Hoşgeldiniz!

Biyonik Videoları

Aydemir Akbaş - Memoviç Götoviç Sıkıldım Ulan Sktiroviç 01:55
Aydemir Akbaş - Memoviç Götoviç Sıkıldım Ulan Sktiroviç 21.462 izlenme - 2 yıl önce Aydemir Akbaş'ın başrolde oynadığı biyonik ali futbolcu filminden bir sahne.Bir karışıklık ile yugoslav futbolcu numarası yapmak zorunda kalan ali'nin aliçeviç olması ve gelişen saçma olaylar... -yavrumoviç fıstıkoviç
Felçli Genç Hurdalardan Kendine Biyonik Kol Yaptı! 01:01
Felçli Genç Hurdalardan Kendine Biyonik Kol Yaptı! 3.559 izlenme - 1 yıl önce Endonezya'nın Bali kenti yakınlarındaki bir köyde yaşayan Wayan Sumardana, 6 ay önce geçirdiği beyin kanamasının ardından felç geçirdi ve sol kolunu kullanamaz haline geldi. Hayatını devam ettirebilmek için işini yapmaya devam etmesi gereken Sumardana, kendisine hurda parçalarından biyonik kol yaptı! Sumardana'nın biyonik kolu, kafa derisine bağladığı elektrodlardan gelen sinyaller yardımıyla hareket ediyor. Sumardana, kendi biyonik kolunu ise internetten topladığı bilgilerle yapmayı başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Biyonik Robotların Şafağı 01:08
Biyonik Robotların Şafağı 1.827 izlenme - 10 ay önce Hadi yükselsin şu robotlar artık insanlardan bi bok olcağı yok belki robotlar isyan eder. ilgili mahlukun sitesi http://www.themodularbody.com/
Biyonik Çocuk (Gadget Boy) - Jenerik 01:00
Biyonik Çocuk (Gadget Boy) - Jenerik 365 izlenme - 4 ay önce Doksanların sonunda tgrtde yayınlanmış bu çizgi filmde müfettiş gadgetın çocuk versiyonu olan gadget boyun maceraları anlatılırdı.
Muhteşem Dede 02:42
Muhteşem Dede 6.089 izlenme - 10 yıl önce 1933 doğumlu bu ihtiyar delikanlı,sabahları 4-5 km koştuktan sonra 1,5 saat ağırlık idmanına giriyor.Bu sporu 15 senedir yapıyor ve kendisine genç diyenlere meydan okuyor !
Biyonik Kadın 01:06
Biyonik Kadın 2.010 izlenme - 2 yıl önce Hannah Campbell, savaş sonrası Irak'ta görev alan pek çok İngiliz askerinden biriydi. 2007 yılında ağır bir saldırıda, vücudunun önemlice bir kısmını kaybetti. 2007 yılında Irak'ın güneyindeki tek liman kenti olan Basra'da savaşan kadın askerlerden Hannah Campbell, çıkan çatışmada aldığı ağır yaralardan sonra ülkesine geri döndü. Iraklı direnişçiler, Campell ve arkadaşlarının koruduğu binaya havan topu ile saldırdı. Saldırıda eli parçalanan bir gözü kör olan ve bir ayağını kaybeden Campell, uzun yıllar bu şekilde yaşamak zorunda kaldı. Yıllar sonra aldığı bu ağır yaraların izini silmek için bir dizi ameliyat geçiren 30 yaşındaki kadın, bugün savaşın bedenindeki tüm izlerinden kurtulmuş vaziyette... 6 ameliyat geçiren kadın bu görünümünü kazanmak içinse 192 bin TL harcadı. Savaştan sonra aldığı tazminat ile ameliyat masraflarını karşılan kadın, karın germe, göğüs büyütme, botoks ve saç uzatma gibi operasyonlar geçirdi. Savaşta rahmi de hasar gören Campell, buna rağmen 6 ay önce bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Geçirdiği bunca değişimin ardından eski haline dönen Hannah Campbell, ülkesi İngiltere'de 'Biyonik Kadın' olarak tanınıyor.
