Hoşgeldiniz!

böcek

Hepimizi Bir Gün Isıracak-Kene-tick 21:02
Hepimizi Bir Gün Isıracak-Kene-tick 1.539 izlenme - 6 gün önce Kenelerin bu özelliklerini görünce şehirde yaşamanın yada . katta kalmanın bile bizi bir gün kene ısırmasından koruyamayacağını anlayacaksınız. Çok değişik ve güçlü bir canlı.
Angelina Jolie'nin Aşırı Midesiz ve Geniş Olması 01:19
Angelina Jolie'nin Aşırı Midesiz ve Geniş Olması 52.318 izlenme - 1 yıl önce Irkçılığı ve soykırımı konu edinen yeni filmi 'önce Onlar Benim Babamı Öldürdü' filmi için (kafama göre türkçe ye çevirdim) Kamboçya'da bulunan ancelina joli'nin konuk olduğu programda yedüğü haşeretül beşere yemeği. bir de hazırlanmasında yardımcı olmuş. ilginç. çoğu avrat tırsar tissskinir.
Kulağına Kelebek Kaçan Adamın Dramı 04:25
Kulağına Kelebek Kaçan Adamın Dramı 115.742 izlenme - 4 yıl önce Abimize bu bela nasıl bulaştı bilemiyoruz ama çok da irite edici bir durum olsa gerek. Iyy lan düşünsene kafanın içinde bir şey böyle sürekli tırr tırrr, hasss.
Kung-Fu Peygamber Devesi vs Zıplayan Örümcek - Sürpriz Sonlu 04:07
Kung-Fu Peygamber Devesi vs Zıplayan Örümcek - Sürpriz Sonlu 2.197 izlenme - 4 hafta önce Zıplayan Örümceğimizin zekasına ve hain planlarına bir önceki videomuzda şahit olmuştuk. Bu sefer karşısında nispeten daha zeki bir yaratık var; Kung-Fu Mantis Peygamber devesi, kaçış zorlaşınca etkili silahını devreye sokuyor; Fung-Fu - biraz blöf bazan işe yarar.
akrep vs geyik böceği 02:10
akrep vs geyik böceği 172.314 izlenme - 10 yıl önce geyik şampiyon
Böcek Reis Kendini Tanıtıyor (Alkışlarlayaşıyorum İçerir) 25:16
Böcek Reis Kendini Tanıtıyor (Alkışlarlayaşıyorum İçerir) 7.313 izlenme - 4 ay önce Böcek Reis kendini tanıtıyor. Alkışlarlayaşıyorum içerir (6:31)
Bu Kertenkele Yılan Sanılıp Öldürülüyor  (Oluklu Kertenkele) 14:14
Bu Kertenkele Yılan Sanılıp Öldürülüyor (Oluklu Kertenkele) 3.504 izlenme - 2 ay önce Merhaba. Mart ayında Çanakkale ekosisteminde yakaladığım oluklu kertenkele insanlar tarafından kara yılan denilerek öldürülüyor.Oysa bir kertenkele .Hatta;kertenkeleler içerisinde en uysalı.Ben onu severken sevildiğini anlayacak ve gözlerini yumacak kadar da uysal. İyi seyirler.
Minik Çocuğuna Canlı Böcek Yediren Anne 00:20
Minik Çocuğuna Canlı Böcek Yediren Anne 2.267 izlenme - 1 ay önce Çin'da kaydedilen görüntüde bir anne çocuğa canlı canlı böcek yediriyor ve çocukta afiyetle mideye indiriyor efendim.
Mutant İmam Hatiplilerin Gizli Ordusu 00:16
Mutant İmam Hatiplilerin Gizli Ordusu 30.517 izlenme - 2 yıl önce Gece kalmışsınız tuvalete gidiyorsunuz, birden rap rap rap önünüzden geçiyorlar... Güçlüler... Yenilmezler... İkna odalarına dayanıklılar... Onlar TMİH
Katil Kordiseps Mantarı 03:03
Katil Kordiseps Mantarı 2.816 izlenme - 3 ay önce Kordiseps Mantarı doğal döngüye katkılı bir o kadar da ilginç bir tekniği olan asalak bir mantar türü, sporlarını karıncalara yağdırıp beyinleri ele geçirip zombileştirerek neslini devam ettiriyor.
Tayvan'da Görülen İlginç Böceğimsi Canlı 00:23
Tayvan'da Görülen İlginç Böceğimsi Canlı 6.724 izlenme - 9 ay önce Tayvan'da kaydedilen gizemli canlının videosu görenleri hayrete düşürmüş. Sosyal medya kullanıcıları, kılımsı bir yapıya sahip canlı hakkında "Uzaylı" yorumlarını yapmış. Yapılan araştırmalarda ise 230 türü bulunan omurgasız bu canlının "atkılı solucan" olduğu anlaşılmış.
Zehirsiz Yılan Isırığı 05:04
Zehirsiz Yılan Isırığı 8.925 izlenme - 1 yıl önce Kızıl yılan diye geçiyor.Zehirsiz yılan.Fakat oldukça saldırgan.Dün bu türün 2 metre büyüklüğünde olanı bu yavruyu yakaladığım yere yaklaşık 50 metre uzaklıkta evine giden bir kişiye saldırdığını kendi ağzından duydum.Tanımakta fayda var.
