Hoşgeldiniz!

blanka

Street Fighter Trollükleri - En İyiler 06:59
Street Fighter Trollükleri - En İyiler 1.084 izlenme - 3 yıl önce Street Fighter karakterlerinin halk arasına karışıp yapmış oldukları trollüklerine ait çalışmaların geçen yıla ait en iyilerinin bir araya getirilip gülme krizi yaratıcak olan montajı.
Troll Blanka İş Başında 02:15
Troll Blanka İş Başında 518 izlenme - 3 yıl önce Street Fighter ile tanıdığımız top olup uçan, yumulup elektrik sıçan Blanka'nın güzel bir troll montajı. Karakterin kendisi de elektrik özelliğiyle aslında oyunda bi' trolldü kanımca . Kolay karakterdi, yenilerin vazgeçilmeziydi. Bence baya uyumlu yapmışlar bu montajı da, izleyelim.
Blanka  - Street Fighter (Champion Edition) 02:19
Blanka - Street Fighter (Champion Edition) 470 izlenme - 3 yıl önce Street Fighter'da elektrik aldığım tek karakter. Yeşil, iri yarı, kabarık kırmızı saçlı, kodumu oturtan yapısına rağmen çiçek gibi bir kalbi olduğu söylenir; bi hareketi vardır;söyle havada taklalar ata ata rakibine kafa atar, işte bu hareket gerektiği kadar seri yapılırsa rakip turşuya döner.
Street Fighter II - Blanka Tema 02:03
Street Fighter II - Blanka Tema 366 izlenme - 3 yıl önce Street en çirkin karakteri ama bir o kadar da karizması tavan yapmış, Brezilya'nın balta girmemiş ormanlarında kopup gelen bağrı yanık, Ahu Tuğba saçları ve antep fıstığı rengiyle düşmana korku, dosta güven veren bir karakterdi. Saygı ve sevgiyle anıyoruz, Ken'den bir şoryukenle yeni etabımıza geçiyoruz efenim. -Bir el ver oyunu alayım. -Alabilirmisin len -A.q korum len ver........ -Nee oluyor len, yenildin.. -Olum sen diğer koldan adamı azdırdırdın, annem çağıyor...behlül kaçar
Jackie Chan - Sitritli Fayntırn 2 03:26
Jackie Chan - Sitritli Fayntırn 2 537 izlenme - 3 yıl önce Jackie Chan'in 93 yılında çevirdiği City Hunter filminden alınmış Street Fighter 2 komedyası. Ken'in karşısına çıkan her karakteri Jackie Chan canlandırıyor. "Geçiyim mi lan?" repliği ile çalkalanan Atarici salonlarını; c64, amiga500 günlerini hatırlamaya birebir.
Street fighter Assassin's Fist - Akuma vs Goutetsu 05:24
Street fighter Assassin's Fist - Akuma vs Goutetsu 298 izlenme - 2 yıl önce 13 Bölümlük ilk sezonda Ryu ve ken masters'ın hocası olan gouken ve kardeşi gouki'nin eğitimine, gouki'nin nasıl dark side'a geçip akuma'ya dönüştüğüne ve büyük ustayla olan kavgasını izliyoruz.
Street Fighter 2'yi Round Vermeden Bitirmek 01:26
Street Fighter 2'yi Round Vermeden Bitirmek 376 izlenme - 3 yıl önce Efendim bilenler bilir,çok az kişiye malum olmuştur.round vermeden oyunu bitirdiğimizde; sonunda tüm karakterlerin, özel hareketlerini,yaratıcılarını ve katkıda bulunanları görebileceğimiz usta işi başarıdır. Alkislarlayasiyorum.com round vermeden adam döven site.
Street Fighter - Jenerik 01:00
Street Fighter - Jenerik 359 izlenme - 3 yıl önce Ünlü atari oyununun 2000'lerin başlarında Show Tv'de gösterilmiş çizgi film serisidir. Oyundaki karakterlerin yanında Final Fight'ın dövüşçüleri de yer almaktadır.
Bitirim Üçlü 03:27
Bitirim Üçlü 524 izlenme - 9 yıl önce ayhan aykut soner
street fighter 2-açılış müziği 00:26
street fighter 2-açılış müziği 447 izlenme - 3 yıl önce 1992 yılın'da capcom firmasına köşeyi döndürten street fighter 2 oyunun jeton atmadan önce çalan melodisi.