Biyonik Kadın 00:33
Biyonik Kadın 822 izlenme - 2 yıl önce Doğuştan sağ eli bulunmayan 29 yaşındaki Nicky Ashwell, askeri teknoloji sayesinde üretilen biyonik el için bıçak altına yattı ve biyonik ele sahip olan ilk İngiliz oldu. 360 gram ağırlığında olan elin 45 kilograma kadar kaldırma kapasitesi olduğunun altını çizen bilim insanları, son teknoloji ile üretilen biyonik elin, biyolojik elden çok farklı olmadığını belirtiyor.
Bionic Cyborg Zahia - Kısa Ama Etkili Film 03:34
Bionic Cyborg Zahia - Kısa Ama Etkili Film 988 izlenme - 2 yıl önce Bilim adamlarının hep devlete yada şirketlere üretip durdukları robotlardan kendilerine zaman ayrıp sadece şahsi uçkurları için geliştirdikleri ve sonunda uçkurlarının nasılda sonlarını da getirdiğini göreceğiz. Ayrıca bu filmde Bionic Zahia'nın öğrenim ve algılama sürecinede tanık olmaktan zevk duyuyoruz.
ALARMAAAAAA 00:08
ALARMAAAAAA 2.995 izlenme - 10 yıl önce ZİL YUTAN ADAM
Cristiano Ronaldo - Sınırları Zorlayan Adam (Belgesel - 45 dk) 45:37
Cristiano Ronaldo - Sınırları Zorlayan Adam (Belgesel - 45 dk) 526 izlenme - 1 yıl önce Bazı efsaneler vardır ki taklit edilmesi güçtür. C. Ronaldo da onlardan birisi. Eşsiz tekniği ve mental gücü onu diğerlerinden ayırıyor. Teknolojinin yardımıyla Ronaldonun sahadaki tepkilerini görelim. (Polat Alemdarın dublörü ile beraber)
Gözleri Görmeyen Adamın Karısını Görünce Yaşadığı Mutluluk 01:26
Gözleri Görmeyen Adamın Karısını Görünce Yaşadığı Mutluluk 633 izlenme - 2 yıl önce Gözleri Görmeyen Adamın 10 Yıl Sonra Karısını Görünce Yaşadığı Mutluluk Kör bir adam biyonik gözlük yardımıyla ilk kez karısını görüyor. Yaşadığı mutluluğun ise tarifi imkansız.
Tweety Ve Biyonik Tavşan 01:41
Tweety Ve Biyonik Tavşan 1.336 izlenme - 8 yıl önce tweety ve biyonik tavsanın maveraları
Terminatör'ün İlk Adımları Atıldı 04:25
Terminatör'ün İlk Adımları Atıldı 855 izlenme - 3 yıl önce Terminatör'ün İlk Adımları Atıldı Biyonik Adamın Yaratıcısı Rich Walker, 'Eğer Terminatör Yaratılacaksa, O Yoldaki İlk Parçayı Oluşturduk' Dedi.
Terminator Teknolojisinin Gerçekleşmesi 03:15
Terminator Teknolojisinin Gerçekleşmesi 234 izlenme - 1 yıl önce 6 yıl önce bir kaza sonucu kolunu kaybeden 53 yaşındaki Nigel Ackland, şuan yüksek teknoloji bir biyonik kol ile yaşamını sürdürmekte. Terminator'un o meşhur biyonik kolunu akıllara getiren bu görüntü ile umuyoruz ki insanlık adına daha daha iyi gelişmeler olur, savaş bütçelerine ayrılan gelirler kadar tıp dünyasına da önem verilir.
