Hoşgeldiniz!

bisikletli

Yolda Tacize Uğrayan Bisikletli Kadının İntikamı 01:12
Yolda Tacize Uğrayan Bisikletli Kadının İntikamı 11.911 izlenme - 12 ay önce Sözlü tacize uğrayan genç kadın olaya kayıtsız kalmadı ve bakın ne yaptı.
Bisikletle Ayıdan Kaçmak 01:24
Bisikletle Ayıdan Kaçmak 20.204 izlenme - 3 yıl önce Güzel bir bisiklet gezisi sırasında gezdiği ormandaki kocaman ayı bisikletlinin peşine düşüyor, çok uzun bir süre kovaladıktan sonra bisikletçi izini işte böyle kaybettiriyor
Zamanlama Hatası Yapan Şoför 01:30
Zamanlama Hatası Yapan Şoför 3.734 izlenme - 9 ay önce Rusya'da olan bu kazada araba sürücüsü zamanlama hatası yaparak bisikletliye çarpıyor. Kendisine bu mallığından ve kaza sonrası el frenini çekmeyi unutmasından dolayı günün malı ünvanını veriyoruz.
Salak Bisikletli :) 00:06
Salak Bisikletli :) 16.264 izlenme - 11 yıl önce Arkadaşlar Acaba Bu Kadar Salak Adam Gördünüzmü ?
Bisikletli Asansör Sistemi 00:55
Bisikletli Asansör Sistemi 5.165 izlenme - 4 yıl önce Adam 9 metre yükseklikteki ağaç evine ilginç bir asansör kurmuş. 30.08.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Bisikletli Asansör Sistemi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
bisikletli çocuk 2011 fragman 01:41
bisikletli çocuk 2011 fragman 2.611 izlenme - 6 yıl önce
kuçuk bisikletli kaza anı 00:14
kuçuk bisikletli kaza anı 3.288 izlenme - 9 yıl önce zavallı cocuk agaca carrptı
Bir Garip Kaza 01:17
Bir Garip Kaza 1.098 izlenme - 2 yıl önce Kaza her insanın başına geliyo,burdada bisikletli eleman gittiği yöne doğru ilerken kafası karışıyo geri manevra yapıyo ama koskoca arabayı görüyo ama mal gibi bekliyo araba biçip geçiyo sonra bu ilginç kazayı izliyoruz
 Trafikte Biz de Varız! Eylemi #1 01:25
Trafikte Biz de Varız! Eylemi #1 1.219 izlenme - 3 yıl önce Bisikletlilerin trafikteki haklarını sürücülere anlatmak ve hatırlatmak için gerçekleştirilen eylemde bisikletliler "trafikte biz de varız!" diyorlar. http://www.facebook.com/events/391972881010172/
Şansıyla Hayatta Kalan Bisikletli 01:33
Şansıyla Hayatta Kalan Bisikletli 1.465 izlenme - 3 yıl önce Sıradan bir gün, sıradan dolaşma belli ki. Usuuul usuuuul yol alıyor güzel kardeşimiz bakıyor bakıyor. Ama boş bakıyor gibi. Anlattıklarım da mevcut görüntülerde sadece laf olsun diye işte. İzleyelim efendim.
uçan bisikletli 00:05
uçan bisikletli 1.130 izlenme - 7 yıl önce
Bisikletli Yayaya Kafadan Girdi 00:37
Bisikletli Yayaya Kafadan Girdi 1.422 izlenme - 7 yıl önce
bisikletli kızdan gazlı nameler! 00:13
bisikletli kızdan gazlı nameler! 1.412 izlenme - 8 yıl önce bisikletli kızdan gazlı nameler..
