Hoşgeldiniz!

bıyık

Hayatımın Bıyığı 00:06
Hayatımın Bıyığı 55.205 izlenme - 4 yıl önce Hayatımın Bıyığı
Hayatımın Bıyığı 00:06
Hayatımın Bıyığı 62.235 izlenme - 4 yıl önce Hayatımın Bıyığı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Iple Kendi Kendine Bıyık Almak 04:46
Iple Kendi Kendine Bıyık Almak 42.196 izlenme - 4 yıl önce Iple Kendi Kendine Biyik Almak
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 07:12
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 4.888 izlenme - 4 ay önce Bugüne kadar gördüğüm en iyi sokak lezzeti çalışmalarından. Hintli abimizi tebrik ediyorum. Ayrıca video sizde, iğrenme ile arzulama arasında bir hissiyat yaratarak o yemek kabındaki girift görüntüyü zihninizde yaşatıyor...
Yeşilçamda Striptiz Denemeleri 2 - Meme Göt Bıyık Üçgeni (+18) 00:53
Yeşilçamda Striptiz Denemeleri 2 - Meme Göt Bıyık Üçgeni (+18) 22.365 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/171075/yesilcamda-striptiz-kulubu-denemeleri 'nin ikinci versiyonu ile karşınızdayız. Fakat bu kesim de yadigar sinemamız işin içine bıyığı da katarak farklılık yaratmış. Bi meme, bi göt, bi bıyık..
Banu Alkan ve Bıyık Sendromu 03:21
Banu Alkan ve Bıyık Sendromu 20.930 izlenme - 2 yıl önce Genelde 80'lerin diskoteklerınde genç oğlanlar ve yarasa kollu kazak giymiş permalı saçlı kızlar olur ancak bu disko farklı. Bunların esamesi okunmuyor. Diskoyu bıyıklı Güner abimiz basmış. Ortada şuh bir şekilde dans eden Banu'yu kordona alan gençler ne yazık ki bıyıklı adam engeline takılıyor. Final ise klasik Banu Alkan finali. Seviş, sonra ağla.
Halil Söyletmez ile Abaza Avı 02:18
Halil Söyletmez ile Abaza Avı 7.860 izlenme - 11 ay önce Telefondan görüntülü konuşma ile karşısındakini trolleyen bıyıklı abimizden güzel bir performans izliyoruz.
En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 00:56
En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 6.750 izlenme - 7 ay önce Aslında çok da gülünecek bir şey yok ama insan onları bir arada görünce bile mutlu oluyor burada dursun istedim.
Benim Adım Kazım Bana Keyif Lazım - Sarı Bıyık 00:26
Benim Adım Kazım Bana Keyif Lazım - Sarı Bıyık 1.525 izlenme - 2 ay önce Flaş tv'vin bizlere ibret veren ''gerçek kesit'' programından sarı bıyık abimizin iş başında olduğu bir kesiti izliyoruz arkadaşlar.
Fantazi Seven Kaytan Bıyıklı Dayı 00:45
Fantazi Seven Kaytan Bıyıklı Dayı 3.315 izlenme - 6 ay önce Dayımızın ibretlik fantezisini izliyoruz.
37 Yıldır Bıyığını Kesmeyen Adam 02:17
37 Yıldır Bıyığını Kesmeyen Adam 368 izlenme - 4 hafta önce Hatay'ın Arsuz ilçesinde yaşayan emekli Mehmet Kurtulan, 37 yıldır kesmediğibıyıklarına büyük bir özen gösteriyor. Çevresinde "Bıyık Mehmet" olarak tanınan 6 çocuk babası 61 yaşındaki eski kamyon şoförü Kurtulan, 1980 yılından itibaren bıraktığı ve 70 santimetreye ulaşan bıyıklarıyla görenlerin ilgisini çekiyor. Her gün sprey ve fönle düzeltip şekil verdiği bıyıklarının bakımını yapan Mehmet Kurtulan, dakikalarca aynanın karşısından ayrılmıyor.
Üvey Anneyi Vurmaya Çalışırken Babayı Vurmak Sarı Bıyık İçerir. 02:41
Üvey Anneyi Vurmaya Çalışırken Babayı Vurmak Sarı Bıyık İçerir. 1.293 izlenme - 3 ay önce Karısı ölünce genç bir eş alan adam karısının kendisini aldattığını öğrenir ve karısı ve aşığını öldürmeye gider. Daha sonra oğlu müdahil olur ve oğlu üvey annesini öldürmeye çalışırken babası olaya karışır ve oğul babayı vurur.
Baltayla Sinekkaydı Tıraş Olmak 07:58
Baltayla Sinekkaydı Tıraş Olmak 78 izlenme - 3 gün önce Baltayla bıyıklarını kesmeyi deneyen adam, kendini adeta sinekkaydı tıraş etmek için çaba göstermiş. Tıraş bitiminde baltanın alamadığı kılları jiletle kesip yok etmiş.
Gül Ahmet Yiğit - Badem Bıyık 05:10
Gül Ahmet Yiğit - Badem Bıyık 6.628 izlenme - 2 yıl önce Bıyık nedir? Çeşitleri nelerdir? Bıyığa türkü yazılsa nasıl olur? tüm bu soruların cevaplarını veren tek çalışma Gül Ahmet Yiğitten Badem Bıyık
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 01:34
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 3.606 izlenme - 11 ay önce Gerçek Kesit'in Sarı Bıyık'tan sonra gelen fenomeni "kaleci saçlı adamı" o yıllardan beri hiç görememiştik. Meğerse kendisi Emrah'ın istemediği oğluna abilik yapmış senelerdir. saçları geçen senelerle beyazlaşsa da o bakışlar hala aynı abimizin.
