Hoşgeldiniz!

Bkm Mutfak

Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 01:59
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 533 izlenme - 6 yıl önce kek tarifi bile bu kadar kolay verilemezken, yusuf karşimiz mabel olmayı öğretmiş bizlere. kız arkadaşınıza mabel taklidiyle sırnaşıp, şapşallık üzerinden onun aklını başından alabilirsiniz. faydalı bir içerik!
Tuna Kalınsaz - Tek Kişilik Gösteri - Merhaba Ben Tuna 01:01:18
Tuna Kalınsaz - Tek Kişilik Gösteri - Merhaba Ben Tuna 430 izlenme - 6 yıl önce İzlediğimiz diğer amatör komedyenlerden farklı olduğunu düşündüğüm için sizlerle de paylaşmak istedim. Canlı gösterisini BKM Mutfak Sahne'de seyredebilirsiniz. İyi seyirler efenim
4 Firikik / Çok Filim Hareketler Bunlar 02:02
4 Firikik / Çok Filim Hareketler Bunlar 940 izlenme - 8 yıl önce BKM Mutfak ekibi televizyonlardan taşıyor, Çok Film Hareketler Bunlar ile gerçek tatilin peşine düşüyor. Herkesin tatilden beklentisi farklıdır. Çok Filim Hareketler Bunlar filminde hepsine yer vardır. BKM Mutfak ekibi televizyonda artık bir klasik haline gelen "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ı sinemaya taşıyor, tatilin peşinde koşan bir senaryoda çok film hareketler yapıyor. Türk sinemasında denenmemiş bir anlatım dilini kullanan BKM Mutfak ekibi, dokuz ayrı öyküyü ve film türünü tek filme sığdırarak bir ilki gerçekleştiriyor.
Bisikletli Taaruz / Çok Filim Hareketler Bunlar 02:45
Bisikletli Taaruz / Çok Filim Hareketler Bunlar 921 izlenme - 8 yıl önce BKM Mutfak ekibi televizyonlardan taşıyor, Çok Film Hareketler Bunlar ile gerçek tatilin peşine düşüyor. Herkesin tatilden beklentisi farklıdır. Çok Filim Hareketler Bunlar filminde hepsine yer vardır. BKM Mutfak ekibi televizyonda artık bir klasik haline gelen "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ı sinemaya taşıyor, tatilin peşinde koşan bir senaryoda çok film hareketler yapıyor. Türk sinemasında denenmemiş bir anlatım dilini kullanan BKM Mutfak ekibi, dokuz ayrı öyküyü ve film türünü tek filme sığdırarak bir ilki gerçekleştiriyor.
Amansız Övücüler - Memurluk 02:26
Amansız Övücüler - Memurluk 696 izlenme - 7 yıl önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta "Memurluk"u övüyor! Mizahta en yeni tatlar için Açık Büfe kanalına abone olmayı unutma.
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 03:57
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 504 izlenme - 7 yıl önce Kalt'tan tanıdığımız ekip Amaçsız Övücüler ile karşımızdalar. İzliyoruz efenim.
Çok Filim Hareketler Bunlar - Havada Bir Tur At 00:31
Çok Filim Hareketler Bunlar - Havada Bir Tur At 729 izlenme - 8 yıl önce BKM Mutfak ekibi televizyonlardan taşıyor, Çok Film Hareketler Bunlar ile gerçek tatilin peşine düşüyor. Herkesin tatilden beklentisi farklıdır. Çok Filim Hareketler Bunlar filminde hepsine yer vardır. BKM Mutfak ekibi televizyonda artık bir klasik haline gelen "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ı sinemaya taşıyor, tatilin peşinde koşan bir senaryoda çok film hareketler yapıyor. Türk sinemasında denenmemiş bir anlatım dilini kullanan BKM Mutfak ekibi, dokuz ayrı öyküyü ve film türünü tek filme sığdırarak bir ilki gerçekleştiriyor.
Pilot Annesi 2 / Çok Filim Hareketler Bunlar 01:13
Pilot Annesi 2 / Çok Filim Hareketler Bunlar 576 izlenme - 8 yıl önce BKM Mutfak ekibi televizyonlardan taşıyor, Çok Film Hareketler Bunlar ile gerçek tatilin peşine düşüyor. Herkesin tatilden beklentisi farklıdır. Çok Filim Hareketler Bunlar filminde hepsine yer vardır. BKM Mutfak ekibi televizyonda artık bir klasik haline gelen "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ı sinemaya taşıyor, tatilin peşinde koşan bir senaryoda çok film hareketler yapıyor. Türk sinemasında denenmemiş bir anlatım dilini kullanan BKM Mutfak ekibi, dokuz ayrı öyküyü ve film türünü tek filme sığdırarak bir ilki gerçekleştiriyor.
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 06:49
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 410 izlenme - 6 yıl önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta şair Cemal Süreya'yı övüyor, Açık Büfe'de romantizm rüzgarları esiyor!..
3+1 10. Bölüm - Burhan Pazarlama Eser'i Pazarlarsa 01:26
3+1 10. Bölüm - Burhan Pazarlama Eser'i Pazarlarsa 525 izlenme - 10 yıl önce 3+1 10. Bölüm - Burhan Pazarlama Eser'i Pazarlarsa
Ersin Korkut'la Korkutmayan Haberler 01:48
Ersin Korkut'la Korkutmayan Haberler 257 izlenme - 8 yıl önce Merhaba arkadaşlar yine sizlere layık olmayan bir video ile karşınızdayım umarım izler beğenirsiniz. Alıntı açıklama; Ersin Korkut hayat yorucu, gündem yoğun diyerek haberleri izlemekten korkanların sıkıntılarına son veriyor. "Ersin Korkut'la Korkutmayan Haberler" 12 Mayıs'ta başlıyor! Salı'dan Cuma'ya her akşam #TV360'ta 23:00'da...
3+1 - 9. Bölüm - Çankırılı Yarenler Ve Ramazan Eğlencesi 15:29
3+1 - 9. Bölüm - Çankırılı Yarenler Ve Ramazan Eğlencesi 453 izlenme - 10 yıl önce 3+1 - 9. Bölüm - Çankırılı Yarenler Ve Ramazan Eğlencesi