Hoşgeldiniz!

böceği

Uyuyan Kız Arkadaşa Hamam Böceği Şakası 02:02
Uyuyan Kız Arkadaşa Hamam Böceği Şakası 92.294 izlenme - 4 ay önce Acımasız youtuber genç evinde uykuya dalmış sevgilisine hain bir şaka planlamış. Kızcağız mışıl mışıl uyurken üzerine hamam böceklerini bırakıvermiş.
Çitos Efe'nin Uğur Böceği Sevmesi 01:00
Çitos Efe'nin Uğur Böceği Sevmesi 2.374 izlenme - 2 hafta önce Sosyal medyanın patlayan yıldızı Çitos Efe uğur böceğini yenilen bir hayvan olmamasına rağmen çok sevmiş. İzliyoruz efendim...
Barbie Chelsea'den Kara Kedi Yapımı | Nasıl Yapılır | EvcilikTV 06:01
Barbie Chelsea'den Kara Kedi Yapımı | Nasıl Yapılır | EvcilikTV "Kendin Yap" 81.764 izlenme - 2 yıl önce Barbie Chelsea'den Kara Kedi yaptım! Mucize Uğur Böceği'nin yalnız kalmasını istemedim, siz de bu yöntemi kullanarak oyuncak bebekleriniz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
 Dev Sürpriz YumurtaUğur Böceği ile Kara Kedi Çizgi Film Oyun Hamuru Play Doh EvcilikTV 20:22
Dev Sürpriz YumurtaUğur Böceği ile Kara Kedi Çizgi Film Oyun Hamuru Play Doh EvcilikTV 82.097 izlenme - 2 yıl önce Uğur Böceği ile Kara Kedi çizgi filminden esinlenerek 2 tane dev sürpriz yumurta! Uğur Böceği ile Kara Kedi Disney'in yeni çıkan bir çizgi filmi, o yüzden oyun hamuru play doh ile kapladığım 2 büyük dev sürpriz yumurta hazırladım.
Mithat Can Özer - Ateş Böceği 04:22
Mithat Can Özer - Ateş Böceği 49.632 izlenme - 1 yıl önce Mithat Can Özer - Ateş Böceği Şarkı Sözleri: KALBİMİ KOPARDILAR KİM BİLİR KAÇ KEZ HİÇ HAKKIM YOK ŞİKAYETE BİLE BİLE LADES BELKİ DE ACISINDAN BESLENDİM AŞKIN YOKSA BİR GÜN BİTMEZ MİYDİ BU EDEPSİZ HEVES SIRA SENİN HADİ ÜZ BENİ YAZA KOYAR MI GÜZ BENİ GECELERİ GÜNDÜZLERİ AŞK AŞK DİYE ÇEKMEDİM Mİ ŞİMDİ BANA YA BİR HİCAZKAR YA BİR KÖRPE YAR YA YİNE EFKAR GİDEN GİTTİ YAN ATEŞ BÖCEĞİ ŞARKINI SÖZYLE SAZINI ÇAL İNSAN KAÇ KERE TUTAR YANDIKÇA ATEŞİ GİT GİDE TERK ETMİYOR YARANIN ÜÇÜ BEŞİ NE TÖVBE BİLİR GÖNÜL NE BİTER ÖFKESİ UÇAR UÇAR DÜŞER KALBE BİR KUŞ SÜRÜSÜ SIRA SENİN HADİ ÜZ BENİ YAZA KOYAR MI GÜZ BENİ GECELERİ GÜNDÜZLERİ AŞK AŞK DİYE ÇEKMEDİM Mİ ŞİMDİ BANA YA BİR HİCAZKAR YA BİR KÖRPE YAR YA YİNE EFKAR GİDEN GİTTİ YAN ATEŞ BÖCEĞİ ŞARKINI SÖYLE SAZINI ÇAL SÖZ-MÜZİK: SEZEN AKSU DÜZENLEME: MİTHAT CAN ÖZER
Barbie Chelsea'den Mucize Uğur Böceği Yapımı | Nasıl Yapılır | EvcilikTV 06:26
Barbie Chelsea'den Mucize Uğur Böceği Yapımı | Nasıl Yapılır | EvcilikTV "Kendin Yap" 62.437 izlenme - 2 yıl önce Daha önce denemediğim bir "Kendin Yap" videosu hazırladım. Barbie Chelsea'den Mucize Uğur Böceği çizgi film karakterini yaptım, sizce nasıl olmuş Barbie Chelsea Mucize Uğur Böceğine benzemiş mi?
