Hoşgeldiniz!

Blair Videoları İzle

Blair Cadısı (Blair Witch 2016) Türkçe Altyazılı Fragman 01:40
Blair Cadısı (Blair Witch 2016) Türkçe Altyazılı Fragman 63.673 izlenme - 7 ay önce 2016 yapımı Blair Witch filminin Türkçe altyazılı fragmanı. 1999'daki orijinal filmin devamı niteliğindeki film, Türkiye'de 23 Eylül 2016'da gösterime girecek.
Blair Witch (2016) Fragman 02:01
Blair Witch (2016) Fragman 3.989 izlenme - 8 ay önce 2016 yapımı korku filmi Blair Witch'in fragmanı. Orijinal Blair Cadısı filmi 1999'da çekilmiş ve büyük ilgi çekmişti.
Blair Cadısı Fragman 01:02
Blair Cadısı Fragman 10.316 izlenme - 4 yıl önce 1999 yapımı olan ve bir döneme damgasını vuran Blair Cadısı filminin resmi fragmanı.
Blair Waldorf Ve Chuck Bass 04:06
Blair Waldorf Ve Chuck Bass 13.948 izlenme - 8 yıl önce blair ve chuck severler için
Efsane Korku Serisi Blair Witch'in 3. Filminden Fragman Yayınlandı! 02:01
Efsane Korku Serisi Blair Witch'in 3. Filminden Fragman Yayınlandı! 1.127 izlenme - 8 ay önce İlk olarak 1999 yılında gösterime giren ve büyük beğeni kazanan serinin ilk filminin ardından Lionsgate filmin üçüncüsünü yaptı. Yeni versiyon ‘Blair Witch’de Maryland Black Hills Orman’ında kaybolan kız kardeşinin ‘Blair Witch’ efsanesine bağlı olduğunu düşünen bir grup gencin konusu ele alınıyor. Film 16 Eylül 2016’da beyaz perdede yerini alacak.
Blair Witch (Karanlık Orman) - Fragman 02:01
Blair Witch (Karanlık Orman) - Fragman 860 izlenme - 8 ay önce Blair Witch (Karanlık Orman) - Fragman 1999 yılında vizyona girdiğinde ortalığı birbirine katan korku filmi Blair Cadısı'na sürpriz bir devam filmi geliyor. Daha önceden The Woods adıyla anılan Karanlık Orman (Blair Witch) filminden bir de fragman yayınlandı. Buluntu film olarak 1999'da vizyona giren ve yürütülen başarılı reklam kampanyaları sonucu milyonlarca kişi tarafından izlenen Blair Cadısı (The Blair Witch Project) filmi, korku janrını değiştiren yapımlardan biri olmuştu. Buluntu filmlerin bir furyaya dönüşmesine vesile olan filme, 2000 yılında bir de Gölgelerin Dili: Blair Cadısı 2 (Book of Shadows: Blair Witch 2) adında başarısız bir devam filmi çekilmişti. Dün Comic-Con'da gösterimi yapılan Karanlık Orman (The Woods) filminin, gösterimiyle birlikte Blair Cadısı'nın üçüncü filmi olduğu ortaya çıktı. Orijinal adı da Blair Witch olarak değiştirilen filmden bir de sürpriz bir fragman yayınlandı.
gossip girl 03:33
gossip girl 6.984 izlenme - 8 yıl önce gossip girl
Chuck Blair || Monte Carlo Scene 6x01 01:13
Chuck Blair || Monte Carlo Scene 6x01 2.487 izlenme - 3 yıl önce Chuck And Blair Spend The Night Together İn Episode 1 Of Season 6 Of Gossip Girl. Hot Scene İn Monte Carlo's Hotel!!! :)
the blair witch project fragmanı 1 00:31
the blair witch project fragmanı 1 3.278 izlenme - 6 yıl önce maryland ormanlarında 1940'larda birçok çocuk ortadan kaybolmuştur. üç sinema öğrenciside blair witch adıyla bilinen bu efsane hakkında araştırma yapmak için ormana giderler. yanlarında bir fotoğraf makinası bir video kamera ve ses kaydedicisi vardır. her adımda sesi ve görüntüyü kaydederek araştırmaya devam ederler. günler sonra ormanda kaybolduklarını anlarlar ve ormana ulaşan son güneş ışığı da kaybolup akşam olunca üç öğrenciden bir daha haber alınamaz.naradan bir yıl geçmiştir ve ormand
HQ Chuck  Blair scenes 1x08 - part 2/4 01:33
HQ Chuck Blair scenes 1x08 - part 2/4 774 izlenme - 5 yıl önce
CrossFit Games - Blair Morrison by Reebok 02:20
CrossFit Games - Blair Morrison by Reebok 809 izlenme - 5 yıl önce CrossFit Games - Blair Morrison by Reebok
Topu İndirmeden Harika Gol 00:34
Topu İndirmeden Harika Gol 312 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de Leyton Orient ile Stevenage arasında oynanan maçta Leyton Orient forması giyen Blair Turgott attığı şık gol ile bu sezon ağlara gönderilen en güzel gollerden birine imza atmış oldu.