Zenka Mysterio - Tek başımayım (Lyric video) 04:02
Zenka Mysterio - Tek başımayım (Lyric video) 618 izlenme - 2 yıl önce Stüdyo : Biyonik Müzik Beat : ANR BeaTz Mix & Mastering : Zenka mysterio Graphic Design : Zenka mysterio İletişim : https://www.facebook.com/biyonikmusic https://www.facebook.com/pages/Zenka-... https://www.facebook.com/raftpwr?fref=ts http://www.youtube.com/zenkamysterio4141 http://www.youtube.com/channel/UC-0P6... http://www.youtube.com/raftpower https://twitter.com/Zenkamysterio https://twitter.com/RaftPoWeR1 https://twitter.com/enesfalan bu kalabalık içinde yapayalnız hissetmektense dünyanın bir ucunda tek başımayım yalancıydım harbi yalancıydım babam 11 inde bıraktı ama hiç öyle davranmadım gerçekten zor günlerdi geçmişim gözyaşı ve acıyla kaplı sinir sistemim felç dayanamıyorum ALLAH ım içinde fırtınalar koparken mutlu davranabilirmisin yıllardır neler çektiğimi annem bide babannem bilir bunları anlatmak gerçek anlamda acı verici bekleyin 1 dk durun birazdan durur kalbim kafamın içindekileri zorluyom çoçukluğu mu bulamıyom arkadaşların sorar oğlum derdi annem biliyorum nasıl derdim ki babamdan ayrı yaşıyoruz zamanla olgunlaşır insan bense masallarla büyüyodum her taraftan bi darbe yersin sanarsın dost herkes öyle değil ama maskeleri düşünce olur hepsi kahpe soğuk ve yalnızlık gerçek anlamda büyütür bizide bu denli acı olacağını bilsem hiç girmezdim bu filme saldıraya uğradım onca darbe yedim yılmadım bi kaç saat hafıza kaybı yaşadım lakin alışkındım annem aradı ağlayarak dedi oğlum sesinden anımsadım merak etme annem hiç bişeyim yok canım acımadı belli etmedimde aslında acımıştı canım bi kaç gün kapalı kaldım 30 metre kare odada tek başımayım aldım kağıt kalemi yazmaya başladım sonra döktüm melodilere sanırım birazda ağlattı benim hayatım bundan daha fazlası az kalmıştı intihara meğilli genç bi bedenle karşılaştım aynada gözlerinin içi 50 lik bi ihtiyardan daha yaşlıydı eğer derinden bakarsan dedi bi ses herşeyi anlarsın o an buz kesti iliklerim düğümlendi dizlerim tekrardan kapandım odama ve yazmaya karar verdim yazdıkça yazdım yazdıkça karaladım bişeyleri ve ölene kadar yazmaya devam edicek yoldaşın biri
Christina Aguilera Not Myself Tonight Şarkısını An 00:22
Christina Aguilera Not Myself Tonight Şarkısını An 1.040 izlenme - 6 yıl önce aguilera bionic albümünün not myself tonight isimli parçasından bahsediyor şarkının kendimizi özgür bırakmakla kısıtlamalarımızı fırlatıp atmakla ilgili bir isyan olduğunu söylüyor.
Biyonik Haydar Abi 06:15
Biyonik Haydar Abi 228 izlenme - 2 yıl önce Yunanların mitolojik kahramanı Herkül varsa bizim de Super Mario Biyonik Haydar Abimiz var. Miken Kralı'nın(Haydar Abi'nin gazcı arkadaşı) verdiği 12 muhteşem görevden 9' unu;burnunda demir çubuk bükme,balyozla göbek taşı kırdırma, eliyle teneke yamultma,balyozla kaportayı düzeltme,balyozla sindirim sistemini düzene sokma(doğal talcid),balyozla böbrek taşı düşürme,kara gömülme fakat orada unutulmama,eksi on derecede suya girme,kamış büzüştüren suda yıkanma safhalarını başarmıştır. Videonun sonlarında İda Dağı'ndaki çarpık yapılaşma gözden kaçmamaktadır.
Cüneyt Arkın & Azimle Sıçan Kolunu Kopartır 01:35
Cüneyt Arkın & Azimle Sıçan Kolunu Kopartır 445 izlenme - 2 yıl önce Tek kolundan ağaca bağlanan cüneyt kendini çeke çeke kolunu kopartır, sevgilisi aslı' ya olan aşkını dile getirir, yerden bulduğu oyuncak makineli tüfekle üzerine gelen adamları tarar ve film biter, kısa film festivalinde "Altın Tarak" ödülünü alan bu başyapıt daha sonra hırsız hollywood yapımcıları tarafından testere,saw,jigsaw gibi çakma filmlere konu olmuştur
Yürüyen merdivenle ilk karşılaşma 00:56
Yürüyen merdivenle ilk karşılaşma 159 izlenme - 1 yıl önce tunç okan'ın bir grup Türk işçisinin avrupaya götürülmek üzere kandırılıp 5 parasız avrupanın ortasında bırakılmasını anlatan 1974 yapımı "otobüs" filminden bir sahne..
