Hoşgeldiniz!

biz böyleyiz

Multitap - Bu Kadarız 03:42
Multitap - Bu Kadarız 293 izlenme - 3 yıl önce Bir gün umutsuz, çözümsüz hissedersen Bil ki o çıkmaz sokakta yalnız değilsin Özel birisin… Aaa Özel güçlerin var… Aaa Sıcak bir evin bi kedin Ve de çılgın arkadaşların var Biz böyleyiz bu kadarız bizim hayatımız İçimizden ne geçerse onu söyler yaparız Bu zamana ait değil asi ruhlarımız İşte böyleyiz bu kadarız... Şarkı Sözleri (lyrics): Bir gün umutsuz, çözümsüz hissedersen Bil ki o çıkmaz sokakta yalnız değilsin Özel birisin… Aaa Özel güçlerin var… Aaa Sıcak bir evin bi kedin Ve de çılgın arkadaşların var Biz böyleyiz bu kadarız bizim hayatımız İçimizden ne geçerse onu söyler yaparız Bu zamana ait değil asi ruhlarımız İşte böyleyiz bu kadarız
Lale Akat - Biz Böyleyiz Nostalji Klip 02:36
Lale Akat - Biz Böyleyiz Nostalji Klip 340 izlenme - 7 yıl önce www.onlyklip.com
Biz Böyleyiz 03:30
Biz Böyleyiz 245 izlenme - 5 yıl önce Biz Böyle
Lale Akat - Biz Böyleyiz 02:36
Lale Akat - Biz Böyleyiz 63 izlenme - 3 yıl önce Lale Akat'ın 1975'te seslendirdiği parça bizi siyah beyaz ekranlara götürüyor.
Bizim Çocuklar - Biz Böyleyiz 03:06
Bizim Çocuklar - Biz Böyleyiz 75 izlenme - 2 yıl önce Efendim saatlerce kafa patlattım şarkının sözlerini bazı bölümlerini bildiğim için çok zorlandım bulmakta ama 20 25 dk aramadan sonra buldum. Rinna Rinna Rin tin tin. Grup vitamin üyelerinden Sertaç Demirtaş ve Murat Uzunal ın ortak çalışmalarından harika altın değerinde nostaljik bir parça daha. Evet 90'ların sevdalıları buyrun 2-3 dk'lığına size bi zaman tuneli açıyorum, gidin gezin gelin.