Ev Çıyanı - Scutigera coleoptrata 18:52
Ev Çıyanı - Scutigera coleoptrata 1.680 izlenme - 3 ay önce Rutubetli evlerin gizemli gece avcısı canlıyı nihayet yakaladım ve macro videosunu çektim. İşte bu avcı canlının tüm görsel detaylarını inceledim. Teknik ve detaylı bilgiyi başka bir videoda vereceğim.Bir süreliğine benimle yaşayacak. İyi seyirler.
Kulağından Kırkayak Çıkan Kız 00:38
Kulağından Kırkayak Çıkan Kız 11.583 izlenme - 2 yıl önce Başındaki ağrılardan şikayet ederek doktora giden kızın yapılan kontrollerde kulağında bir kırkayak görülmüş ve doktorun müdahalesi ile çıkartılmış.
Mortal Kombat X - Böcek - Bölüm 6 33:52
Mortal Kombat X - Böcek - Bölüm 6 20.887 izlenme - 3 yıl önce Mortal Kombat X - Böcek - Bölüm 6,,
Eresus Örümceğinin Detayı 21:52
Eresus Örümceğinin Detayı 2.165 izlenme - 4 ay önce bana isim koyan sitenin sakinlerinin hepsine selam . Bu sohbette ERESUS davranışları hakkında çok detay veriyorum. Sadece Eresus değil ilginç bir ölüp canlanma olayı da yaşıyoruz. Uzun soluklu bir sohbet. İyi seyirler.
Bağırarak Göldeki Tüm Böcekleri Dans Ettiren Adam 00:56
Bağırarak Göldeki Tüm Böcekleri Dans Ettiren Adam 4.865 izlenme - 9 ay önce Göl kenarında keyifli bir şekilde dinlenen adam çıkardığı seslere böceklerin tepki verdiğini keşfedince böcekleri dansöz gibi oynatmanın tadını çıkarmaya başlıyor.
Nicole Kidman Canlı Yayında Böcek Yedi 01:51
Nicole Kidman Canlı Yayında Böcek Yedi 2.127 izlenme - 4 ay önce Hollywood dünyasının önemli isimlerinden olan Nicole Kidman, canlı canlı solucan ve böcek yedi. Kidman'ın böcek yerken rahatlığı dikkat çekti, izleyenler ise dehşete kapıldı.
Akrep İle Örümceğin Amansız Mücadelesi 01:59
Akrep İle Örümceğin Amansız Mücadelesi 6.862 izlenme - 1 yıl önce İkisi de oldukça zehirli olan karadul örümceği ve sarı akrebin mücadelesi izleyenleri şaşırttı.Bakalım bu mücadeleden kim galip ayrılacak.
Ok Yılanına Dokunmmak -Platyceps najadum 12:04
Ok Yılanına Dokunmmak -Platyceps najadum 3.578 izlenme - 7 ay önce Ok yılanı (Platyceps najadum).Adı gibi hızlı bir yılan.Aşırı saldırgan değil fakat sıkıştırılınca ısırmaktan aşağı kalmayan bir tür.Ok yılanı ismini hareket halindeyken vücudunun ön kısmını havada gitmesinden alıyor.Aşırı parlak pürüzsüz bir yılan. Yakın çekim inceledim.
Sığır Etinin İki Katı Besin deposu (Termitler) 21:16
Sığır Etinin İki Katı Besin deposu (Termitler) 2.517 izlenme - 5 ay önce Termitler ;akkarınca olarak bilinen canlılar fakat incelendiğinde karıncalarla alakası olmadığı hatta hamam böcekleriyle akraba oldukları ortaya çıkıyor.Milimetrik boyutlardaki bu kör canlıların konforlu yaşamları gizemini hala korumaktadır.Bilim insanlarının çok fazla ilgilendiği bu canlıları tanımaya çalıştık. İyi seyirler.
Kırsal Bir Alanda Arabanızın Kapısını Açık Unutursanız 01:41
Kırsal Bir Alanda Arabanızın Kapısını Açık Unutursanız 4.403 izlenme - 9 ay önce Rusya'da bir grup arkadaş kısal bir alanda arabalarının kapısını açık bırakıp gidiyorlar (artık neye gidiyorlarsa bu kadar acele) geri döndüklerinde ise gördükleri manzara biraz iç gıcıklatıcı.
