Hoşgeldiniz!

Birleştirmek Videoları İzle

Lego İle Porsche 911 Yapmak 07:14
Lego İle Porsche 911 Yapmak 1.192 izlenme - 2 yıl önce Sheepo nickli amcamız 1:75 oranında tam fonksiyonlu LEGO'dan Porsche yapmış. Yaratıcılık bu olsa gerek. Diyecek tek sözümüz var: Çüşşşş
TEDxIstanbul, Karsu - Bırak Beni Böyle 04:41
TEDxIstanbul, Karsu - Bırak Beni Böyle 653 izlenme - 1 yıl önce Amsterdam doğumlu, Türk kökenli caz sanatçımız Karsu, 21 Kasım 2015'te TEDxIstanbul sahnesinde konuşmasıyla ve sesiyle katılımcılarımıza ilham verdi. Colors albümünden kendi bestesi olan Bırak Beni Böyle parçasıyla izleyenleri büyüledi. Karsu, Hollanda doğumlu, Türk kökenli, çok yetenekli bir sanatçı. Yalnız şarkıcı değil; aynı zamanda çok iyi bir piyanist, besteci, aranjör ve söz yazarı. On altı yaşında piyano çalmaya başladı ve yıllar içinde Amsterdam Concertgebouw, North Sea Caz Festivali, New York’ta dünyaca ünlü Carnegie Hall gibi dünyanın pek çok yerinde ve uluslararası festivallerde sahne alma başarısı gösterdi. Amerika, Endonezya, Almanya, Belçika, Sürinam, İngiltere, Brezilya ve Türkiye’de konserler verdi. Türk kökenli sanatçıya Türk medyası da ilgi gösterdi. Ankara Caz Festivali, Alanya Caz Festivali, Akbank Caz Festivali ve İstanbul Zorlu Center PSM’de birçok kez sahne aldı ve büyük ilgi gördü. 2012’de çekimleri 5 yıl sürmüş olan ve Karsu’nun adını aldığı Karsu Köyü’nden, New York’a kadar Karsu’nun takip edildiği “Karsu: I Hide A Secret” belgeseli, ödüllü belgeselci Mercedes Stalenhoef imzasıyla Uluslararası IDFA belgesel festivalinde gösterime girdi ve daha sonra pek çok ülkenin festivallerinde gösterimi yapıldı.
TEDxIstanbul 2015 02:56
TEDxIstanbul 2015 "Noktaları Birleştirmek" Etkinlik Video 146 izlenme - 1 yıl önce 21 Kasım 2015'te, 4.000'den fazla kişinin katılımıyla gerçekleşen TEDxIstanbul "Noktaları Birleştirmek / Connecting The Dots" etkinliğine kısa bir bakış.
1 Milyon Fotoğraftan Oluşan Timelapse Görüntüleri 04:42
1 Milyon Fotoğraftan Oluşan Timelapse Görüntüleri 43 izlenme - 7 ay önce Keith Loutit isimli fotoğraf sanatçısı, Singapur'un bir milyon fotoğrafını çekerek timelapse videosunu oluşturdu. Lion City II - Majulah isimli çalışması için tam 500 gün fotoğraf çeken Keith toplamda 1 milyon fotoğraf çekmiş. Sonucunda da böyle bir video oluşturmuş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zeka Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 01:30
Zeka Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 132 izlenme - 2 yıl önce Zeka küpüne odaklanan hatunun 1 dakikada küpü çözüşü. Odaklanma sorunu yaşayanlara gelsin!
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 00:41
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 143 izlenme - 2 yıl önce Finlandiya'da bir dozer operatörü dozer kepçesini kullanarak lego yapmış. Haberin tamamı: http://www.aljazeera.com.tr/haber/dozerle-lego-yapti
İki Arabayı Birleştirmek 00:37
İki Arabayı Birleştirmek 73 izlenme - 3 yıl önce iki adet arabayı ortadan birleştirip genişleten sürücü.
