Hoşgeldiniz!

bizimkiler

bizimkiler jenerik 02:59
bizimkiler jenerik 57.109 izlenme - 11 yıl önce
benden beter olasın 04:20
benden beter olasın 69.663 izlenme - 13 yıl önce zorbey nazmi-pianist şeref
Bizimkiler Dizisinin 20 Yıl Önceden Günümüzü Görmesi 02:24
Bizimkiler Dizisinin 20 Yıl Önceden Günümüzü Görmesi 6.563 izlenme - 4 yıl önce En uzun soluklu dizisi olan Bizimkiler'in 1998 yılına ait bu bölümünde adeta 20 yıl öncesinden bugünün yorumunu yapmaktadır. İyi nostaljiler.
Bizimkiler Cemil ve Sevim'in Yıllar Sonra Buluşması 06:12
Bizimkiler Cemil ve Sevim'in Yıllar Sonra Buluşması 11.167 izlenme - 6 yıl önce Bir döneme damgasını vuran fenomen dizi "Bizimkiler"in "Cemil"i Uğurtan Sayıner'e katıldığı canlı yayında yapılan sürpriz duygusal anlar yaşattı.
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz 00:37
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz 11.108 izlenme - 6 yıl önce Bizimkiler dizisinin efsane karakteri Cemil seneler sonra dizinin çekildiği apartmandaki penceresinde yerini aldı.
Bizimkiler - Abazanlık Canıma Tak Etti 03:42
Bizimkiler - Abazanlık Canıma Tak Etti 3.313 izlenme - 4 yıl önce Davut Usta'dan alacağını tahsil edip önce geneleve gidip ardından da Yengeç Hüseyin'in bulacağı kadın ile evlenmek isteyen Galip, Davut Usta'ya isyan bayrağını açıyor.
Bizimkiler'in Ergun'u Erdinç Dinçer'in Son Röportajı (2010) 07:01
Bizimkiler'in Ergun'u Erdinç Dinçer'in Son Röportajı (2010) 2.419 izlenme - 3 yıl önce Siroz hastalığı yüzünden vefat eden Bizimkiler Dizisinin Ergun'u Erdinç Dinçer'in Son Röportajını izleyeceğiz.
Dizi Çekimi Esnasında Yolda Düşen Amca (Bizimkiler) 00:31
Dizi Çekimi Esnasında Yolda Düşen Amca (Bizimkiler) 7.571 izlenme - 7 yıl önce Bugün Bizimkiler'i izlerken denk geldiğim,yolda yürürken o an bir dizide görüneceğinin sevincini yaşayan amcanın dizi çekimi esnasında düşüp sonradan hiç bişey olmamış gibi devam etmektedir. Kim bilir belki amca,bu olayı çoktan unutmuştur. İyi izlemeler.
Bizimkiler Halis - Serpil Teyzenin Göğüsleri Hop Hop Oynadı! 03:39
Bizimkiler Halis - Serpil Teyzenin Göğüsleri Hop Hop Oynadı! 4.981 izlenme - 5 yıl önce Cemil Ağabey,fikrini söylemeyecek mi?Saat başı 10 dk havasını alır.Ayrıca ilişkilere karışır çünkü şipşak ilişkilerin sonu hüsran.Tabi Serpil Teyzenin kızı Aslıya da karışır,Serpil Teyze biraz gerilir ama olsun o kadar.Biraz titrer,sallanır... Dostlar videoyu https://www.facebook.com/BizimkilerCemil/ adresinden aldım.Orjinal adı "Benim Adım Cemil", içeriklerini özellikle Cemil içerenleri şiddetle tavsiye ederim.
Bizimkiler - Apartmanda Bir Sabah 04:08
Bizimkiler - Apartmanda Bir Sabah 3.560 izlenme - 4 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. İyi seyirler.
Bizimkiler - 69. Bölüm - Halis'in Poster Operasyonu 08:13
Bizimkiler - 69. Bölüm - Halis'in Poster Operasyonu 1.991 izlenme - 7 yıl önce Türk televizyon tarihinin en büyük efsanelerinden biri olan Bizimkiler dizisinden keyifle izlenecek bir kesit. Kıskançlık krizine giren Halis hıncını Dilek'in posterinden çıkarıyor..Ayrıca bonus olarak da Halil Gıda içeren videoyu izliyoruz..