3D Yazıcıyla Üretilmiş Biyonik Karıncalar 02:22
3D Yazıcıyla Üretilmiş Biyonik Karıncalar 188 izlenme - 2 yıl önce Karıncalar her zaman çalışkan olmaları ve takım çalışmalarına yatkın olmalarıyla bilinir. Ağırlıklarının birkaç katını kaldırabilen ve yapılması gereken işler konusunda çok hızlı bir şekilde organize olabilen karıncalar, gelecekte yeni iş gücü alternatifi olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor. 3D yazıcıyla geliştirilen biyonik karıncalar, tıpkı gerçekteki gibi, yapılması gereken işlerin üstesinden kolayca geliyor. Otomasyon sistemleri üzerinde çalışmalar yürüten Festo‘nun geliştirdiği BionicANTs, insan eli kadar bir boyuta sahip. Gerçek karıncalar gibi hareket eden, sezgisel olarak verilen görevleri yapan ve grup çalışması gerçekleştiren bu küçük karıncaların ileride daha büyük modellerinin de üretilmesi bekleniyor. Sensörleri aracılığıyla birbirlerinin konumunu belirleyen ve aralarında iletişime geçen karıncalar, pili tükenmek üzere olduğunda antenleri aracılığıyla kablosuz olarak kolaylıkla şarj edilebiliyor. Tamamen 3D yazıcı ile üretilmiş plastik gövdeyle birlikte gelen biyonik karıncaların 6 adet seramik bacağı bulunuyor. Başlarının üzerinde kameraya sahip olan karıncalar, kıskaçları aracılığıyla her nesneyi kolaylıkla kaldırabiliyor.
Robert Downey Jr.(Iron Man)'ın Çocuğa Biyonik Kol Vermesi 02:19
Robert Downey Jr.(Iron Man)'ın Çocuğa Biyonik Kol Vermesi 130 izlenme - 1 yıl önce Videodaki çocuğun kolu doğuştan az gelişmiş... Albert Manero isimli öğrenci bu şekilde doğuştan uzuvları olmayan çocuklara çok az maliyetle biyonik uzuvlar tasarlayan ve bağışlayan bir üniversite öğrencisi. Bu projenin adı da "Collective Project". Sağ olsun Tony Stark-Iron Man (Robert Downey Jr.) bu projeyi duymuş ve yardım etmeye karar vermiş.İzliyoruz...
Amasya Üniversitesi'nde Harekete Duyarlı Yapay Kol Yapılması 04:30
Amasya Üniversitesi'nde Harekete Duyarlı Yapay Kol Yapılması 112 izlenme - 1 yıl önce Amasya Üniversitesi öğrencileri, harekete duyarlı yapay kol yaptı Yapay kol, engellilerin hayatını kolaylaştıracak. 2012 yılında yapılmış dünyadan bir örnek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91761/terminator-teknolojisinin-gerceklesmesi
Christina Aguilera Bionic Şarkısını Anlatıyor 00:34
Christina Aguilera Bionic Şarkısını Anlatıyor 454 izlenme - 6 yıl önce Aguilera, Bionic albümünün aynı isimli parçasından bahsediyor, nasıl biyonik bir kadına dönüştüğünü, kendisini engelleyecek hiç bir şeyin olmadığını anlatıyor.
