Hoşgeldiniz!

bizim çocuklar

Bizim Çocuklar - Çocuk Şarkıları 04:22
Bizim Çocuklar - Çocuk Şarkıları 23.583 izlenme - 6 yıl önce bizim çocuklar [2009] - üniversal müzik
Tecavüz Edilen Köpeğin Ağlaması 00:17
Tecavüz Edilen Köpeğin Ağlaması 5.044 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar öncelikle video Facebook'taki "Bizim çocuklar sokaktaki canlar" adlı hayvansever grubun sayfalarında yayınladığı videodur. Ben de videoyu oradan aldım. Videoyu paylaşanların dediğine göre: köpek şu an tedavi görüyormuş, tedavi sürecinden de sayfalarında haberdar edeceklermiş. Bu arada ağzına takılan ağızlık da vajinal muayene öncesi prosedür gereği takılmış. Sonuçta hayvancıklar böyle müdahalelerde ani tepkiler verebiliyor ve çoğunlukla da veriyorlar. Hoş görünmese de veterinerin verimli çalışabilmesi için gerekli bir detay. Bu arada bu iğrençlik, bu sapıklık için ne söylenebilir bilmiyorum. Yazık ulan ! Belki o hayvancağız insanlar gibi konuşamıyor ama görüyoruz ki onların da bir duyguları var. Bu iğrençliği bir insan (insan demeye de dilim varmıyor ya) nasıl yapabiliyor, nasıl vicdanına sığdırabiliyor, aklım almıyor. Bu nasıl bir sapıklıktır, bu nasıl bir vicdansızlıktır, bu nasıl bir şerefsizliktir, bu nasıl bir orospu çocukluğudur ? Bunun izahı yok bence.
Gece Melek ve Bizim Çocuklar 03:29
Gece Melek ve Bizim Çocuklar 3.212 izlenme - 3 yıl önce Serap 20 Yaşlarında alımlı bir kaldırım yosmasıdır. Bazen sokaklardan müşteri alır, bazende gece kulüplerine takılır. Ne dostu vardır ne de pezevebgi... Hakan'a rastlayıncaya kadar. Hakan da onun gibi Beyoğlu'nun arka sokaklarında yetşmiş, gene de fazla bozulmamış bir delikanlıdır. İki genç birbirlerine aşık olurlar. Hakan, Serap'ın pezevenkliğine soyunur ama beceremez. Serap'ı sevmekte ve çok kıskanmaktadır. Onu çalıştırmamaya niyetlenir ama kendisi de boş gezenin boş kalfasıdır. Serap, bir süre sonra Hakan'ın yaşlı zengin bir erkek sevgilisi, daha doğrusu kendisine aşık olan bir eşcinselle ilişkisi olduğunu ve para karşılığı onunla yattığını öğrenir. Onları kendi evinde kendi yatağında yakalayıp şok geçiren Serap Hakan'ı hayatından bir çırpıda silip atar. Onun için artık hayatta tek değerli şey paradır ve o günden sonra Serap'ı hiç kimse görmez. Ne himayesine alıp annesi yerine koyduğu yaşlı fahişe Melek, ne sokaktan kurtardığı genç travesti arkadaşı Arif, ne de Hakan... Acaba bir gün Serap geri dönecek midir?
Gece Melek Ve Bizim Çocuklar 03:39
Gece Melek Ve Bizim Çocuklar 6.016 izlenme - 9 yıl önce uzay heperı ve derya arbaşın oynadığı 1994 yapımı gece melek ve bizim çocuklar filminin müziği gkhan kırdar söylüyor ey gidi doksanlarrrrrr
Bizim Çocuklar Bölüm 3 - Ormanımı Geri Ver 04:49
Bizim Çocuklar Bölüm 3 - Ormanımı Geri Ver 1.503 izlenme - 3 yıl önce AKUT Merkez’e bir köyden yardım çağrısı gelir. Köyün yanı başındaki orman yanmaktadır. Saha ekibi olay yerine gider, yangının söndürülmesine yardım eder ve alevlerin arasında kalan canlıları kurtarır. Bununla görevleri bitmez, köy sakinlerinin de yardımıyla yamacı tekrar ağaçlandırırlar.
