Hoşgeldiniz!

birleştirmek

Lego İle Porsche 911 Yapmak 07:14
Lego İle Porsche 911 Yapmak 1.197 izlenme - 3 yıl önce Sheepo nickli amcamız 1:75 oranında tam fonksiyonlu LEGO'dan Porsche yapmış. Yaratıcılık bu olsa gerek. Diyecek tek sözümüz var: Çüşşşş
TEDxIstanbul, Karsu - Bırak Beni Böyle 04:41
TEDxIstanbul, Karsu - Bırak Beni Böyle 753 izlenme - 2 yıl önce Amsterdam doğumlu, Türk kökenli caz sanatçımız Karsu, 21 Kasım 2015'te TEDxIstanbul sahnesinde konuşmasıyla ve sesiyle katılımcılarımıza ilham verdi. Colors albümünden kendi bestesi olan Bırak Beni Böyle parçasıyla izleyenleri büyüledi. Karsu, Hollanda doğumlu, Türk kökenli, çok yetenekli bir sanatçı. Yalnız şarkıcı değil; aynı zamanda çok iyi bir piyanist, besteci, aranjör ve söz yazarı. On altı yaşında piyano çalmaya başladı ve yıllar içinde Amsterdam Concertgebouw, North Sea Caz Festivali, New York’ta dünyaca ünlü Carnegie Hall gibi dünyanın pek çok yerinde ve uluslararası festivallerde sahne alma başarısı gösterdi. Amerika, Endonezya, Almanya, Belçika, Sürinam, İngiltere, Brezilya ve Türkiye’de konserler verdi. Türk kökenli sanatçıya Türk medyası da ilgi gösterdi. Ankara Caz Festivali, Alanya Caz Festivali, Akbank Caz Festivali ve İstanbul Zorlu Center PSM’de birçok kez sahne aldı ve büyük ilgi gördü. 2012’de çekimleri 5 yıl sürmüş olan ve Karsu’nun adını aldığı Karsu Köyü’nden, New York’a kadar Karsu’nun takip edildiği “Karsu: I Hide A Secret” belgeseli, ödüllü belgeselci Mercedes Stalenhoef imzasıyla Uluslararası IDFA belgesel festivalinde gösterime girdi ve daha sonra pek çok ülkenin festivallerinde gösterimi yapıldı.
TEDxIstanbul 2015 02:56
TEDxIstanbul 2015 "Noktaları Birleştirmek" Etkinlik Video 184 izlenme - 2 yıl önce 21 Kasım 2015'te, 4.000'den fazla kişinin katılımıyla gerçekleşen TEDxIstanbul "Noktaları Birleştirmek / Connecting The Dots" etkinliğine kısa bir bakış.
Zeka Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 01:30
Zeka Küpünü 1 Dakikada Çözen Hatun 142 izlenme - 3 yıl önce Zeka küpüne odaklanan hatunun 1 dakikada küpü çözüşü. Odaklanma sorunu yaşayanlara gelsin!
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 00:41
Dozer Kepçesiyle Legoları Birleştirmek 148 izlenme - 3 yıl önce Finlandiya'da bir dozer operatörü dozer kepçesini kullanarak lego yapmış. Haberin tamamı: http://www.aljazeera.com.tr/haber/dozerle-lego-yapti
İki Arabayı Birleştirmek 00:37
İki Arabayı Birleştirmek 93 izlenme - 4 yıl önce iki adet arabayı ortadan birleştirip genişleten sürücü.
Yüksek Hızlı Tren, 42 Futbol Takımını Birleştirdi 00:47
Yüksek Hızlı Tren, 42 Futbol Takımını Birleştirdi 29 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'yi sarmaya devam eden Yüksek Hızlı Tren hattının yeni güzergahı, 42 futbol takımını birbirine bağlıyor.