Hoşgeldiniz!

bisiklet yolu

Bisiklet Yoluna Park Eden Araçlara Bilerek Çarpmak 03:03
Bisiklet Yoluna Park Eden Araçlara Bilerek Çarpmak 17.097 izlenme - 2 yıl önce Yine bir aynısını burada yapsak ... olur diyeceğimiz bir video. Bisiklet oylnda sürmediği için 50 dolar ceza kesilen adam polise durumu anlatıyor ancak polis yobazlığa vurup cezayı eksiyor. Ancak polis bisiklet yoluna park edenlere ceza kesmeyince arkadaşımız böyle bir çözüm yolu buluyor. Ve videonun sonunda ise 50 dolarını geri istiyor.
Bisiklet Yolunu İşgal Edenler 03:44
Bisiklet Yolunu İşgal Edenler 4.367 izlenme - 2 yıl önce Bu video istenilen yerde paylasilabilir kullanılabilir. Video çekmek isterken park etmiş araçların sahipleri engellemek istediler 2 kere polisi aradım hatta ilk geçişimde araç sahibinin biri tehdit etti polisi ariyinca ayrildi ordan daha sonrasında polis ekibin geri araması ile o şoför e ceza kestiler saolsunlar ancak geri dönüşümde video çekmek isterken şoför sahiplerinin tepkisi ile karşılaştım aslında videonun devamında baya hararetlendi ortalık ancak hafızam doldu videonun devamında yaklaşık 10 kişi üzerime gelmeye başladı allahtan yoldan geçenler biraz mani oldu ve ordan uzaklasa bildim. Bunlar video sahibinin anlattıkları. Bu tipleri görünce hiç tartışmaya girmeyin. Plakanın ve yanlış park yaptığı yerin fotoğrafını çekin https://www.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx ya da 0552 155 0 155 ve 0533 155 0 155 emniyetin whatsup numarasına resmi atın. Yarım saat içerisinde işlemi hallediyorlar. Sessiz kalmayın. Ses çıkarmadıkça hakkınızı savunamazsınız.
Bisiklet İzmir (Bu Cocuk Ölür.) 06:33
Bisiklet İzmir (Bu Cocuk Ölür.) 13.671 izlenme - 9 yıl önce bisiklet alsancak bisiklet yolu izmir
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak 06:18
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak 2.261 izlenme - 3 yıl önce Kartal sahil yolundaki bisiklet yoluna kilimini yaymış aileyi bisikletli arkadaşlar kalkmaları için uyarıyorlar. Şu ülkede bisiklet sürücülerine her zaman 2. sınıf vatandaş gibi davranıldığı için tabi ki iplenmiyorlar. İkinci geçişlerinde ise aralarında tartışma çıkıyor. Ama bu videoda 3 tarafta hatalı bence. Öncelikle en büyük hata bisiklet yolunu zaptedenlerin. Bunlardan çok var, Eskişehir'de bisiklet yolları kaldırımdan bozmadır. Yani bir zeminden yüksek olduğu için eğik düzlemden kaldırıma çıkılır. Onun önüne araç parkeden dingilleri çok gördüm. Kameraya çeken bisiklet sürücüsü de haksız çünkü birisini izinsiz kayıt altına almak suçtur. Polis zaten malumunuz. Trip atan türbanlı bacıdan söz etmek istemiyorum bile. Yeni Türkiye'de her şey eski kalıyor sanırım?
Bisiklet Yoluna Park Eden Aracı Tankla Ezmek 01:43
Bisiklet Yoluna Park Eden Aracı Tankla Ezmek 1.909 izlenme - 3 yıl önce Biz de böyle belediye başkanları istiyoruz. Videodaki şehir Vilnius, Litvanya'nın başkentidir. 523,050 nüfusu vardır. Bisikleti alıp buraya göç edesim var. NOT: Oruç tutanlara bilgi; Vilnius'ta şu sıralar akşam ezanı 22.00 civarında okunuyor ve imsak 03.30 gibi giriyor.
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak (Yeni Türkiye) 06:18
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak (Yeni Türkiye) 2.660 izlenme - 3 yıl önce Kartal sahil yolundaki bisiklet yoluna kilimini yaymış aileyi bisikletli arkadaşlar kalkmaları için uyarıyorlar. Şu ülkede bisiklet sürücülerine her zaman 2. sınıf vatandaş gibi davranıldığı için tabi ki iplenmiyorlar. İkinci geçişlerinde ise aralarında tartışma çıkıyor. Ama bu videoda 3 tarafta hatalı bence. Öncelikle en büyük hata bisiklet yolunu zaptedenlerin. Bunlardan çok var, Eskişehir'de bisiklet yolları kaldırımdan bozmadır. Yani bir zeminden yüksek olduğu için eğik düzlemden kaldırıma çıkılır. Onun önüne araç parkeden dingilleri çok gördüm. Kameraya çeken bisiklet sürücüsü de haksız çünkü birisini izinsiz kayıt altına almak suçtur. Polis zaten malumunuz. Trip atan türbanlı bacıdan söz etmek istemiyorum bile. Yeni Türkiye'de her şey eski kalıyor sanırım?