Halil Efendi ile Kapıcı Cafer'in İlk Tanışması - Bizimkiler 06:16
Halil Efendi ile Kapıcı Cafer'in İlk Tanışması - Bizimkiler 2.004 izlenme - 3 yıl önce Halil Efendi ile Kapıcı Cafer hastanede yatarken tanışırlar ve olanlar olur.
Seninkiler, Benimkiler Ve Bizimkiler Fragman 02:03
Seninkiler, Benimkiler Ve Bizimkiler Fragman 6.793 izlenme - 10 yıl önce Seninkiler, Benimkiler Ve Bizimkiler Fragman
Bizimkiler - Genel Müdür - TRT (Nette Olmayan 2. Bölüm) 37:24
Bizimkiler - Genel Müdür - TRT (Nette Olmayan 2. Bölüm) 5.169 izlenme - 7 yıl önce Bizimkiler dizisi. Genel Müdür adlı bölümü izlemektesiniz. Alpaslan Türker arşivi sunar. Bizimkiler, 1976 yapımı Kapıcılar Kralı filminin senaryosunu yazan Umur Bugay'ın daha sonra bu filmdeki karakterleri geliştirmesiyle ortaya çıktı.[3] Bir apartmanda yaşayan ailelerin kendi aralarında ve çevreleriyle yaşadıkları ilişkileri komik bir dille anlatıyordu
Kapıcı Cafer ve Sabri Bey İle Kahvehane Keyfi (Bizimkiler) 03:54
Kapıcı Cafer ve Sabri Bey İle Kahvehane Keyfi (Bizimkiler) 5.470 izlenme - 7 yıl önce 90'ların efsane dizilerinden Bizimkiler'de Cafer ile Sabri Bey'in kahvehaneye takılmaya gittiği bir nostaljik değerinde sahnedir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Bizimkiler - Renault 21 Concorde 04:22
Bizimkiler - Renault 21 Concorde 1.528 izlenme - 3 yıl önce Bir dönemin lüksü olan makam arabası Renault Concorde'un gizli reklamını izleyeceğiz.
Yengec Hüseyinden Oscar`lik Performans 01:13
Yengec Hüseyinden Oscar`lik Performans 2.347 izlenme - 4 yıl önce Savaş Yurttaşin hayat verdigi sokaklarda hurdağğğ, bağkııırr, değğğmiirrr diyerek dolaşıp ekmek parasinin kazanmaya calismanin yani sira enistesi Halil Efendiden de para tirtiklama adina müthis güzellemeler yapan Yengec Hüseyinin Oscarlik performasnini izliyoruz efendim.
Bizimkiler'in İlk Şevket'i Cihat Tamer'i 2.Şevket Engin Şenkan'ın Seslendirmesi 03:18
Bizimkiler'in İlk Şevket'i Cihat Tamer'i 2.Şevket Engin Şenkan'ın Seslendirmesi 3.698 izlenme - 6 yıl önce Bizimkiler'de Cihat Tamer'in oynadığı son bölümlerde seslendirmesini Engin Şenkan yapıyordu.Cihat Tamer diziden ayrılınca Engin Şenkan artık görüntü olarak da dahil oldu diziye ve son bölüme kadar oynadı.Cihat Tamer de Mahallenin Muhtarları ile devam etti yoluna bir süre sonra.
Pilav Üstü Sohbet - Bizimkiler 02:53
Pilav Üstü Sohbet - Bizimkiler 1.728 izlenme - 4 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. Cafer, kendine ek gelir yaratmak maksadıyla geceleri ''asya pilavı'' satmaktadır. Yine bir gece vakti çalışırken Cenap Bey ve İbrikçi ziyaretine gelir. Bu soğuk kış gününde içimizi ısıtacak nostaljik videoyu izliyoruz. İyi seyirler.
Aykut Oray  ( Katil ) Cenaze Töreni. 01:42
Aykut Oray ( Katil ) Cenaze Töreni. 2.377 izlenme - 4 yıl önce Vatandaşa cart curt yok koçum..
