Hoşgeldiniz!

Bisiklet Turu Videoları İzle

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'ndaki Mangalcılar 00:13
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'ndaki Mangalcılar 7.743 izlenme - 1 yıl önce 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun ilk etabı olan İstanbul'da NTVspor kameralaarına yakalanan ilginç görüntüyü izliyoruz...
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nda Karşıya Geçen Vatandaş 00:07
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nda Karşıya Geçen Vatandaş 6.327 izlenme - 1 yıl önce 52. cumhurbaşkanlığı bisiklet turu'nda karşıya geçen vatandaş ezilmekten son anda kurtuldu.
Froome'a Ayar Olan Seyirciler 00:14
Froome'a Ayar Olan Seyirciler 4.870 izlenme - 2 yıl önce Tur lideri Chris Froome yarıştan sonra bazı seyircilerin ciddi ciddi moralini bozduğunu söylemişti. Bu görüntüleri gören Fransız medyası adama hak vermiş. Bu arada seyircinin kızmasını nedeni Fransız medyasının götünden uydurduğu doping olayı yüzünden.
1. Olacakken Yarışı 148. Sırada Tamamladı 01:06
1. Olacakken Yarışı 148. Sırada Tamamladı 285 izlenme - 2 ay önce İtalya Bisiklet Turu'nda yarışın bittiğini sanarak sevinen Luka Pibernik, yarışmayı 148. sırada tamamladı.
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Seydişehir-Alanya Etabı Sona Erdi 01:40
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Seydişehir-Alanya Etabı Sona Erdi 651 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Seydişehir Alanya Etabının bitiş anı Vatandaşlardan görüntüler Ödül töreni 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Seydişehir-Alanya etabını İtalya'nın Lampre-Merida takımından Modolo kazandı İspanya'nın Caja Rural-Seguros RGA takımından Bilbao, genel klasman liderliğini sürdürürken, turkuaz mayoyu taşımaya devam etti 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun dördüncü ayağı olan Seydişehir-Alanya etabı sona erdi.
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turuna Kamyon Girmesi 01:22
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turuna Kamyon Girmesi 546 izlenme - 2 yıl önce Şimdi sadece canım ülkemde yaşanabilecek bir olayı izliyoruz 51.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nda Denizli-Selçuk etabının tamamlanmasına 31 kilometre kala ilginç bir olay yaşanıyor. Söke-Didim-Bodrum ayrımında bir çimento kamyonu ara yoldan yarışın yapıldığı parkura giriyor. Görevlinin uyarısını dikkate almayan kamyon şoförü, bisikletçilerin hemen önünden karşı yola geçiyor
Bisiklet Turu 00:12
Bisiklet Turu 398 izlenme - 3 yıl önce Bisiklet Turu
Bisikletle Mardin Turu 09:56
Bisikletle Mardin Turu 464 izlenme - 3 yıl önce Bu turum hobim olan bisikletimle uzaklara gitmeyi bir tutkuya çevirecekti.Nispeten öylede oldu.Devamında asla unutamayacağım Elazığ İzmir turumu gerçekleştirecektim. Uzun zaman aralıklarla tur yapmazsam sanki bir şeyler eksikmiş gibi hisseder oldum.Tur sırasında aldığım o hazzı arar oldum.Farklı insanlarla tanışmalı,yeni yerler görmeliydim.İçimdeki bu istek hiç bir zaman yok almaz umarım.
Ödül Töreninde Görünmez Kaza! 01:51
Ödül Töreninde Görünmez Kaza! 23 izlenme - 1 ay önce İtalya Bisiklet Turu'nda Foligno - Montefalco arasında 39.8 km'de koşulan bireysel zamana karşı etabından Tom Dumoulin (Team Sunweb) zaferle ayrıldı. Yarış sonunda ödül almaya kürsüye çıkan Hollandalı yarışmacı talihsiz bir kaza yaşadı. İşte o renkli görüntüler.
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu - Armenita Bilbao 03:52
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu - Armenita Bilbao 257 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kapadokya-Kapadokya etabını ilk sırada tamamlayan İspanya'nın Caja Rural-Seguros RGA takımından Armenita Bilbao'nun basın açıklaması 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Genel klasman lideri Niemiec: "Amacım, mayomu korumaktı.
