Hoşgeldiniz!

bisiklet tur

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Tur'unda Kaza! 02:04
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Tur'unda Kaza! 938 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda Finike Elmalı Etabında Etabın tamamlanmasına 27 km kala Arka grupta sola dönüş sırasında bisikletçiler arasında yürekleri ağıza getiren bir kaza meydana geldi
Minik Gezgin Kampta Sabah Kahvaltısı Yapıyor. 03:35
Minik Gezgin Kampta Sabah Kahvaltısı Yapıyor. 991 izlenme - 6 yıl önce Çadırda uyumanın, kamp ocağında yumurta yapmanın, kuş sesleri arasında açık havada kahvaltı yapmanın zevki bambaşka.
Kuzey Kutup Dairesine ilk gün 00:51
Kuzey Kutup Dairesine ilk gün 767 izlenme - 5 yıl önce Minik gezgin, anne ve babası ile birlikte bisikletle Almanya'dan başladığı yolculuğunda, Danimarka, İsveç, Norveç, Finlandiya dan geçerek Kuzey Kutup Dairesine ulaşacak. Beyaz geceler ve güneş batmayan topraklar bizi bekliyor.
Minik Gezgin, Cnn Türk 'hayat Gezince Güzel Programında' 09:49
Minik Gezgin, Cnn Türk 'hayat Gezince Güzel Programında' 861 izlenme - 5 yıl önce Hollanda Türkiye bisiklet turumuzu, Fatih Türkmenoğlu ile Hayat Gezince Güzel programında anlattık.
Bisikletle Hollanda Türkiye, Amsterdam Belediyesi uğurlama töreni. 01:59
Bisikletle Hollanda Türkiye, Amsterdam Belediyesi uğurlama töreni. 631 izlenme - 6 yıl önce Minik Gezgin, Hollanda - Türkiye yolculuğuna başladı. Resmi törene, Amsterdam Belediye Baskan Yardimcisi Andre Von Es, T.C. Rotterdam Baskonsolosu Togan Oral, T.C. Lahey Büyükelciligi vekili Cem Utkan katıldılar. Sarihan ailesine nazar boncuklari takildi ve Türkiyeye kadar tasiyacaklari lale soganlari teslim edildi.
Minik Gezgin'in bol yağmurlu Almanya günleri 02:37
Minik Gezgin'in bol yağmurlu Almanya günleri 540 izlenme - 6 yıl önce Almanyayı batıdan doğuya boylu boyunca geçtik neredeyse. Ne yağmur bir gün durdu, ne yeşillik ve orman azaldı. Böyle güzel ormanlar olsun da, varsın biz ıslanalım önemli değil.
Sağnak Yağmur Yağdığı Zaman Neler Yapıyoruz ? 01:22
Sağnak Yağmur Yağdığı Zaman Neler Yapıyoruz ? 552 izlenme - 6 yıl önce Sağnak yağmur yağdığı zaman neler yapıyoruz ?
Önce bisikleti tekmeledi, sonra doktor azarladı 00:40
Önce bisikleti tekmeledi, sonra doktor azarladı 163 izlenme - 2 yıl önce İspanya Turu'nda Slovak bisikletçi Peter Sagan bir motosikletin çarpması sonrası düştü. Çok öfkelenen bisikletçi önce etrafa tekmeler savurdu sonrada doktorları azarladı.
Fransa Bisiklet Turu'nda Korsan Bisikletçi 00:29
Fransa Bisiklet Turu'nda Korsan Bisikletçi 241 izlenme - 4 yıl önce Fransa'da düzenlenen bisiklet yarışı Tour de France, ilginç görüntülere sahne oldu. Parkur dışında dünyaca ünlü sporculara kafa tutan korsan bir bisikletçi şov yaptı.
Bisikletle Çılgın Tur  01:49
Bisikletle Çılgın Tur 70 izlenme - 3 yıl önce Bisikletle çılgın tur Bisikletiyle önüne çıkan engelleri tek tek başarıyla geçen bisikletçinin turunu izlerken büyük keyif alacaksınız.
Fransa Bisiklet Turu'nda korkunç Kaza! 03:16
Fransa Bisiklet Turu'nda korkunç Kaza! 73 izlenme - 3 yıl önce Fransa Bisiklet Turu'nda korkunç Kaza! Fransa Bisiklet Turu'nda korkunç bir zincirleme kaza meydana geldi.
