Hoşgeldiniz!

bizimkiler

bizimkiler jenerik 02:59
bizimkiler jenerik 44.997 izlenme - 10 yıl önce
benden beter olasın 04:20
benden beter olasın 69.655 izlenme - 12 yıl önce zorbey nazmi-pianist şeref
Bizimkiler Dizisinin 20 Yıl Önceden Günümüzü Görmesi 02:24
Bizimkiler Dizisinin 20 Yıl Önceden Günümüzü Görmesi 6.488 izlenme - 3 yıl önce En uzun soluklu dizisi olan Bizimkiler'in 1998 yılına ait bu bölümünde adeta 20 yıl öncesinden bugünün yorumunu yapmaktadır. İyi nostaljiler.
Bizimkiler Dizisinin Cemil'i Uğurtan Sayıner Vefat Etti 01:47
Bizimkiler Dizisinin Cemil'i Uğurtan Sayıner Vefat Etti 508 izlenme - 3 ay önce İzmir'in Karşıyaka ilçesinde yaşayan ve yaşlılığa bağlı sağlık sorunları yaşayan 77 yaşındaki sanatçı Uğurtan Sayıner hayatını kaybetti.
Bizimkiler Dizisinin Kamera Arkası ve Oyuncularla Özel Röportaj 05:03
Bizimkiler Dizisinin Kamera Arkası ve Oyuncularla Özel Röportaj 2.074 izlenme - 1 yıl önce Şimdi de bizimkiler dizisinin setindeyiz ve böylesini hiç görmediniz.Oyuncuların kamera arkası görüntüleri ve dizi çekimini göreceksiniz bu videoda.
Bizimkiler Cemil ve Sevim'in Yıllar Sonra Buluşması 06:12
Bizimkiler Cemil ve Sevim'in Yıllar Sonra Buluşması 11.078 izlenme - 5 yıl önce Bir döneme damgasını vuran fenomen dizi "Bizimkiler"in "Cemil"i Uğurtan Sayıner'e katıldığı canlı yayında yapılan sürpriz duygusal anlar yaşattı.
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz 00:37
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz 11.075 izlenme - 5 yıl önce Bizimkiler dizisinin efsane karakteri Cemil seneler sonra dizinin çekildiği apartmandaki penceresinde yerini aldı.
Bizimkiler - Abazanlık Canıma Tak Etti 03:42
Bizimkiler - Abazanlık Canıma Tak Etti 3.254 izlenme - 3 yıl önce Davut Usta'dan alacağını tahsil edip önce geneleve gidip ardından da Yengeç Hüseyin'in bulacağı kadın ile evlenmek isteyen Galip, Davut Usta'ya isyan bayrağını açıyor.
Bizimkiler - Apartmanda Bir Sabah 04:08
Bizimkiler - Apartmanda Bir Sabah 3.510 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. İyi seyirler.
Bizimkiler'in Ergun'u Erdinç Dinçer'in Son Röportajı (2010) 07:01
Bizimkiler'in Ergun'u Erdinç Dinçer'in Son Röportajı (2010) 1.716 izlenme - 1 yıl önce Siroz hastalığı yüzünden vefat eden Bizimkiler Dizisinin Ergun'u Erdinç Dinçer'in Son Röportajını izleyeceğiz.
Bizimkiler Halis - Serpil Teyzenin Göğüsleri Hop Hop Oynadı! 03:39
Bizimkiler Halis - Serpil Teyzenin Göğüsleri Hop Hop Oynadı! 4.914 izlenme - 4 yıl önce Cemil Ağabey,fikrini söylemeyecek mi?Saat başı 10 dk havasını alır.Ayrıca ilişkilere karışır çünkü şipşak ilişkilerin sonu hüsran.Tabi Serpil Teyzenin kızı Aslıya da karışır,Serpil Teyze biraz gerilir ama olsun o kadar.Biraz titrer,sallanır... Dostlar videoyu https://www.facebook.com/BizimkilerCemil/ adresinden aldım.Orjinal adı "Benim Adım Cemil", içeriklerini özellikle Cemil içerenleri şiddetle tavsiye ederim.
