Hoşgeldiniz!

bobiler

La Casa De Papel Remıx 01:32
La Casa De Papel Remıx 3.478 izlenme - 2 hafta önce Dillerden düşmeyen la casa de papel hakkında remix çalışması. Bir educatedear değil ama tekrar edilecek kıvamda... Bobiler dönemsel olarak remixci kardeşler yetiştiriyor olmalı. Henüz ham görünüyor. Bobiler'den animajer hesabından alınmıştır. Youtube linki de https://www.youtube.com/watch?v=I4SZEeFYzt4
Düşük Profilli Kahramanımız Binali 01:00
Düşük Profilli Kahramanımız Binali 3.345 izlenme - 2 yıl önce Gencosmantv adlı bobiler üyesinin, yeni başbakanımız Binali Yıldırım ve cumhurbaşkanımız ile ilgili yeni çalışması. Filmi hepiniz biliyorsunuzdur ama ben GORA olduğunu söyleyeyim de Cem Yılmaz ve ekibine ayıp olmasın.
Belieber Türk Gençleri 01:39
Belieber Türk Gençleri 4.811 izlenme - 2 yıl önce gördüğünüz üzere müziğin insan üzerindeki etkisi apaçık ortada. kimi, neyi dinlediğiniz çok önemli, sizi etkiliyor, değiştiriyor. kime hayransanız ona benziyorsunuz. justin'in de pek zeki olduğu söylenemez zaten.
gereksiz sansür 2 02:38
gereksiz sansür 2 6.070 izlenme - 7 yıl önce bu cidden çok gerenksiz olmuş yaaddd
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 01:22
Numan Kurtulmuş'tan Ak Partiye İsrail Eleştirisi 3.060 izlenme - 2 yıl önce Türkiye artık İsrail ile kanka devlet oldu. Şu sıralar Ak Parti saflarında olan Numan Kurtulmuş Saadet Partisi Genel Başkanlığı zamanında Ak Partililere bakın nasıl ağır sözler söylüyor. Videonun son kısmı ülkemizin özetini içerir.
Umudumuz Şaban Typography 00:53
Umudumuz Şaban Typography 1.358 izlenme - 2 yıl önce Erkam aj adlı bobiler kullanıcısının bu güzel çalışmasının youtube2da yüz tıkı bile bulmamış olması beni üzdü. Ben de içeriği buraya yükledim.
Bisekletiyle Dereye Düşen Dayı (Good Will Hunting Dublaj) 01:32
Bisekletiyle Dereye Düşen Dayı (Good Will Hunting Dublaj) 1.421 izlenme - 3 yıl önce Bobiler de icraatlarını yayınlayan bixinin muhteşem dublajı. Sizleri robin williams ve matt damon arkadaşların samimi sohbeti ile başbaşa bırakmak isterim. Orijinal için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2947/bisikletiyle-dereye-dusen-dayi-18
Türk İşi Korku Filmi 05:23
Türk İşi Korku Filmi 876 izlenme - 3 yıl önce Türkiye korkutan korku filmi çekilmemiştir, aslında sebebi de belli. Korku filmleri klasik sahnelerden oluşur ve biz bunlara güleriz. Peki bu sahnelerde tepkimiz ne olurdu? İşte izliyoruz.
Serdar Ortaç Dayanıklılık Testi 02:45
Serdar Ortaç Dayanıklılık Testi 505 izlenme - 3 yıl önce Hangi ülkeden olursa olsun Serdar Ortaç'a ne kadar süre tahammül edilebileceğinin bobiler yapımı müthiş testi. Şarkının ve klibinin girişiyle inceden bi gerilme, sıkılma, darlanma hissederken italyan amcamızın bünyesi dayanıklı olmadığından belki bizlerden daha çabuk patlamıştır... Ayrılırken huzurunuzdan sizleri serdar ortaç'tan bir dörtlükle başbaşa bırakmak istiyorum: Yar aynada güvendiğin ne? Melek misin, gümüş söğüt dalı mı? Güzelliğin tükendiğinde, O gözlerin beni unutmamalı...
