Hoşgeldiniz!

Bıyık Videoları İzle

Hayatımın Bıyığı 00:06
Hayatımın Bıyığı 55.204 izlenme - 4 yıl önce Hayatımın Bıyığı
Hayatımın Bıyığı 00:06
Hayatımın Bıyığı 62.235 izlenme - 4 yıl önce Hayatımın Bıyığı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Iple Kendi Kendine Bıyık Almak 04:46
Iple Kendi Kendine Bıyık Almak 42.043 izlenme - 4 yıl önce Iple Kendi Kendine Biyik Almak
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 07:12
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 4.851 izlenme - 3 ay önce Bugüne kadar gördüğüm en iyi sokak lezzeti çalışmalarından. Hintli abimizi tebrik ediyorum. Ayrıca video sizde, iğrenme ile arzulama arasında bir hissiyat yaratarak o yemek kabındaki girift görüntüyü zihninizde yaşatıyor...
Yeşilçamda Striptiz Denemeleri 2 - Meme Göt Bıyık Üçgeni (+18) 00:53
Yeşilçamda Striptiz Denemeleri 2 - Meme Göt Bıyık Üçgeni (+18) 21.023 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/171075/yesilcamda-striptiz-kulubu-denemeleri 'nin ikinci versiyonu ile karşınızdayız. Fakat bu kesim de yadigar sinemamız işin içine bıyığı da katarak farklılık yaratmış. Bi meme, bi göt, bi bıyık..
Halil Söyletmez ile Abaza Avı 02:18
Halil Söyletmez ile Abaza Avı 7.802 izlenme - 10 ay önce Telefondan görüntülü konuşma ile karşısındakini trolleyen bıyıklı abimizden güzel bir performans izliyoruz.
Banu Alkan ve Bıyık Sendromu 03:21
Banu Alkan ve Bıyık Sendromu 19.276 izlenme - 2 yıl önce Genelde 80'lerin diskoteklerınde genç oğlanlar ve yarasa kollu kazak giymiş permalı saçlı kızlar olur ancak bu disko farklı. Bunların esamesi okunmuyor. Diskoyu bıyıklı Güner abimiz basmış. Ortada şuh bir şekilde dans eden Banu'yu kordona alan gençler ne yazık ki bıyıklı adam engeline takılıyor. Final ise klasik Banu Alkan finali. Seviş, sonra ağla.
Benim Adım Kazım Bana Keyif Lazım - Sarı Bıyık 00:26
Benim Adım Kazım Bana Keyif Lazım - Sarı Bıyık 1.496 izlenme - 1 ay önce Flaş tv'vin bizlere ibret veren ''gerçek kesit'' programından sarı bıyık abimizin iş başında olduğu bir kesiti izliyoruz arkadaşlar.
En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 00:56
En Gerçek Kesit Tecavüz Sahnesi 5.765 izlenme - 5 ay önce Aslında çok da gülünecek bir şey yok ama insan onları bir arada görünce bile mutlu oluyor burada dursun istedim.
Üvey Anneyi Vurmaya Çalışırken Babayı Vurmak Sarı Bıyık İçerir. 02:41
Üvey Anneyi Vurmaya Çalışırken Babayı Vurmak Sarı Bıyık İçerir. 1.199 izlenme - 2 ay önce Karısı ölünce genç bir eş alan adam karısının kendisini aldattığını öğrenir ve karısı ve aşığını öldürmeye gider. Daha sonra oğlu müdahil olur ve oğlu üvey annesini öldürmeye çalışırken babası olaya karışır ve oğul babayı vurur.
Fantazi Seven Kaytan Bıyıklı Dayı 00:45
Fantazi Seven Kaytan Bıyıklı Dayı 3.313 izlenme - 5 ay önce Dayımızın ibretlik fantezisini izliyoruz.
Gül Ahmet Yiğit - Badem Bıyık 05:10
Gül Ahmet Yiğit - Badem Bıyık 6.414 izlenme - 2 yıl önce Bıyık nedir? Çeşitleri nelerdir? Bıyığa türkü yazılsa nasıl olur? tüm bu soruların cevaplarını veren tek çalışma Gül Ahmet Yiğitten Badem Bıyık
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 00:53
En Gerçek Kesit: Cevat Dinçer (Kaleci Saçlı Adam ile Yıllar Sonra) 2.837 izlenme - 6 ay önce Gerçek Kesit efsanesini yıllar sonra yeniden canlandıran EnGerçekKesit bu sefer bizleri Kaleci Saçlı Adam ile buluşturuyor.
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 01:34
Kaleci Saçlı Adamın Yıllar Sonra Ortaya Çıkması 3.572 izlenme - 10 ay önce Gerçek Kesit'in Sarı Bıyık'tan sonra gelen fenomeni "kaleci saçlı adamı" o yıllardan beri hiç görememiştik. Meğerse kendisi Emrah'ın istemediği oğluna abilik yapmış senelerdir. saçları geçen senelerle beyazlaşsa da o bakışlar hala aynı abimizin.
Herkesin Bir Bıyığa İhtiyacı Vardır 00:06
Herkesin Bir Bıyığa İhtiyacı Vardır 6.800 izlenme - 4 yıl önce Jerome Jarre'dan Güldüren Vine Videosu
Azis - Sen Trope (Saint Tropez) 03:30
Azis - Sen Trope (Saint Tropez) 7.668 izlenme - 2 yıl önce Bulgaristan'ın sanat güneşi Azis'in Sen Trope (Saint Tropez) adlı son videosu. Bu videoda da diğer videolarda olduğu gibi kadın olmadığı gibi bolca yüksek topuk, file ve kızıl saç (kıvırcık dâhil) yer almaktadır. Şarkı Sözleri (lyrics): - , ... ... - , ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... - , ! , ... - , ! , ... ... ... ... ... ... ... ... ...
