Hoşgeldiniz!

biz ikimiz

Biz İkimiz - 10. Bölüm 10:52
Biz İkimiz - 10. Bölüm 44.377 izlenme - 5 yıl önce Sınırsız Cizgi Film İzleme Kanalınız.
Kibariye(Biz İkimiz Birden Yalancıymışız) 06:25
Kibariye(Biz İkimiz Birden Yalancıymışız) 52.751 izlenme - 10 yıl önce
Sezen Aksu-Tükeneceğiz-Hüzün-Biz İkimiz Birden Yal 06:48
Sezen Aksu-Tükeneceğiz-Hüzün-Biz İkimiz Birden Yal 42.229 izlenme - 10 yıl önce ßugün senin doğum günün öpücük koydum anlına kopardığım güllerden taç yaptım İstanbula yaŞadığım en büyük mutluluk çektiğim en büyük acısın bir Şarkı yazdım sana umarım hep hatırlarsın.!
Hakan Yeşilyurt - Biz İkimiz 03:46
Hakan Yeşilyurt - Biz İkimiz 27.445 izlenme - 10 yıl önce biz ikimiz ne ölümlerden döndük biz ikimiz ne karanlıklar gördük İkimiz şimdi bak ne haldeyiz
Biz İkimiz 11. Bölüm TRT Çocuk 09:13
Biz İkimiz 11. Bölüm TRT Çocuk 12.405 izlenme - 5 yıl önce Biz İkimiz 11. Bölüm TRT Çocuk
Hüzün Biz İkimiz Birden Yalancıymışız 06:11
Hüzün Biz İkimiz Birden Yalancıymışız 25.587 izlenme - 9 yıl önce
Sen & Ben 04:03
Sen & Ben 5.470 izlenme - 8 yıl önce ömrüm biriciğim için
Biz İkimiz 1. Bölüm Uçak Oyunu 00:20
Biz İkimiz 1. Bölüm Uçak Oyunu 2.287 izlenme - 3 yıl önce 1.Bölüm "Uçak oyunu" Arda ile Ceren bahçede oyun oynamaktadırlar. Arda top oynarken birden gökyüzüne dalar ve pilot olmaya karar verir. Ceren ile evde ki kullanılmayan eşyalarla bahçede maketten bir uçak yaparlar, babaları da onlara eşlik eder ve çok eğlenirler.
Neslihan - Biz ikimiz (Canlı Performans) 04:35
Neslihan - Biz ikimiz (Canlı Performans) 2.072 izlenme - 3 yıl önce Neslihan - Biz İkimiz (2015) Şarkı Sözleri
Biz İkimiz 2. Bölüm Kameramanlık 10:28
Biz İkimiz 2. Bölüm Kameramanlık 1.848 izlenme - 3 yıl önce 2.Bölüm "Kameramanlık" Arda ile Ceren'in babası eve süpriz bir kutu getitirir,içinden kamera çıkar. Kutuyu alan Arda içini yuvarlak bi şekilde kesip kamera gibi oyuncak yapar. Ceren'le bahçede oyun oynarlar,diğer yanda babaları da onları videoya çeker.Eve geldiklerinde hep birlikte babalarının çektiği videoyu izleyip eğlenirler.
Hakan Yeşilyurt - Biz İkimiz 03:42
Hakan Yeşilyurt - Biz İkimiz 3.305 izlenme - 6 yıl önce
Hüzün-(Biz İkimiz Birden Yalancıymışız) 06:11
Hüzün-(Biz İkimiz Birden Yalancıymışız) 4.321 izlenme - 9 yıl önce acıklama felam yok
İlk Kez Regl Oldum, Ne Yapmalıyım? Deniz Bağdaş & Seda 07:56
İlk Kez Regl Oldum, Ne Yapmalıyım? Deniz Bağdaş & Seda 171 izlenme - 4 ay önce
Biz İkimiz 5. Bölüm Bulut 10:33
Biz İkimiz 5. Bölüm Bulut 1.326 izlenme - 3 yıl önce 5.Bölüm "Bulut" Arda ile Ceren çizgi film izlemektedirler.Birden TV kapanır, elektrikler gitmiştir.Anneleriyle bahçede oyun oynamaya çıkarlar. Çimlere uzanıp gökyüzüne,bulutlara bakarlar.Bulutları benzettikleri şekillerle hikaye oluştururlar.Hava kararınca eve döndüklerinde ananeleri gelmiştir. Arda ile Ceren'e pamuktan bulut yapmayı öğretir.Yaptıkları bulutları cama asarlar ve babaları fotoğraflarını çeker.