Bizim Çocuklar Bölüm 4 - Yeşil Çamur Bataklığı 05:03
Bizim Çocuklar Bölüm 4 - Yeşil Çamur Bataklığı 1.383 izlenme - 3 yıl önce AKUT Merkez'e yaşlı bir adamdan yardım çağrısı gelir. Çobanlık yapan kız torunu buzağısı ile birlikte bataklığa saplanmıştır. Saha ekibi olay yerine gider ve çoban kızı bataklıktan kurtarır. Kızın bataklık tabelasını okuyamadığı çünkü okuma yazma bilmediğini fark etmeleri üzerine ona AKUT okul çantası yardımı ulaştırırlar.
Bizim Çocuklar Bölüm 2 - Deliorman 04:58
Bizim Çocuklar Bölüm 2 - Deliorman 1.212 izlenme - 3 yıl önce AKUT Merkez'e Deliorman’dan, cep telefonuyla bir yardım çağrısı gelir. Bir çocuk ormanda kaybolmuştur. Bizim Çocuklar hemen yola koyulur. Bu sırada AKUT Merkez'deki Sevgi çocukla sürekli bağlantı halindedir. Sevgi çocuğa neler yapması gerektiğini söylemekte, saha ekibi de bu sırada çocuğun yerini bulup kurtarmaya çalışmaktadır.
Bizim Çocuklar Bölüm 1 - Bumbuz Kayalığı 04:46
Bizim Çocuklar Bölüm 1 - Bumbuz Kayalığı 991 izlenme - 3 yıl önce AKUT Merkez'e bir acil durum haberi gelir: Bir yavru keçi Bumbuz Kayalığı’nın tepesinde kalmış inememektedir. Saha ekibi olay yerine vardığında, durumun düşünülenden daha beter olduğunu ortaya çıkar. Kayalık donmuş bir gölün ortasındadır ve anne keçi aşağıda, donmuş gölün üzerinde hareket edememekte, yavru keçi yukarıda aşağıya inememekte, anne ve yavru hem birbirlerine kavuşamamakta, hem de tehlikededir. Ekibin akıllı aracı Halhatır’ın gölün üzerinde durması da mümkün değildir.
Bizim Çocuklar - Keller (1995) 05:14
Bizim Çocuklar - Keller (1995) 1.308 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yılları yaşayanların müziğini duyar duymaz hatırlayacağı fantastik şarkı. Grup Vitamin'den ayrılan Sertaç Demirtaş ve Murat Uzunal'ın kurdukları Bizim Çocuklar isimli grubun tek albümünün çıkış şarkısıydı. Murat Uzunal daha sonra Bizim Murat ismiyle "fil diyeti" şarkısıyla bir çıkış daha yaptıysa da ikisi de tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı.
Gökhan Kırdar - Gece Melek Ve Bizim Çocuklar 03:29
Gökhan Kırdar - Gece Melek Ve Bizim Çocuklar 1.431 izlenme - 6 yıl önce
İşte Bizimkiler 00:05
İşte Bizimkiler 452 izlenme - 5 yıl önce
Bizim Çocuklar/ Taxim Edition/ Kral Oyun 04:22
Bizim Çocuklar/ Taxim Edition/ Kral Oyun 302 izlenme - 3 yıl önce Çok Yakında Türkiyeyi Sallamaya Geliyorlar
Bizim Çocuklar Koptu 01:15
Bizim Çocuklar Koptu 219 izlenme - 5 yıl önce Maksat kopmak )
Bizim Çocuklar 03:21
Bizim Çocuklar 395 izlenme - 9 yıl önce yok
Rüzgarlıbahçe Gençlik 03:56
Rüzgarlıbahçe Gençlik 795 izlenme - 8 yıl önce İstanbul İncisi BEYKOZ