Hoşgeldiniz!

bitir

Onlarda & Bizde (Bitiş Düdüğü) 00:15
Onlarda & Bizde (Bitiş Düdüğü) 365.496 izlenme - 3 yıl önce Bir yanda gayet sempatik İbrahimovic isteği, diğer yanda sempatik ama yalvarır cinsten bir Yılmaz Vural isteği. İzleyelim azizim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/komikcapsler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yıldız Tilbe - Dön Canom Bitir Bu Hasreti 06:06
Yıldız Tilbe - Dön Canom Bitir Bu Hasreti 552.004 izlenme - 7 yıl önce Yıldız Tilbe - Dön Canom Bitir Bu Hasreti Şarkı Sözü Eller düğün bayram eder Ben yas tutarım Herkesin yari koynunda Ben taş basarım Ne günah ettiysem Dön gel tövbe ederim Bitir artık bu hasreti Dön canom Ne günah ettiysem Dön gel tövbe ederim Bitir artık bu hasreti Dön canom Canom kendi canım Bedenime dar gelir Canom sensiz nefes Almak bile zor gelir Canom ölüm mü var Kalım mı var kim bilir Bitir artık bu hasreti Dön canom Canom kendi canım Bedenime dar gelir Canom sensiz nefes Almak bile zor gelir Canom ölüm mü var Kalım mı var kim bilir Bitir artık bu hasreti Dön canom Ne gecem belli Ne günüm olmuşum deli Elim kolum tutmaz oldu Gittin gideli Bir gün olsun unutmadım Canom ben seni Bitir artık bu hasreti Dön canom Bir gün olsun unutmadım Canom ben seni Bitir artık bu hasreti Dön canom Canom kendi canım Bedenime dar gelir Canom sensiz nefes Almak bile zor gelir Canom ölüm mü var Kalım mı var kim bilir Bitir artık bu hasreti Dön canom Canom kendi canım Bedenime dar gelir Canom sensiz nefes Almak bile zor gelir Canom ölüm mü var Kalım mı var kim bilir Bitir artık bu hasreti Dön canom
Terörü Bitir 400'ü Ben Tamamlayacağım - Kemal Kılıçdaroğlu - Thug life 02:19
Terörü Bitir 400'ü Ben Tamamlayacağım - Kemal Kılıçdaroğlu - Thug life 8.809 izlenme - 2 yıl önce Terörü bitireceksen ben o 400 milletvekilini tamamlarım kardeşim. Hadi bitir.
Türk Kızından Japon Abur Cubur Kutu Açılımı 14:04
Türk Kızından Japon Abur Cubur Kutu Açılımı 6.544 izlenme - 2 yıl önce Marjinal ablamız internetten sipariş verdiği kutunun içinden çıkan abur cuburları denemiş. Uyarı: Videoda bol bol 'hmmm,mmm öömmmmhhh, oooğğhh' sesleri bulunmaktadır.
Bitir Bu Filmi Yavuz Abii (Yavuz Figenli) 02:26
Bitir Bu Filmi Yavuz Abii (Yavuz Figenli) 1.090 izlenme - 6 ay önce Aydemir Akbaş don atlet topukluyor. Film, muhtemelen 70'lerin furya filmlerinden ve Yavuz abi dediği de bu tip filmlerin ünlü yönetmen, Yavuz Figenli. Sokaklarda böyle çekimi de o zamanlar iyi becermişler. (Filmin adını bilen varsa yazsın, rica ediyorum.
Parkuru İlk Bitir Silahı Kap ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 11:03
Parkuru İlk Bitir Silahı Kap ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,umidi) 1.295 izlenme - 9 ay önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD ,Ümidi ve Sesegel ile birlikte GTA 5'de Parkuru yap silahı al ve Araba yarışları vsvs ile karşınızdayız. Devamı için like ve yorum atmayı unutmayın Gereksiz Army ! FurkanYamanHD;https://www.youtube.com/FurkanYamanHDD Ümidi;https://www.youtube.com/user/uemidi SeseGel;https://www.youtube.com/channel/UCazpvRS7wM8k1ItMd-EgCKw ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda GTA 5 Playlist oynadık !