Dudağı Askıda Kalan Bisikletçi! 00:31
Dudağı Askıda Kalan Bisikletçi! 268 izlenme - 2 yıl önce Yazık lan adam ne güzel yanaklara bi buse konduracaktı. Toparlama çok güzel ama tebrik etmek lazım.
48 cumhurbaşkanlığı türkiye bisiklet turu 01:28
48 cumhurbaşkanlığı türkiye bisiklet turu 604 izlenme - 5 yıl önce
Bisiklet Turuna Kamyon Girdi  01:22
Bisiklet Turuna Kamyon Girdi 220 izlenme - 2 yıl önce Bisiklet turuna kamyon girdi 51.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nda yarışçıların güzergahında beliren kamyon herkesi şoke etti.
Qinghai Bisiklet Turu'nda Yola Atlayan Yaya Ortalığı Birbirine Kattı 00:20
Qinghai Bisiklet Turu'nda Yola Atlayan Yaya Ortalığı Birbirine Kattı 158 izlenme - 11 ay önce Çin'de yapılan Qinghai Bisiklet Turu yarışı sırasında yola atlayan bir yaya büyük bir kazaya sebebiyet verirken, 6 bisikletçi ciddi şekilde yaralandı.
Fransa Bisiklet Turu'nda güldüren olay! 00:29
Fransa Bisiklet Turu'nda güldüren olay! 470 izlenme - 3 yıl önce Fransa Bisiklet Turu'nun etap başlangıcında bisikletçilerin takım halinde çıkış yaptıkları anda yan yolda ekrana gelen bir bisikletli herkesi güldürdü.
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 02:03
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 183 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Akseki kavşağında vatandaşlar ve öğrenciler Bisikletçilerin geçişleri ve detay görüntü 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun 4. ayağı olan Seydişehir-Alanya etabına katılan bisikletçiler Akseki ilçesinden geçti.
49. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Kazası 05:53
49. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Kazası 789 izlenme - 4 yıl önce 49. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 2013
Belleville'de Randevu - Animasyon Film 02:19
Belleville'de Randevu - Animasyon Film 338 izlenme - 2 yıl önce TRT'de yıllar önce 2 kere denk gelmiştim bu animasyon filme. İzlediğim en kaliteli animasyonlardan biri diyorum ve tavsiye ediyorum. Son derece ileri hayal gücünün hakim olduğu konusu ve işitsel öğeleri harika. Film boyunca pek konuşma geçmez. Filmde kavisli ve büyük burunlu zayıf Fransız suratı(*insanlarla dalga geçmem), bisikletçilerin pedal çevirmekten şişen bacak kasları, bir kalıba oturmuş vücutları, Paris'in gece ışıklar altındaki yaşamı iyi aktarılmış. Paris'te mi geçiyor bilmiyorum ama büyük ihtimalle öyledir.Hayal ürünü bir yer de olabilir. Herneyse Paris'i andırıyor:) Filmde şampiyon bisikletçileri bir kumar makinesine bağlamak için kaçıran mafyanın elinden kurtuluşu anlatılıyor. Film bisikleti sevdiriyor kanımca. Filmin konusu için http://tr.wikipedia.org/wiki/Belleville'de_Randevu not: Küçükken kendime ileride iyi bir bisiklet alıcam diyordum. 2 yıl oldu işe başlayalı hala alıcam. Keşke bisiklet yolları olsa, şu bisiklet kültürü otursa biraz fakat İstanbul'da (Avrupa Yakasında) düz yerler pek yok, trafik, insanlar malum...Güzel bir hobi ama çok caydırıcı sebepler var. İyi günler...
Tam Yarış Bitti Derken 00:28
Tam Yarış Bitti Derken 481 izlenme - 4 yıl önce 49. Cumhurbaşkanlığıı Bisiklet Turu'nun Alanya - Antalya arasındaki 2. etap yarışının son 50 metresinde bisiklet spor tarihinin en önemli kazalarından biri yaşandı.
16nis2011-istanbul-iznik-orhangazi-yalova bisiklet turu-sbg 07:49
16nis2011-istanbul-iznik-orhangazi-yalova bisiklet turu-sbg 495 izlenme - 6 yıl önce istanbuldan iznike yaptığımız bisiklet turu videoları.