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 00:53
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 2.894 izlenme - 7 ay önce Gerçek Kesit efsanesini yıllar sonra yeniden canlandıran EnGerçekKesit bu sefer bizleri Kaleci Saçlı Adam ile buluşturuyor.
Herkesin Bir Bıyığa İhtiyacı Vardır 00:06
Herkesin Bir Bıyığa İhtiyacı Vardır 6.800 izlenme - 4 yıl önce Jerome Jarre'dan Güldüren Vine Videosu
Azis - Sen Trope (Saint Tropez) 03:30
Azis - Sen Trope (Saint Tropez) 7.808 izlenme - 2 yıl önce Bulgaristan'ın sanat güneşi Azis'in Sen Trope (Saint Tropez) adlı son videosu. Bu videoda da diğer videolarda olduğu gibi kadın olmadığı gibi bolca yüksek topuk, file ve kızıl saç (kıvırcık dâhil) yer almaktadır. Şarkı Sözleri (lyrics): - , ... ... - , ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... - , ! , ... - , ! , ... ... ... ... ... ... ... ... ...
çılgın şarkı,çılgın bıyık 00:36
çılgın şarkı,çılgın bıyık 12.790 izlenme - 8 yıl önce bıyıkları olmasa belkı dediği anlaşılır
Kansas Klibindeki Recep Tayyip Erdoğan 03:19
Kansas Klibindeki Recep Tayyip Erdoğan 7.928 izlenme - 3 yıl önce Kansas adlı temaşaa grubunun Dust in the wind klibinde boy gösteren Sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı hep birlikte iziyoruz arkadaşlar..Hanimiş diyenler için geliyor 00:25 'ten itibaren..
Cem Toker - Tehdit Etmeyeceksin 01:11
Cem Toker - Tehdit Etmeyeceksin 3.356 izlenme - 1 yıl önce Bugün Almanya Ermeni tasarısını kabul edince 28 Mayıs'da izlediğim Cem Toker'in konuşması aklıma geldi. Başımızdakiler mafya gibi ülke tehdit etmeye kalktıkça daha başımıza ne işler açacaklar kim bilir.
Tahir Uçar & Kenan Bıyık - Kimbilir 04:13
Tahir Uçar & Kenan Bıyık - Kimbilir 5.359 izlenme - 3 yıl önce Tahir Uçar & Kenan Bıyık - Kimbilir
 İple Bıyık Nasıl Alınır? 04:46
İple Bıyık Nasıl Alınır? 3.357 izlenme - 3 yıl önce Evde kendi imkanlarımızla bıyıklarımızı nasıl alabiliriz? İzliyoruz. Türk kızlarına büyük hizmet, artık traş köpüğü, jilet ve traş kolonyasına para vermeyecekler.
Bak Abi Bacaklarına Ne Biçim Bakıyor - Kartal Tibet & Kadir İnanır 01:15
Bak Abi Bacaklarına Ne Biçim Bakıyor - Kartal Tibet & Kadir İnanır 4.579 izlenme - 2 yıl önce Efendim filmde konu bitirim kardeşlerin hamama gitmesi ve Kartal Tibet'in kardeşi Kadir İnanır'ın gazına gelmesiyle başlıyor, izliyoruz
Popo Düşkünü Milko Kalaidjiev - Lud Sum(Deliyim) 02:41
Popo Düşkünü Milko Kalaidjiev - Lud Sum(Deliyim) 2.774 izlenme - 2 yıl önce Bulgarların Balık Merakı adlı paylaşımımızın ardından yine bir Balkan kokulu kliple daha karşınızdayım. Bu kez Milko Kalaidjiev adlı Bulgar sanatçımızın farklı bir merakı tema edindiği klibinde "popolarla yaşamak" nasıl bir yaşam felsefesidir onu öğreneceğiz. Bulgarların Balık Merakı - Valdes (Riba Fiesta) Adlı Paylaşım http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/104143/bulgarlarin-balik-meraki-valdes-riba-fiesta
Müftüden Dombıra Türküsü 03:24
Müftüden Dombıra Türküsü 4.701 izlenme - 3 yıl önce Türklerin Efsanevi Müziği Dombıra Adlı Eseri Müzisyen Kişiliği İle Bilinen Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık Hocamız Seslendiriyor...
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 4.634 izlenme - 3 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani.
Sakal Bıyık Yarışmasını Kim Kazanmıştır? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 01:18
Sakal Bıyık Yarışmasını Kim Kazanmıştır? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 3.017 izlenme - 2 yıl önce 1. soru: Hangisi kazanmıştır? Daniel Lawlor diyorsan: https://youtu.be/f7vUXQQky7g Brooke Mahnken diyorsan: https://youtu.be/Vg6VxKQpWDw Yeni bir interaktif yarışma yapıyoruz. Bu kez Dünya Sakal Bıyık Şampiyonası'ndaki kategorilerde yarışan kişileri gösteriyoruz ve hangisi kazanmıştır diye soruyoruz. Kazanan izleyicilerimiz kanalda görünmeyen bir videoyu izleyebiliyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Kadınlara Bıyık Seviyor musunuz? Diye Sormak 01:52
Kadınlara Bıyık Seviyor musunuz? Diye Sormak 2.725 izlenme - 3 yıl önce Kamera sokakta ekibi bayanlara erkeklerde bıyık olması hakkındaki görüşlerini sormuşlar onlarda bi güzel cevaplamışlar.
o bıyığın altındaki nokta ne :) cevahir ve müthiş 00:13
o bıyığın altındaki nokta ne :) cevahir ve müthiş 13.048 izlenme - 8 yıl önce