Hoşgeldiniz!

boğa güreşi

Boğa Güreşine Boğa Gözünden Bakmak (+18) 01:10
Boğa Güreşine Boğa Gözünden Bakmak (+18) 83.595 izlenme - 2 yıl önce Adamların geleneği bu tıpkı müslümanların da kurban da her yeri kan gölüne çevirmesi gibi. Peki ya kötü tarafından bakarsak?
Türk İşi Boğa Güreşi! (Bırak Bişey Olmaz) 01:23
Türk İşi Boğa Güreşi! (Bırak Bişey Olmaz) 75.049 izlenme - 3 yıl önce İnternetin Son Bombası! Bırak Bişey Olmaz Boğanın birisi diğerini iterek uçuruma sürüklüyor ve sonrasında çeken kişinin sözleri duruma damgasını vuruyor. Yuvarlanan boğanın akibetini düşünenlere: Boğa'ya hiç bir şey olmadı.
Boğa Güreşleri İçin İlginç Protesto! 01:54
Boğa Güreşleri İçin İlginç Protesto! 4.623 izlenme - 2 ay önce İspanya'da boğa güreşleri, oldukça sıradışı bir şekilde protesto edildi. Başkent Madrid'in ünlü Sol Meydanı'nda yere yüzüstü yatan ve vücutlarına kırmızı boya süren bikinili kadınlar, boğa güreşlerini böyle protesto etti.
İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivalı Başladı 04:12
İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivalı Başladı 56.958 izlenme - 3 yıl önce İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivalı Başladı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Boğanın İntikamı Feci Oluyor 01:13
Boğanın İntikamı Feci Oluyor 39.240 izlenme - 3 yıl önce Arenadaki Boğanın Feci İntikamı İnanılmaz Görüntüler
boğa güreşi komik 07:20
boğa güreşi komik 52.465 izlenme - 4 yıl önce dolunay deniz bodrum
Bırak Bişey Olmaz (Boğa Güreştiren Rizeli) 01:23
Bırak Bişey Olmaz (Boğa Güreştiren Rizeli) 36.730 izlenme - 3 yıl önce İki boğa'yı güreştiren hayvan sahipleri neye uğradıklarını şaşırdılar. Boğanın birisi diğerini iterek uçuruma sürüklüyor ve sonrasında çeken kişinin sözleri duruma damgasını vuruyor..."BİŞEY OLMAZ"... Yuvarlanan boğanın akibetini düşünenlere: Boğa'ya hiç bir şey olmadı.
 Kızgın boğanın gazabına uğradı 00:24
Kızgın boğanın gazabına uğradı 39.560 izlenme - 3 yıl önce İspanya?nın Sevilla kentinde Paskalya için düzenlenen boğa güreşlerinin kazananı bu kez boğa oldu.
murgul özmal boğa güreşi festivali 01:19
murgul özmal boğa güreşi festivali 77.067 izlenme - 8 yıl önce murgul özmal boğa güreşi festivali mayıs 2007 görüntüleri. bu festival her yıl murgul ilçemizin özmal köyünde mayısın son haftalarında yapılır.
murgul boğa güreşi remİx 01:22
murgul boğa güreşi remİx 72.466 izlenme - 8 yıl önce boğa güreşlerinden alıntılar 2007 mayıs özmal köyü
Kadın Matadora Ölüm Darbesi 01:22
Kadın Matadora Ölüm Darbesi 11.612 izlenme - 1 yıl önce Kadın matador böyle boynuzlandı! Meksiko'da Pazar günü düzenlenen boğa güreşinde, kadın matador Karla de los Angeles boğa ani bir çıkış yapıp boynuzlarını kadın matadora geçirerek onu yaraladı.
Boğa Güreşi 07:20
Boğa Güreşi 13.609 izlenme - 3 yıl önce Boğa Güreşi Komik
İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivali Kanlı Başladı 04:34
İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivali Kanlı Başladı 10.244 izlenme - 3 yıl önce İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivali Feci Başladı ve Çok Sayıda Yaralı Var,
Boğanın intikamı fena oldu 01:03
Boğanın intikamı fena oldu 3.631 izlenme - 11 ay önce İspanya'da bir boğa güreşinda boynuzları yanan bir boğa kendisi kızdıran bir izleyiciden intikamını fena aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Boğanın İntikamı 00:35
Boğanın İntikamı 3.567 izlenme - 1 yıl önce Videoda matador arkadaş, aslında seyircilere seyir zevki yüksek bir gösteri sunmaya hazırlanırken yardımcı aktör rolündeki boğa olaya el koyup gösterinin yıldızı benim diyor ve gösteriyi başka boyuta taşıyor. İzliyoruz.
Boğa Güreşi Fetivalinde Sekiz Yaralı 00:33
Boğa Güreşi Fetivalinde Sekiz Yaralı 82 izlenme - 1 hafta önce Peru’da gerçekleştirilen geleneksel ‘Toro Chutay‘ boğa güreşi festivalinde sekiz kişi yaralandı. 38 yaşındaki bir matadorun durumu ise ağır.
boğanın intikamı 01:54
boğanın intikamı 11.191 izlenme - 8 yıl önce herzaman gülen seyirciler bukez gördüler
Boğa Güreşinde Boğa'nın Matadoru Rezil Ettiği Anlar 00:23
Boğa Güreşinde Boğa'nın Matadoru Rezil Ettiği Anlar 739 izlenme - 7 ay önce İspanya boğa güreşlerinde boğaların matadorları hep yerden yere vurduğu gördük bu sefer boğa daha beterini yaprı
Boğanın Gazabına Uğrayan Adam 00:53
Boğanın Gazabına Uğrayan Adam 3.959 izlenme - 3 yıl önce Boğanın Gazabına Uğrayan Adam
Boğa Acımadı! 00:26
Boğa Acımadı! 1.306 izlenme - 10 ay önce İspanya’da boğa saldırısına uğrayan bir adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Boğanın boynuz darbelerine maruz kalan talihsiz adamın o anları bir cep telefonu kamerasına yansıdı.
