobel Komitesi, örgütü "kimyasal silahların ortadan kaldırılması için harcadığı kapsamlı çabalar" nedeniyle Nobel Barış Ödülü'ne layık gördü. Birleşmiş Milletler'in geçtiğimiz eylülde Suriye'deki kimyasal silahların imhasına yeşil ışık yakmasının ardından tüm gözler KSYÖ'ye çevrilmişti. Örgüt başkanlığını yürüten Türk Büyükelçi Ahmet Üzümcü ise barış ödülünün hedefini şöyle özetliyor: "Bu ödül, bu silahların yok edilmesi için uluslararası kamuoyunun yıllardır verdiği çabaları desteklemeyi ve sürdürülmesini sağlamayı hedeflemek olarak görülmelidir." Örgüt yetkilileri ise 1 Kasım'dan beri Suriye'de bulunuyor. İmha edilmesi planlanan 1000 ton kimyasal silahın 300 tonunu sarin gazı oluşturuyor.
Otizm Farkındalık Günü'nde İstanbul Maviye Büründü 00:58
Otizm Farkındalık Günü'nde İstanbul Maviye Büründü 24 izlenme - 2 ay önce Birleşmiş Milletler (BM) tarafından 2 Nisan’ın "Otizm Farkındalık Günü" ilan edilmesi nedeniyle "Otizme Mavi Işık Yak" etkinlikleri kapsamında İstanbul'un simgelerinden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Galata Kulesi başta olmak üzere birçok yer mavi ışıklarla aydınlatıldı.
Ukraynadan Görüntüler 00:23
Ukraynadan Görüntüler 353 izlenme - 4 yıl önce Ukraynadan Görüntüler
Gazze’yi Gören BM Sözcüsünün Ağlaması 00:42
Gazze’yi Gören BM Sözcüsünün Ağlaması 235 izlenme - 3 yıl önce Gazze'de geçirdiği bir günü anlatmaya çalışan BM sözcüsü röportajda hıçkıra hıçkıra ağladı.
Zürriyetten Kesilen Adamın Dramı (Aids Virüsü) 03:33
Zürriyetten Kesilen Adamın Dramı (Aids Virüsü) 256 izlenme - 3 yıl önce 1989'da Bulgaristan'dan Türkiye'ye göç etmek zorunda bırakılan Türklerin yolculuğunu konu alan , "Zulüm Treni" filminden bir kesit. Yolculuğun sınırı geçme noktasında kendilerine AIDS hastalığını bulaştıran aşılar yapıldığını düşünen bir grup ve bu gruptan bombastik bir abinin dramını izliyoruz...
Bandırma'da Trafik Kazası: 4 Ölü 01:02
Bandırma'da Trafik Kazası: 4 Ölü 469 izlenme - 4 yıl önce Balıkesir'in Bandırma ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi öldü.
Fildişi Sahilleri'nde Uçak Kazası 00:44
Fildişi Sahilleri'nde Uçak Kazası 48 izlenme - 7 ay önce Birleşmiş Milletler (BM) adına uçan Valan Air şirketine ait Antonov An26 tipi uçak Fil Dişi Sahili'nde Abidjan kentinden havalandıktan sonra denize düşmüş. Kesinleşmemiş bilgiye göre, bölgede yoğun fırtına olduğu, uçağın da kalkıştan kısa bir süre sonra denize düştüğü bildirilmiş. Uçakta bulunan 4'ü uçuş ekibi ve 4 yolcu toplam 8 kişiden 4'ü hayatını kaybetmiş.
Birleşmiş Milletlere konuşan çocuk - illuminati yeni dünya düzeni 06:19
Birleşmiş Milletlere konuşan çocuk - illuminati yeni dünya düzeni 290 izlenme - 6 yıl önce https//www.facebook.com/dunya.duzeni
Recep Tayyip Erdoğan - İsrailli Katibe Atom Bombası Cevabı 03:59
Recep Tayyip Erdoğan - İsrailli Katibe Atom Bombası Cevabı 513 izlenme - 3 yıl önce Erdoğan, Güney Afrika'da kendisine soru soran İsrailli katibin 'Gazze'deki tünellerden silahlar geçiyor' sözlerine verdiği sert yanıtlarla İsrailli katibi rezil etti.
Recep Tayyip Erdoğan - Dünya Beş'ten Büyüktür! 03:32
Recep Tayyip Erdoğan - Dünya Beş'ten Büyüktür! 302 izlenme - 3 yıl önce Dünya Beşten büyüktür! Erdoğan'ın konuşmasından... Filistin'de yaşananlar küresel vicdanın dikkatindan kaçmıyor.Çocukların öldüğü ve öldürüldüğü dünyada hiç kimse masum değildir.Dünyanın zengin ülkeleri refah içinde yaşarken, fakir ülkeler açlıkla boğuşuyor.Daha fazla mazlum insan ölmeden BM, sorumluluğunu yerine getirmeli. Dünya beşten büyüktür. BM Güvenlik Konseyi bugün etkisiz hale gelmiştir.