Happy Wheels Bölüm-33 | Bisikletli Amcalar! 15:32
Happy Wheels Bölüm-33 | Bisikletli Amcalar! 633 izlenme - 3 yıl önce Daha fazlası için LIKE atmayı unutmayın! Facebook Sayfamı Beğenmeyi Unutmayın : http://on.fb.me/1CbHp66 Canlı Yayınları Takip Etmeyi Unutmayın : http://bit.ly/1ogUOSe Takip Etmeyi Unutmayın : http://bit.ly/1wg0DCe Gruba Girmeyi Unutmayın : http://bit.ly/1AY5Cg1
Bisikletli Kıza Tacize Yeltenenlerin Hazi Sonu 00:59
Bisikletli Kıza Tacize Yeltenenlerin Hazi Sonu 83 izlenme - 12 ay önce Trafikte evine doğru giden bisikletli kız taciz denemsinden bulunan insan malukatlarına bisikletli kız güzel cevap veriyor
Ayı ile Zayıflıyorum 02:51
Ayı ile Zayıflıyorum 305 izlenme - 2 yıl önce Bedevi kardeşimiz ormanda bisikleti ile gezerken karşısına ayı çıkıyor ve bakınız şöyle buyuruyor; Zayıflamak istiyorsan ilacın bende!
Sürücü bisikletli adama saldırdı! 00:49
Sürücü bisikletli adama saldırdı! 417 izlenme - 5 yıl önce Sürücü bisikletli adama saldırdı!
Aniden ortaya Çıkan Bu Bisikletli Kim? 00:13
Aniden ortaya Çıkan Bu Bisikletli Kim? 379 izlenme - 5 yıl önce Ortada yokken bir anda beliren bu bisikletli adam da kim? Açıklayabilen?
Kırmızı Işıkta Durup Yeşilde Geçen Köpek 02:15
Kırmızı Işıkta Durup Yeşilde Geçen Köpek 296 izlenme - 3 yıl önce Yurdumuzda gerçekleşen olayda karşıya geçmek için yeşil ışığın yanmasını bekleyen köpeği izliyoruz.
bisikletli arap çifti !! 00:28
bisikletli arap çifti !! 418 izlenme - 8 yıl önce
Bisikletli Çocuk 01:28
Bisikletli Çocuk 152 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/bisikletlicocuk.htm Yep yeni bir oyun daha sizlerle.Bu oyunumuzda daha yeni bisiklet sürmeyi öğrenen arkadaşımıza yardımcı olacağız.Bisikleti zamanında yerine ulaştırmak için çaba göstermeliyiz. Yön tuşları ile bisikleti kontrol ederek oyunumuzu oynayabilirsiniz. Boşluk tuşu ile nitronuzu kullanabilis S tuşu ile yolda topladığınız içecekleri kullanarak ekranın sol üstündeki enerji barınızı yüksek tutabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Bisikletlinin Su Birikintisi İle İmtihanı 00:26
Bisikletlinin Su Birikintisi İle İmtihanı 65 izlenme - 1 yıl önce Yağmurlu havada bisikletiyle ilerleyen adam, su birikintisinin içini görmeden dalınca olanlar oldu.O anlarda kamera kayıttaydı.
Bisikletli Dora 01:19
Bisikletli Dora 147 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/bisikletlidora.htm Dora bisikleti ile ilerlerken yol üzerinde bulunan balonları toplaması gerekmektedir. Dora'nın bisikletini yön tuşları yardımı ile kullanarak oyun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Kaza yapmadan bitiş noktasına gitmeye çalışın. İyi eğlenceler..
Uyuyan Şoför Bisikletliye Böyle Çarptı 05:34
Uyuyan Şoför Bisikletliye Böyle Çarptı 346 izlenme - 5 yıl önce Sakarya'da yolcu minibüslerinde şoförlük yapan 19 yaşındaki genç, 7 ayda bir ölümlü, 2 yaralamalı trafik kazasına karıştı.
