Hoşgeldiniz!

bisikletçiler

Bisikletçilerin Tünelde Tren İle Karşılaştıkları An 01:59
Bisikletçilerin Tünelde Tren İle Karşılaştıkları An 3.329 izlenme - 2 ay önce Bisikletçiler risk alıp dar alandan gitmek için tünelde az ilerledikten sonra trenle karşılaşınca kaçmaya başladılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bahçelerin İçinde Oldukça Havalı Atlayışlar Yapan Çılgın Bisikletçiler 02:24
Bahçelerin İçinde Oldukça Havalı Atlayışlar Yapan Çılgın Bisikletçiler 238 izlenme - 2 yıl önce Bisikletçi Martin Söderström ve Dawid Godziek video için özel olarak hazırlanan parkurda kendilerini eğlendirirken bizlere de harika görüntüler sunuyorlar.
Bisiklet Sürerken Ayıya Denk Gelmek 00:36
Bisiklet Sürerken Ayıya Denk Gelmek 33 izlenme - 1 yıl önce Bisiklet sürmek güzeldir.Bisikleti doğru yerde sürmek daha önemli,görüntü bisiklet sürerken ayı denk gelen bisikletçinin korku dolu analrını izliyoruz
Bisikletema..istanbul-Sidney 00:39
Bisikletema..istanbul-Sidney 249 izlenme - 10 yıl önce grubun, e-5 ankara sapağından önceki inişi..
Çılgın Bisikletçiler 02:05
Çılgın Bisikletçiler 51 izlenme - 5 yıl önce Çılgın Bisikletçiler Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adrenalin Tutkunu Bisikletçiler Nefes Kesti 01:15
Adrenalin Tutkunu Bisikletçiler Nefes Kesti 4 izlenme - 5 ay önce - Adrenalin tutkunu bisikletçiler nefes kestiBURSA - Bursa'da, özel donanımlı bisikletleriyle merdivenden inen gençler, yaptıkları hareketlerle nefes kesti.
Bisikletçiler, Karadeniz Yaylalarında Buluştu 02:06
Bisikletçiler, Karadeniz Yaylalarında Buluştu 6 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye'nin çeşitli yerlerinden etkinliğe katılan bisikletçiler- Bisiklet turu- Dernek Başkanı Engin Güler'in açıklamaları- Katılımcılardan Alper Elmas'ın açıklamaları Bisikletçiler Karadeniz yaylalarında buluştu- "Karadeniz-Giresun Bisiklet Festivali" kapsamında, Türkiye genelinden 80 bisikletçi yaylaları turladı Türkiye'nin çeşitli yerlerinden 80 bisikletçi, "Karadeniz-Giresun Bisiklet Festivali" kapsamında düzenlenen yayla turuna katıldı.