Bu Parkuru Bitirirsen Helal Olsun !! 0,1 İmkansız ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,ümidi) 11:19
Bu Parkuru Bitirirsen Helal Olsun !! 0,1 İmkansız ! - Gta 5 Online (Furkanyamanhd,sesegel,ümidi) 288 izlenme - 2 ay önce Selamlar bu videomuzda FurkanYamanHD,Sesegel ve Ümidi yani efsane EKİP ile birlikte GTA 5 'de Playlist oynuyoruz !! Bu parkuru bitirmek imkansız!! Parkur vs Sniper adlı bir haritayı oynuyoruz,daha fazlası için like ve yorum atmayı unutmayın #GereksizArmy.. Legacy of Discord indir; iOs: http://app.appsflyer.com/com.gtarcade... Android: http://app.appsflyer.com/id1132537738... ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda EKİP ile GTA 5 oynadık !
MFÖ (Mazhar Fuat Özkan) - Bitir 03:04
MFÖ (Mazhar Fuat Özkan) - Bitir 108 izlenme - 7 ay önce Mikroorganizma Müzik Blog http://mikroorganizma.wordpress.com/ Pastel renklere geçtim hayatımda Alışkanlıklarım, suskun, zehirli Ä°tiraflar sarıyor beynimi Beni ben anlıyor muyum ki? Hiç bitmiyor hayal kurmalar Nerelere gitmeler, kimlerle olmalar Hiç bitmiyor hayal kurmalar Nerelere gitmeler, kimlerle olmalar Bu cinnet aÅŸkını bitir, bana temiz aÅŸklar getir Bitir artık bitir Bana temiz aÅŸklar getir
Kadehinde Zehir Olsa 02:46
Kadehinde Zehir Olsa 1.024 izlenme - 4 yıl önce Kadehinde Zehir Olsa, Ben İçerim Bana Getir...bakma Canım Yandığına.,sen Tükenme Beni Bitir....
Çin Malı Hard Disk 03:26
Çin Malı Hard Disk 586 izlenme - 3 yıl önce Çinden sipariş veren bu vatandaşımızın ürünü eline geldiğinde karşılaştığı durumu videodan izliyoruz. Çin üzerinden siparişinizi verirken iki kere düşünün derim. Hatta Çin malı concord tablet gibi ürünlere de bulaşmayın.. Emin olun astarı her zaman yüzünden pahalıya gelir.
Mc Tewfik - Hasreti Bitir Yar - HD Vide Klip 2014 04:20
Mc Tewfik - Hasreti Bitir Yar - HD Vide Klip 2014 819 izlenme - 4 yıl önce Mc Tewfik - Hasreti Bitir Yar - HD Video Klip 2014 [ Orjinal ]
Adnan Varveren - Kes Fişi Bitir İşi 05:28
Adnan Varveren - Kes Fişi Bitir İşi 655 izlenme - 6 yıl önce
Vanlı Müslüm - Bitir İşini 03:24
Vanlı Müslüm - Bitir İşini 378 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'de yayınlanan; popstar çakması, her cevhere bir altın programına katılan Vanlı Müslüm, Hiper Star'ın yaptığı anlamsız sözlerle dolu şarkılardan esinlenmiş olacak ki; sesini duyup yüzünü görmesem bizim malum star dicem. Türkiye'de Müslüm gibi daha ne cevherler var. Flash Tv tüm parasını altına yatıracak desenize... Şarkının sözleri aynen şöyle: O dudak çıkışım, sana bakışım Bekle bu gece beni, geleceğim sarışın Yatağında yat, bedenim rahat Bu gece için, duvağını tak... Her yerine sür, her yerine sür Bitir işini canım, bitsin bu kusur Bu gece işte, saat tam 3'de Hazırım işte, bitir işini !
