Hoşgeldiniz!

Bize Ne Oldu Videoları

Eda Harun Bize Ne Oldu 04:14
Eda Harun Bize Ne Oldu 33.800 izlenme - 5 yıl önce eda harun bize ne oldu
Taladro - Bize Ne Oldu ? ( 2015 ) 03:24
Taladro - Bize Ne Oldu ? ( 2015 ) 11.865 izlenme - 2 yıl önce BuzzMyVideos tarafından korunan yasal haklara sahiptir. Kopyalanması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Facebook Fan: https://www.facebook.com/TaladroAE Evgi Productions Sunar Taladro'nun yeni şarkısı Bize Ne Oldu? Sizlerle.. Teşekkürler Rashness Mert Umul Burak Küçükoğlu Mehmet Ali Güldal Murat Alkaya Foto Özlem Antakya
Koray Avcı - Bize Ne Oldu (Akustik) 03:47
Koray Avcı - Bize Ne Oldu (Akustik) 6.521 izlenme - 1 yıl önce Koray Avcı - Bize Ne Oldu (Akustik) Şarkı Sözleri: Gece Düştüm Sokaklara Her Yerde Seni Aradım Birden Karşıma Çıktın Seni Gördüm Ağladım Yine Nekadar İyiydin Yine Nekadar Sıcak Oysa Neler Anlatıyordum İçimden Artık, Diye Bilmem İmkansız Söyle Söyle Yar Bize Ne Oldu Yine Gönlüm Derbeder Oldu İstedim Gözünü Öpeyim Gözlerin Düşmanım Oldu Alışamadım Yalnızlığına Karanlığa Çok Uzağım Ne Olur Södürme Işıkları Karanlığa Alışacağım Gitme Bu Gece, Gitme, Gitme Ne Olur Kal Benimle Ağlatmasın Şarkılarım Ağlatmasın Belki Bu Son Gece.
Gülnaz'ın Kızı Kezban'a Laf Atmak (Bize Ne Oldu dizisi, 1999) 01:56
Gülnaz'ın Kızı Kezban'a Laf Atmak (Bize Ne Oldu dizisi, 1999) 4.199 izlenme - 1 yıl önce Fatma Girik ve Sibel Can'ın anne kızı canlandırdıkları Bize Ne Oldu dizisinden bir kesit huzurlarınızda. Kaynak: facebook.com/eskidiziler
Taladro - Bize Ne Oldu ? ( 2015 ) 03:24
Taladro - Bize Ne Oldu ? ( 2015 ) 2.047 izlenme - 2 yıl önce Download http://bit.ly/1Jnnbrt Facebook Fan: https://www.facebook.com/TaladroAE Taladro'nun yeni şarkısı Bize Ne Oldu? Sizlerle.. Şarkı Sözleri Elleri güzel kadın, ne mis kokar bu beden aşktan öyleki zerdali gövdesi al ölüm yamaçtan şimdi geri sar bunu ve dinle bir baştan kendine sor kadın hayat sınar mı yirmi dört seneye bir mermi ölüm sıgar mı sag elim karıncalı kaleme küser hayat seversem kader yargılar mı kınar mı ? sokagın taze kokusu yagmura kandıgından bu şehir fazla güzel sorunum kaldırımlar hayat verdiginden daha çok aldıgında sorma kadın hisli bir yangınım var huzuru maviye göm taç tak sepya bir maziye dön acımasız geçmişin geçirmişlerine söv sen okyanussun kadın ne hattine göl ömür bile yas gelir bana ömür dilencisi ki gittigin yer kış acılı yagmurlarla yaz bana nerdeyim demiyorumda nerdesin diyorum hep bu katil pastaya mum bi mezar az bana sisli kipriklerin yüklü bulutlarına set çek hayattan hayat cıkar sonuç ne etcek geriye masumiyet ve bize bir yılan kalır ve yalan kadın o gözlerini yalan tanır geriye masumiyet ve bize zehri yılan kalır ve yalan kadın o gözlerini yalan tanır yanlışa sürme bizi yakamoz aya küsmüş denizler maviye ve dağlarda kıra küsmüş yeşile yaprak yaprağa yeşil küsmüş bu mevsim bana küsmüşte gönlüme ateş düşmüş sarı sardunyalar eşliginde dualar eder durur aşk odamın kandilinde karanlık yok bu akşam takviminde dolunay tam dibimde. Skit Ölüyorum ben diyorum, ne zaman öleceksin ? Diye soruyolar lütfen bana söyle bize ne oldu bize ne oldu eskiden böyle degildik şimdi ne oldu nakarat bu manzara yüzünü seçmez olur en acı günleri bir daha geçmez olur http://www.arabeskrap.gen.tr yüzü gögsüme bir kere degmez onun bir ara öldügün bu ara degmez olur. sofrana hüzün düşer sessizce aglarsın bir bardak eksilik ya yanlızlığı anlarsın artık tutmuyor bu duvarlar sır neden gözlerimin çatısından damlarsın nakarat bu manzara yüzünü seçmez olur en acı günleri bir daha geçmez olur yüzü gögsüme bir kere degmez onun bir ara öldügün bu ara degmez olur. sofrana hüzün düşer sessizce aglarsın bir bardak eksilik ya yanlızlığı anlarsın artık tutmuyor bu duvarlar sır neden gözlerimin çatısından damlarsın nakarat bu manzara yüzünü seçmez olur en acı günleri bir daha geçmez olur yüzü gögsüme bir kere degmez onun bir ara öldügün bu ara degmez olur.
