Hoşgeldiniz!

bizimkiler

Bizimkiler Dizisinin 20 Yıl Önceden Günümüzü Görmesi 02:24
Bizimkiler Dizisinin 20 Yıl Önceden Günümüzü Görmesi 6.623 izlenme - 5 yıl önce En uzun soluklu dizisi olan Bizimkiler'in 1998 yılına ait bu bölümünde adeta 20 yıl öncesinden bugünün yorumunu yapmaktadır. İyi nostaljiler.
Bizimkiler Cemil ve Sevim'in Yıllar Sonra Buluşması 06:12
Bizimkiler Cemil ve Sevim'in Yıllar Sonra Buluşması 11.261 izlenme - 7 yıl önce Bir döneme damgasını vuran fenomen dizi "Bizimkiler"in "Cemil"i Uğurtan Sayıner'e katıldığı canlı yayında yapılan sürpriz duygusal anlar yaşattı.
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz 00:37
Bizimkiler Apartmanında Çekilen Vodafone Reklam Filmi: Benim Adım Cemil ve Beyaz 11.175 izlenme - 7 yıl önce Bizimkiler dizisinin efsane karakteri Cemil seneler sonra dizinin çekildiği apartmandaki penceresinde yerini aldı.
Bizimkiler'in Ergun'u Erdinç Dinçer'in Son Röportajı (2010) 07:01
Bizimkiler'in Ergun'u Erdinç Dinçer'in Son Röportajı (2010) 3.389 izlenme - 4 yıl önce Siroz hastalığı yüzünden vefat eden Bizimkiler Dizisinin Ergun'u Erdinç Dinçer'in Son Röportajını izleyeceğiz.
Dizi Çekimi Esnasında Yolda Düşen Amca (Bizimkiler) 00:31
Dizi Çekimi Esnasında Yolda Düşen Amca (Bizimkiler) 7.581 izlenme - 8 yıl önce Bugün Bizimkiler'i izlerken denk geldiğim,yolda yürürken o an bir dizide görüneceğinin sevincini yaşayan amcanın dizi çekimi esnasında düşüp sonradan hiç bişey olmamış gibi devam etmektedir. Kim bilir belki amca,bu olayı çoktan unutmuştur. İyi izlemeler.
Bizimkiler - Abazanlık Canıma Tak Etti 03:42
Bizimkiler - Abazanlık Canıma Tak Etti 3.354 izlenme - 5 yıl önce Davut Usta'dan alacağını tahsil edip önce geneleve gidip ardından da Yengeç Hüseyin'in bulacağı kadın ile evlenmek isteyen Galip, Davut Usta'ya isyan bayrağını açıyor.
Bizimkiler Halis - Serpil Teyzenin Göğüsleri Hop Hop Oynadı! 03:39
Bizimkiler Halis - Serpil Teyzenin Göğüsleri Hop Hop Oynadı! 5.027 izlenme - 6 yıl önce Cemil Ağabey,fikrini söylemeyecek mi?Saat başı 10 dk havasını alır.Ayrıca ilişkilere karışır çünkü şipşak ilişkilerin sonu hüsran.Tabi Serpil Teyzenin kızı Aslıya da karışır,Serpil Teyze biraz gerilir ama olsun o kadar.Biraz titrer,sallanır... Dostlar videoyu https://www.facebook.com/BizimkilerCemil/ adresinden aldım.Orjinal adı "Benim Adım Cemil", içeriklerini özellikle Cemil içerenleri şiddetle tavsiye ederim.
Bizimkiler - 69. Bölüm - Halis'in Poster Operasyonu 08:13
Bizimkiler - 69. Bölüm - Halis'in Poster Operasyonu 2.022 izlenme - 7 yıl önce Türk televizyon tarihinin en büyük efsanelerinden biri olan Bizimkiler dizisinden keyifle izlenecek bir kesit. Kıskançlık krizine giren Halis hıncını Dilek'in posterinden çıkarıyor..Ayrıca bonus olarak da Halil Gıda içeren videoyu izliyoruz..
Bizimkiler - Apartmanda Bir Sabah 04:08
Bizimkiler - Apartmanda Bir Sabah 3.595 izlenme - 5 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. İyi seyirler.