Chatlak - Dön Canom Bitir Bu Hasreti 05:03
Chatlak - Dön Canom Bitir Bu Hasreti 463 izlenme - 5 yıl önce Chatlak - Dön Canom Bitir Bu Hasreti
wolfteam O_G  RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİN 09:17
wolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİN 227 izlenme - 3 yıl önce wolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİNwolfteam O_G RAUNEN HİLELERİ BİTİR ARTIK AMK SENİN
M.f.ö - Bitir - 2010 03:05
M.f.ö - Bitir - 2010 494 izlenme - 7 yıl önce m.f.ö - bitir - 2010 ... mazhar - fuat - özkan geldiler isimli albümünden
Gidme Gülüm 01:47
Gidme Gülüm 318 izlenme - 7 yıl önce seni seviyorum kelimesini sana benden başka kimse söylemesinyalnız bana sakla dudaklarını seni benden başka kimse öpmesinne olurdu her seven sevilse sanki bu dünyadan aşktan güzel ne var ki gel kollarıma öyle sarıl ki kimsenin çözmeye gücü yetmesin.
Adnan Varveren - Kes Fişi Bitir İşi 05:29
Adnan Varveren - Kes Fişi Bitir İşi 376 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Zeyno Çıkış Tarihi: 22.12.1986 Etnik
Dj Mezher Ft Firari Koliqbu Aşk'ı Sen Bittirdin 02:25
Dj Mezher Ft Firari Koliqbu Aşk'ı Sen Bittirdin 325 izlenme - 6 yıl önce amatör damar mp3 neden gülüm sessizdeniz duygusal full mp3 full albüm video komik resim slow remix dj akman dj program arşiv youtube ünlü çocuk tarkan pop arabesk arabesk rap rap hip hop break dance bass google komik video alternative blues classical country electronic folk hip-hop indie jazz pop r&b rap religious rock soul unsigned world music
Hakan Şükür'den İnciler 01:16
Hakan Şükür'den İnciler 306 izlenme - 3 yıl önce Anladığım kadarıyla 90'lı yıllarda alınmış bir röportaj. Video'da da görmekteyizki, Hakan'ın gol atmaktaki yetneği, espri alanında kendini göstermemektedir. Ayrıca bazı mimikleri, Torinolu Şaban lakabının hakkını vermektedir.
M.f.ö. - Bitir 03:04
M.f.ö. - Bitir 212 izlenme - 6 yıl önce
Bir Dokunuşta Bitir Beni 01:58
Bir Dokunuşta Bitir Beni 212 izlenme - 7 yıl önce
Mossberg Ft. Valaşan Alpos - Bitir İşi 03:18
Mossberg Ft. Valaşan Alpos - Bitir İşi 326 izlenme - 8 yıl önce keyifli dinlemeler... www.myspace.com/mossberg34 www.myspace.com/valasan34
Muhteşem Şiir_ Bir Dokunusta Bitir Beni_ Volkan Çakır 03:06
Muhteşem Şiir_ Bir Dokunusta Bitir Beni_ Volkan Çakır 155 izlenme - 4 yıl önce Bir Dokunuşta Bitir Beni şiir : Mehmet Metin Baş yorum : Volkan Çakır
Barış Akarsu Bitir 01:28
Barış Akarsu Bitir 72 izlenme - 9 yıl önce bitir
Chatlak - Dön Canom Bitir Bu Hasreti 05:03
Chatlak - Dön Canom Bitir Bu Hasreti 26 izlenme - 3 yıl önce This is "Chatlak - Dön Canom Bitir Bu Hasreti" by chatlak on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
Abi Bitir artık - wesley sneijder 00:11
Abi Bitir artık - wesley sneijder 21 izlenme - 2 yıl önce Astananın elinden zor kurtulan galatasarayın über futbolcusu şınayderin. son saniyelerde artık mutlu olmak için hakeme yaptığı serzeniş.. Astanadan alınan bir puandan dolayı galatasaray takımını tebrik ediyoruzz..