İspanya da arena bogalarının carpıstıgı an xd 00:10
İspanya da arena bogalarının carpıstıgı an xd 7.146 izlenme - 6 yıl önce 9.10.1991 İspanyada arena bogalarının insanları kovalarken kafa kafaya çarpıştıgı an
Boğanın intikamı fena oldu 01:03
Boğanın intikamı fena oldu 967 izlenme - 11 ay önce İspanya'da bir boğa güreşinda boynuzları yanan bir boğa kendisi kızdıran bir izleyiciden intikamını fena aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kızgın Boğalar Güçlükle Zaptedildi 01:07
Kızgın Boğalar Güçlükle Zaptedildi 2.611 izlenme - 2 yıl önce Kızgın boğalar güçlükle zaptedildi- Marmaris'te ilk kez yapılan boğa güreşlerinde sahipleri ve görevliler, kızgın boğaları zaptetmeye çalışırken zor anlar yaşadı. MUĞLA (AA) - Marmaris'te düzenlenen boğa güreşleri renkli görüntülere sahne oldu.Muğla'nın gözde turizm merkezlerinden Marmaris'te ilk kez boğa güreşleri yapıldı. İçmeler Mahallesi'ne bağlı Asparan mevkisindeki boş arazide gerçekleştirilen güreşlere, Marmaris'in köylerinden ve çevre ilçelerden getirilen yaklaşık 50 boğa yarıştırıldı. Baş, başaltı, orta, büyük ayak, küçük ayak, deste ve Tozkoparan kategorilerinde yapılan güreşler, oldukça çekişmeli geçti. Vatandaşlar etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. Yüzlerce kişi, arenanın etrafına yanaştırılan kamyon, kamyonet ve traktörlerin römorklarına koydukları sandalyelerden karşılaşmaları izledi. - Heyecanlı anlar yaşandıGüreştirilen boğalar zaman zaman hızlarını alamayarak meydandaki başka boğalara da yöneldi. Sahipleri ve görevlilerin zaptetmekte güçlük çektiği boğaların meydanda koşmaları ve kızgın hareketleri heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu.Boğaları durdurmak isteyen bazı kişiler yere düştü, bazıları ise boğaların hışmından son anda kurtuldu. Jandarma ve 112 Acil Servis ekipleri, herhangi bir olumsuzluğa karşı meydanda hazır bekletildi. - Davul zurnayla sakinleştiler Güreşlerde boğaların başında davul zurna çalınması dikkati çekti. Rakipleriyle karşılaşmadan önce sahipleri tarafından kenara getirilen kızgın boğalara davul ve zurna dinletildi. Güreşten sonra zorlukta zaptedilen bazı boğalar için de davul zurna çalındı. Müziği duyan boğaların sakinleştiği gözlendi. Boğa sahipleri, müzisyenlere bahşiş vererek teşekkür etti.Gün boyunca devam edecek güreşlerde dereceye girecek boğa sahiplerine 3 bin ile 400 lira arasında para ödülü verilecek. .
yusufelide salikvan da boğa güreşi 2008 dursun un kamerasından 02:56
yusufelide salikvan da boğa güreşi 2008 dursun un kamerasından 3.879 izlenme - 5 yıl önce
En Canyakıcı Boğa Darbeleri 02:15
En Canyakıcı Boğa Darbeleri 2.867 izlenme - 3 yıl önce En Canyakıcı Boğa Darbeleri
Kızgın Boğa Atın Üstündeki Matadoru Hastanelik Etti 01:12
Kızgın Boğa Atın Üstündeki Matadoru Hastanelik Etti 477 izlenme - 8 ay önce Matador atın üzerinde olmasına rağmen kızgın boğadan kurtulamadı. İspanya'da kaydedilen görüntülerde, ber kaç matador boğa güreşi yapıyor. matadorlardan biri bindiği atın üzerinden elindeki mızrağı boğaya saplamaya çalışıyor. kızgın boğa önce matadoru atın üzerinden düşürüyor, ardında yerdeki matadoru boynuz darbeleriyle hastahanelik ediyor.
Kızgın Boğaların İntikamı 07:20
Kızgın Boğaların İntikamı 2.555 izlenme - 3 yıl önce kızgın boğaların intikamı 10.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kızgın Boğaların İntikamı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
boga güreşi 00:23
boga güreşi 5.452 izlenme - 8 yıl önce çılgın boğa güreşi
bu adamlar harbiden manyak :)) 01:56
bu adamlar harbiden manyak :)) 5.686 izlenme - 7 yıl önce dört kişilik tahteravalli ye binen matadorlar la bir boğanın savaşı ama gülmekten kopacak ve çok heyecanlanacaksınız
Boğa güreşinde feci son 00:25
Boğa güreşinde feci son 785 izlenme - 9 ay önce İspanya Salamanca'da Arena'ya çıkan genç matador Jimenez Fortes hatasının canı ile ödüyordu. Kızgın boğadan aldığı darbe ile yere savrulan matador boğanın ikinci darbesi ile boğazından yaralandı. Hastaneye kaldırılan matadorun sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.