Biz İkimiz 3. Bölüm Kız Kulesi 10:35
Biz İkimiz 3. Bölüm Kız Kulesi 939 izlenme - 3 yıl önce 3.Bölüm "Kız kulesi" Arda ile Ceren odalarındadırlar.Arda babasının aldığı yap bozlardan kule yapmış Ceren'e gösterir,Ceren'de okuduğu kitapta Kız Kulesini inceler Arda'ya gösterir.Arda kendi yaptığı oyuncak kulesini bahçede ki havuzda suyun üstünde tutmaya çalışır ama suya batar. İkisi de merak ederler ve anneleri Kız Kulesini gezmeye götürür.Nasıl suyun üstünde durduğunu öğrenen Arda evde bunu uygular ve babasına gösterir.
Hakan Yeşilyurt 03:42
Hakan Yeşilyurt 1.307 izlenme - 8 yıl önce biz ikimiz
Cihan Güçlü - Biz İkimiz 04:33
Cihan Güçlü - Biz İkimiz 910 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Ama Çıkış Tarihi: 02.12.2010 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Biz ikimiz neden artık (bu akşam) ayrı evlerdeyiz Biz ikimiz nasıl artık farklı kimseyiz Biz ikimiz şimdi ayrı ayrı aşklar peşindeyiz Biz ikimiz söyle nerdeyiz Nasıl bu kadar zaman Senle ayrı ev ayrı tendeyiz Kandırdık ikimiz de biliyoruz Onlarla hep sahteyiz Yakıyor bu korkunç yalan İçten içe kanıyoruz Ben geceydim sen gündüz Keşke bir gün etseydik Sen pes ettin biter sandın Ben gururu zafer saydım Bak şimdi ikimiz de yapamadık Yabancı ellerde harcandık Neden gittin biz bu kadar kolay mıydık senin için Hayatımdaki en güzel şeydin sen de bittin
Biz İkimiz 16. Bölüm Boğaz Köprüsü 09:47
Biz İkimiz 16. Bölüm Boğaz Köprüsü 528 izlenme - 3 yıl önce 16.Bölüm "Boğaz köprüsü" Arda ile Ceren arkadaşlarıyla oyun oynamaktadırlar fakat arkadaşları gitmek zorundadır çünkü mahalleden taşınırlar.Bu duruma çok üzülürler.Fakat en yakın zamanda misafirliğe giderler Aslı'lara.Döndüklerinde anneleri artık arkadaşlarını özlediklerinde onlara kartpostal atmalarını ve bunun dostluklarının kuvvetleneceğini anlatır.Ve Ceren ile Arda arkadaşlarına kartpostal gönderirler.
Sencer Alagöz - Biz İkimiz 03:24
Sencer Alagöz - Biz İkimiz 836 izlenme - 5 yıl önce Söz-müzik: Sencer Alagöz Düzenleme: Burak Buluç Yönetmen: Kemal Başbuğ
Biz İkimiz Birden Yalancıymışız /tralcet-Çetinuysal 04:32
Biz İkimiz Birden Yalancıymışız /tralcet-Çetinuysal 623 izlenme - 6 yıl önce sibel canbiz ikimiz birden yalancıymışız /tralcet-çetinuysal
Biz İkimiz 4. Bölüm Türk Kuklası 09:27
Biz İkimiz 4. Bölüm Türk Kuklası 342 izlenme - 3 yıl önce 4.Bölüm "Türk kuklası" Arda ile Ceren okuldan dönerler. Kuklalar hakkındaki ödevlerinden bahsederler annelerine ve akşam babaları eski kuklalarını bulur. Ceren ile Arda çok sevinirler. Evde çalıştıktan sonra okulda arkadaşlarına kukla gösterisi yaparlar.
Biz İkimiz 31. Bölüm Serçe 11:20
Biz İkimiz 31. Bölüm Serçe 339 izlenme - 3 yıl önce 31.Bölüm "Serçe" Arda ile Ceren evde oturmuş gizemli kitabı karıştırırlar "Uçar durur kanatları var denize girer paletleri var" bilmecesi çıkar karşılarına.Bahçeye çıkıp araştırmaya başlarlar.Hatta minik bir serçeye ev yapıp küçük bir havuz yerleştirirler bahçesine ama cevap serçe değil "martı"dır. Eş anlamlılar bölümünde minik serçe sayesinde minik kelimesinin eş anlamlısı olan ufak kelimesini öğreniriz.