DÜNYANIN EN ZEHİRLİ HAYVANI!! 01:21
DÜNYANIN EN ZEHİRLİ HAYVANI!! 74.956 izlenme - 9 yıl önce DORT POİSON FROG.. bir kere dokunmak bile ölüme sebep olabilir
Dünya'nın En Büyük 10 Hayvan Türü 03:19
Dünya'nın En Büyük 10 Hayvan Türü 17.317 izlenme - 4 yıl önce Gelmiş geçmiş en büyük 10 hayvan Türünün En Büyüğü 10 Canlı: Uçabilen En Büyük Böcek Türü Meganeuropsis Bu canlıların 300 milyon yıl önce yaşadıkları düşünülüyor. Tahmini Boyları : 70 cm Tahmini Ağırlıkları : 0.15 kg En Büyük Yılan Türü Titanoboa Bu canlıların 60 milyon yıl önce yaşadıkları düşünülüyor. Tahmini Boyları : 15 metre Tahmini Genişlikleri : 1 metre Tahmini Ağırlıkları : 1.1 ton Karada Yaşamış En Büyük Yırtıcı Türü Spinosaurus Bu canlıların 112 milyon yıl önce yaşadıkları düşünülüyor. Tahmini Boyları : 18 metre Tahmini Ağırlıkları : 9 ton Okyanuslarda Yaşamış En Büyük Yırtıcı Türü Megalodon Bu canlıların 28 milyon yıl önce yaşadıkları düşünülüyor. Tahmini Boyları : 20 metre Tahmini Ağırlıkları : 103 ton En Büyük Kılçıklı Balık Türü Leedsichthys Bu canlıların 170 milyon yıl önce yaşadıkları düşünülüyor. Tahmini Boyları : 21 metre Tahmini Ağırlıkları : 50 ton Karada Yaşamış En Büyük Memeli Türü Paraceratherium Bu canlıların 37 milyon yıl önce yaşadıkları düşünülüyor. Tahmini Boyları : 8 metre Tahmini Ağırlıkları : 30 ton En Büyük Memeli Türü Blue Whale Bu canlıların 50 milyon yıldır nesillerinin devam ettiği düşünülüyor. Tahmini Boyları : 30 metre Tahmini Ağırlıkları : 180 ton Uçabilen En Büyük Canlı Türü Quetzalcoatlus Bu canlıların 68 milyon yıl önce yaşadıkları düşünülüyor. Kanatlarının Tahmini Toplam Uzunluğu : 15,9 metre Tahmini Boyları : 6 metre Tahmini Ağırlıkları : 250 kg Yaşamış En Büyük Canlı Türü Amphicoelias Bu canlıların 150 milyon yıl önce yaşadıkları düşünülüyor. Tahmini Boyları : 58 metre Tahmini Ağırlıkları : 122 ton
Bear Grylls'in Yalan Dolan Çıkması 00:51
Bear Grylls'in Yalan Dolan Çıkması 11.782 izlenme - 2 yıl önce Bear grylls abimizi tanıyanınız vardır, tanımayanlar için sitede videoları mevcut. Kısaca bahsetmek gerekirse kendisi ücra yerlerde nasıl hayatta kalınacağını gösteren bir program yapıyor Discovery Channel'da. (hala devam ediyor mu bilmiyorum) Programlarında börtü böcek yemesiyle tanınır genelde. Bu videoda da gittiği yerlerin aslında o kadar ıssız yerler olmadığını görüyoruz. İyi seyirler efendim.
Yeni Keşfettiği Böceğe Babasının Adını Verdi 01:31
Yeni Keşfettiği Böceğe Babasının Adını Verdi 2.360 izlenme - 5 ay önce Erzurum'da, 30 yıldır böcekler üzerine bilimsel çalışma yapan Prof. Dr. Erol Yıldırım, Diyarbakır'da keşfettiği bir böcek türüne babasının ismini verdi.
Böcek Reis'e Yeni Yıl Hediyesi 14:32
Böcek Reis'e Yeni Yıl Hediyesi 2.174 izlenme - 5 ay önce Sevdiğimiz ve sitemizde de olan Böcek Reis'e efsane bir yılbaşı hediyesi geliyor. Keyifle izliyoruz efendim... Böcek Reis'e saygılar, seviliyorsunuz hocam.
Böcek Yeme Challenge 06:42
Böcek Yeme Challenge 21.816 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Evet arkadaşlar bu haftaki bonus videomuzda Böcek Yeme Challengeyi yaptık :D yanlış anlamayın bunların hepsi gerçek ve Tayland'dan geldi :D :D iyi seyirler... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Yuvasına Dadanan Karıncayı Yerden Yere Vuran Böcek 00:59
Yuvasına Dadanan Karıncayı Yerden Yere Vuran Böcek 3.416 izlenme - 10 ay önce Görüntüde evine giren yabancı hayvanı yani karınca yerden yere vuran değişik böceğin güç gösterisini izlicez
Örümceği Zobiye Çeviren Pepsis Arısı 2017 06:50
Örümceği Zobiye Çeviren Pepsis Arısı 2017 6.762 izlenme - 1 yıl önce https://www.youtube.com/watch?v=WbThj-Nv6ag Örümceklerin Özellikle bir türünün baş düşmanı Pepsis arıları geçen yıl çekimini yaptığım bölgede daha çok sayıda avlanıyorlar.Çekiminde ve yakalamam da yardımcı olan arkadaşa M.A.'e teşekkürler.Şu anda çekimini yaptığım arı görüntüdeki örümceği akvaryumum da bir yere gömdü.Ne kadar zamanda yavru çıkacağını öğrenme fırsatı verdi.Gözlemlerim devam ediyor. Lütfen küfürlü yorum yapmayın arkadaşlar.