Dev Sürpriz Yumurta Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Böcük Kız Oyun Hamuru Play Doh - EvcilikTV 21:28
Dev Sürpriz Yumurta Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Böcük Kız Oyun Hamuru Play Doh - EvcilikTV 77.315 izlenme - 2 yıl önce Oyun hamuru play doh ile kaplanılan Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Böcük Kız 2 dev sürpriz yumurta. Son zamanlarda kızlarımla birlikte en çok izlediğimiz çizgi film olan Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Böcük Kız dev sürpriz yumurtalarına devam ediyorum, umarım beğenirsiniz.
Kulağından Hamam Böceği Çıkan Kadın 01:11
Kulağından Hamam Böceği Çıkan Kadın 4.761 izlenme - 2 ay önce Uyku esnasında bir kadının kulağına hamam böceği girmiş.Uykudan uyanan kandın kulağında şiddetli ağrı ve rahatsızlık hissetmesi sonucu doktora gitmiş. Doktor tarafından yapılan muayene sonucu kadının kulağında hamam böceği olduğu tespit edilmiş. Doktor tarafından çıkarılan hamam böceği kameralara böyle yansımış.
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi - Herşey Bitti Kara Kedi 00:41
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi - Herşey Bitti Kara Kedi 44.370 izlenme - 2 yıl önce Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi - Herşey Bitti Kara Kedi analımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Bombardıman Böceği Yiyen Kurbağanın Hazımsızlık Çekmesi 00:45
Bombardıman Böceği Yiyen Kurbağanın Hazımsızlık Çekmesi 557 izlenme - 2 hafta önce Japon araştırmacılar bombardıman böceğini kurbağaya yem ediliyor. Kurbağanın içindeki toksik madde salgılayan böcek kurbağanın kusması ile canlı olarak hayatta kalıyor.
Uğur Böceği Çocuk Tacı Yapımı 14:15
Uğur Böceği Çocuk Tacı Yapımı 37.976 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuz da çocuk taçlarından uğur böceği çocuk tacı yapımını göreceğiz.
Güneşlenen Kız Arkadaşının Üzerine Hamam Böceklerini Döken Adam 01:59
Güneşlenen Kız Arkadaşının Üzerine Hamam Böceklerini Döken Adam 14.782 izlenme - 10 ay önce Youtuber sevgililer birbirine yaptıkları şakalara her gün bir yenisini etkiliyor. Şimdi de güneşlenen sevgilisinin üzerine bir tabak hamam böceğini boşaltan vicdansız adamı izliyoruz.
Hababam - Ateş Böceği Karaoke 02:46
Hababam - Ateş Böceği Karaoke 25.822 izlenme - 4 yıl önce Hababam-ateş Böceği Karaoke Versiyonu :)
Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Yeni Bölümler Gelecek Pazar 17 30 da 00:34
Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi Yeni Bölümler Gelecek Pazar 17 30 da 23.634 izlenme - 2 yıl önce Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi, sadece Childrens XD'de. Sakın Kaçırmayın! Bu ikiliye bayılacaksınız! Daha Fazla Bilgi İçin Childrens XD 'nin Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi websayfasına bak http://childrensxdturkiye.weebly.com/mucize-ugur-bocegi-ile-kara-kedi.html Abone Olmak İçin Tıkla https://www.www.www.izlesene.com/iz/childrenschanneltr Müzik Eğlence ve Daha Fazlası Childrens XD Türkiye'de Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi Childrens XD Türkiye'de
Mucize: Uğur Böceği İle Kara Kedi - Kötü Aşk Meleği - Türkçe Tam Bölüm 21:36
Mucize: Uğur Böceği İle Kara Kedi - Kötü Aşk Meleği - Türkçe Tam Bölüm 8.397 izlenme - 9 ay önce Kim sevdiği kız olan Chloe'ye çıkma teklifi eder. Ama kibirli bir kız olan Chloe bunu saygısızca reddeder. Bunu bir fırsata çevirmek isteyen Hawkmoth Kim'e intikam alması için akuma gönderir. Marinette & Adrien bu durumu düzeltmek için Uğur Böceği ile Kara Kedi'ye dönüşür.
Hamam Böcekleri İle Beraber Yaşayan Shelby 03:08
Hamam Böcekleri İle Beraber Yaşayan Shelby 2.592 izlenme - 5 ay önce Counterman ailesin evinde sıradan bir gündü evin en küçük bireyi shelby odasında oyuncakları ile oynuyordu. Ama odada ter giden birşeyler vardı. Hamam böceği bir tehditmiydi 7,000 hamamböceği ile yaşayan on yaşındaki Shelby Counterman ilginç hobisi... Oklahoma'da yaşayan Shelby 18 aylıkken, evinde böcekler tutup tutamayacağı ile ilgili annesi Meg Counterman'a sordu. Rogers County koruma bölgesi eğitim koordinatörü Robert Gibbs, kızının annesine "evet" demesi için tavsiyede bulundu. Bir kaç Erkek ve dişi hamamböceklerini bir araya getiren Shelby daha sonra 7000 yakın hamamböceği elde etti. Ve ilginç bir koleksiyon haline geldi, böylelikle daha fazla böcek üreyecekti. Arjantinli ahşap hamamböceği, Madagaskar tıslama hamamböceği ve Hint domino hamamböceği ailenin yeni bireyleriydi ve evde 92-95 derece sıcaklıkta ısıtıcı pedler tutuluyorlardı Shelby Counterman, Tulsa World'e şunları söyledi: "Bazılarına böceklerin kaba ve korkunç olmadıklarını öğretmek istiyorum" Hatta okuldan ziyade böcekleriyle evde kalmayı tercih edeceğini, ancak bir bilim adamı olursa okula gitmesi gerektiğini söyledi. Bir çoğumuzun görmeye bile tahammül edemediği bu iç gıcırtan böcekler ile aynı odada yatmak gerçekten yetenek ister
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi - Biraz Kara Kedi Onun Rüzgarını Alacaktır 01:03
Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi - Biraz Kara Kedi Onun Rüzgarını Alacaktır 21.033 izlenme - 2 yıl önce Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi - Biraz Kara Kedi Onun Rüzgarını Alacaktır Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Dünyanın En Büyük Böceği 00:27
Dünyanın En Büyük Böceği 21.781 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın En Büyük Böceği
Anasınıfı Gösterisi 02:44
Anasınıfı Gösterisi 24.865 izlenme - 7 yıl önce yılsonu gösterisi
En Güzel Ateş Böceği 02:46
En Güzel Ateş Böceği 16.416 izlenme - 4 yıl önce Ateş Böceği Şarkısıyla Kızım Çok Güzel Dans Ediyor. Eylül 2013 Tatilinden Güzel Bir Hatıra.
Barış Manço-Bal Böceği 03:30
Barış Manço-Bal Böceği 30.845 izlenme - 8 yıl önce ama benim adım bal böceği,bekleyemem ben bu geceyi,gelirde koynuna girerim ama,sonrada batırırım iğneyi,hele gel yine gel ben razıyım dön bana gel,hele gel yine gel bir gece vakti koynuma gel,
Peugeot 00:29
Peugeot 70.883 izlenme - 12 yıl önce Süper bir reklam
Dua Eden Peygamber Böceği 00:34
Dua Eden Peygamber Böceği 19.042 izlenme - 5 yıl önce Bu peygamber böceği, önce dua ederken bir anda baş parmağa saldıran bir savaşçıya dönüşüyor. Sizce savaşı kim kazanacak?
Berna Karagözoğlu - Turnalar 02:51
Berna Karagözoğlu - Turnalar 57.982 izlenme - 9 yıl önce atv çocuk Şarkı yarışmasının yıldızı berna turnalar (=
Sanatsal Hamam Böceği Çiftleşmesi ( 18) 00:30
Sanatsal Hamam Böceği Çiftleşmesi ( 18) 9.530 izlenme - 2 yıl önce Bu yolda hedefine ulaşan bir kardeşimiz daha değerli dostlar... Millet neler yapıyor bir görün.. son anlardaki titreyerek boşalması beni benden aldı.. iyi seyirler..
Ateş Böceği - Tarık Akan Necla Nazır - 1/10 08:03
Ateş Böceği - Tarık Akan Necla Nazır - 1/10 33.257 izlenme - 8 yıl önce
Atilla Taş - Ateş Böceği 03:06
Atilla Taş - Ateş Böceği 20.931 izlenme - 6 yıl önce
Atilla Taş - Ateş Böceği 03:05
Atilla Taş - Ateş Böceği 18.863 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Emmilenyum Çıkış Tarihi: 23.02.2000 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Aşk bahçemi süsleyen İnci çiçeğim misin Gecemi aydınlatan Ateş böceğim misin Gençlik başımda duman İlk aşkım ilk heyecan Kovaladıkça kaçan Ateş böceğim misin Bahar dalında yaprak Yıldızdan daha parlak Gözyaşımdan yuvarlak Ateş böceğim misin Gençlik başımda duman İlk aşkım ilk heyecan Kovaladıkça kaçan Ateş böceğim misin Doğmayan güneşimsin Rüyalarda eşimsin Sevgilim söyler misin Ateş böceğim misin Gençlik başımda duman İlk aşkım ilk heyecan Kovalakça kaçan Ateş böceğim misin?