Metin Hara: Birleşmiş Milletler'de Konuşmacı Olmak İstiyorum 02:05
Metin Hara: Birleşmiş Milletler'de Konuşmacı Olmak İstiyorum 12 izlenme - 3 ay önce Antalya'da katıldığı söyleşide, hayranlarıyla bir araya gelen yazar Metin Hara, "Birleşmiş Milletler'de konuşmacı olmak istiyorum. O hayalim için somut adımlar da atıldı. Onaylandı gibi bir şey. Çok yakında olacak" dedi.
Birleşmiş Milletler Barış Gücü Askerleri'den Harlem Shake 00:30
Birleşmiş Milletler Barış Gücü Askerleri'den Harlem Shake 445 izlenme - 5 yıl önce BM Barış Gücü (UNFICYP) askerleri, ara bölgedeki Lefkoşa Uluslararası Havalimanı’nda 1974 yılında havalimanına inen son Kıbrıs Havayolları uçağı üzerinde son zamanlarda fenomen hale gelen “Harlem Shake” dansını yaparken görüntülendi. Kıbrıs’ın güney medyasında yer alan bir habere göre, görüntülerin “Youtube” adlı sosyal paylaşım sitesinde yer almasının ardından Kıbrıs Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Erato Kozaku Markulli sert tepki gösterdi. Markulli, şunları söyledi: “Bugün Youtube’a yüklenen ve eski Lefkoşa Havalimanı’ndaki terk edilmiş Kıbrıs Havayolları uçağının üzerinde kışkırtıcı bir şekilde dans eden kişilerin görüntülendiği videonun içeriğini onaylamadığımızı, büyük bir hayal kırıklığına uğradığımızı belirtmek isteriz. Bölgenin BM Barış Gücü kontrolünde bulunmasından dolayı, videoda görünen kişilerin Barış Gücü askeri olup olmamasından bağımsız olarak, bu faaliyetlerin, hizmet ettikleri BM Barış Gücü’nün işleyişine ve kendilerini misafir eden ülke ile halkına saygısızlık olduğu kanaatindeyiz”. Markulli, BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Lisa Buttenheim’dan, konunun detaylı bir şekilde araştırılmasını ve tüm sorumluların emsal teşkil edecek bir cezayla cezalandırılmasını istediğini de kaydetti. Buttenheim ise BM’nin, olayın ciddi olduğu kanaatinde olduğunu ve araştırdığını belirtti.
İsviçrede Türk Bayrağına Saldırı 01:09
İsviçrede Türk Bayrağına Saldırı 239 izlenme - 3 yıl önce İsviçre'de Birleşmiş Milletler (BM) Cenevre Ofisi önünde toplanan bir grup terör örgütü pkk sempatizanı, Suriye'nin kobani bölgesindeki çatışmaları protesto ederek gösteri yaptı. Ellerinde pkk bayrakları ve terör örgütü elebaşının posterlerini taşıyan gruptakiler, protesto içerikli basın açıklaması yaptılar. Gruptakilerden yaklaşık 10 kişilik bir grup açıklamanın ardından, BM binasının demir parmaklıklarının üzerinden atlayarak, üye devletlerin bayraklarının bulunduğu bölüme girdi. Buradaki Türk Bayrağı'nı indirmek isteyen terör örgütü yandaşları, BM güvenlik görevlileri tarafından engellendi.
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 04:49
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 178 izlenme - 3 yıl önce Berlusconi çok matrak adamdır. Videonun büyük kısmını o oluşturuyor. Bonus olarak Obama, Sarkozy, Merkel ve Kaddafi var. Bakalım Dünyayı yöneten liderler nasıl insanlarmış?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a New York'ta Nahoş Tablo Sürprizi 00:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a New York'ta Nahoş Tablo Sürprizi 80 izlenme - 2 yıl önce Birleşmiş Milletler’in 71. Genel Kurul görüşmelerine katılmak için beraberindeki heyetle birlikte dün akşam saatlerinde New York’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı JFK Havalimanı’nda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, BM Nezdinde Türkiye’nin Daimi Temsilcisi Halit Çevik, Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, New York Başkonsolosu Ertan Yalçın ve diğer yetkililer karşıladı. Daha sonra New York’ta ikamet edeceği The Peninsula Hotel’e geçen Erdoğan’ı otelin dışında Türk vatandaşları, içinde ise otel yetkilileri karşıladı. The Peninsula Hotel’inin girişindeki ‘karşılama töreninde’ nahoş bir ‘tablo sürprizi’ de yaşandı. Erdoğan başkanlığındaki heyetin kullandığı otelin girişindeki ‘yarı çıplak’ tablo dikkat çekti. Otelin karşılama heyeti, Türk heyetini bu tablonun önünde karşılayarak ‘hoş geldiniz’ dedi. Erdoğan başta olmak üzere Türk heyeti, yarıçıplak tablonun önünde otel yetkilileri ile tokalaşarak odalarına geçti. Bu anlar ise orada bulunan haber kameramanları tarafından görüntülendi.
Birleşmiş Milletler Hacklendi 01:02
Birleşmiş Milletler Hacklendi 114 izlenme - 4 yıl önce Birleşmiş milletler hackleniş video Turkey Cyber Army Tayfa (Turk Yıldızları)