Dünyanın ilk Biyonik Göz Nakli Başarıyla Gerçekleşti 02:25
Dünyanın ilk Biyonik Göz Nakli Başarıyla Gerçekleşti 109 izlenme - 2 yıl önce Önceleri yalnızca bilim kurgu filmlerinde ve oyunlarda gördüğümüz biyonik insanlar yakında gerçek hayatta da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İngiltere’de yaşlı bir adama nakledilen biyonik göz, gelecekte biyonik parça nakillerinin daha yaygın hale gelebileceğiyle ilgili umut vadediyor. Yaşlılığa bağlı görme bozuklukları yaşayan 80 yaşındaki İngiliz Ray Flynn, dünyanın ilk biyonik göz nakli yapılan kişisi olarak tarihe geçti. Daha önce alışveriş yaparken şifresini girmekte bile zorluk yaşayan ve bahçedeki bitkileri birbirinden ayırt edemeyen Flynn için hayat oldukça zorlu bir hale gelmişti. Bunun sonucunda soluğu Manchester Royal göz hastanesinde alan yaşlı adam, uzmanların uzun süredir üzerinde çalışmalar yaptığı biyonik göz Argus II‘nin ilk kez gerçekten bir insan üzerinde kullanılmasına olanak sağladı. Kamerası aracılığıyla aldığı görüntüleri küçük elektrik dalgaları halinde retinaya nakledilen elektrotlara gönderilen Argus II ile bu bilgiler beyne aktarılıyor ve böylece hastanın görmesi sağlanıyor. Görüntüler kameradan alındığından ötürü kişinin gözleri kapatılsa bile görmeye devam edebiliyor. Ameliyattan 2 hafta sonra bir dizi testten geçirilen ve gösterilen öğeleri başarılı bir şekilde gören Flynn’ın ve bu tip bir rahatsızlıktan muzdarip diğer kişilerin görme yetisini tamamen kazanması mümkün değil. Ancak yine de görme konusunda ciddi sorunlar yaşayanlar için önemli bir gelişme olduğunu görmezden gelemeyiz. Tıp dünyası için heyecan verici olan yeniliğin gelecekte neler getireceği merakla bekleniyor.
Son Teknoloji Ayak Bileği 01:14
Son Teknoloji Ayak Bileği 105 izlenme - 2 yıl önce Adamlar öyle bir teknolojiye varmış ki gerçekten gelecekteki geliştirmelerden ürküyorum. Neyse bekleyip görelim.
İlk Kez Kendi Sesini Duyan Kadın 02:39
İlk Kez Kendi Sesini Duyan Kadın 143 izlenme - 3 yıl önce Doğuştan Sağır 40 Yaşındaki Bu İngiliz Ablamızın Biyonik Kulak İle Duymaya Başladığı İlk Anlar Böyle Görüntülenmiş.
Biyonik Adam Frank 02:06
Biyonik Adam Frank 146 izlenme - 2 yıl önce Zürih Üniversitesi tarafından geliştirilen ve Washington'daki Havacılık ve Uzay Müzesi'nde sergilenen dünyanın en gelişmiş 'biyonik adamı' Frank .
Biyonik Silahsorr 09:14
Biyonik Silahsorr 123 izlenme - 4 yıl önce Biyonik Silahsorr
Hurdalardan Kendine Biyonik Kol Yapan Adam 02:15
Hurdalardan Kendine Biyonik Kol Yapan Adam 35 izlenme - 1 yıl önce endonezya'nın bali kentinde altı ay önce yaşadığı beyin kanaması nedeniyle sol kolu felç olan bir kaynak işçisi, hurdalardan topladığı malzemeyle kendisine biyonik kol yaparak kolunu tekrar hareket ettirmeyi başarmış
Zenka Mysterio - Sudoku (Lyric Video) #hiphopnoeli 02:30
Zenka Mysterio - Sudoku (Lyric Video) #hiphopnoeli 52 izlenme - 1 yıl önce Biyonik Müzik çatısı altında çalışmalarını sürdüren zenka mysterio geçenlerde tanıtım videosunu yayınlayarak 10. albümü olan hip hop noel'i ni dinleyicilerine duyurmuştu. Şimdi ise albümdeki parçaları tek tek ücretsiz bi şekilde dinleyiciye sunuyor. Albümün 7. şarkısı olan sudoku parçası sizlerle keyifli dinlemeler Tracklist 1- İntro 2- Noel baba senle beraberdi 3- Beyaz bir kadın hayal ediyorum (feat - Raft Power) (beat Ns-t) 4- Köpek adam frosty 5- 64 Modelle noel gezintisi 6- Kaldır pponu noel geldi 7- Sudoku 8- Biyonik nigga 2 9- Outro Stüdyo - Biyonik Müzik Mix- Zenka Mysterio Tasarım- Zenka Mysterio Söz- Zenka Mysterio