& & dan&blair ; love dealer & & 01:23
& & dan&blair ; love dealer & & 487 izlenme - 7 yıl önce by bayantisdale!
Columbus Circle Fragmanı 02:38
Columbus Circle Fragmanı 580 izlenme - 3 yıl önce 2010 ABD yapımı Columbus Circle filminin fragmanı.
Blair Cadısı Film Fragmanı (1999) 01:50
Blair Cadısı Film Fragmanı (1999) 164 izlenme - 2 yıl önce Üç kişilik bir belgesel ekibi Maryland sınırlarındaki Black Hills Ormanları'ndaki miti araştırmak üzere yola çıkar. Söylenegelen Blair Cadısı efsanesi hakkında bilgi edinmek ve bu efsanenin nasıl bir anlatıdan günümüze kadar geldiğini öğrenmek tek amaçlarıdır. Ormanda yaptıkları yolculuk araştırmacı bir atılımdan çok daha fazlasına gebedir. Geçen her dakika, bu efsanenin bir yalandan ibaret olmadığını anlayacaklardır. Bunu anladıklarında ise ormanın derinliklerinde çoktan kaybolmuş olacaklardır. Daniel Myrick, Eduardo Sánchez ikisinin kısa sürede kült mertebesine ulaşan filmleri günümüzde epey bir popüler olan 'found footage' filmler furyasının da fitilini ateşlemişti.
Dan&blair ; Love Dealer 00:06
Dan&blair ; Love Dealer 280 izlenme - 7 yıl önce dair dan&blair
The Blair Witch Project - Fragman (1-2) 01:27
The Blair Witch Project - Fragman (1-2) 96 izlenme - 2 yıl önce Zamanın (sözde) en korkunç fimlerinden biri olan Blair Cadısı filminin iki resmi fragmanını birden bir video da sizlere sunuyorum.Filmin konusu şöyle; Maryland ormanlarında 1940'larda birçok çocuk ortadan kaybolmuştur. Üç Sinema öğrenciside Blair Witch adıyla bilinen bu efsane hakkında araştırma yapmak için ormana giderler. Yanlarında bir fotoğraf makinası, bir video kamera ve ses kaydedicisi vardır. Her adımda sesi ve görüntüyü kaydederek araştırmaya devam ederler. Günler sonra ormanda kaybolduklarını anlarlar ve ormana ulaşan son güneş ışığı da kaybolup akşam olunca üç öğrenciden bir daha haber alınamaz. Aradan bir yıl geçmiştir ve ormanda bir çantanın içinde film ve ses kayıtları bulunur. Bu kayıtlar öğrencilere ne olduğunu göstermektedir. (alıntıdır)
İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Resmi Özrü 11:55
İngiltere Başbakanı David Cameron'ın Resmi Özrü 117 izlenme - 1 yıl önce 30 Ocak 1972’de Kuzey İrlanda’nın Derry şehrinde yaklaşık yirmi bin kişinin katıldığı bir protesto yürüyüşü düzenlendi. Gösterinin fitilini ateşleyen, Britanya ordusunun desteğiyle her türlü muhalefeti bastıran hükümetin 1971’de tüm gösteri ve yürüyüşleri yasaklama kararıydı. Bu karar üzerine Kuzey İrlanda Medeni Haklar Derneği NICRA, barışçıl gösteri hakkını savunmak için çağrıda bulundu. 30 Ocak Pazar günü Derry merkezinde toplanan göstericiler ordu güçleriyle karşı karşıya geldi ve askerlerin rastgele açtığı ateş sonucunda 14 kişi hayatını kaybetti. İrlandalılar nezdinde o gün tarihe “Kanlı Pazar” olarak geçecekti. Kanlı Pazar, kuşaktan kuşağa aktarılan Kuzey İrlanda özgürlük mücadelesinin şiddetle bastırılmasının sembolü haline geldi. Olaya dair tepkiyi yatıştırmak amacıyla, Britanya yönetimi güdümünde bir mahkeme kuruldu. Derry’de toplanmayı bile göze alamayan Lord Widgery başkanlığındaki bu göstermelik mahkemede, görgü tanıklarının ifadeleri dikkate alınmadı ve askerî personel aklandı. Bu süreç, Kuzey İrlanda’da çatışmaların daha da tırmanmasına sebep oldu. NICRA’nın pasifist mücadelesi kan kaybederken, IRA Katolik İrlandalıların meşru temsilcisi konumuna geldi ve otuz yıldan fazla süren çatışmalarda toplam 3.673 kişi öldü. 1994’te IRA’nın ateşkes ilanı ve akabinde 1998’de