Kadıköy Moda Cd. Bisiklet Yolunda Bisiklet Sür(eme)mek 05:07
Kadıköy Moda Cd. Bisiklet Yolunda Bisiklet Sür(eme)mek 885 izlenme - 3 yıl önce Kadıköy Moda Caddesinde tam 1 km. uzunluğunda bir bisiklet yolu olduğunu biliyor muydunuz? Bu yolun varlığından ne semt sakinlerinin ne de bisikletlilerin haberi var. Yıllardır kaderine terk edilmiş olan bu "müthiş" bisiklet yolunda gelin hep beraber hızlı bir tur atalım. Bisiklet Yoluna Sahip Çık! http://BisikletliUlasim.com (Açıklama aynen kopyalanmıştır)
Dünyanın ilk güneş enerjisi üreten bisiklet yolu: Solaroad 01:27
Dünyanın ilk güneş enerjisi üreten bisiklet yolu: Solaroad 395 izlenme - 3 yıl önce Hollanda'da "Solaroad" adı verilen dünyanın ilk güneş enerjisi üreten bisiklet yolu kullanıma açıldı. Aslında bu proje 100 metrekarelik bu alanı kapsıyordu. Projenin 100 metrelik ilk aşaması geçtiğimiz gün Amsterdam’ın kuzeybatısında açıldı. Solaroad isimli bu yolun ilk aşaması yaklaşık 3 milyon Euro’ya mal oldu. Proje tamamlandığında elde edilen elektrik, sokak aydınlatması, trafik sistemi, elektrikli arabalar ve evlerin enerji ihtiyacı için kullanılacak. Yola döşenen 2.5 metreye 3.5 metre ölçüsündeki her bir beton modülün üst tarafında kırılmaz cam, bu camın altında da güneş paneli yer alıyor. Öte yandan bu yol özellikle akşamları muazzam bir görüntü sunuyor. İşte o yoldan görüntüler;
Bisiklet Yoluna Araba Park Ederse 00:31
Bisiklet Yoluna Araba Park Ederse 392 izlenme - 2 yıl önce Bisiklet yoluna park edilmiş olan arabayı kaldırarak yan tarafa alan Dünyanın en güçlü adamı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Yoluna Park Eden Arabayı Hunharca Kaldıran Adam 00:31
Yoluna Park Eden Arabayı Hunharca Kaldıran Adam 261 izlenme - 2 yıl önce Bisiklet yoluna park eden ufak boyutlardaki bir araca denk gelen bisikletli vücut geliştirici adamın, arabanın tamponundan tutup kaldırarak kenara bırakması ve kendi yolunu açmasıyla son bulan olayı izliyoruz.
Bisiklet Yoluna Araba Park Ederse 00:31
Bisiklet Yoluna Araba Park Ederse 182 izlenme - 2 yıl önce Bisiklet Yoluna Araba Park Ederse Bisiklet yoluna park edilmiş olan arabayı kaldırarak yan tarafa alan Dünyanın en güçlü adamı.
Avareler - Baba Bak İki Elimi Bırakıyorum 01:36
Avareler - Baba Bak İki Elimi Bırakıyorum 94 izlenme - 3 yıl önce Neden bisiklet yolundan uzak duruluyor? Diye soran ve bunu sanatsal boyutta anlatan bir video. Alkışlıyoruz.
Bisikletli İnsanların Ölümüne Bir Zor Eylemi 05:19
Bisikletli İnsanların Ölümüne Bir Zor Eylemi 81 izlenme - 2 yıl önce Türkiye tarihinin en büyük bisiklet eylemine katılan bisikletlilerin geçişini gösteren bir video. Bu eylemin amacı Bisikletin de bir araç olarak kabul edilmesi ve bisikletli ölümlerinin durması ve bisiklet yollarına araç park edenlerin önüne geçmektir. 1 ayda 5 bisikletli ölümü gerçekleşti .Bunlardan biri de Dragos sahilinde hayatını kaybeden Zihni şahin'di.Zihni Şahin'in hayatını kaybettiği yere gelindiğinde bisikletliler Şahin'in anısına zincire bağlanan "hayalet bisiklet"in anahtarı da Şahin'in ablasına verdi. Bisikletin üzerine karanfiller bırakıldıktan sonra okunan açıklamanın ardından grup tekrar dönüşe geçti.
izmir kuş cenneti bisiklet yolu 00:26
izmir kuş cenneti bisiklet yolu 114 izlenme - 6 yıl önce
Bisiklet Yoluna Park Eden Araçlara Bilerek Çarpmak  03:03
Bisiklet Yoluna Park Eden Araçlara Bilerek Çarpmak 39 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler bisiklet yolunda sürmediği için polis tarafından 50 dolar ceza kesilen adam polise durumu anlatıyor ama polis kıllığına ceza kesiyor.Adam değişik bir yöntem buluyor sonunda ise parasını geri alıyor.
Bisiklet yolu 01:57
Bisiklet yolu 52 izlenme - 6 yıl önce Bisiklet yolu
 Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak (Yeni Türkiye) 06:18
Bisiklet Yolunda Piknik Yapmak (Yeni Türkiye) 56 izlenme - 3 yıl önce Kartal sahil yolundaki bisiklet yoluna kilimini yaymış aileyi bisikletli arkadaşlar kalkmaları için uyarıyorlar. Şu ülkede bisiklet sürücülerine her zaman 2. sınıf vatandaş gibi davranıldığı için tabi ki iplenmiyorlar. İkinci geçişlerinde ise aralarında tartışma çıkıyor. Ama bu videoda 3 tarafta hatalı bence. Öncelikle en büyük hata bisiklet yolunu zaptedenlerin. Bunlardan çok var, Eskişehir'de bisiklet yolları kaldırımdan bozmadır. Yani bir zeminden yüksek olduğu için eğik düzlemden kaldırıma çıkılır. Onun önüne araç parkeden dingilleri çok gördüm. Kameraya çeken bisiklet sürücüsü de haksız çünkü birisini izinsiz kayıt altına almak suçtur. Polis zaten malumunuz. Trip atan türbanlı bacıdan söz etmek istemiyorum bile. Yeni Türkiye'de her şey eski kalıyor sanırım?