Çadırımın Üstüne - Berna Karagözoğlu 05:26
Çadırımın Üstüne - Berna Karagözoğlu 48.532 izlenme - 9 yıl önce berna çadırımın üstüne
Böcekli Ekmek Raflardaki Yerini Aldı 01:07
Böcekli Ekmek Raflardaki Yerini Aldı 1.350 izlenme - 3 ay önce Finlandiya'da gıda ürünlerinde böcek kullanılmasına izin veren yasanın çıkmasının ardından, önümüzdeki günlerde böcekli ekmek raflardaki yerini alacak. Finlandiya'da böcekli ekmek satışa sunulacak. CUMA GÜNÜ SATIŞTA Ülkenin önde gelen gıda şirketlerinden Fazer grubu unlu mamuller bölümü başkanı Markus Hellstrom, 70 kadar kurutulmuş cırcır böceği içerecek ekmeğin cuma günü Finlandiya'nın büyükşehirlerindeki fırınlarda satılmaya başlanacağını açıkladı. YÜZDE 3'Ü BÖCEK OLACAK Hellstrom, kurutulmuş cırcır böceklerinin bir somon ekmeğin yüzde 3'ünü oluşturacağını belirterek satışların nasıl olacağı konusunda, "Finliler, yeni şeyler denemeye hevesli olmalarıyla tanınır." yorumunu yaptı. Ekmeğe katılacak böceklerin, protein, doymuş yağ asitleri, kalsiyum, demir ve B12 vitamini açısından zengin olduğuna vurgu yapıldı. FİNLİLER BÖCEKLERE KARŞI OLUMLU Yapılan araştırmaların, İskandinavya'da Finlilerin böceklere karşı en olumlu yaklaşıma sahip toplum olduğunu gösterdiği de belirtildi. Finlandiya'da böceklerin gıda ürünü olarak satışına 1 Kasım'dan itibaren izin verilmişti. Suomessa tehdään historiaa: maailman ensimmäinen hyönteisleipä tulee myyntiin ympäri maan Fazer tuo maailman ensimmäisenä leipomona hyönteisleivän ruokakauppoihin. Kyseessä on käsin leivottu artesaanileipä. Tarih, Finlandiya'da yapıldı: Dünyanın ilk böcek ekmeği ülke çapında satılacak Bugün 9: 10'da Fazer, böcek fırıncısının bakkallarında dünyanın ilk pişmesini sunuyor. Elle pişmiş zanaat ekmeğidir. Dünyanın ilk elle pişirilen Sirkkaleivi Böcek Ekmeği, 24 saat önce Helsinki metropol bölgesinde 11 Fazer unlu mamül perakende mağazasına satılacak . Kasım . Sirkaleiva'da yetiştirilen tavuk et suyu, kurutulur ve toz haline getirilir ve diğer unlara ilave edilir . Sirkkaleiva ile birlikte 70 tane cırcır var . Kesimler hafiftir, bu nedenle protein bakımından zengin ekmeğin ağırlığı sadece yüzde 3'tür . Gıdaya yönelik böcek satışları Kasım ayının ilk gününde bu sonbaharda Finlandiya'da beklenmedik bir şekilde serbest bırakıldı . Fazer Fırınlarına diyet devrimi yapan ilklerden biri olmak istedikleri söylendi . Fazer, bakkallarda yaz aylarından bu yana mağaza fıçı çeşitleri için böcek bisküvi hazırlıyor . Böcek yemelerinin, Finlandiya'ya da inen önemli bir küresel fenomen olduğuna inanıyorlar . Sircake ekmeğinin gelişmesinde tadı var . Rendelenmiş hamur ekmeğin tadına katkıda bulunur ve ağzı düzleştirir . Şu anda, sığır filizi unu ülke çapında satışlar için yeterince elverişli değildir, bu nedenle yenilik yavaş yavaş pazara sunulmaktadır . Amaç, Fazer Sirkkaleipa'yı Finlandiya'daki 47 Fin Fazer Ekmeği'ndeki bir sonraki dalgada satmaktır .