Hoşgeldiniz!

boğa güreşi

Boğa Güreşleri İçin İlginç Protesto! 01:54
Boğa Güreşleri İçin İlginç Protesto! 4.340 izlenme - 1 ay önce İspanya'da boğa güreşleri, oldukça sıradışı bir şekilde protesto edildi. Başkent Madrid'in ünlü Sol Meydanı'nda yere yüzüstü yatan ve vücutlarına kırmızı boya süren bikinili kadınlar, boğa güreşlerini böyle protesto etti.
Boğa Güreşine Boğa Gözünden Bakmak (+18) 01:10
Boğa Güreşine Boğa Gözünden Bakmak (+18) 83.302 izlenme - 2 yıl önce Adamların geleneği bu tıpkı müslümanların da kurban da her yeri kan gölüne çevirmesi gibi. Peki ya kötü tarafından bakarsak?
Türk İşi Boğa Güreşi! (Bırak Bişey Olmaz) 01:23
Türk İşi Boğa Güreşi! (Bırak Bişey Olmaz) 74.805 izlenme - 3 yıl önce İnternetin Son Bombası! Bırak Bişey Olmaz Boğanın birisi diğerini iterek uçuruma sürüklüyor ve sonrasında çeken kişinin sözleri duruma damgasını vuruyor. Yuvarlanan boğanın akibetini düşünenlere: Boğa'ya hiç bir şey olmadı.
İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivalı Başladı 04:12
İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivalı Başladı 56.218 izlenme - 3 yıl önce İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivalı Başladı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Boğanın İntikamı Feci Oluyor 01:13
Boğanın İntikamı Feci Oluyor 39.134 izlenme - 3 yıl önce Arenadaki Boğanın Feci İntikamı İnanılmaz Görüntüler
boğa güreşi komik 07:20
boğa güreşi komik 52.331 izlenme - 4 yıl önce dolunay deniz bodrum
Bırak Bişey Olmaz (Boğa Güreştiren Rizeli) 01:23
Bırak Bişey Olmaz (Boğa Güreştiren Rizeli) 36.721 izlenme - 3 yıl önce İki boğa'yı güreştiren hayvan sahipleri neye uğradıklarını şaşırdılar. Boğanın birisi diğerini iterek uçuruma sürüklüyor ve sonrasında çeken kişinin sözleri duruma damgasını vuruyor..."BİŞEY OLMAZ"... Yuvarlanan boğanın akibetini düşünenlere: Boğa'ya hiç bir şey olmadı.
 Kızgın boğanın gazabına uğradı 00:24
Kızgın boğanın gazabına uğradı 39.509 izlenme - 3 yıl önce İspanya?nın Sevilla kentinde Paskalya için düzenlenen boğa güreşlerinin kazananı bu kez boğa oldu.
murgul özmal boğa güreşi festivali 01:19
murgul özmal boğa güreşi festivali 77.048 izlenme - 8 yıl önce murgul özmal boğa güreşi festivali mayıs 2007 görüntüleri. bu festival her yıl murgul ilçemizin özmal köyünde mayısın son haftalarında yapılır.
murgul boğa güreşi remİx 01:22
murgul boğa güreşi remİx 72.440 izlenme - 8 yıl önce boğa güreşlerinden alıntılar 2007 mayıs özmal köyü
Kadın Matadora Ölüm Darbesi 01:22
Kadın Matadora Ölüm Darbesi 11.568 izlenme - 1 yıl önce Kadın matador böyle boynuzlandı! Meksiko'da Pazar günü düzenlenen boğa güreşinde, kadın matador Karla de los Angeles boğa ani bir çıkış yapıp boynuzlarını kadın matadora geçirerek onu yaraladı.
Boğa Güreşi 07:20
Boğa Güreşi 13.557 izlenme - 3 yıl önce Boğa Güreşi Komik
Boğanın intikamı fena oldu 01:03
Boğanın intikamı fena oldu 3.626 izlenme - 10 ay önce İspanya'da bir boğa güreşinda boynuzları yanan bir boğa kendisi kızdıran bir izleyiciden intikamını fena aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivali Kanlı Başladı 04:34
İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivali Kanlı Başladı 10.219 izlenme - 3 yıl önce İspanya San Fermin 2013 Boğa Güreşi Festivali Feci Başladı ve Çok Sayıda Yaralı Var,
Boğanın İntikamı 00:35
Boğanın İntikamı 3.479 izlenme - 1 yıl önce Videoda matador arkadaş, aslında seyircilere seyir zevki yüksek bir gösteri sunmaya hazırlanırken yardımcı aktör rolündeki boğa olaya el koyup gösterinin yıldızı benim diyor ve gösteriyi başka boyuta taşıyor. İzliyoruz.
boğanın intikamı 01:54
boğanın intikamı 11.189 izlenme - 8 yıl önce herzaman gülen seyirciler bukez gördüler
Boğa Acımadı! 00:26
Boğa Acımadı! 1.301 izlenme - 9 ay önce İspanya’da boğa saldırısına uğrayan bir adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Boğanın boynuz darbelerine maruz kalan talihsiz adamın o anları bir cep telefonu kamerasına yansıdı.
