Hoşgeldiniz!

Bisiklet Sürücüsü Videoları İzle

dünyanın en şanslı bisiklet sürücüsü 00:21
dünyanın en şanslı bisiklet sürücüsü 651 izlenme - 6 yıl önce
Sinirli Bisiklet Sürücüsü 08:27
Sinirli Bisiklet Sürücüsü 372 izlenme - 4 yıl önce Profesyonel Bisiklet Sürücüsü Sinirlendiğinde Olanları İzliyoruz...
Atarlı Bisiklet Sürücüsü Sinirlendirmek 08:27
Atarlı Bisiklet Sürücüsü Sinirlendirmek 114 izlenme - 2 yıl önce Arkadaş, profesyonel bir bisiklet sürücüsünün sinirlendiğinde neler yapabileceğini göreceksiniz. Alkışlarla ve heyecanla şevhetle.. öhem. neyse izliyoruz.
Bisiklet Sürücüsünün Öldüğü An 00:25
Bisiklet Sürücüsünün Öldüğü An 198 izlenme - 3 yıl önce Sağ şeritten sol tarafa geçmek isteyen bisiklet sürücüsü, jipin altında kaldı. Rusya'da bir otomobilin kamerasına feci bir kaza anı takıldı. Bisikletiyle karşıdan karşıya geçmek isteyen zavallı adama jip çarptı. Havada takla atan 40 yaşlarındaki bisikletli adam yere düştükten sonra hayatını kaybetti.
Saksağandan Bisikletli şahsa kamikaze dalışı 00:29
Saksağandan Bisikletli şahsa kamikaze dalışı 45 izlenme - 3 yıl önce Avustralya’nın Yeni Güney Galler eyaletinde meydana gelen olayda saksağan kuşu yaşadığı bölgeye yaklaşan Trent Nicholson adlı bisiklet sürücüsüne aniden saldırmaya başladı.
Bisiklet Sürücüsüne Radar Cezası 02:24
Bisiklet Sürücüsüne Radar Cezası 11 izlenme - 1 yıl önce Yalova’da bir bisiklet sürücüsü, trafiği tehlikeye düşürdüğü gerekçesiyle radardan geçtikten sonra polis tarafından durduruldu. Trafik cezası kesilen sürücü, kendisine bir araba sürücüsünün gördüğü muamelenin uygulandığını belirterek, “Trafiği tehlikeye düşürdüğümü hiç düşünmedim” dedi. Yalova’da trafik polisleri benzerine az rastlanır bir ceza kesti. Havanın soğuk olması sebebiyle ellerini didonda bırakarak bisiklet kullanan Engin Deniz Özşeker, radara yakalandı. Trafik polisleri tarafından durdurulan Özşeker, cezaya önce itiraz etti. Ardından trafiği tehlikeye düşürdüğü gerekçesi kesilen cezayı kabul etti. Genç bisiklet sürücüsü, bir otomobil sürücüsüne uygulanan muameleyi gördüğünü belirterek, yaşadığı olayı Türkiye’de daha önce görmediğini söyledi. "AKLIMA GELDİ, AMA BAŞIMA GELECEĞİNİ DÜŞÜNMEDİM" 5 senedir hem hobi hem de spor maksadıyla bisiklet kullandığını ifade eden Özşeker, yaşadığı olayı şöyle anlattı: “Bulvarın sonunda genelde radar oluyor. Şansıma o gün radar vardı. Ben de hava soğuk olduğu zaman ellerim üşümesin diye ellerimi cebime sokarak bisikleti kullanırım. Ellerimde cebimde giderken radarın yanından geçtim. Aklıma geldi, ama başıma geleceğini düşünmedim. Döndükten sonra ileride polis durdurdu ve ‘Ellerini bıraktığın için ceza keseceğiz’ dediler. İlk başta garip geldi, itiraz ettim. Mantıksız geldi. Sonradan gerekçe olarak yazdıklarını okuyunca, trafiği tehlikeye soktuğumdan dolayı hak verdim ve cezayı kabul ettim. 92 TL ceza kestiler. Ödemesini yaptım." Bisikleti yol kenarlarında kullandıklarını ifade eden Engin Özşeker, “Çünkü yeterli bisiklet yolumuz yok. Belediye başkanımız epey yol yaptı, ama önemli olan yerlerde yok. Mecburen yolun kenarından gidiyoruz. Trafikle arabalarla yan yana gidiyoruz. Aslında biz de trafiğin içindeyiz. Bunu da fark etmelerini isteriz. Motorlu bir taşıtın gördüğü muameleyi gördüm” şeklinde konuştu.
Bu Bisikleti Cebinizde Bile Taşıyabilirsiniz 00:32
Bu Bisikleti Cebinizde Bile Taşıyabilirsiniz 15 izlenme - 2 yıl önce Bir yarış esnasında bisikleti bozulan bisiklet sürücüsü çareyi çantasında taşıdığı bisiklette buldu. 14.10.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Bu Bisikleti Cebinizde Bile Taşıyabilirsiniz" başlıklı videoyu izleyin.