Hoşgeldiniz!

biyolog

Saç Dökülmesini Önleyici Doğal Formül - Doktorum 03:44
Saç Dökülmesini Önleyici Doğal Formül - Doktorum 237 izlenme - 3 ay önce Doktorum'un bu bölümünde Biyolog - Kozmetolog Pervin Bulgak, saç dökülmesini engelleyen formülü Doktorum izleyicileri için hazırladı. İyi seyirler ...
grup kizilirmak sevgi - by biyolog 02:54
grup kizilirmak sevgi - by biyolog 705 izlenme - 5 yıl önce grup kizilirmak sevgi - by biyolog
Din ile Bilimin Farkı - Dawkins ve Krauss 03:59
Din ile Bilimin Farkı - Dawkins ve Krauss 236 izlenme - 2 yıl önce Richard Dawkins ve Lawrence Krauss.Bir biyolog ve bir fizikçi.Katolik bir öğrencinin sorularına verdikleri cevapları ve yorumları,hepimizi düşünmeye davet etmektedir. Not : Çeviri 'jeurome1' adlı youtube kullanıcısına aittir.
Biyolog Sınıfı 04:25
Biyolog Sınıfı 76 izlenme - 4 yıl önce Biyolog Sınıfı
Biyolog 01:04
Biyolog 36 izlenme - 6 yıl önce şeytan hatırası
Biyolog 00:32
Biyolog 22 izlenme - 4 yıl önce Biyolog 2012 09 23
biohunter 00:43
biohunter 27 izlenme - 5 yıl önce bilim insanları ve bioavcılar komada ve koshigaya şeytan isimli bir virüsle savaşırlar. virüs insanları mutasyona uğratarak canavarlara dönüştüren türdendir
biohunter 00:43
biohunter 23 izlenme - 5 yıl önce bilim insanları ve bioavcılar komada ve koshigaya şeytan isimli bir virüsle savaşırlar. virüs insanları mutasyona uğratarak canavarlara dönüştüren türdendir
Metin2 Bedensel Rehberi 04:49
Metin2 Bedensel Rehberi 8 izlenme - 1 yıl önce Bu konuda çok sayıda mesaj alıyordum, efsunlarını paylaşır mısın, biyolog görevinde neleri seçiyorsun diye. Ve en son onunda efsunlar, statü, biyolog görevleri hakkında genel bir bedensel rehberi hazırlamak istedim. Çok yakın bir zamanda zihinsel rehberi adlı bir video hazırlayıp sizlerle paylaşacağım.. Umarım işinize yarar. Bana her türlü istek, öneri, görüş ve sorularda bulunabilirsiniz, facebook adresimden ulaşabilirsiniz. Facebook Adresim: https://www.facebook.com/pages/Ruhums... Umarım beğenirsiniz.. Saygılar, Sevgiler.. Neşeyle Kalın.. En yeni, en güncel damageler, ws videoları bu kanalda. Lütfen abone olunuz. Teşekkürler.. Metin2 namına her şey bu kanalda mevcut. En yeni videolar, metin2 tr'nin yenilikleri bu kanalda olacak. Metin2 video izlemeyi seven, metin2 hakkında yeni gelen özellikleri bilmek isteyenler için ideal bir kanal olacağız. Bize her türlü istek, öneri, görüş ve sorularda bulunabilirsiniz, facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/pages/Ruhums... İnternet Sitemiz: http://ruhumsuskun.wix.com/ruhumsuskun Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCer5... Umarım beğenirsiniz.. Lütfen abone olmayı unutmayın.. Saygılar, Sevgiler.. Neşeyle Kalın.. En yeni, en güncel damageler, ws videoları bu kanalda ve facebook sayfamızda. Lütfen abone olunuz. Teşekkürler..
Metin2 JoKerrR İntro 00:59
Metin2 JoKerrR İntro 3 izlenme - 1 yıl önce "Duyuru !" adlı videomuz da belirttiğimiz yeni video 7 Ekim tarihinde gelecektir bilgisine ek olarak; bugün bir bonus videosu yüklemeyi düşündük. 7 Ekimde yeni bir video daha sizlerle olacak arkadaşlar.. Metin2 namına her şey bu kanalda mevcut. En yeni videolar, metin2 tr'nin yenilikleri bu kanalda olacak. Metin2 video izlemeyi seven, metin2 hakkında yeni gelen özellikleri bilmek isteyenler için ideal bir kanal olacağız. Bize her türlü istek, öneri, görüş ve sorularda bulunabilirsiniz, facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/ruhumsuskunn İnternet Sitemiz: http://ruhumsuskun.wix.com/ruhumsuskun Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/ruhumsuskun Umarım beğenirsiniz.. Lütfen abone olmayı unutmayın.. Saygılar, Sevgiler.. Neşeyle Kalın.. En yeni, en güncel damageler, ws videoları bu kanalda ve facebook sayfamızda. Lütfen abone olunuz. Teşekkürler..
Metin2 JoKerrR Nükleer Patlama 6. Bedenselin Gücü. 05:48
Metin2 JoKerrR Nükleer Patlama 6. Bedenselin Gücü. 3 izlenme - 1 yıl önce Metin2 namına her şey bu kanalda mevcut. En yeni videolar, metin2 tr'nin yenilikleri bu kanalda olacak. Metin2 video izlemeyi seven, metin2 hakkında yeni gelen özellikleri bilmek isteyenler için ideal bir kanal olacağız. Bize her türlü istek, öneri, görüş ve sorularda bulunabilirsiniz, facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/pages/Ruhums... İnternet Sitemiz: http://ruhumsuskun.wix.com/ruhumsuskun Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCer5... Umarım beğenirsiniz.. Lütfen abone olmayı unutmayın.. Saygılar, Sevgiler.. Neşeyle Kalın.. En yeni, en güncel damageler, ws videoları bu kanalda ve facebook sayfamızda. Lütfen abone olunuz. Teşekkürler..
Metin2 JoKerrR Nükleer Patlama 5. Bedenselin Gücü. 05:10
Metin2 JoKerrR Nükleer Patlama 5. Bedenselin Gücü. 3 izlenme - 1 yıl önce Metin2 namına her şey bu kanalda mevcut. En yeni videolar, metin2 tr'nin yenilikleri bu kanalda olacak. Metin2 video izlemeyi seven, metin2 hakkında yeni gelen özellikleri bilmek isteyenler için ideal bir kanal olacağız. Bize her türlü istek, öneri, görüş ve sorularda bulunabilirsiniz, facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/pages/Ruhums... İnternet Sitemiz: http://ruhumsuskun.wix.com/ruhumsuskun Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCer5... Umarım beğenirsiniz.. Lütfen abone olmayı unutmayın.. Saygılar, Sevgiler.. Neşeyle Kalın.. En yeni, en güncel damageler, ws videoları bu kanalda ve facebook sayfamızda. Lütfen abone olunuz. Teşekkürler..