Fransa Bisiklet Turu'nda büyük kaza 02:52
Fransa Bisiklet Turu'nda büyük kaza 219 izlenme - 2 yıl önce Fransa'da yapılen bisiklet turunda yarılçılar zincirleme kaza yaptı.
51.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda Yumruklaşma 02:34
51.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda Yumruklaşma 232 izlenme - 2 yıl önce Astana takımından Kazak Dmitriy Gruzdev, Southeast ekibinden Arnavut sporcu Eugert Zhupa'ya yumruk attı. Zhupa, rakibine karşılık vermezken, iki bisikletçi yarışa devam etti. Muğla-Pamukkale etabının tamamlanmasına 74 kilometre kala Southeast ekibinden Arnavut bisikletçi Eugert Zhupa'ya yumruk atan Gruzdev yarış dışı kaldı. Sacha Modolo'nun zaferiyle sonuçlanan etabın ardından toplanan komiserler kurulu, Gruzdev'in diskalifiye edilmesini kararlaştırdı.
Antalya Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda Kaza 00:28
Antalya Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda Kaza 442 izlenme - 4 yıl önce Antalya Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunda Kaza
50.cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 00:30
50.cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu 186 izlenme - 3 yıl önce Türk Hava Yolları'nın ana sponsoru olduğu, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu” 1963 yılında "Marmara Turu” adıyla start almış, ilk kez 1965 yılında Uluslararası statü kazanmış ve 1966 yılında Cumhurbaşkanlığı makamı himayesine alınmıştır. 50. yılında 27 Nisan – 4 Mayıs 2014 tarihleri arasında 8 etapta düzenlenecek olan müsabaka Alanya’dan start alarak Akdeniz ve Ege sahilleri boyunca ilerleyerek görkemli finişe ev sahipliği yapacak olan İstanbul'da sona erecektir.
Uluslararası Medeniyetler Bisiklet Turu'nun Batman Etabı Yapıldı 03:08
Uluslararası Medeniyetler Bisiklet Turu'nun Batman Etabı Yapıldı 8 izlenme - 1 ay önce Uluslararası Medeniyetler Bisiklet Turu'nun Batman etabı yapıldıBATMAN - Batman Valiliği ve Belediyesinin destek verdiği "Uluslararası Medeniyetler Bisiklet Turu"nun Batman etabı, yurt içi ve yurt dışından toplam 155 sporcunun katılımıyla yapıldı.
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Tanıtım) 01:40
Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (Tanıtım) 114 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı makamı himayesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 26 Nisan-3 Mayıs 2015 tarihleri arasında geniş bir yayın ağı ile izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'ndaki Görüntü Sosyal Medyada Olay Oldu 00:27
Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'ndaki Görüntü Sosyal Medyada Olay Oldu 86 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun İstanbul etabında sporcuların geçişi esnasında mangal yapan vatandaşların görüntüsü sosyal medyaya damga vurdu.
07may2011-istanbul-sipahiler gölü bisiklet turu-150km-sbg 05:52
07may2011-istanbul-sipahiler gölü bisiklet turu-150km-sbg 312 izlenme - 6 yıl önce güzergah pendik-kurtköy-tepeören-balcık-mollafeneri-denizli köyü-sevindikli-karayakuplu ve sipahiler göleti. dönüşte denizli köyünden cumaköye dönerek kadılı göçbeyli ve formula 1 pisti üzerinden istanbula dönüş yaparak turu kazasız tamamlıyoruz. toplam tırmanış 1958mt. toplam mesafe 150km
Fransa Bisiklet Turu 100. Yıl 02:05
Fransa Bisiklet Turu 100. Yıl 240 izlenme - 3 yıl önce Bisiklet Turu 100. Yıl Anısına
Kenan Sofuoğlu Tekerleksiz Bisiklet İle Şov Yaptı! 01:30
Kenan Sofuoğlu Tekerleksiz Bisiklet İle Şov Yaptı! 80 izlenme - 1 yıl önce 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu tanıtımında şampiyon motosikletçi Kenan Sofuoğlu yaptığı şov ile herkesi büyüledi.