Hoşgeldiniz!

böcükler

gülşen kara böcükler (ata66kan) 03:58
gülşen kara böcükler (ata66kan) 66.297 izlenme - 8 yıl önce gülşen - kara böcükler askaisyan66@
Gülşen - Kara Böcükler 04:00
Gülşen - Kara Böcükler 7.375 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü: başkalarının üzüntüleriyle sevinip övünenler aslında insanlığını kaybedip gizlice dövünenler dostunun aşkının her hücresini tek tek sömürenler kötü kalpli plancı sevgi düşmanı çok sayın karakediler mevlam benden uzal tutsun bunları artık çakralarım tütüyor kırıp döküp ezip geçip orgazm olanlar bide benden medet umuyor yazıkk!!! gözleri dönmüş kalpleri sönmüş yerli eksan düşünenler ruhunu kırıtan vicdanı kıvrak sırıtan karakediler offfffff !!! offfffff !!! yeter be!!!! buraya kadar!!!! kalpleri acıtan aşkları kemiren kötülükle beslenenler gönlünü açmayan hiç konuşmayan gizli saklı delirenler geceleri avlanıp gündüzleri aklanıp her daim yok edenler aklımın almadığı sabrımın kalmadıgı sizi gidi karaböcükler offfffff !!!!offffffffffff !!!! yeter be!!! buraya kadar !!! içim daraldı yeter bağrıma bağrıma vuranlardan yaşatmamam lazım bu böcükleri yoksa çalar balımdan kollayamam ki ben önümü arkamı bir ömür ölene kadar çitilemek lazım hiç leke kalmasın ruhumda zerre kadar okudugum kitabın ismini bile aklımda tutamıyorken kurtulmam lazım aklımdan çıkmayan böcüklerden offfffffff !!! offffffffff !! yeter be !!buraya kadar!! içim daraldı yeter bağrıma bağrıma vuranlardan yaşatmamam lazım bu böcükleri yoksa çalar balımdan kollayamam ki ben önümü arkamı bir ömür ölene kadar çitilemek lazım hiç leke kalmasın ruhumda zerre kadar okudugum kitabın ismini bile aklımda tutamıyorken kurtulmam lazım aklımdan çıkmayan böcüklerden offfffff !!! offfffff !!! yeter be!!!! buraya kadar!!!!
Gülşen - Kara Böcükler 03:59
Gülşen - Kara Böcükler 6.630 izlenme - 4 yıl önce başkalarının üzüntüleriyle sevinip övünenler aslında insanlığını kaybedip gizlice dövünenler dostunun aşkının her hücresini tek tek sömürenler kötü kalpli plancı sevgi düşmanı çok sayın karakediler mevlam benden uzal tutsun bunları artık çakralarım tütüyor kırıp döküp ezip geçip orgazm olanlar bide benden medet umuyor yazıkk!!! gözleri dönmüş kalpleri sönmüş yerli eksan düşünenler ruhunu kırıtan vicdanı kıvrak sırıtan karakediler
gülşen kara böcükler 04:00
gülşen kara böcükler 7.223 izlenme - 7 yıl önce gülşen kara böcükler
gülşen kara böcükler 04:00
gülşen kara böcükler 3.213 izlenme - 7 yıl önce gülşen kara böcükler
gülşen kara böcükler 04:00
gülşen kara böcükler 2.886 izlenme - 7 yıl önce gülşen kara böcükler
gülşen kara böçükler 04:02
gülşen kara böçükler 1.900 izlenme - 8 yıl önce kara böçükler
Gülsen - Kara Böcükler 2013 ( Sound Remix ) Hd 03:39
Gülsen - Kara Böcükler 2013 ( Sound Remix ) Hd 607 izlenme - 2 yıl önce Başkalarının Üzüntüleriyle Sevinip Övünenler aslında İnsanlığını Kaybedip Gizlice Dövünenler dostunun Aşkının Her Hücresini Tek Tek Sömürenler kötü Kalpli Plancı Sevgi Düşmanı Çok sayın Karakediler mevlam Benden Uzal Tutsun Bunları Artık çakralarım Tütüyor kırıp Döküp Ezip Geçip Orgazm Olanlar bide Benden Medet Umuyor yazıkk!!! gözleri Dönmüş Kalpleri Sönmüş yerli Eksan Düşünenler ruhunu Kırıtan Vicdanı Kıvrak sırıtan