Hasan Söylemez Beş Kuruşsuz Bisiklet Turu 09:43
Hasan Söylemez Beş Kuruşsuz Bisiklet Turu 120 izlenme - 4 yıl önce Hasan Söylemez Beş Kuruşsuz Bisiklet Turu
Omuzdaki Kedi İle Bisiklet Turu 04:08
Omuzdaki Kedi İle Bisiklet Turu 200 izlenme - 5 yıl önce Omuzdaki Kedi İle Bisiklet Turu
Bebeği Sallamak, Onun Büyümesini, Gelişimini, Geleceğini Sallamamak Demektir. 01:12
Bebeği Sallamak, Onun Büyümesini, Gelişimini, Geleceğini Sallamamak Demektir. 137 izlenme - 6 yıl önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bisiklet Turunda 02:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bisiklet Turunda 69 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da "51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu" tanıtım etkinleri kapsamında bisiklet kullandı. Korumalar takım elbiseleriyle koşarak Erdoğan'ı takip etmeye çalışınca zor anlar yaşadılar.
Fransa Bisiklet Turu'nda Güldüren Olay! 00:29
Fransa Bisiklet Turu'nda Güldüren Olay! 59 izlenme - 4 yıl önce Fransa Bisiklet Turu'nun etap başlangıcında bisikletçilerin takım halinde çıkış yaptıkları anda yan yolda ekrana gelen bir takipçi herkesi güldürdü.
Ntv, gece haberleri, 26 ocak 2012 02:05
Ntv, gece haberleri, 26 ocak 2012 114 izlenme - 6 yıl önce Ntv , 26 ocak gece haberlerinde yolculuklarımızı anlatıyoruz.
Türkiye'nin En Minik Gezgini, Ara Öğününde Meyve Yerken. 02:50
Türkiye'nin En Minik Gezgini, Ara Öğününde Meyve Yerken. 95 izlenme - 6 yıl önce Bebeğim yemiyor diye şikayet edenler. Bisiklet üzerinde bile beslenen bir bebekden alacağınız mesaj nedir?Yaklaşımınızı ve tekniklerinizi değiştirmelisiniz. Ayrıntılar yakında bebekle tatil kitabımızda.
Yaya gezgin, Matheus ve bambu. 00:54
Yaya gezgin, Matheus ve bambu. 110 izlenme - 6 yıl önce Türkiye'nin en minik gezgini Tibet Çınar Sarıhan ile birlikte bisikletle orta avrupa turumuz sırasında karşılaştığımız Münih'li genç. Daha 17 yaşında.İsviçrede karşılaştığımız yaya gezgin ve köpeği bambu.
Bisiklet İle Doğanın Tam İçindesiniz. 01:19
Bisiklet İle Doğanın Tam İçindesiniz. 93 izlenme - 6 yıl önce
Bisikletli Bir Yaşam Mümkün. 24:22
Bisikletli Bir Yaşam Mümkün. 74 izlenme - 6 yıl önce Bisikletli uzun turlarımızı TRT radyo 1 de, gecenin içinden programında anlattık.
Tuna Kenarında Sağnak Yağış 2 02:30
Tuna Kenarında Sağnak Yağış 2 63 izlenme - 6 yıl önce
Tuna Kenarında Sağnak Yağmur Başlıyor. 00:34
Tuna Kenarında Sağnak Yağmur Başlıyor. 53 izlenme - 6 yıl önce
Bisiklet Turunda Son Durak Keçiören 01:35
Bisiklet Turunda Son Durak Keçiören 3 izlenme - 11 ay önce - Bisiklet turunda son durak KeçiörenANKARA - Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Dünya Bisiklet Birliğinin birlikte düzenlediği Uluslararası Ankara Turu Keçiören Kriteryum Yarışı tamamlandı.
Önce bisikleti tekmeledi sonra doktor azarladı 00:40
Önce bisikleti tekmeledi sonra doktor azarladı 4 izlenme - 2 yıl önce İspanya Turu'nda Slovak bisikletçi Peter Sagan bir motosikletin çarpması sonrası düştü. Çok öfkelenen bisikletçi önce etrafa tekmeler savurdu sonrada doktorları azarladı.