Bisikletli Ölümleri Dursun - Caddebostan 00:40
Bisikletli Ölümleri Dursun - Caddebostan 137 izlenme - 3 yıl önce Herkes evine güvenli yoldan gidebilsin diye #bisikletliölümleridursun 18 Ağustos Pazar Saat 16:00 Caddebostan Beltur www.tinyurl.com/bisikleteylemi
BİSİKLETLİ KIZIN ETEĞİ UÇTU :) 00:25
BİSİKLETLİ KIZIN ETEĞİ UÇTU :) 118 izlenme - 2 yıl önce bisikletli kızın etek ile imtihanı bisikletli kızın etek ile bisikletli kızın etek bisikletli kızın motor ile imtihanı bisikletli kızın motor ile bisikletli kızın motor bisikletli kızın bisikletli açıldı etek ile imtihanı bisikletli açıldı etek ile bisikletli açıldı etek bisikletli açıldı motor ile imtihanı bisikletli açıldı motor ile bisikletli açıldı motor bisikletli açıldı götü kızın etek ile imtihanı götü kızın etek ile götü kızın etek götü kızın motor ile imtihanı götü kızın motor ile götü kızın motor götü kızın götü açıldı etek ile imtihanı götü açıldı etek ile götü açıldı etek götü açıldı motor ile imtihanı götü açıldı motor ile götü açıldı motor götü açıldı [bisikletli kızın etek ile imtihanı] [bisikletli kızın etek ile] [bisikletli kızın etek] [bisikletli kızın motor ile imtihanı] [bisikletli kızın motor ile] [bisikletli kızın motor] [bisikletli kızın] [bisikletli açıldı etek ile imtihanı] [bisikletli açıldı etek ile] [bisikletli açıldı etek] [bisikletli açıldı motor ile imtihanı] [bisikletli açıldı motor ile] [bisikletli açıldı motor] [bisikletli açıldı] [götü kızın etek ile imtihanı] [götü kızın etek ile] [götü kızın etek] [götü kızın motor ile imtihanı] [götü kızın motor ile] [götü kızın motor] [götü kızın] [götü açıldı etek ile imtihanı] [götü açıldı etek ile] [götü açıldı etek] [götü açıldı motor ile imtihanı] [götü açıldı motor ile] [götü açıldı motor] [götü açıldı] "bisikletli kızın etek ile imtihanı" "bisikletli kızın etek ile" "bisikletli kızın etek" "bisikletli kızın motor ile imtihanı" "bisikletli kızın motor ile" "bisikletli kızın motor" "bisikletli kızın" "bisikletli açıldı etek ile imtihanı" "bisikletli açıldı etek ile" "bisikletli açıldı etek" "bisikletli açıldı motor ile imtihanı" "bisikletli açıldı motor ile" "bisikletli açıldı motor" "bisikletli açıldı" "götü kızın etek ile imtihanı" "götü kızın etek ile" "götü kızın etek" "götü kızın motor ile imtihanı" "götü kızın motor ile" "götü kızın motor" "götü kızın" "götü açıldı etek ile imtihanı" "götü açıldı etek ile" "götü açıldı etek" "götü açıldı motor ile imtihanı" "götü açıldı motor ile" "götü açıldı motor" "götü açıldı"
Bisikletliler Katil Arılara Karşı  03:40
Bisikletliler Katil Arılara Karşı 42 izlenme - 9 ay önce Yolları yanlışlıkla düşmüş olacak ki bir grup bisiklet sürücüsü katil arıların arasına dalmış. Umarım ölmemişlerdir.