çılgın şarkı,çılgın bıyık 00:36
çılgın şarkı,çılgın bıyık 12.788 izlenme - 8 yıl önce bıyıkları olmasa belkı dediği anlaşılır
Cem Toker - Tehdit Etmeyeceksin 01:11
Cem Toker - Tehdit Etmeyeceksin 3.350 izlenme - 1 yıl önce Bugün Almanya Ermeni tasarısını kabul edince 28 Mayıs'da izlediğim Cem Toker'in konuşması aklıma geldi. Başımızdakiler mafya gibi ülke tehdit etmeye kalktıkça daha başımıza ne işler açacaklar kim bilir.
Kansas Klibindeki Recep Tayyip Erdoğan 03:19
Kansas Klibindeki Recep Tayyip Erdoğan 7.895 izlenme - 3 yıl önce Kansas adlı temaşaa grubunun Dust in the wind klibinde boy gösteren Sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı hep birlikte iziyoruz arkadaşlar..Hanimiş diyenler için geliyor 00:25 'ten itibaren..
Tahir Uçar & Kenan Bıyık - Kimbilir 04:13
Tahir Uçar & Kenan Bıyık - Kimbilir 5.321 izlenme - 3 yıl önce Tahir Uçar & Kenan Bıyık - Kimbilir
Gerçek Kesit Oyuncuları İlk ve Son Halleri 02:18
Gerçek Kesit Oyuncuları İlk ve Son Halleri 165 izlenme - 4 hafta önce Gerçek Kesit adlı TV programında oynayan oyuncuların ilk ve son hallerinin kolajlandığı videoyu izliyoruz.
Bak Abi Bacaklarına Ne Biçim Bakıyor - Kartal Tibet & Kadir İnanır 01:15
Bak Abi Bacaklarına Ne Biçim Bakıyor - Kartal Tibet & Kadir İnanır 4.568 izlenme - 2 yıl önce Efendim filmde konu bitirim kardeşlerin hamama gitmesi ve Kartal Tibet'in kardeşi Kadir İnanır'ın gazına gelmesiyle başlıyor, izliyoruz
 İple Bıyık Nasıl Alınır? 04:46
İple Bıyık Nasıl Alınır? 3.339 izlenme - 3 yıl önce Evde kendi imkanlarımızla bıyıklarımızı nasıl alabiliriz? İzliyoruz. Türk kızlarına büyük hizmet, artık traş köpüğü, jilet ve traş kolonyasına para vermeyecekler.
Popo Düşkünü Milko Kalaidjiev - Lud Sum(Deliyim) 02:41
Popo Düşkünü Milko Kalaidjiev - Lud Sum(Deliyim) 2.753 izlenme - 2 yıl önce Bulgarların Balık Merakı adlı paylaşımımızın ardından yine bir Balkan kokulu kliple daha karşınızdayım. Bu kez Milko Kalaidjiev adlı Bulgar sanatçımızın farklı bir merakı tema edindiği klibinde "popolarla yaşamak" nasıl bir yaşam felsefesidir onu öğreneceğiz. Bulgarların Balık Merakı - Valdes (Riba Fiesta) Adlı Paylaşım http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/104143/bulgarlarin-balik-meraki-valdes-riba-fiesta
Müftüden Dombıra Türküsü 03:24
Müftüden Dombıra Türküsü 4.687 izlenme - 3 yıl önce Türklerin Efsanevi Müziği Dombıra Adlı Eseri Müzisyen Kişiliği İle Bilinen Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık Hocamız Seslendiriyor...
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 4.614 izlenme - 3 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani.
Sakal Bıyık Yarışmasını Kim Kazanmıştır? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 01:18
Sakal Bıyık Yarışmasını Kim Kazanmıştır? - Ödüllü İnteraktif Yarışma 3.003 izlenme - 2 yıl önce 1. soru: Hangisi kazanmıştır? Daniel Lawlor diyorsan: https://youtu.be/f7vUXQQky7g Brooke Mahnken diyorsan: https://youtu.be/Vg6VxKQpWDw Yeni bir interaktif yarışma yapıyoruz. Bu kez Dünya Sakal Bıyık Şampiyonası'ndaki kategorilerde yarışan kişileri gösteriyoruz ve hangisi kazanmıştır diye soruyoruz. Kazanan izleyicilerimiz kanalda görünmeyen bir videoyu izleyebiliyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Kadınlara Bıyık Seviyor musunuz? Diye Sormak 01:52
Kadınlara Bıyık Seviyor musunuz? Diye Sormak 2.722 izlenme - 3 yıl önce Kamera sokakta ekibi bayanlara erkeklerde bıyık olması hakkındaki görüşlerini sormuşlar onlarda bi güzel cevaplamışlar.
o bıyığın altındaki nokta ne :) cevahir ve müthiş 00:13
o bıyığın altındaki nokta ne :) cevahir ve müthiş 13.047 izlenme - 8 yıl önce
Trende Umarsamadan Bıyıklarını Kesen Kadın 00:17
Trende Umarsamadan Bıyıklarını Kesen Kadın 49 izlenme - 1 hafta önce Trende yolculuğu esnasından etrafınfakileri takmadan bıyıklarını kesen ilginç kadını izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler