Hoşgeldiniz!

blair

Blair Cadısı (Blair Witch 2016) Türkçe Altyazılı Fragman 01:40
Blair Cadısı (Blair Witch 2016) Türkçe Altyazılı Fragman 66.622 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı Blair Witch filminin Türkçe altyazılı fragmanı. 1999'daki orijinal filmin devamı niteliğindeki film, Türkiye'de 23 Eylül 2016'da gösterime girecek.
Blair Witch (2016) Fragman 02:01
Blair Witch (2016) Fragman 4.350 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı korku filmi Blair Witch'in fragmanı. Orijinal Blair Cadısı filmi 1999'da çekilmiş ve büyük ilgi çekmişti.
Blair Cadısı Fragman 01:02
Blair Cadısı Fragman 11.892 izlenme - 5 yıl önce 1999 yapımı olan ve bir döneme damgasını vuran Blair Cadısı filminin resmi fragmanı.
Blair Waldorf Ve Chuck Bass 04:06
Blair Waldorf Ve Chuck Bass 14.003 izlenme - 9 yıl önce blair ve chuck severler için
gossip girl 03:33
gossip girl 7.021 izlenme - 8 yıl önce gossip girl
Chuck Blair || Monte Carlo Scene 6x01 01:13
Chuck Blair || Monte Carlo Scene 6x01 2.553 izlenme - 3 yıl önce Chuck And Blair Spend The Night Together İn Episode 1 Of Season 6 Of Gossip Girl. Hot Scene İn Monte Carlo's Hotel!!! :)
Efsane Korku Serisi Blair Witch'in 3. Filminden Fragman Yayınlandı! 02:01
Efsane Korku Serisi Blair Witch'in 3. Filminden Fragman Yayınlandı! 1.133 izlenme - 2 yıl önce İlk olarak 1999 yılında gösterime giren ve büyük beğeni kazanan serinin ilk filminin ardından Lionsgate filmin üçüncüsünü yaptı. Yeni versiyon ‘Blair Witch’de Maryland Black Hills Orman’ında kaybolan kız kardeşinin ‘Blair Witch’ efsanesine bağlı olduğunu düşünen bir grup gencin konusu ele alınıyor. Film 16 Eylül 2016’da beyaz perdede yerini alacak.
the blair witch project fragmanı 1 00:31
the blair witch project fragmanı 1 3.553 izlenme - 7 yıl önce maryland ormanlarında 1940'larda birçok çocuk ortadan kaybolmuştur. üç sinema öğrenciside blair witch adıyla bilinen bu efsane hakkında araştırma yapmak için ormana giderler. yanlarında bir fotoğraf makinası bir video kamera ve ses kaydedicisi vardır. her adımda sesi ve görüntüyü kaydederek araştırmaya devam ederler. günler sonra ormanda kaybolduklarını anlarlar ve ormana ulaşan son güneş ışığı da kaybolup akşam olunca üç öğrenciden bir daha haber alınamaz.naradan bir yıl geçmiştir ve ormand
Blair Witch (Karanlık Orman) - Fragman 02:01
Blair Witch (Karanlık Orman) - Fragman 945 izlenme - 2 yıl önce Blair Witch (Karanlık Orman) - Fragman 1999 yılında vizyona girdiğinde ortalığı birbirine katan korku filmi Blair Cadısı'na sürpriz bir devam filmi geliyor. Daha önceden The Woods adıyla anılan Karanlık Orman (Blair Witch) filminden bir de fragman yayınlandı. Buluntu film olarak 1999'da vizyona giren ve yürütülen başarılı reklam kampanyaları sonucu milyonlarca kişi tarafından izlenen Blair Cadısı (The Blair Witch Project) filmi, korku janrını değiştiren yapımlardan biri olmuştu. Buluntu filmlerin bir furyaya dönüşmesine vesile olan filme, 2000 yılında bir de Gölgelerin Dili: Blair Cadısı 2 (Book of Shadows: Blair Witch 2) adında başarısız bir devam filmi çekilmişti. Dün Comic-Con'da gösterimi yapılan Karanlık Orman (The Woods) filminin, gösterimiyle birlikte Blair Cadısı'nın üçüncü filmi olduğu ortaya çıktı. Orijinal adı da Blair Witch olarak değiştirilen filmden bir de sürpriz bir fragman yayınlandı.
HQ Chuck  Blair scenes 1x08 - part 2/4 01:33
HQ Chuck Blair scenes 1x08 - part 2/4 790 izlenme - 6 yıl önce
CrossFit Games - Blair Morrison by Reebok 02:20
CrossFit Games - Blair Morrison by Reebok 815 izlenme - 6 yıl önce CrossFit Games - Blair Morrison by Reebok
Columbus Circle Fragmanı 02:38
Columbus Circle Fragmanı 721 izlenme - 4 yıl önce 2010 ABD yapımı Columbus Circle filminin fragmanı.
& & dan&blair ; love dealer & & 01:23
& & dan&blair ; love dealer & & 488 izlenme - 7 yıl önce by bayantisdale!
Topu İndirmeden Harika Gol 00:34
Topu İndirmeden Harika Gol 313 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Leyton Orient ile Stevenage arasında oynanan maçta Leyton Orient forması giyen Blair Turgott attığı şık gol ile bu sezon ağlara gönderilen en güzel gollerden birine imza atmış oldu.
Dan&blair ; Love Dealer 00:06
Dan&blair ; Love Dealer 280 izlenme - 7 yıl önce dair dan&blair
Blair Cadısı Film Fragmanı (1999) 01:50
Blair Cadısı Film Fragmanı (1999) 172 izlenme - 3 yıl önce Üç kişilik bir belgesel ekibi Maryland sınırlarındaki Black Hills Ormanları'ndaki miti araştırmak üzere yola çıkar. Söylenegelen Blair Cadısı efsanesi hakkında bilgi edinmek ve bu efsanenin nasıl bir anlatıdan günümüze kadar geldiğini öğrenmek tek amaçlarıdır. Ormanda yaptıkları yolculuk araştırmacı bir atılımdan çok daha fazlasına gebedir. Geçen her dakika, bu efsanenin bir yalandan ibaret olmadığını anlayacaklardır. Bunu anladıklarında ise ormanın derinliklerinde çoktan kaybolmuş olacaklardır. Daniel Myrick, Eduardo Sánchez ikisinin kısa sürede kült mertebesine ulaşan filmleri günümüzde epey bir popüler olan 'found footage' filmler furyasının da fitilini ateşlemişti.
The Blair Witch Project - Fragman (1-2) 01:27
The Blair Witch Project - Fragman (1-2) 102 izlenme - 3 yıl önce Zamanın (sözde) en korkunç fimlerinden biri olan Blair Cadısı filminin iki resmi fragmanını birden bir video da sizlere sunuyorum.Filmin konusu şöyle; Maryland ormanlarında 1940'larda birçok çocuk ortadan kaybolmuştur. Üç Sinema öğrenciside Blair Witch adıyla bilinen bu efsane hakkında araştırma yapmak için ormana giderler. Yanlarında bir fotoğraf makinası, bir video kamera ve ses kaydedicisi vardır. Her adımda sesi ve görüntüyü kaydederek araştırmaya devam ederler. Günler sonra ormanda kaybolduklarını anlarlar ve ormana ulaşan son güneş ışığı da kaybolup akşam olunca üç öğrenciden bir daha haber alınamaz. Aradan bir yıl geçmiştir ve ormanda bir çantanın içinde film ve ses kayıtları bulunur. Bu kayıtlar öğrencilere ne olduğunu göstermektedir. (alıntıdır)
İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Resmi Özrü 11:55
İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Resmi Özrü 133 izlenme - 2 yıl önce 30 Ocak 1972’de Kuzey İrlanda’nın Derry şehrinde yaklaşık yirmi bin kişinin katıldığı bir protesto yürüyüşü düzenlendi. Gösterinin fitilini ateşleyen, Britanya ordusunun desteğiyle her türlü muhalefeti bastıran hükümetin 1971’de tüm gösteri ve yürüyüşleri yasaklama kararıydı. Bu karar üzerine Kuzey İrlanda Medeni Haklar Derneği NICRA, barışçıl gösteri hakkını savunmak için çağrıda bulundu. 30 Ocak Pazar günü Derry merkezinde toplanan göstericiler ordu güçleriyle karşı karşıya geldi ve askerlerin rastgele açtığı ateş sonucunda 14 kişi hayatını kaybetti. İrlandalılar nezdinde o gün tarihe “Kanlı Pazar” olarak geçecekti. Kanlı Pazar, kuşaktan kuşağa aktarılan Kuzey İrlanda özgürlük mücadelesinin şiddetle bastırılmasının sembolü haline geldi. Olaya dair tepkiyi yatıştırmak amacıyla, Britanya yönetimi güdümünde bir mahkeme kuruldu. Derry’de toplanmayı bile göze alamayan Lord Widgery başkanlığındaki bu göstermelik mahkemede, görgü tanıklarının ifadeleri dikkate alınmadı ve askerî personel aklandı. Bu süreç, Kuzey İrlanda’da çatışmaların daha da tırmanmasına sebep oldu. NICRA’nın pasifist mücadelesi kan kaybederken, IRA Katolik İrlandalıların meşru temsilcisi konumuna geldi ve otuz yıldan fazla süren çatışmalarda toplam 3.673 kişi öldü. 1994’te IRA’nın ateşkes ilanı ve akabinde 1998’de Britanya hükümetiyle IRA arasında imzalanan Belfast Antlaşması, Kanlı Pazar’la ilgili resmî söylemin sorgulanacağı barışçıl bir ortam doğurdu. Kanlı Pazar Adalet Kampanyası gibi geniş tabanlı demokratik etkinliklerin ivmesiyle, Başbakan Tony Blair, olaylarla ilgili yeni bir soruşturmanın açılacağını duyurdu. Barış süreci soruşturmaya, soruşturma ve peşi sıra gelen özür de barış sürecine katkıda bulundu. Lord Saville başkanlığındaki mahkemenin yürüttüğü “Saville Araştırması”, Britanya tarihindeki en kapsamlı soruşturma oldu. 15 Haziran 2010’da kamuoyuna açıklanan raporda, askerlerin ateş açmadan önce uyarıda bulunmadığı, üstelik herhangi bir saldırı altında olmadıkları, kimi göstericilerin kaçarken vurulduğu belirtiliyordu. Kuzey İrlanda halkının 38 yıldır beklediği özrü parlamentoda dillendirmek de, dönemin başbakanı David Cameron’a düştü (Alıntıdır).
Blair Cadisi 3,5  İlgaz Katliami 02:20
Blair Cadisi 3,5 İlgaz Katliami 110 izlenme - 6 yıl önce
The Exorcist - Kuklalar ile  Film Fragmanı 01:38
The Exorcist - Kuklalar ile Film Fragmanı 69 izlenme - 2 yıl önce The Exorcist filminin kuklalar ile canlandırılan karakterler eşliğinde yapılmış ve filmdeki heyecanı aratmayan eğlenceli fragmanı.
O Vahşet Blair’in Müslüman Baldızını Etkiledi 00:34
O Vahşet Blair’in Müslüman Baldızını Etkiledi 74 izlenme - 5 yıl önce ’İnsanlar bana zarar vermek istiyormuş gibi hissediyorum’
 Kardeşi Irak'ta Öldürülen İngiliz Blair'e Tepkili 00:50
Kardeşi Irak'ta Öldürülen İngiliz Blair'e Tepkili 22 izlenme - 2 yıl önce Tony Blair, Batılı bir siyasetçinin yapabileceğinden daha fazla ileri gidemedi ve yarım ağızla Irak Savaşı için özür dilemekle yetindi. Ailelerin Chilcot Raporu'nun açıklanmasının ardından düzenlediği ortak basın toplantısında, harekat sırasında kardeşini kaybeden Sarah O’Connor adlı İngiliz vatandaşı "Dünyada bir tek terörist var ve dünyanın bunu bilmesi gerekiyor. Adı Tony Blair’dir, dünyanın en büyük teröristidir.” dedi.
George Bush'un Vedası Şerefine 05:28
George Bush'un Vedası Şerefine 85 izlenme - 2 yıl önce Emekli olan George Bush amcaya site eşrafı olaraktan adaşı George Michael'in ince esprili "Shoot the dog" klibini hediye ediyor ve "yürü de ense traşını görelim" diyoruz.
Topu indirmeden harika gol 00:34
Topu indirmeden harika gol 38 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Leyton Orient ile Stevenage arasında oynanan maçta Leyton Orient forması giyen Blair Turgott attığı şık gol ile bu sezon ağlara gönderilen en güzel gollerden birine imza atmış oldu.
Blair Cadısı – Blair Witch 02:36
Blair Cadısı – Blair Witch 7 izlenme - 10 ay önce http://www.hdciyiz.com/blair-cadisi-blair-witch-1080p-izle/ Callie Hernandez, James Allen McCune, Wes Robinson, Brandon Scott, Valorie Curry. James Donahue’nin kardeşi Heather, arkadaşlarıyla beraber “Kara Tepeler Ormanı” olarak adlandırılan bölgede kaybolmuştur. Olayın üstünden 20 yıl geçse de James ve arkadaşları, kardeşini ve onun arkadaşlarını bulmak için ormanda araştırma gezisine çıkarlar. Başta olumlu geçen bu gezide çok fazla ipucu bulunur. Fakat hiç beklenmedik bir durumla karşılaşan gezi ekibi, bu kez başlarını büyük bir derde sokmuştur.
Hellboy II: The Golden Army (2008) Trailer 3 01:56
Hellboy II: The Golden Army (2008) Trailer 3 64 izlenme - 5 yıl önce Third trailer for 'Hellboy II: The Golden Army' - starring Ron Perlman, Selma Blair, David Hyde Pierce, Jeffrey Tambor, and Doug Jones. After an ancient truc...
Dünyayı Kana Bulayan Tarihi Yalanlar - A9 Tv 06:34
Dünyayı Kana Bulayan Tarihi Yalanlar - A9 Tv 15 izlenme - 11 ay önce Her gün bir yenisi ortaya çıkan bilgi ve belgeler, tarihin akışını değiştiren yalanları gözler önüne seriyor. Önceden kimsenin doğruluğundan şüphe duymadığı "resmi tarih"in, aslında çok sayıda gerçek-dışı bilgilerle dolu olduğunu insanlar şaşkınlıkla izliyor. Çarpıtılmış tarih, doğru bilgilerden ziyade, hakim güçlerin olayların nasıl bilinmesini istediği esası üzerine kurulu. Tarihçi ve yazar Alexander Canduci, büyük ve önemli olaylara, devrimlere ve savaşlara yol açan 'tarihi yalanları' derlediği “The Greatest Lies in History" adlı kitabında, herkesin bugüne kadar doğru sandığı uydurmaları ele alıyor. Canduci'nin kitabındaki ilginç örneklerden bazı başlıklar şöyle: - 4. Haçlı Seferi (1204) Kudüs’ü özgürlüğüne kavuşturmak için yapılmadı. Liderlerin asıl amacı İstanbul’u ele geçirmekti. - Fransız Devrimi’nden önce yüzlerce vatanseverin Bastille Hapishanesi’nde tutuklu ve işkence gördükleri iddiası yalandı. Doğrusu, Bastille’de sadece 7 tutuklu vardı. Bunların ikisi azılı katildi. - Bilinenin aksine, Amerikalılar Japonların Pearl Harbour’a baskın yapacaklarını önceden biliyorlardı. Roosevelt’in saldırı olacağından haberi vardı. Ancak 2. Dünya Savaşı'na savaşa girilmesine gerekçe oluşturmak için saldırıya karşı kasten önlem alınmadı. Bu ayrıca Joseph E. Persico'nun yazmış olduğu ‘‘Roosevelt' in Gizli Savaşı” adlı kiatbında geniş olarak işlenmişti. - Normandiya çıkarması, ikinci bir cephe açılarak Rusları Naziler'den korumak amacıyla yapılmadı. Gerçek amaç, müttefiklerin Rusya’dan önce Almanya’yı işgal etmek istemeleriydi. - Vietnam Savaşı’nı Amerikan askerlerine saldıran Kuzey Vietnamlılar başlatmadı. Tam aksine, savaşı başlatan Amerikalılardı. Canduci kitabında, 21. yüzyıldaki kanlı savaşları başlatan yalanlara da yer veriyor. Bunlardan biri de, diğer bir çok kaynakta da yer aldığı gibi Irak’ta “Kitle İmha Silahları”nın olduğu ve ABD'nin ülkeye, sözde dünyayı tehdit eden bu silahları yok etmek ve “demokrasiyi getirmek” için girdiği yalanı. Bunu daha sonraki yıllarda Tony Blair’in kendisi de itiraf etmek zorunda kalmıştı. Doğrusu ise, Irak'ta hiçbir “Kitle İmha Silahı” yoktu. (Alexander Canduci, “The Greatest Lies in History", 2010) Dönemin İngiltere Başbakanı Tony Blair'in sözde MI6 istihbaratına dayandırarak öne sürdüğü ve 2003 Irak savaşını başlatan bu yalan, yine İngiliz parlamentosunun atadığı resmi araştırma komisyonunun yakın zaman önce yayınlanan Chilcot raporuyla gün ışığına çıktı. Özbekistan'ın eski İngiltere Büyükelçisi, İngiliz Dışişleri Bakanlığı (FCO) üst düzey görevlisi Craig John Murray, bu yalanın dehşet verici sonuçlarını şöyle özetliyor: "Eğer Blair, Kitle İmha Silahları hakkındaki bilinen yalana dayanarak Irak'a saldırmaya kesin niyetli olmasaydı milyonlarca insan bugün yaşıyor olacaktı... Gerçek şu ki, hiç şüphesiz hem İngiliz Dışişleri Bakanlığı (FCO) hem de İngiliz Gizli Servisi (SIS) Irak'ta kitle imha silahları olmadığını biliyordu." Yeni ABD Başkanı Donald Trump da, Irak'a savaş ilan eden George W. Bush ve dönemin ABD hükümeti hakkında, "Yalan söylediler, Kitle İmha Silahları olduğunu söylediler, ama hiç yoktu. Ve hiç olmadığını da biliyorlardı." demekteydi. CNN'de yayınlanan, iki gazeteci grubunun yürürttüğü bir araştırmaya göre, Bush ile Dick Cheney, Colin Powell ve Condoleezza Rice'ın da aralarında bulunduğu 7 üst düzey hükümet yetkilisi, 9.11.2001'i takip eden yalnızca 2 yıllık süre içinde Irak'ın sözde oluşturduğu güvenlik tehdidi hakkında topluma karşı tam 935 yalan ifade sarfetti. Irak gibi Libya savaşı da, "Ortadoğu'nun Yeniden Dizaynı" projesinin bir parçasıydı. Bu savaşın da aynen Irak'ta olduğu gibi, "bütünüyle yalanlara ve düzmece istihbarata dayalı olduğu ve NATO'nun Libya'daki muhalifleri silahlandırıp desteklediği" İngiliz Parlamentosu'nun bir raporuyla doğrulandı. Bu düzmece gerekçeler sonucunda, İngiltere'nin Kıbrıs'taki Akrotiri ve Dikelya Kraliyet üslerinden havalanan uçaklar Libya'da 15.000 sivili bombaladı. İlginç olan, İngiliz hükümetlerinin, iş olup bittikten sonra kendi istihbarat servislerinin ve devlet yöneticilerinin bu hatalarını yine kendi resmi heyetlerinin, komisyonlarının raporlarıyla ifşa edip günah çıkarmaları. Elbette, tüm bunların yanı sıra 11 Eylül saldırısı hakkında söylenen hikayeler de bu seri içinde ön sıralarda yer alır. Bush yönetiminin Afganistan kıyımıyla startını verdiği, 15 yıldır Ortadoğu ve İslam dünyasını kan, ateş ve dehşet denizine çeviren "Teröre Karşı Savaş Kampanyası"nın gerekçesi olarak gösterildi. Oysa bugün 11 Eylül, her