Karakediler offfffff !!! Offfffff !!! Yeter Be!!!! Buraya Kadar!!!! kalpleri Acıtan Aşkları Kemiren Kötülükle Beslenenler gönlünü Açmayan Hiç Konuşmayan Gizli Saklı Delirenler geceleri Avlanıp Gündüzleri Aklanıp Her Daim Yok Edenler aklımın Almadığı Sabrımın Kalmadıgı Sizi Gidi Karaböcükler offfffff !!!!offffffffffff !!!! Yeter Be!!! Buraya Kadar !!! içim Daraldı Yeter Bağrıma Bağrıma Vuranlardan yaşatmamam Lazım Bu Böcükleri Yoksa Çalar Balımdan kollayamam Ki Ben Önümü Arkamı Bir Ömür Ölene Kadar çitilemek Lazım Hiç Leke Kalmasın Ruhumda Zerre Kadar okudugum Kitabın İsmini Bile Aklımda Tutamıyorken kurtulmam Lazım Aklımdan Çıkmayan Böcüklerden offfffffff !!! Offffffffff !! Yeter Be !!buraya Kadar!! içim Daraldı Yeter Bağrıma Bağrıma Vuranlardan yaşatmamam Lazım Bu Böcükleri Yoksa Çalar Balımdan kollayamam Ki Ben Önümü Arkamı Bir Ömür Ölene Kadar çitilemek Lazım Hiç Leke Kalmasın Ruhumda Zerre Kadar okudugum Kitabın İsmini Bile Aklımda Tutamıyorken kurtulmam Lazım Aklımdan Çıkmayan Böcüklerden offfffff !!! Offfffff !!! Yeter Be!!!! Buraya Kadar!!!!
Gülşen Kara Böcükler 04:00
Gülşen Kara Böcükler 918 izlenme - 4 yıl önce gülşen kara böcükler
gülşen - kara böcükler klip reklamsız ... 04:01
gülşen - kara böcükler klip reklamsız ... 637 izlenme - 5 yıl önce
Gülşen - Kara Böcükler 04:00
Gülşen - Kara Böcükler 1.365 izlenme - 8 yıl önce Şarkı sözleri: Başkalarının üzüntüleriyle sevinip övünenler Aslında insanlığını kaybedip gizlice dövünenler Dostunun aşkının her hücresini tek tek sömürenler Kötü kalpli plancı sevgi düşmanı çok Sayın karakediler Mevlam benden uzal tutsun bunları artık Çakralarım tütüyor Kırıp döküp ezip geçip orgazm olanlar Bide benden medet umuyor Yazıkk!!! Gözleri dönmüş kalpleri sönmüş Yerli eksan düşünenler Ruhunu kırıtan vicdanı kıvrak Sırıtan karakediler Offfffff !!! offfffff !!! yeter be!!!! buraya kadar!!!! Kalpleri acıtan aşkları kemiren kötülükle beslenenler Gönlünü açmayan hiç konuşmayan gizli saklı delirenler Geceleri avlanıp gündüzleri aklanıp her daim yok edenler Aklımın almadığı sabrımın kalmadıgı sizi gidi karaböcükler Offfffff !!!!offffffffffff !!!! yeter be!!! buraya kadar !!! İçim daraldı yeter bağrıma bağrıma vuranlardan Yaşatmamam lazım bu böcükleri yoksa çalar balımdan Kollayamam ki ben önümü arkamı bir ömür ölene kadar Çitilemek lazım hiç leke kalmasın ruhumda zerre kadar Okudugum kitabın ismini bile aklımda tutamıyorken Kurtulmam lazım aklımdan çıkmayan böcüklerden Offfffffff !!! offffffffff !! yeter be !!buraya kadar!! İçim daraldı yeter bağrıma bağrıma vuranlardan Yaşatmamam lazım bu böcükleri yoksa çalar balımdan Kollayamam ki ben önümü arkamı bir ömür ölene kadar Çitilemek lazım hiç leke kalmasın ruhumda zerre kadar Okudugum kitabın ismini bile aklımda tutamıyorken Kurtulmam lazım aklımdan çıkmayan böcüklerden Offfffff !!! offfffff !!! yeter be!!!! buraya kadar!!!!
diikkat şahaann çıkabilirr aşk böcükleri 06:33
diikkat şahaann çıkabilirr aşk böcükleri 515 izlenme - 8 yıl önce
Böcükler 01:13
Böcükler 58 izlenme - 3 yıl önce Böcükler
Dj Onur Ergin vs.Gülsen - Kara Böcükler(Remix) 03:26
Dj Onur Ergin vs.Gülsen - Kara Böcükler(Remix) 11 izlenme - 11 ay önce Dj Onur Ergin vs.Gülsen - Kara Böcükler(Remix)