Can | Birleştirilmiş Şarkılar - 1 - Çizgi Film 08:59
Can | Birleştirilmiş Şarkılar - 1 - Çizgi Film 33 izlenme - 1 yıl önce Can | Birleştirilmiş Şarkılar - 1 - Çizgi Film "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yüksek Hızlı Tren, 42 Futbol Takımını Birleştirdi 00:47
Yüksek Hızlı Tren, 42 Futbol Takımını Birleştirdi 28 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'yi sarmaya devam eden Yüksek Hızlı Tren hattının yeni güzergahı, 42 futbol takımını birbirine bağlıyor.
Konu Birleştirmek 06:27
Konu Birleştirmek 26 izlenme - 6 yıl önce konu birleşimi
Adobe Cs5 - Shape Builder Tool 14 Mov 01:46
Adobe Cs5 - Shape Builder Tool 14 Mov 8 izlenme - 2 yıl önce Adobe Photoshop dünyanın en çok kullanılan resim editör programı olması nedeniyle profesyonel tasarımcılar tarafından ilk tercih edilen yazılımdır ve yeni versiyonu birçok yenilikleriyle birlikte kullanıcılara sunuluyor. Profesyonel olmadan sizde ufak işlerinizi, resimlerinizi her türlü düzenleyebilir ve resimleriniz üzerinde istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilirsiniz. İsterseniz web sitelerinin tasarımını yapın, isterseniz kişisel grafiklerinizi yaratın hiç farketmez istediğiniz herşeyi Photoshop ile yapabilirsiniz. Adobe Photoshop CS5 Özellikleri: Cs5 Yenilikleri: Adobe® Photoshop® CS5 Extended yazılımı yüksek kaliteli görüntü seçimleri, görüntü rötuşlama, gerçekçi boyama ve 3D yükseltmeleri için çığır açıcı özellikler sunmaktadır. Hızlı performansın yanı sıra iş akışınızda zaman kazandıracak onlarca özellik için 64 bit desteğini keşfedin. Geleneksel dijital görüntülemenin ötesine geçin. Saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Görüntü öğelerini kaldırdığınızda kalan boşluğun neredeyse sihirli bir biçimde dolduğunu görün. Metin ve diğer 2D grafiklerini kolayca yükselterek 3D logolar ve resimler oluşturun. Sıra Dışı Boyama Efektleri Yeni Tuval üzerinde renk karışımı olanağı veren Karıştırıcı Fırça; gerçeğe benzer, dokulu fırça darbeleri oluşturmanızı sağlayan Kıl Fırça İpuçları; ekran üzeri renk seçicisi ve diğer araçlarla doğal ve gerçekçi boyama efektleri elde edin. İçerik Duyarlı Dolgu Yeni Tüm görüntü ayrıntıları ve nesneleri kaldırıp İçerik Duyarlı Dolgunun geride kalan boşluğu sihirli bir şekilde nasıl doldurduğunu izleyin. Bu çığır açıcı teknoloji aydınlatma, ton ve paraziti eşleştirerek kaldırılan içeriğin hiç yokmuş gibi görünmesini sağlar. Kolaylaştırılan Karmaşık Seçimler Yeni İyileştirme, birleştirme veya mizanpaja yerleştirme için saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Seçim kenarları etrafındaki arka plan rengini ortadan kaldırın ve yeni iyileştirme araçları ile seçim kenarlarını otomatik olarak değiştirin ve maskeleri mükemmelleştirin. Kukla Çarpıt Yeni Tasarımlarınız için benzersiz, yeni görünümler oluşturmak için grafik, metin veya görüntü öğelerini düzgün biçimde çarpıtın veya uzatın. Yüksek Kaliteli HDR Görüntüleme Gelişmiş Benzersiz bir hız, kontrol ve doğrululukla fotoğraf gerçekliğinde veya gerçeküstü HDR görüntüleri oluşturun. Otomatik hayalet giderme ve ton eşleştirme ile ayarlamalarda daha fazla kontrol sayesinde şimdiye kadarki en iyi sonuçları alın ve hatta tek pozlamalı fotoğraflara HDR görünümü kazandırın.