Hoşgeldiniz!

Black Friday Videoları

Black Friday Nedir? 02:53
Black Friday Nedir? 2.498 izlenme - 7 ay önce Black Friday, kara cuma. Mağazaların yüksek oranda indirimler yaptığı thanksgiving yani Şükran Günü'nden sonraki ilk cuma gününe denk gelir. Amerika'da şimdi izleyip komik bulup güldüğümüz alışveriş ve tüketim çılgınlığı. Bize de geliyor yavaştan. Ama bizdeki mağaza indirimleri henüz oralardaki kadar etkileyici değil. Ama bu seneki black friday reklamlarından ve marka çalışmalarından anladık ki, Black Friday Türkiye'de bundan böyle önemli günler listesine eklenecek! E biz küçük enişte değil miyiz ki?
Rebecca Black - Friday 03:47
Rebecca Black - Friday 17.073 izlenme - 6 yıl önce
Justin Timberlake Feat. J. Cole - Black Friday Remix 04:34
Justin Timberlake Feat. J. Cole - Black Friday Remix 11.730 izlenme - 3 yıl önce Music Video By Justin Timberlake Feat. J. Cole, A$ap Rocky & Pusha T Performing Tko. (c) 2013 Rca Records, A Division Of Sony Music Entertainment
Bir Alışveriş Çılgınlığı: Amerika'da Black Friday Günü 07:02
Bir Alışveriş Çılgınlığı: Amerika'da Black Friday Günü 1.559 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletlerin'de, Black Friday, Şükran Günün'den sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar, ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday resmi bir tatil sayılmaz. Kanada ve Ingıltere'de de Black Frıday günü vardır, ve Amazon gibi internet üzerinde iş yapan çeşitli şirketler de indirimli satış yaparlar. Son yedi yıl içinde, bu günde indirim yapan şirketlerin karları sürekli artmıştır. Son yıllarda, mağazalarda, Black Friday gününde, aşırı kalabalıktan dolayı kaza oranı artmıştır. Örneğin, alışverişte kullanılan arabalar müşterilere ya da çalışanlara çarpıp, yaralanmalarına sebep olmaktadır. Örneğin, 2006 yılında, ABD'nin Columbus, Ohio şehrindeki asi Wal-Mart müşterileri, kapılar açılır açılmaz içeri taşıp, çalışanların mallara çarpıp, yaralanmalara sebep olmuşlardı. 2008'de ise, ABD'nin Valley Stream, New York şehrindeki sabah 5'deki açılışını bekleyen müşteriler, kapılar açılır açılmaz içeri girip, hem kapıyı kırdılar, hem de 34 yaşındaki bir çalışanı ezip, ölümüne sebep oldular. Müşteriler bu çalışanın başına gelen üzücü olaydan hiç şuçlu hissetmedikleri gözlemlenmiştir. 2010 yılında, Buffalo, New York'ta da Target mağazasında benzer bir olay olmuştur. Bazı müşteriler, uzun kuyruklara aradan girmeye kalkışıp, başka müşterileri tehdıt etmişlerdir. 2010 yılında, ABD'nin Madison, Wisconsin şehrindeki bir kadın, Toys 'R' Us mağazasında kuyruklara aradan girip itiraz edenleri vurmakla tehdit ettiği için tutuklandı. 2012'de ise, ABD'nin Tallahassee, Florida şehrinde, Wal-Mart'ın park yerinde, iki kişi park etme meselesinden dolayı vuruldu. Black Friday günündeki şiddete rağmen, bu gün ABD'de çok meşhurdur.
Rebecca Black - Friday -[offıcal Video]-[2011] 03:47
Rebecca Black - Friday -[offıcal Video]-[2011] 786 izlenme - 6 yıl önce rebecca black - friday -[offıcal video]-[alisayar]
Rebecca Black - Friday - Official Music Video 03:47
Rebecca Black - Friday - Official Music Video 546 izlenme - 6 yıl önce
rebecca black - friday [offıcıal vıdeo] 03:47
rebecca black - friday [offıcıal vıdeo] 496 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Black Friday Alışveriş Çılgınlığı 07:02
Black Friday Alışveriş Çılgınlığı 262 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da yaşanan alışveriş çılgınlığı gene ilginç görüntülere sahne oldu. İnsanların adeta, buldukları insan/hayvan her türlü canlıyı yemek için birbirinin üzerine çıkan gözü dönmüş zombilere dönüştüğünün görülebileceği indirim günüdür.
Rebecca Black 01:15
Rebecca Black 483 izlenme - 6 yıl önce rebecca black "friday" brock's dub
Rebecca Black - Friday Nightmare Edition 03:49
Rebecca Black - Friday Nightmare Edition 340 izlenme - 6 yıl önce the abomination that is rebecca black's "friday" run through audacity. the results are satisfying. this video was not made on a friday. and yes rebecca this seat is taken. orıgınal www.youtube.com
Rebecca Black Friday (Chad Vader Official Parody) 02:50
Rebecca Black Friday (Chad Vader Official Parody) 176 izlenme - 5 yıl önce Rebecca Black Friday (Chad Vader Official Parody)
Cansiz Manken Olarak İnsanları Korkutmak 02:53
Cansiz Manken Olarak İnsanları Korkutmak 109 izlenme - 2 yıl önce Magaza girisinde Cansiz Manken kostumuyle birden canlanarak insanlarin yuregine indiren tribe sokan ikili.. 1:58'de saka eger bizde yapilmis olsaydi yuzde doksandokuzumuzun verecegi bir tepki geliyor.