açıdan düzmece bir CIA-MI6 ortak yapımı senaryo olduğu yüzlerce bilimsel araştırma, belge, kanıt, gözlem ve tanık ifadesiyle sayısız kaynakta ifşa edildi. "Popular Mechanics"in konuyu en ince teknik detaylarıyla inceleyen özel raporu bu kaynaklardan yalnızca biri. Terörle mücadele şöyle dursun, MI6 ile CIA'nın Suriye'deki terörist gruplara nasıl askeri ve lojistik destek sağladığını Ortadoğu uzmanı, araştırmacı yazar ve yorumcu Seumas Milne,  The Guardian'daki yazısında açık ve kapsamlı biçimde anlatıyor. Milne yazısında, IŞİD, El Kaide gibi terörist örgütlenmelerin ABD ve İngilizlerin askeri operasyonları sayesinde Irak, Suriye, son olarak Libya'da nasıl alan hakimiyeti kazanıp güçlendiklerini belirtiyor. Sonuçta, "terörle mücadele" yalanı on yıllardır gizli bir gündemi perdelemek için kullanıldığını anlatıyor. Geçmişte, yüzyılda, bir ya da birkaç büyük yalan ortaya atılırken bugün neredeyse her gün pervasızca yeni bir yalan sarf ediliyor. Her yalan dünyanın bir köşesinde yeni bir felaketin yaşanmasına ya da bir insanlık suçunun örtbas edilmesine hizmet ediyor. Eskiden olduğu gibi yalanların inandırıcı olması için özel bir gayret sarf edilmiyor. Etkili basın-yayın kuruluşlarını arkasına alıp Nazi Almanyası'nın ünlü propaganda Bakanı Goebbels'in "öyle büyük bir yalan söyle ki herkes inansın" düsturunu izlemek, günü kurtarma dışında bir ideali olmayan kitlelerin uyutulması için oldukça yeterli oluyor. Goebbels'in bu "büyük yalan teorisi" sayesinde gözler önünde işlenen en aleni rezaletler bile birkaç cümlelik resmi açıklamayla yalanlanıyor. 2017’nin, artık tüm dünyanın bu yalanların farkına varıp toplu bir tavırla bunları geçersiz ve etkisiz kılacağı bir yıl olmasını diliyoruz. Milyonlarca masum insanın felaketinin, onlarca ülke ve medeniyetin yıkımının sorumlusu olan yalan üreticilerinin, adalet önünde hesap vereceği ve en yakın zamanda tarihe yalanların değil, doğruluk, dürüstlük ve adaletin yön vereceği bir döneme girmeyi umut ediyoruz. Adnan Oktar'ın The China Post & EKurd Daily & News Rescue & Riyadh Vision'da yayınlanan makalesi: http://www.chinapost.com.tw/commentary/china-post/special-/2017/02/03/490696/In-a.htm http://ekurd.net/turbulent-world-truth-2017-02-03 http://newsrescue.com/turbulent-world-truth/ http://www.riyadhvision.com.sa/2017/03/07/in-a-turbulent-world-what-is-truth/   http://www.a9.com.tr/izle/245843/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Dunyayi-kana-bulayan-tarihi-yalanlar A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Topu indirmeden harika gol 00:34
Topu indirmeden harika gol 21 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Leyton Orient ile Stevenage arasında oynanan maçta Leyton Orient forması giyen Blair Turgott attığı şık gol ile bu sezon ağlara gönderilen en güzel gollerden birine imza atmış oldu.
GoPro: Bouldering with Sierra Blair-Coyle - GoPro Mountain Games 2014 01:10
GoPro: Bouldering with Sierra Blair-Coyle - GoPro Mountain Games 2014 16 izlenme - 4 yıl önce GoPro: Bouldering with Sierra Blair-Coyle - GoPro Mountain Games 2014