Troll Blanka İş Başında 2 02:00
Troll Blanka İş Başında 2 153 izlenme - 3 yıl önce Troll Blanka'nın kazalardaki payının ikinci ve son bölümü. Korkutmaya, çelme takmaya ve yuvarlanmaya devam ediyor. Salıncakta sallandığı sahne favorim. İlk video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/132392/troll-blanka-is-basinda
Blanka Oyunları Trollerse 02:13
Blanka Oyunları Trollerse 123 izlenme - 3 yıl önce Street Fighter oyun karakteri Blanka, Blanka kimdir, özellikleri nelerdir? Gerçek adı jimmy'dir. çocukken amazonlar üzerinde gerçekleşen bir uçak kazasından kurtulan tek insandır. dişi bir jaguar tarafından büyütüldü ve ormanda hayatta kalmanın yollarını öğrendi.adını blanka olarak değiştirdi. önceki yaşamından kalan hatıraları unuttu. ormanda güçlü ve çevik bir hal aldı ama asıl değişim bilinmeyen bir virüs ile teması sonrasında oldu. bu temas ile blanka, yeşil derili, turuncu saçlı hale geldi. bu mutasyon ile daha güçlü ve hızlı oldu. ayrıca vücundaki doğal elektrik olağanüstü bir şekilde dalgalanmaya başladı. zamanla vücudunu kontrol etmeyi öğrendi ve elektriği öldürücü bir koruma haline getirdi. bir shadoloo çiftliğindan kaçan bir adama ormanda yaşaması için yardım ederken capoeira öğrendi. bu adam ile yaptığı sohbetlerden sonra dış dünyayı merak etmeye başlar ve yakınlardaki bir nehrin kenarındaki balıkçı kasabasına gider ve bu kasabanın yakınlarında yaşamaya başlar. bu noktadan sonra ünü uzaklara gider ve dövüşçü yaratığa karşı şanslarını denemek isteyen street fighter circuit dövüşçüleri brezilya'ya gelmeye başlarlar. blanka dövüşmeyi sever fakat saf bir karakteri vardır ve dış dünya ilgisini çok çekmesine rağmen yine de ormanda yaşamayı tercih eder. genel kanının aksine konuşmayı unutmamıştır fakat insanların çıkarcı, yıkıcı dünyası ile arasına mesafe koyar ve ormanın sessizliğinde kalır. blanka, doğanın öfkesinin dışavurumu olarak görülebilir. iri ve güçlüdür. amazondaki yaşamı boyunca, insanötesi duyular kazanmıştır. ağaçlara kolayca tırmanabilir. sık çalılar arasında sessizce ilerleyebilir. doğal bir dövüşçüdür ve ormanda bu özellikleri pekişmiştir. tekniği capoeira olarak görülebili fakat zıplamalar, taklalar ve yuvarlanmalar üzerine kuruludur. rakibini sersemletip elektrik vermeye çalışır. yaralanınca ya da dövüşü kaybedeceğini anlayınca normal de kullanmadığı pençe ve dişlerini de kullanır. boyu 1.80'nin üzerindedir. ama genelde kambur durduğu için kısa gözükür. derisi koyu yeşildir ve hem saçları hem de göğsündeki, kollarındaki ve bacaklarındaki tüyleri turuncudur. eskimiş kot pantalon giyer ve ayak bileklerinde bilezikler vardır.
Allah Diye Bağıran Blanka 00:50
Allah Diye Bağıran Blanka 141 izlenme - 3 yıl önce Street Figher ın en sevimsiz hatta en orospu çocuğu karakterlerinden Blanka imana gelmiş. Taşak muhabbeti mi yapıyorlar yoksa ciddiler mi anlayamadım. Umarım taşak geçiyorlardır. Akuma candır.
Blanka'nın Trollükleri - 4. Bölüm 02:14
Blanka'nın Trollükleri - 4. Bölüm 62 izlenme - 3 yıl önce Ve serinin sonu, klasik cümle ile başlayım Street Fighter'ı bilmeyene uzaylı olarak bakıyoruz bırakın benim gibi kılı ağarmışları şimdiki bebeler bile bilir, Blanka default adamdır bastınmı üç tuşa ya elektrik verir ya da dönerde döner, sinirliliğini oyunda atamamış ki normal hayatta da elinden geleni ardına koymuyor..
Blanka'nın Trollükleri - Bölüm 3 02:10
Blanka'nın Trollükleri - Bölüm 3 62 izlenme - 3 yıl önce Serinin devamı ve klasik cümle ile başlayım Street Fighter'ı bilmeyene uzaylı olarak bakıyoruz bırakın benim gibi kılı ağarmışları şimdiki bebeler bile bilir, Blanka default adamdır bastınmı üç tuşa ya elektrik verir ya da dönerde döner, sinirliliğini oyunda atamamış ki normal hayatta da elinden geleni ardına koymuyor.. Ayrıca arkadaşı Dhalsim'de elinden kolundan bacağından geleni yapmakta... not: 1:37 de ülkemize de uğradığını görüyoruz...