Hoşgeldiniz!

biz biliriz

Araba Modellerinin 100 Yıllık Değişimi 03:21
Araba Modellerinin 100 Yıllık Değişimi 1.057 izlenme - 2 yıl önce Tüketici toplumlarının önemli metalarından biri olan otomobillerin klasik olmuş modelleriyle 100 yıllık değişimini içeren bir çalışma efendiler.
Marmaray Minecraft 01:46
Marmaray Minecraft 682 izlenme - 3 yıl önce Oğuz adlı yutup kullanıcısı üşenmemiş, minecraft adlı oyunda kendi Marmaray'ını inşa etmiş. Keyifle seyrediyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Epic Split 01:15
Recep Tayyip Erdoğan - Epic Split 1.015 izlenme - 3 yıl önce Efenim hatırlarsanız Van Damme içeren bir Volvo reklamı izlemiştik. Bu sefer de Van Damme değil de, Türkiye Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görüyoruz. Hayaldi, gerçek oldu. "Bilmeyiz sandınız ama biz onu da biliriz." Van Damme içeren video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/158237/volvo-tir-reklami-van-damme-icerir
Sokak Röportajları - Biz Biliriz 01:27
Sokak Röportajları - Biz Biliriz 528 izlenme - 3 yıl önce Yine bir sokak röportajları videosuyla karşı karşıyayız.Bu sefer neyi iyi bilirsiniz diye soruluyor.İzleyelim.
Biz Biliriz - Çapulcu Versiyon 02:04
Biz Biliriz - Çapulcu Versiyon 240 izlenme - 3 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan ve tayfasının ünlü lafı olan Biz Biliriz'i birde halkın ağzından dinleyelim..
Sokak Röportajları - Biz Biliriz 01:27
Sokak Röportajları - Biz Biliriz 174 izlenme - 5 yıl önce Sokak Röportajları - Biz Biliriz
Sokak Röportajları - Biz Biliriz 01:27
Sokak Röportajları - Biz Biliriz 129 izlenme - 5 yıl önce Sokak Röportajları - Biz biliriz
Barba - Cüce 03:20
Barba - Cüce 75 izlenme - 3 yıl önce Bundan birkaç yıl evvel sabah ya da yetenek programlarından görüp tanıdığımız ilginç bir enstrümanla ilginç bir müzik yapan Cihan Gülbudak, nereden estiyse metal müziğe sarmış ve birkaç parça yayınlamış. Parçaların leş havası yanısıra bir de sert sözlere sahip olmasından ötürü herifin kafasının epey karışık olduğunu görebiliyoruz, "Vermiş sırtını güneşe bir cüce. Kaderinden kaçıp küfreder eskiye, Olmalı en batıda çökmeden gece, Uzuyor yeni boyu kara golgesinde. Koşma cüce, koşma duramazsın, Güneş gelince, gölgeni bulamazsın... Yeter mi sence boyun koca arşa değmeye? Sürüngen izin biter ayağın dibinde. Kalkar mı gölgen güzel bir kadını sevmeye, yoksa kadın ezer mi seni yanan bedeniyle? Koşma cüce, koşma duramazsın, Güneş gelince, gölgeni bulamazsın... Güneş durup tepende Çakar seni en dibe. Gururun çıkarır mı Seni yeniden düze? O vakit evin yeraltı Sürün seni biraktı. Kucakla karanlığı, Dökme sakın gozyaşı... Ampulunu sok kıçına, Güneşi yenemezsin! Aynan kırıldıktan sonra, Gününü göreceksin!" Videoyu kendisi hazırlamış ve youtube ve facebook hesaplarından yayınlamış. Kendisine başarılar diliyoruz ancak bu sözlerle elemanı yakarlar gibime geliyor.
Biz Biliriz İyi Biliriz Çapulcu Versiyon 02:04
Biz Biliriz İyi Biliriz Çapulcu Versiyon 72 izlenme - 5 yıl önce Biz Biliriz İyi Biliriz Çapulcu Versiyon
Biz Biliriz - Çapulcu Versiyon 02:04
Biz Biliriz - Çapulcu Versiyon 86 izlenme - 5 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan ve tayfasının ünlü lafı olan Biz Biliriz'i birde halkın ağzından dinleyelim..