Britanya hükümetiyle IRA arasında imzalanan Belfast Antlaşması, Kanlı Pazar’la ilgili resmî söylemin sorgulanacağı barışçıl bir ortam doğurdu. Kanlı Pazar Adalet Kampanyası gibi geniş tabanlı demokratik etkinliklerin ivmesiyle, Başbakan Tony Blair, olaylarla ilgili yeni bir soruşturmanın açılacağını duyurdu. Barış süreci soruşturmaya, soruşturma ve peşi sıra gelen özür de barış sürecine katkıda bulundu. Lord Saville başkanlığındaki mahkemenin yürüttüğü “Saville Araştırması”, Britanya tarihindeki en kapsamlı soruşturma oldu. 15 Haziran 2010’da kamuoyuna açıklanan raporda, askerlerin ateş açmadan önce uyarıda bulunmadığı, üstelik herhangi bir saldırı altında olmadıkları, kimi göstericilerin kaçarken vurulduğu belirtiliyordu. Kuzey İrlanda halkının 38 yıldır beklediği özrü parlamentoda dillendirmek de, dönemin başbakanı David Cameron’a düştü (Alıntıdır).
 Kardeşi Irak'ta Öldürülen İngiliz Blair'e Tepkili 00:50
Kardeşi Irak'ta Öldürülen İngiliz Blair'e Tepkili 22 izlenme - 9 ay önce Tony Blair, Batılı bir siyasetçinin yapabileceğinden daha fazla ileri gidemedi ve yarım ağızla Irak Savaşı için özür dilemekle yetindi. Ailelerin Chilcot Raporu'nun açıklanmasının ardından düzenlediği ortak basın toplantısında, harekat sırasında kardeşini kaybeden Sarah O’Connor adlı İngiliz vatandaşı "Dünyada bir tek terörist var ve dünyanın bunu bilmesi gerekiyor. Adı Tony Blair’dir, dünyanın en büyük teröristidir.” dedi.
The Exorcist - Kuklalar ile  Film Fragmanı 01:38
The Exorcist - Kuklalar ile Film Fragmanı 55 izlenme - 2 yıl önce The Exorcist filminin kuklalar ile canlandırılan karakterler eşliğinde yapılmış ve filmdeki heyecanı aratmayan eğlenceli fragmanı.
Blair Cadisi 3,5  İlgaz Katliami 02:20
Blair Cadisi 3,5 İlgaz Katliami 110 izlenme - 5 yıl önce
O Vahşet Blair’in Müslüman Baldızını Etkiledi 00:34
O Vahşet Blair’in Müslüman Baldızını Etkiledi 73 izlenme - 4 yıl önce ’İnsanlar bana zarar vermek istiyormuş gibi hissediyorum’
George Bush'un Vedası Şerefine 05:28
George Bush'un Vedası Şerefine 72 izlenme - 2 yıl önce Emekli olan George Bush amcaya site eşrafı olaraktan adaşı George Michael'in ince esprili "Shoot the dog" klibini hediye ediyor ve "yürü de ense traşını görelim" diyoruz.
Topu indirmeden harika gol 00:34
Topu indirmeden harika gol 37 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de Leyton Orient ile Stevenage arasında oynanan maçta Leyton Orient forması giyen Blair Turgott attığı şık gol ile bu sezon ağlara gönderilen en güzel gollerden birine imza atmış oldu.
Hellboy II: The Golden Army (2008) Trailer 3 01:56
Hellboy II: The Golden Army (2008) Trailer 3 63 izlenme - 4 yıl önce Third trailer for 'Hellboy II: The Golden Army' - starring Ron Perlman, Selma Blair, David Hyde Pierce, Jeffrey Tambor, and Doug Jones. After an ancient truc...
Topu indirmeden harika gol 00:34
Topu indirmeden harika gol 18 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de Leyton Orient ile Stevenage arasında oynanan maçta Leyton Orient forması giyen Blair Turgott attığı şık gol ile bu sezon ağlara gönderilen en güzel gollerden birine imza atmış oldu.
GoPro: Bouldering with Sierra Blair-Coyle - GoPro Mountain Games 2014 01:10
GoPro: Bouldering with Sierra Blair-Coyle - GoPro Mountain Games 2014 16 izlenme - 3 yıl önce GoPro: Bouldering with Sierra Blair-Coyle - GoPro Mountain Games 2014
Photographic Journey Life At Blair 03:57
Photographic Journey Life At Blair 17 izlenme - 5 yıl önce