Elektro Bağlama ile Bizimkiler Dizi Müziği 01:01
Elektro Bağlama ile Bizimkiler Dizi Müziği 3.979 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşlar, bugünlerde Bizimkiler dizisinden videolar sıkça paylaşılıyor. Ben de amatörce bağlama çalan bir kardeşiniz olarak bu unutulmaz dizinin jenerik müziğini çalmaya çalıştım. İyi seyirler.
Bizimkiler Dizisinin Nazan'ı Ayşe Kökçü'nün Talancılara Tepkisi 00:54
Bizimkiler Dizisinin Nazan'ı Ayşe Kökçü'nün Talancılara Tepkisi 1.251 izlenme - 3 yıl önce Efsane Bizimkiler dizisi tam 14 sene sürdü. 1988'de başlayan dizi 2002'de sona erdi. 14 sene bu dizide Nazan karakterini canlandıran değerli usta oyuncumuz Ayşe Kökçü, bugün sosyal medya hesabından yayınladığı videoda birlikte hareket etmenin gerektiği bu zor günlerde halkımızın ne kadar bencil ve egoist olduğundan şikayet ederek bunun bir an önce düzelmesi gerektiğini ifade etmiş. İzliyoruz efenim..
Bir Zamanlar Tatilya Vardı 01:42
Bir Zamanlar Tatilya Vardı 4.121 izlenme - 6 yıl önce Bir zamanlar tatilya vardı ; Her hafta sonu arkadaşlarla gidip eğlendiğimiz , saatlerce gezdiğimiz ve biraz olsun mutlu olabildiğimiz bir tatilya vardı . Bazen ailecek gidip doya doya korku trenlerine bindiğimiz güzel hatıralar bırakmış , Bir zamanlar tatilya vardı. Henüz ülkede herkesin kardeşçe yaşadığı , dinin bu kadar çok istismar edilmediği ve huzur içinde olduğumuz zamanlarda , Bir zamanlar tatilya vardı. İşte bir zamanlar Tatilya'nın olduğu o güzel zamanlara dönmek , Tatilya'yı hatırlamak için ve tabii ki nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. Paylaştığım video , Çocukluğumuzun dizisi Bizimkiler'in bir bölümünde Tatilya'yı anlattığı için paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Yüksek Güvenlikli Para Nakli - Bizimkiler 01:29
Yüksek Güvenlikli Para Nakli - Bizimkiler 2.561 izlenme - 4 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. İyi seyirler.
Bizimkiler - Tak Tak Sedat, Caferleri Dövdürüyor 24:20
Bizimkiler - Tak Tak Sedat, Caferleri Dövdürüyor 1.583 izlenme - 3 yıl önce Tak Tak Sedat, manav işinde yaşanan ortaklık ve komisyon anlaşmazlığından ötürü kendisine karşı koyan Kapıcı Cafer ve Penguen'i dövdürüyor. Olayın başından sonuna kadar tüm gelişimi bu videoda.
Bizimkiler - İETT Sahnesi 01:47
Bizimkiler - İETT Sahnesi 2.850 izlenme - 7 yıl önce Bizimkiler dizisinden İETT'li bir sahne izliyoruz efenim fakat şu gerçek var ki İstanbul böyle gelmiş böyle gider bu dert bitmez :-)
Bizimkiler - Sabri Beyin Düğünü (1990) 11:37
Bizimkiler - Sabri Beyin Düğünü (1990) 1.531 izlenme - 2 yıl önce Dizinin kayıp olan bölümlerinden birinden bir sahne izleyeceğiz. Sabri bey yine cimrilik yapıp düğünü evinde yapmış o dönem.
Bizimkiler 2001 Gima Reklamı 00:40
Bizimkiler 2001 Gima Reklamı 3.291 izlenme - 5 yıl önce bizimkiler dizisinin almancı ailesiyle gima reklamı sizlerle gima 90 lar serisinin migrosudur
Bizimkiler - 33.Bölüm - Abbas Efendi'nin Sofrası 02:59
Bizimkiler - 33.Bölüm - Abbas Efendi'nin Sofrası 1.203 izlenme - 6 yıl önce Bizimkiler dizisinin en sevilen karakterlerinden Abbas efendinin, Ergun Bey ve diğer şirket çalışanlarını sofrasında ağırladığı bölümden bir kesit.