Biz İkimiz 10. Bölüm (Çizgi Film) 10:52
Biz İkimiz 10. Bölüm (Çizgi Film) 225 izlenme - 2 yıl önce Arda ve Ceren… Onlar alfabenin eğlenceli dünyasında gezinen iki küçük maceracı. Hayvanlar, nesneler, cisimler, meyveler ve daha neler neler. Öğrenecek, keşfedecek daha çok şey var. Hayatı harflerle tanımaya hazır mısın? Minik beyinler için benzersiz bir “vitamin deposu” olan Biz İkimiz, pratik düşünmeyi öğretiyor ve sözel zekânın gelişimine katkıda bulunuyor. Renkli karakterler ve A’dan Z’ye eğlence bu macerada… Çizgi Film "Biz İkimiz", TRT Çocuk’ta…
Hakan Yeşilyurt - Biz İkimiz 03:42
Hakan Yeşilyurt - Biz İkimiz 451 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Sen Aşksın Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Etnik Şarkı Sözleri: Aylar geçti, yıllar geçti, ayrılık rüzgarı bizimi seçti Kumlar bitti, denizler küstü, ayrıldık böyle bir akşam üstü Bilmezdim bu kadar zor olduğunu, denize varmayan yol olduğunu Anlamsız bir ölüm korkusu her yanım Biz ikimiz ne ölümlerden döndük İkimiz ne karanlıklar gördük İkimiz şimdi bak ne haldeyiz Bitmez sandım, gitmez sandım, gidersen bu sevda bitermi sandın Öksüz kaldım sensiz kaldım,kendimi bilmedim derdine yandım Bilmezdim bu kadar zor olduğunu, denize varmayan yol olduğunu Anlamsız bir ölüm korkusu her yanım Biz ikimiz ne ölümlerden döndük İkimiz ne karanlıklar gördük İkimiz şimdi bak ne haldeyiz
Biz İkimiz 24. Bölüm 09:45
Biz İkimiz 24. Bölüm 219 izlenme - 3 yıl önce 24.Bölüm Arda gece uyanır ve pencereden dışarı baktığında,sokakta ki köpeğin gölgesini dinozora benzetir.Sabah Ceren'le birlikte heyecanla tekrar dinozoru görmek için beklerler.Fakat onun bir dinozor değil de köpeğin gölgesi olduğunu geç fark ederler.Babaları mum ışında gölge oyunları ile olan biteni anlatır ve eğlenirler.
Biz Ikimiz 10 Bölüm 10:52
Biz Ikimiz 10 Bölüm 142 izlenme - 2 yıl önce trt çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından biz ikimiz, arda ve ceren'in maceraları devam ediyor. biz ikimiz 10. bölüm ile sizlerle.
Biz İkimiz 9. Bölüm Aile İçi Yardımlaşma 09:54
Biz İkimiz 9. Bölüm Aile İçi Yardımlaşma 253 izlenme - 3 yıl önce 9.Bölüm "Aile içi yardımlaşma" Arda ile Ceren'in babasının doğum günüdür. Annesiyle Ceren mutfakta pasta yaparlar,Arda ise babasıyla bahçede çitleri boyarlar.Arda babasını oyalar sürpriz doğum günü pastasını görmemesi için.Fakat tam annesi pastayla geldiği anda Arda pastayı devirir ve yere düşer. Ama ananeleri elinde pastayla yetişir ve babalarının doğum gününü kutlarlar.
Biz İkimiz 17. Bölüm Hediye Alma 09:37
Biz İkimiz 17. Bölüm Hediye Alma 190 izlenme - 3 yıl önce 17.Bölüm "Hediye alma" Arda ile Ceren odalarında oyuncaklarından kule yapmaya çalışırlar.İçeri anne ve babası gelir ve Faik amcalarını ziyarete gideceklerini haber verir.Ailecek bayram ziyaretine giderler. Orada yarım kalan kule yapımını kuzenleriyle yaparlar.
Biz İkimiz - Komşu Şarkısı 01:04
Biz İkimiz - Komşu Şarkısı 55 izlenme - 9 ay önce Arda ve Ceren… Onlar alfabenin eğlenceli dünyasında gezinen iki küçük maceracı. Hayvanlar, nesneler, cisimler, meyveler ve daha neler neler. Öğrenecek, keşfedecek daha çok şey var. Hayatı harflerle tanımaya hazır mısın? Minik beyinler için benzersiz bir “vitamin deposu” olan Biz İkimiz, pratik düşünmeyi öğretiyor ve sözel zekânın gelişimine katkıda bulunuyor. Renkli karakterler ve A’dan Z’ye eğlence bu macerada...
Biz İkimiz - Bayram Şarkısı 01:05
Biz İkimiz - Bayram Şarkısı 50 izlenme - 9 ay önce Arda ve Ceren… Onlar alfabenin eğlenceli dünyasında gezinen iki küçük maceracı. Hayvanlar, nesneler, cisimler, meyveler ve daha neler neler. Öğrenecek, keşfedecek daha çok şey var. Hayatı harflerle tanımaya hazır mısın? Minik beyinler için benzersiz bir “vitamin deposu” olan Biz İkimiz, pratik düşünmeyi öğretiyor ve sözel zekânın gelişimine katkıda bulunuyor. Renkli karakterler ve A’dan Z’ye eğlence bu macerada…