Suudi Kadınlardan Black Friday'i Aratmayan Görüntüler 00:23
Suudi Kadınlardan Black Friday'i Aratmayan Görüntüler 6 izlenme - 2 ay önce Suudi Arabistan'da bir mağazada indirimi fırsat bilen kadınlar alışverişe koştular. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Rebecca Black Ft. Koyun - Friday  00:18
Rebecca Black Ft. Koyun - Friday 148 izlenme - 4 yıl önce Rebecca Black Ft. Koyun - Friday
Black Friday (Kara Cuma) Nedir? 07:02
Black Friday (Kara Cuma) Nedir? 52 izlenme - 2 yıl önce ABD'YE GİTMEDEN DE BLACK FRIDAY İNDİRİMİNDEN FAYDALANABİLİR MİSİNİZ? Amerika'daki binlerce alışveriş merkezi ve marka tarafından uygulanan bu indirim oranları alışveriş sitelerine de yansıyor. Kara Cuma’dan sonra gelen pazartesi günü, online alışverişte çılgın indirimlerin yaşandığı Siber Pazartesi olarak adlandırılıyor. Bu sayede indirimli alışveriş imkanı pazartesi gününe kadar uzuyor. Amerikadaniste.com olarak, bu avantajlı fiyatları Türkiye’deki alışveriş meraklılarına da sunuyoruz. Black Friday'de, Ralph Lauren, Victoria's Secret, Abercrombie, Amazon, eBay, Best Buy, Target, Walmart, Macy's, Bloomingdale's ve daha yüzlerce mağazadan online olarak yaptığınız alışverişlerin Amerikadaniste.com güvencesiyle 3 iş günü içerisinde kapınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletlerin'de, Black Friday, Şükran Günün'den sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar, ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday resmi bir tatil sayılmaz. Kanada ve Ingıltere'de de Black Frıday günü vardır, ve Amazon gibi internet üzerinde iş yapan çeşitli şirketler de indirimli satış yaparlar. Son yedi yıl içinde, bu günde indirim yapan şirketlerin karları sürekli artmıştır. Öte yandan son yıllarda özellikle Black Friday günlerinde yoğunlaşan kalabalık sebebiyle ciddi kazalar da beraberinde geldiği belirtiliyor. Küçük kazaların yanı sıra ölümle sonuçlanan Black Friday çılgınlığı görmek de mümkün. Şiddetin en büyük örneği 2006 yılında ABD Ohio şehrinde karşımıza çıkıyor. Walmart kapılarının açılışıyla içeri giren kalabalık tarafından çalışanların yaralanmasından 2008'de ABD New York'ta sabah 5'te kapı açılışıyla yoğunluk sebebiyle önce kapıyı ve camları kırıp ardından 34 yaşında bir çalışanın ezilip ölmesine sebep olmasının yanı sıra 2010 yılında ise Wisconsin şehrindeki bir kadın, Toys 'R' Us mağazasında kuyruklara aradan girip itiraz edenleri vurmakla tehdit ettiği için tutuklanmıştı. Tüm bu şiddet Black Friday çılgınlığına etki etmediği ise açık bir şekilde ortada.
Cuma Gününün Dayanılmaz Hafifliği (Rebecca Black - Friday) 03:47
Cuma Gününün Dayanılmaz Hafifliği (Rebecca Black - Friday) 66 izlenme - 2 yıl önce Video konusu kızımız 13 yaşında sıradan bir Amerikanya liselisidir, vatanının verdiği imkanlar sayesinde Cuma günü'ne olan sevincini bir video klip ile göstererek kısa sürede Kaddafi ve Fukushima'nın eline su dökmeyi başardığını gözümüze gözümüze sokmaya çalışmaktadır. Şaka bir yana, bu klip dünyanın en kötü müzik klipleri arasında aday gösterilmektedir.
rebecca black friday official music video 03:47
rebecca black friday official music video 143 izlenme - 6 yıl önce rebecca black friday official music video
Rebecca Black - Friday Chad Vader Official Parody 02:50
Rebecca Black - Friday Chad Vader Official Parody 83 izlenme - 6 yıl önce
Rebecca Black Yeni Şarkısıyla Döndü 04:08
Rebecca Black Yeni Şarkısıyla Döndü 60 izlenme - 4 yıl önce "Friday" adlı şarkısını YouTube'a yükledikten sonra üne kavuşan Rebecca Black yeniden ortaya çıktı. Bu kez şarkının adı "Saturday"... 61 milyon kez izlenen "Friday" Dünyanın en kötü şarkısı ilan edilmişti. Buna rağmen başarılı olan şarkı, Rebecca Black'e ve plak şirketine 850 bin sterlin kazandırmıştı. "Saturday"in aynı başarıyı sağlayıp sağlamayacağını zaman gösterecek.