Bisikletli Dora Flash Oyunu Oyna   Flash Oyunlar , Oyun Oyna - Çocuk Oyunları 04:45
Bisikletli Dora Flash Oyunu Oyna Flash Oyunlar , Oyun Oyna - Çocuk Oyunları 232 izlenme - 3 yıl önce Bisikletli Dora Flash Oyunu Oyna Flash Oyunlar , Oyun Oyna - Çocuk Oyunları Sitemizde Bisikletli Dora 2 Oyunu oyunu oynayabilir ve ayrıca Motor Oyunları içinden, Bisikletli Dora 2 Oyunu oyunu sizler için flash oyunlar, flash oyun sitemizde. Not: Oyunun yüklenmesi biraz zaman alabilir. Oyunun Linki: http://www.merveoyunlar.com/bisikletli-dora2-oyunu-oyna.html Sitemiz : http://merveoyunlar.com Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/merveoyunlar Youtube Kanalımız : https://www.youtube.com/channel/UC9Ihpf8oziLjglNaikTfj4w Blog Sayfamız : http://merveoyunlar.blogspot.com.tr/ Twitter Hesabımız : https://twitter.com/MerveOyunlar Google Hesabımız : https://plus.google.com/u/0/b/110945953885011528395/ Merveoyunlar-Flash-Oyunlar-Oyun-Oyna-Araba-Oyunu/ Kardeş http://www.ponyoyunlari.com sitemizde ise, pony oyunları hakkında harika oyunlar bulabilirsiniz. Etiketler : dora,dora oyun,dora oyunu,dora oyunlar,dora oyunları,dora oyunu oyna,dora oyunları oyna,dora bisiklet,bisikletli dora,eğlenceli dora,dora oyunlarını oyna,dora dora,dora flash oyun,dora oyun,bisikletli dora,bisikletli dora oyunu,bisikletli dora oyunu oyna,eğlenceli dora oyunları,kız oyunları,kız oyunu,kız oyunu oyna,kız oyunları oyna,kız oyunlarını oyna,en güzel oyun,en eğlenceli oyun,dora kız oyunu,dora kız oyunları,
Kırmızı Işıkta Durup Yeşilde Geçen Köpek 02:15
Kırmızı Işıkta Durup Yeşilde Geçen Köpek 199 izlenme - 4 yıl önce Yurdumuzda Gerçekleşen Olayda Karşıya Geçmek İçin Yeşil Işığın Yanmasını Bekleyen Köpeği İzliyoruz.
Hava Atayım Derken Yere Çakıldı 01:04
Hava Atayım Derken Yere Çakıldı 45 izlenme - 1 yıl önce Aydın’da akan trafikte bisikletinin üzerine uzanarak ilerleyen sürücü dengesini kaybedince yere düştü. Kazaya davetiye çıkaran bisikletli, ölümden diğer sürücülerin dikkati sayesinde kurtuldu. Kaza, akşam trafiğinin yoğun olduğu kentin işlek caddelerinden birisinde meydana geldi. Orta şeridin bulunmadığı ve her iki yönden yoğun araç trafiğinin yaşandığı caddede tehlikeye aldırmadan sürat yaparak araçları sollayan bisiklet sürücüsü kazaya davetiye çıkardı. Bir araç kamerasına yansıyan kazada, bisikletinin üzerine boylu boyunca uzanan sürücü, son sürat yoluna devam ederken bir anda dengesini kaybederek yere düştü. Sürücü acı içinde yerde kıvranırken, bisikleti ise karşı şeritte metrelerce sürüklendi. Her iki yönde seyir eden diğer araçlar dikkatleri sayesinde sürücü ve bisiklete çarpmadan son anda durabildi. Yoldan geçen vatandaşların yardımına koştuğu bisiklet sürücüsü ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Ayakta tedavi edilen bisiklet sürücüsünün hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. ==================================================== İhlas Son Dakika YouTube Kanalı Abone Olmak İçin http://bit.ly/İhlasSonDakika İhlas Son Dakika Web Sitesi http://www.ihlassondakika.com İhlas Son Dakika Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/ihlassondakika https://twitter.com/ihlassondakika https://plus.google.com/+ihlassondakika https://instagram.com/ihlassondakika İhlas Son Dakika Haber Akışı http://www.ihlassondakika.com/rss-ser...