Komşulara Karşı Çok Ayıp Oldu - Halaylı Danslı Remix 04:07
Komşulara Karşı Çok Ayıp Oldu - Halaylı Danslı Remix 996 izlenme - 3 yıl önce Taksim'de Şemsiye Savaşı videosuyla çıkış yapan bobiler.örg'ün educatedear'inden bir geri dönüş bekliyorduk. Indie tarzının duygusallığını, funk melodileriyle eğlenceli hale getiren, metal müziğin agresifliğini de etkili sözleriyle destekleyen Çok Ayıp Oldu çalışmasıyla sert Müzik sevenler için Ahmet Bey'den geliyor: "Çok Ayıp Oldu..." İlgili İçerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15555/komsulara-karsi-cok-ayip-oldu
Yeşilçam Konseri  - Pump It 03:39
Yeşilçam Konseri - Pump It 631 izlenme - 3 yıl önce Bobiler.örg den nikonun yeşilçam emektarları için yaptığı eğlenceli ve aynı zaman da çok güzel bir kolaj çalışması. Bu sitede olmayacak da nerde olacak der büyük bi mutlulukla sunarım.
Master Hand Mario Dünyasında 02:19
Master Hand Mario Dünyasında 2.839 izlenme - 9 yıl önce bobiler.org üyelerinden biriyim , benim çalışmam. yani bir bobiler.org yapımı. master hand kendini mario dünyasında buluyor. made by sukalemun.
damacana açılımı 01:15
damacana açılımı 1.614 izlenme - 9 yıl önce asansörde damacanayla ilişkiye giren arkadaşla makara geçen bobiler.org ekibinin çalısmaları ban sadece video haline dönüştürmek kaldı
Baba Tamam Tamam! - Hsynz 00:54
Baba Tamam Tamam! - Hsynz 888 izlenme - 3 yıl önce Bobiler'de ki hsynz'den güzel bir çalışma daha. Keyifli olmuş gerçekten. İyi seyirler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/118558/tamam-baba-sakin-ol http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/120840/baba-tamam-tamam-beyazin-son-yapisi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/356/barbaros-hayrettin-ben-sizin-babanizim
Gereksiz Sansür - Educatedear 01:17
Gereksiz Sansür - Educatedear 425 izlenme - 3 yıl önce Yakından takip ettiğim educatedear'ın yeni çalışması. Bu çalışmada oldukça başarılı olmuş mudur? -Evet olmuştur efendim. Peki bu site educatedear mı oluyor? Bilemem ama adam başarılı aga.
Dünyanın En Hızlı Su Servisi - Bobiler Hsynz 00:36
Dünyanın En Hızlı Su Servisi - Bobiler Hsynz 785 izlenme - 3 yıl önce Uyarılmalar dolu dünyanın en hızlı damacana reklamına alternatif olarak yapılan bir reklam çalışması. Bobiler.örg den Hsynz'nin ellerine sağlık, iyi seyirler.
Nihat Doğan The Drummer 00:43
Nihat Doğan The Drummer 502 izlenme - 3 yıl önce Bobilerin hırçın çocuğu educatedear (çok zor yazılıyor lan)dan ünlü filozofumuz Nihat Doğan'a bir bakış. Bir yandan zile vurup bir yandan tehditler savuran Nihat şov dünyasında yıldız gibi parlıyor. İbretle izliyoruz...
Asabi Koyun - Yeşilçam Dublaj 01:42
Asabi Koyun - Yeşilçam Dublaj 720 izlenme - 3 yıl önce Mahallenin atarlı delikanlısı koyun ve mahalle ahalisi arasında geçen sürtüşmeleri, yeşilçam dublajıyla izliyoruz. Bir bobiler montesidir.
Fight Club - Yeşilçam's Cut 00:41
Fight Club - Yeşilçam's Cut 577 izlenme - 3 yıl önce İş bu video vakti zamanında çekilmesi gereken bir filmin fragmanı niteliğindedir. Cüneyt Arkın dövüş kulübünü çekmeliydi olmalıydı. Belki felsefe olarak benzer olmasa da dövüş üstadından böyle bir yapım izlemeliydik, ''dövüş erkek işidir, hepinizi döverim ulen'' gibi replikleriyle hafızalarımıza kazınmış dövmenin dayak atmanın kitabını yazmış abimizde neden yok olmalıydı, evet. Ya olsaydı, ''sahip oldukların sonunda sana sahip oluyor.'' mu diyecekti ? hayır elbette ''cahille budalanın ne yapacağı belli olmaz.'' derdi elbette. güzel uyarlama, absurdizmi yaşatan site alkışlarlayaşıyorum.com bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/23830/dovus-erkek-isidir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/237/yikilmayan-adam-doverim-seni
Orjinal Evlilik Teklifleri - İronikkahraman 05:23
Orjinal Evlilik Teklifleri - İronikkahraman 708 izlenme - 3 yıl önce Bobiler.org'un fenomeni ironikkahraman'ın bugün paylaştığı evlilik teklifleriyle ilgili seçenekleri irdeleyen bir kesit izleyeceğiz.