Onur Mete - Bize Ne Oldu 04:05
Onur Mete - Bize Ne Oldu 1.997 izlenme - 5 yıl önce Onur Mete - Bize Ne Oldu - Onur Mete ve Şarkılar - Türkçe Pop
Ahmet Kaya - Bize Ne Oldu 03:09
Ahmet Kaya - Bize Ne Oldu 369 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Kaya - Bize Ne Oldu Şarkı Sözleri: Gece düştüm sokaklara Her yerde seni aradım Birden karşıma çıktın Seni gördüm ağladım Yine nekadar iyiydin Yine nekadar sıcak Oysa neler anlatıyordum içimden Artık, diye bilmem imkansız Söyle söyle yar bize ne oldu Yine gönlüm derbeder oldu İstedim gözünü öpeyim Gözlerin düşmanım oldu Alışamadım yalnızlığına Karanlığa çok uzağım Ne olur södürme ışıkları Karanlığa alışacağım Gitme bu gece, gitme, gitme Ne olur kal benimle Ağlatmasın şarkılarım ağlatmasın Belki bu son gece.
Ahmet Kaya - Bize Ne Oldu 03:09
Ahmet Kaya - Bize Ne Oldu 240 izlenme - 2 yıl önce 1994'te piyasaya çıkan Şarkılarım Dağlara albümünden söz ve müziği Ahmet Kaya'ya ait olan ruha işleyen güzel bir şarkı. Gece düştüm sokaklara Her yerde seni aradım Birden karşıma çıktın Seni gördüm ağladım. Yine ne kadar iyiydin Yine ne kadar sıcak Oysa neler anlatıyordum içimden Artık diyebilmem imkansız. Söyle söyle yar bize ne oldu Yine gönlüm derbeder oldu İstedim gözünü öpeyim Gözlerin düşmanım oldu. Alışamadım yalnızlığına Karanlığa çok uzağım Ne olur söndürme ışıkları Karanlığa alışacağım. Gitme bu gece, gitme, gitme Ne olur kal benimle Ağlatmasın şarkılarım ağlatmasın Belki bu son gece.
27wurucutim Cadde27 Bize Ne Oldu 02:29
27wurucutim Cadde27 Bize Ne Oldu 430 izlenme - 8 yıl önce
Ne Oldu Bize Ne Oldu Bu Türk Milletine ! 05:37
Ne Oldu Bize Ne Oldu Bu Türk Milletine ! 142 izlenme - 6 yıl önce ne oldu bize ne oldu bu türk milletine !
Taladro - Bize Ne Oldu ? (Yeni Klip) 03:24
Taladro - Bize Ne Oldu ? (Yeni Klip) 45 izlenme - 1 yıl önce Taladro - Bize Ne Oldu ? (Yeni Klip) (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri: Elleri güzel kadın, Ne mis kokar bu beden aşktan. Öyleki zerdali gövdesi al, ölüm yamaçtan, Şimdi geri sar bunu ve dinle bir baştan. Kendine sor kadın, hayat sınar mı? Yirmi dört seneye bir mermi, ölüm sığar mı? Sağ elim karıncalı, kaleme küser hayat. Seversem kader yargılar mı? Kınar mı? Sokağın taze kokusu, yağmura kandığından, Bu şehir fazla güzel, sorunum kaldırımlar. Hayat verdiğinden, daha çok aldığında, Sorma kadın, hisli bir yangınım var. Huzuru maviye göm, taç tak. Sepya bir maziye dön. Acımasız geçmişin geçirmişlerine söv. Sen okyanussun kadın ne haddine göl. Ömür bile yas gelir bana ömür dilencisi, Ki gittiğin yer kış acılı yağmurlarla yaz bana. Nerdeyim demiyorum da nerdesin diyorum hep! Bu katil pastaya mum, bi mezar az bana. Sisli kipriklerin yüklü bulutlarına set çek. Hayattan hayat çıkar. Sonuç ne etcek? Geriye masumiyet ve bi zehri yılan kalır. Be yalan kadın o gözlerini gören tanır.