Bizimkiler - Genel Müdür - TRT (Nette Olmayan 2. Bölüm) 37:24
Bizimkiler - Genel Müdür - TRT (Nette Olmayan 2. Bölüm) 5.785 izlenme - 7 yıl önce Bizimkiler dizisi. Genel Müdür adlı bölümü izlemektesiniz. Alpaslan Türker arşivi sunar. Bizimkiler, 1976 yapımı Kapıcılar Kralı filminin senaryosunu yazan Umur Bugay'ın daha sonra bu filmdeki karakterleri geliştirmesiyle ortaya çıktı.[3] Bir apartmanda yaşayan ailelerin kendi aralarında ve çevreleriyle yaşadıkları ilişkileri komik bir dille anlatıyordu
Halil Efendi ile Kapıcı Cafer'in İlk Tanışması - Bizimkiler 06:16
Halil Efendi ile Kapıcı Cafer'in İlk Tanışması - Bizimkiler 2.133 izlenme - 4 yıl önce Halil Efendi ile Kapıcı Cafer hastanede yatarken tanışırlar ve olanlar olur.
Bir Zamanlar Tatilya Vardı 01:42
Bir Zamanlar Tatilya Vardı 5.032 izlenme - 7 yıl önce Bir zamanlar tatilya vardı ; Her hafta sonu arkadaşlarla gidip eğlendiğimiz , saatlerce gezdiğimiz ve biraz olsun mutlu olabildiğimiz bir tatilya vardı . Bazen ailecek gidip doya doya korku trenlerine bindiğimiz güzel hatıralar bırakmış , Bir zamanlar tatilya vardı. Henüz ülkede herkesin kardeşçe yaşadığı , dinin bu kadar çok istismar edilmediği ve huzur içinde olduğumuz zamanlarda , Bir zamanlar tatilya vardı. İşte bir zamanlar Tatilya'nın olduğu o güzel zamanlara dönmek , Tatilya'yı hatırlamak için ve tabii ki nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. Paylaştığım video , Çocukluğumuzun dizisi Bizimkiler'in bir bölümünde Tatilya'yı anlattığı için paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Yengec Hüseyinden Oscar`lik Performans 01:13
Yengec Hüseyinden Oscar`lik Performans 2.770 izlenme - 5 yıl önce Savaş Yurttaşin hayat verdigi sokaklarda hurdağğğ, bağkııırr, değğğmiirrr diyerek dolaşıp ekmek parasinin kazanmaya calismanin yani sira enistesi Halil Efendiden de para tirtiklama adina müthis güzellemeler yapan Yengec Hüseyinin Oscarlik performasnini izliyoruz efendim.
Bizimkiler'in İlk Şevket'i Cihat Tamer'i 2.Şevket Engin Şenkan'ın Seslendirmesi 03:18
Bizimkiler'in İlk Şevket'i Cihat Tamer'i 2.Şevket Engin Şenkan'ın Seslendirmesi 4.011 izlenme - 7 yıl önce Bizimkiler'de Cihat Tamer'in oynadığı son bölümlerde seslendirmesini Engin Şenkan yapıyordu.Cihat Tamer diziden ayrılınca Engin Şenkan artık görüntü olarak da dahil oldu diziye ve son bölüme kadar oynadı.Cihat Tamer de Mahallenin Muhtarları ile devam etti yoluna bir süre sonra.
Kapıcı Cafer ve Sabri Bey İle Kahvehane Keyfi (Bizimkiler) 03:54
Kapıcı Cafer ve Sabri Bey İle Kahvehane Keyfi (Bizimkiler) 5.491 izlenme - 8 yıl önce 90'ların efsane dizilerinden Bizimkiler'de Cafer ile Sabri Bey'in kahvehaneye takılmaya gittiği bir nostaljik değerinde sahnedir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Elektro Bağlama ile Bizimkiler Dizi Müziği 01:01
Elektro Bağlama ile Bizimkiler Dizi Müziği 3.998 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşlar, bugünlerde Bizimkiler dizisinden videolar sıkça paylaşılıyor. Ben de amatörce bağlama çalan bir kardeşiniz olarak bu unutulmaz dizinin jenerik müziğini çalmaya çalıştım. İyi seyirler.
Aykut Oray  ( Katil ) Cenaze Töreni. 01:42
Aykut Oray ( Katil ) Cenaze Töreni. 2.488 izlenme - 5 yıl önce Vatandaşa cart curt yok koçum..
Bizimkiler - Renault 21 Concorde 04:22
Bizimkiler - Renault 21 Concorde 1.727 izlenme - 3 yıl önce Bir dönemin lüksü olan makam arabası Renault Concorde'un gizli reklamını izleyeceğiz.