Çal Splinter Usta Çal 01:10
Çal Splinter Usta Çal 694 izlenme - 3 yıl önce ''İnce gör logar'' önerisine ''ben kalın mı görüyorum'' kapağı arasında gidip geldim. Bobilerden ''kisafilmci'' harbiden ince görmüş ve en iyi keke uyarlamasını huzurlarınıza sunmuş.
Game Of Thrones S3b8 Gerçek Repliklerine Yeşilçam Dublajı 03:18
Game Of Thrones S3b8 Gerçek Repliklerine Yeşilçam Dublajı 319 izlenme - 2 yıl önce Game of Thrones orijinal çevirisinin Yeşilçam tarzı dublajı. Komedi içermez. Bir iddiası yok. Sevgiler , saygılar.
Kaplumbağa Terbiyecisinin Terbiyesizliği 01:30
Kaplumbağa Terbiyecisinin Terbiyesizliği 268 izlenme - 3 yıl önce Meşhur bir tablodur, paha biçilemezdir bu ''Kaplumbağa Tebiyecisi'' eseri... Çok bilindik meşhur olan şeylerin absürdü her zaman için de daha komik olmuştur tabii ki... Şimdi haberler...
Kız Oyuncu Lazım ! 06:45
Kız Oyuncu Lazım ! 364 izlenme - 3 yıl önce Bobiler.örgde yaptığı videolarla adından söz ettiren kahramanımız Özgür'ün yeni videosu. Amatör bir videoya göre gayet düzgün ve özenle hazırlanmış, bayar baymaz orasını bilemem ama kanımca çocuklar güzel iş çıkarıyor. arkadaşlarımızın bir önceki içeriği için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41440/ozgurun-sucu-ne-
Türk İşi Arama Motoru - Yandex 01:02
Türk İşi Arama Motoru - Yandex 677 izlenme - 3 yıl önce Yeni motorumuz Yandex'i ti'ye alan bir bobiler yapıtı izleyeceğiz. Ynadex'i kısaca tanımlamak istersek; Türkiye'deki kullanıcılara özel geliştirilmiş, Türkçe'nin dil yapısına göre çalışan arama motoru ve web bilgi portalıdır. Bu videoyu hazırlayan tolga_akbas'e de ayrıca teşekkür ederiz.
Devlet Bahçeli İle Bir Kelime Bir İşlem 00:46
Devlet Bahçeli İle Bir Kelime Bir İşlem 509 izlenme - 3 yıl önce 'Devlet Bahçeli' den, TRT'nin 592 yıldır kesintisiz süren efsane 'bir kelime bir işlem' yarışmasında olsa jürinin bile içinden çıkamayacağı kadar karışık bir tespit' demişti videonun orjinalini ekleyen arkadaş.İçinden çıkmayı bırak birde 10 puan vermişler!!
Şimdi Reklamlar - Hsynz 01:52
Şimdi Reklamlar - Hsynz 595 izlenme - 3 yıl önce Final reklamlarından otuz bir çekmekten çıldırdım videosuna,sakız reklamlarından muhteşem yüzyıla uzanan bi reklamlar montajı yapmış Hsynz.İzleyip gülüyoruz efenim.
Ne Zaferi 00:25
Ne Zaferi 266 izlenme - 2 yıl önce Zafer mi? Ne zaferi? Herkesin ağzını açık bırakacak mükemmel bir çalışma.
Fatih Terim & İsmail Abi  (Bobiler) 00:27
Fatih Terim & İsmail Abi (Bobiler) 551 izlenme - 3 yıl önce Letonya ile 1-1 berabere kalarak puan alıp başarı sağlayan(!) milli takımın teknik direktörü Fatih Terim'in basın toplantısında yapmış olduğu açıklamaları İsmail Abi ile harmanlayan bobiler üyesi bence güzel ve düşündürücü bir iş çıkarmış...
Cnn Türk'ün Penguen Belgeseli 00:38
Cnn Türk'ün Penguen Belgeseli 996 izlenme - 5 yıl önce Cnn'in eylemin ilk olaylı gününde olayları değil de 3 saat süren penguen belgeselini yayınlamasına karşı olarak bobilerden hsynz'in hazırladığı tepki videosu.