Hoşgeldiniz!

bodozlama

Çöken Yola Bodozlama Giren Motor Sürücüsü 00:26
Çöken Yola Bodozlama Giren Motor Sürücüsü 605 izlenme - 8 ay önce Telefonuna bakmak yerine yola baksaydın bunlar olmazdı canısı. Yol adeta bir kara delik kadar çökmüş be adam. Bir miktar tebessüm ettirdin ama teşekkürler. Keyifli seyirler...
Tersaneye Yaşam Veren Bodoslama Giriş 02:00
Tersaneye Yaşam Veren Bodoslama Giriş 732 izlenme - 3 yıl önce Tam emin olmamakla birlikte tahminimce tesisimiz bir gemi sökme tersanesi. 6 mt suda son hız tersaneye giren bu kaptanımız ise herkesin içine kapandığı mutsuz olduğu bir günde çalışanların dünyasına renk katmak için son hız 2 gemi arasından bir yanlamayla giriş yapıyor . Beklenen hareketlilik tersaneye geliyor adeta merkeze yaşam veriyor. İnsanlar, napıyor bu amına koduğum edasıyla ayaklanıp kaptana doğru sevgi seli şeklinde akıyor.
Bodoslama Kamyona Çarpan Motosikletli 00:48
Bodoslama Kamyona Çarpan Motosikletli 323 izlenme - 3 yıl önce Adamımız sürdüğü motosikletle bir o şerite bir bu şerite geçiyor ancak kafası mı kıyak yoksa uyukluyor mu bilemicem ama karşı şeritten gelen kamyona bodoslama kafadan giriyor.
VEYasin - Bodozlama (Kaykayla Orgazm İçerir) 04:38
VEYasin - Bodozlama (Kaykayla Orgazm İçerir) 206 izlenme - 3 yıl önce Basemode ve Mode XL'den de tanıdığımız VEYasin elektronik işlere de girmiş ve bunlardan birisine klip çekmiş. Şarkıda Fikret Kızılok'un Yeter Ki'sinden bir sample da yer alıyor. Görsel ve müzikal anlamda oldukça doyurucu bir eserle başbaşasınız efendim.
Eve Bodozlama Dalan Geyik 01:00
Eve Bodozlama Dalan Geyik 44 izlenme - 11 ay önce Evinizi dağa bayıra yaparsanız, hayvanların yaşam alanlarını istila ederseniz onlarda böyle evinize hop diye dalar işte.
go kart - turan bodozlama 02:20
go kart - turan bodozlama 96 izlenme - 8 yıl önce
Bodozlama Düşen Türk 00:38
Bodozlama Düşen Türk 88 izlenme - 4 yıl önce Bodozlama Düşen Türk..
Havuza Bodozlama Dalan Çocuk 00:04
Havuza Bodozlama Dalan Çocuk 10 izlenme - 8 ay önce O kadar hazırlığa baya büyük bir performans bekledim ama çocuk umarım kafayı yarmamıştır. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...