Pilav Üstü Sohbet - Bizimkiler 02:53
Pilav Üstü Sohbet - Bizimkiler 1.764 izlenme - 5 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. Cafer, kendine ek gelir yaratmak maksadıyla geceleri ''asya pilavı'' satmaktadır. Yine bir gece vakti çalışırken Cenap Bey ve İbrikçi ziyaretine gelir. Bu soğuk kış gününde içimizi ısıtacak nostaljik videoyu izliyoruz. İyi seyirler.
Bizimkiler - İETT Sahnesi 01:47
Bizimkiler - İETT Sahnesi 2.863 izlenme - 8 yıl önce Bizimkiler dizisinden İETT'li bir sahne izliyoruz efenim fakat şu gerçek var ki İstanbul böyle gelmiş böyle gider bu dert bitmez :-)
Yüksek Güvenlikli Para Nakli - Bizimkiler 01:29
Yüksek Güvenlikli Para Nakli - Bizimkiler 2.762 izlenme - 5 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. İyi seyirler.
Bizimkiler - 33.Bölüm - Abbas Efendi'nin Sofrası 02:59
Bizimkiler - 33.Bölüm - Abbas Efendi'nin Sofrası 1.246 izlenme - 7 yıl önce Bizimkiler dizisinin en sevilen karakterlerinden Abbas efendinin, Ergun Bey ve diğer şirket çalışanlarını sofrasında ağırladığı bölümden bir kesit.
Bizimkiler - Tak Tak Sedat, Caferleri Dövdürüyor 24:20
Bizimkiler - Tak Tak Sedat, Caferleri Dövdürüyor 1.626 izlenme - 4 yıl önce Tak Tak Sedat, manav işinde yaşanan ortaklık ve komisyon anlaşmazlığından ötürü kendisine karşı koyan Kapıcı Cafer ve Penguen'i dövdürüyor. Olayın başından sonuna kadar tüm gelişimi bu videoda.
Bizimkiler 2001 Gima Reklamı 00:40
Bizimkiler 2001 Gima Reklamı 3.322 izlenme - 6 yıl önce bizimkiler dizisinin almancı ailesiyle gima reklamı sizlerle gima 90 lar serisinin migrosudur
Bizimkiler Dizisinin Nazan'ı Ayşe Kökçü'nün Talancılara Tepkisi 00:54
Bizimkiler Dizisinin Nazan'ı Ayşe Kökçü'nün Talancılara Tepkisi 1.272 izlenme - 4 yıl önce Efsane Bizimkiler dizisi tam 14 sene sürdü. 1988'de başlayan dizi 2002'de sona erdi. 14 sene bu dizide Nazan karakterini canlandıran değerli usta oyuncumuz Ayşe Kökçü, bugün sosyal medya hesabından yayınladığı videoda birlikte hareket etmenin gerektiği bu zor günlerde halkımızın ne kadar bencil ve egoist olduğundan şikayet ederek bunun bir an önce düzelmesi gerektiğini ifade etmiş. İzliyoruz efenim..
Ercan Yazgan'ın Son Sahnesi (Verkaç Filmi,2017) 00:55
Ercan Yazgan'ın Son Sahnesi (Verkaç Filmi,2017) 2.658 izlenme - 6 yıl önce Hüdaverdi,Dokunmayın Şabanıma,Perihan Abla,Bizimkiler,Yazlıkçılar ve Kaygısızlar gibi unutulmaz yapımlarda canlandırdığı karakterlerle gönülleri fetheden,8 Mart 2018'de hayatını kaybeden usta sanatçı Ercan Yazgan son olarak Verkaç filminde Muhsin karakterine hayat vermişti.Nurlar içinde yatsın.
Tahta Kafa Raşit, Nimet'i Bavula Tıkıyor - Bizimkiler 02:31
Tahta Kafa Raşit, Nimet'i Bavula Tıkıyor - Bizimkiler 2.928 izlenme - 5 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'den kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. İyi seyirler.
Halis ve Meme Saplantısı - Bizimkiler 03:48
Halis ve Meme Saplantısı - Bizimkiler 3.084 izlenme - 7 yıl önce Efsane dizi Bizimkiler'in memesever karakteri Halis'in aşırı aktif durumlarının adını Cenap Bey koyar. Halis'te bir çeşit meme saplantısı vardır. İzliyoruz.
Bizimkiler - Sabri Beyin Düğünü (1990) 11:37
Bizimkiler - Sabri Beyin Düğünü (1990) 1.579 izlenme - 3 yıl önce Dizinin kayıp olan bölümlerinden birinden bir sahne izleyeceğiz. Sabri bey yine cimrilik yapıp düğünü evinde yapmış o dönem.