Dizi Çekimi Esnasında Yolda Düşen Amca (Bizimkiler) 00:31
Dizi Çekimi Esnasında Yolda Düşen Amca (Bizimkiler) 7.560 izlenme - 6 yıl önce Bugün Bizimkiler'i izlerken denk geldiğim,yolda yürürken o an bir dizide görüneceğinin sevincini yaşayan amcanın dizi çekimi esnasında düşüp sonradan hiç bişey olmamış gibi devam etmektedir. Kim bilir belki amca,bu olayı çoktan unutmuştur. İyi izlemeler.
Baykuş Cemil Bakkalı Birahaneye Çevirdi - Bizimkiler 04:12
Baykuş Cemil Bakkalı Birahaneye Çevirdi - Bizimkiler 917 izlenme - 1 yıl önce Bizimkiler, 1989-2002 yılları arasında 13 yıl kesintisiz olarak yayınlanmış, Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizisidir. Dizinin sevilen karakteri Baykuş Cemil yine iş başında...
Halil Efendi ile Kapıcı Cafer'in İlk Tanışması - Bizimkiler 06:16
Halil Efendi ile Kapıcı Cafer'in İlk Tanışması - Bizimkiler 1.934 izlenme - 2 yıl önce Halil Efendi ile Kapıcı Cafer hastanede yatarken tanışırlar ve olanlar olur.
Bizimkiler - Renault 21 Concorde 04:22
Bizimkiler - Renault 21 Concorde 1.461 izlenme - 1 yıl önce Bir dönemin lüksü olan makam arabası Renault Concorde'un gizli reklamını izleyeceğiz.
Bizimkiler - 69. Bölüm - Halis'in Poster Operasyonu 08:13
Bizimkiler - 69. Bölüm - Halis'in Poster Operasyonu 1.988 izlenme - 5 yıl önce Türk televizyon tarihinin en büyük efsanelerinden biri olan Bizimkiler dizisinden keyifle izlenecek bir kesit. Kıskançlık krizine giren Halis hıncını Dilek'in posterinden çıkarıyor..Ayrıca bonus olarak da Halil Gıda içeren videoyu izliyoruz..
Bizimkiler Dizisinin Nazan'ı Ayşe Kökçü'nün Talancılara Tepkisi 00:54
Bizimkiler Dizisinin Nazan'ı Ayşe Kökçü'nün Talancılara Tepkisi 1.223 izlenme - 2 yıl önce Efsane Bizimkiler dizisi tam 14 sene sürdü. 1988'de başlayan dizi 2002'de sona erdi. 14 sene bu dizide Nazan karakterini canlandıran değerli usta oyuncumuz Ayşe Kökçü, bugün sosyal medya hesabından yayınladığı videoda birlikte hareket etmenin gerektiği bu zor günlerde halkımızın ne kadar bencil ve egoist olduğundan şikayet ederek bunun bir an önce düzelmesi gerektiğini ifade etmiş. İzliyoruz efenim..
Bizimkilerin Virüse Karşı Önlemleri (Bizimkiler 170.Bölüm) 04:23
Bizimkilerin Virüse Karşı Önlemleri (Bizimkiler 170.Bölüm) 925 izlenme - 1 yıl önce 1989-2002 yılları arasında 13 yıl kesintisiz olarak yayınlanan, Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren Bizimkiler dizisinde virüsün konu alındığı bir bölümü izliyoruz.
Bizimkiler - Sabri Beyin Düğünü (1990) 11:37
Bizimkiler - Sabri Beyin Düğünü (1990) 1.485 izlenme - 1 yıl önce Dizinin kayıp olan bölümlerinden birinden bir sahne izleyeceğiz. Sabri bey yine cimrilik yapıp düğünü evinde yapmış o dönem.
Bizimkiler'in Cemil'i ve Galip'i ile Dizi ve Tiyatro Üzerine Sohbet 34:29
Bizimkiler'in Cemil'i ve Galip'i ile Dizi ve Tiyatro Üzerine Sohbet 5.226 izlenme - 5 yıl önce Bizimkiler dizisinde Sarhoş Cemil'i canlandıran Uğurtan Sayıner,Davut Usta'nın yeğeni Galip'i canlandıran Mehmet Gülerbaşlı ve diziden bağımsız tiyatro sanatçısı Şehmus Yığın'ın konuk olduğu programda Bizimkiler ve tiyatro üzerine güzel bir sohbet gerçekleşmiş.
Bizimkiler - Genel Müdür - TRT (Nette Olmayan 2. Bölüm) 37:24
Bizimkiler - Genel Müdür - TRT (Nette Olmayan 2. Bölüm) 5.081 izlenme - 5 yıl önce Bizimkiler dizisi. Genel Müdür adlı bölümü izlemektesiniz. Alpaslan Türker arşivi sunar. Bizimkiler, 1976 yapımı Kapıcılar Kralı filminin senaryosunu yazan Umur Bugay'ın daha sonra bu filmdeki karakterleri geliştirmesiyle ortaya çıktı.[3] Bir apartmanda yaşayan ailelerin kendi aralarında ve çevreleriyle yaşadıkları ilişkileri komik bir dille anlatıyordu
Cemil: Her 10 Kasım İçerim (Bizimkiler Dizisi) 00:28
Cemil: Her 10 Kasım İçerim (Bizimkiler Dizisi) 3.206 izlenme - 5 yıl önce 1989-2002 yılları arasında 13 yıl kesintisiz olarak yayınlanan Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizisi Bizimkiler dizisinden hoş bir 10 Kasım sahnesi.
Bizimkiler - Tak Tak Sedat, Caferleri Dövdürüyor 24:20
Bizimkiler - Tak Tak Sedat, Caferleri Dövdürüyor 1.563 izlenme - 2 yıl önce Tak Tak Sedat, manav işinde yaşanan ortaklık ve komisyon anlaşmazlığından ötürü kendisine karşı koyan Kapıcı Cafer ve Penguen'i dövdürüyor. Olayın başından sonuna kadar tüm gelişimi bu videoda.
Aykut Oray  ( Katil ) Cenaze Töreni. 01:42
Aykut Oray ( Katil ) Cenaze Töreni. 2.288 izlenme - 3 yıl önce Vatandaşa cart curt yok koçum..
Pilav Üstü Sohbet - Bizimkiler 02:53
Pilav Üstü Sohbet - Bizimkiler 1.579 izlenme - 3 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. Cafer, kendine ek gelir yaratmak maksadıyla geceleri ''asya pilavı'' satmaktadır. Yine bir gece vakti çalışırken Cenap Bey ve İbrikçi ziyaretine gelir. Bu soğuk kış gününde içimizi ısıtacak nostaljik videoyu izliyoruz. İyi seyirler.
Seninkiler, Benimkiler Ve Bizimkiler Fragman 02:03
Seninkiler, Benimkiler Ve Bizimkiler Fragman 6.469 izlenme - 9 yıl önce Seninkiler, Benimkiler Ve Bizimkiler Fragman
Kapıcı Cafer ve Sabri Bey İle Kahvehane Keyfi (Bizimkiler) 03:54
Kapıcı Cafer ve Sabri Bey İle Kahvehane Keyfi (Bizimkiler) 5.449 izlenme - 6 yıl önce 90'ların efsane dizilerinden Bizimkiler'de Cafer ile Sabri Bey'in kahvehaneye takılmaya gittiği bir nostaljik değerinde sahnedir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Elektro Bağlama ile Bizimkiler Dizi Müziği 01:01
Elektro Bağlama ile Bizimkiler Dizi Müziği 3.970 izlenme - 5 yıl önce Arkadaşlar, bugünlerde Bizimkiler dizisinden videolar sıkça paylaşılıyor. Ben de amatörce bağlama çalan bir kardeşiniz olarak bu unutulmaz dizinin jenerik müziğini çalmaya çalıştım. İyi seyirler.
Yengec Hüseyinden Oscar`lik Performans 01:13
Yengec Hüseyinden Oscar`lik Performans 2.025 izlenme - 3 yıl önce Savaş Yurttaşin hayat verdigi sokaklarda hurdağğğ, bağkııırr, değğğmiirrr diyerek dolaşıp ekmek parasinin kazanmaya calismanin yani sira enistesi Halil Efendiden de para tirtiklama adina müthis güzellemeler yapan Yengec Hüseyinin Oscarlik performasnini izliyoruz efendim.
Avantacı Sabri Bey - Bizimkiler 02:03
Avantacı Sabri Bey - Bizimkiler 1.514 izlenme - 2 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. Cafer, Katil Yavuz'un desteğiyle manavlık da yapmaya başlamıştır. Bina yöneticisi Sabri Bey başlarda bu duruma karşı çıksa da Cafer'den gelen avantalar karşısında yelkenleri suya indirmiştir. Bu süreçte Cafer'e karşı hiç olmadığı kadar anlayışlı ve sevgi doludur. İzliyoruz, iyi seyirler.