Boğanın Gazabına Uğrayan Adam 00:53
Boğanın Gazabına Uğrayan Adam 3.950 izlenme - 3 yıl önce Boğanın Gazabına Uğrayan Adam
Boğanın intikamı fena oldu 01:03
Boğanın intikamı fena oldu 964 izlenme - 10 ay önce İspanya'da bir boğa güreşinda boynuzları yanan bir boğa kendisi kızdıran bir izleyiciden intikamını fena aldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Boğa Güreşinde Boğa'nın Matadoru Rezil Ettiği Anlar 00:23
Boğa Güreşinde Boğa'nın Matadoru Rezil Ettiği Anlar 516 izlenme - 6 ay önce İspanya boğa güreşlerinde boğaların matadorları hep yerden yere vurduğu gördük bu sefer boğa daha beterini yaprı
İspanya da arena bogalarının carpıstıgı an xd 00:10
İspanya da arena bogalarının carpıstıgı an xd 7.141 izlenme - 6 yıl önce 9.10.1991 İspanyada arena bogalarının insanları kovalarken kafa kafaya çarpıştıgı an
Kızgın Boğalar Güçlükle Zaptedildi 01:07
Kızgın Boğalar Güçlükle Zaptedildi 2.599 izlenme - 2 yıl önce Kızgın boğalar güçlükle zaptedildi- Marmaris'te ilk kez yapılan boğa güreşlerinde sahipleri ve görevliler, kızgın boğaları zaptetmeye çalışırken zor anlar yaşadı. MUĞLA (AA) - Marmaris'te düzenlenen boğa güreşleri renkli görüntülere sahne oldu.Muğla'nın gözde turizm merkezlerinden Marmaris'te ilk kez boğa güreşleri yapıldı. İçmeler Mahallesi'ne bağlı Asparan mevkisindeki boş arazide gerçekleştirilen güreşlere, Marmaris'in köylerinden ve çevre ilçelerden getirilen yaklaşık 50 boğa yarıştırıldı. Baş, başaltı, orta, büyük ayak, küçük ayak, deste ve Tozkoparan kategorilerinde yapılan güreşler, oldukça çekişmeli geçti. Vatandaşlar etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. Yüzlerce kişi, arenanın etrafına yanaştırılan kamyon, kamyonet ve traktörlerin römorklarına koydukları sandalyelerden karşılaşmaları izledi. - Heyecanlı anlar yaşandıGüreştirilen boğalar zaman zaman hızlarını alamayarak meydandaki başka boğalara da yöneldi. Sahipleri ve görevlilerin zaptetmekte güçlük çektiği boğaların meydanda koşmaları ve kızgın hareketleri heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu.Boğaları durdurmak isteyen bazı kişiler yere düştü, bazıları ise boğaların hışmından son anda kurtuldu. Jandarma ve 112 Acil Servis ekipleri, herhangi bir olumsuzluğa karşı meydanda hazır bekletildi. - Davul zurnayla sakinleştiler Güreşlerde boğaların başında davul zurna çalınması dikkati çekti. Rakipleriyle karşılaşmadan önce sahipleri tarafından kenara getirilen kızgın boğalara davul ve zurna dinletildi. Güreşten sonra zorlukta zaptedilen bazı boğalar için de davul zurna çalındı. Müziği duyan boğaların sakinleştiği gözlendi. Boğa sahipleri, müzisyenlere bahşiş vererek teşekkür etti.Gün boyunca devam edecek güreşlerde dereceye girecek boğa sahiplerine 3 bin ile 400 lira arasında para ödülü verilecek. .
yusufelide salikvan da boğa güreşi 2008 dursun un kamerasından 02:56
yusufelide salikvan da boğa güreşi 2008 dursun un kamerasından 3.879 izlenme - 5 yıl önce
Kızgın Boğa Atın Üstündeki Matadoru Hastanelik Etti 01:12
Kızgın Boğa Atın Üstündeki Matadoru Hastanelik Etti 462 izlenme - 7 ay önce Matador atın üzerinde olmasına rağmen kızgın boğadan kurtulamadı. İspanya'da kaydedilen görüntülerde, ber kaç matador boğa güreşi yapıyor. matadorlardan biri bindiği atın üzerinden elindeki mızrağı boğaya saplamaya çalışıyor. kızgın boğa önce matadoru atın üzerinden düşürüyor, ardında yerdeki matadoru boynuz darbeleriyle hastahanelik ediyor.
En Canyakıcı Boğa Darbeleri 02:15
En Canyakıcı Boğa Darbeleri 2.862 izlenme - 3 yıl önce En Canyakıcı Boğa Darbeleri
Kızgın Boğaların İntikamı 07:20
Kızgın Boğaların İntikamı 2.551 izlenme - 3 yıl önce kızgın boğaların intikamı 10.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kızgın Boğaların İntikamı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
boga güreşi 00:23
boga güreşi 5.452 izlenme - 8 yıl önce çılgın boğa güreşi
Boğa güreşinde feci son 00:25
Boğa güreşinde feci son 784 izlenme - 8 ay önce İspanya Salamanca'da Arena'ya çıkan genç matador Jimenez Fortes hatasının canı ile ödüyordu. Kızgın boğadan aldığı darbe ile yere savrulan matador boğanın ikinci darbesi ile boğazından yaralandı. Hastaneye kaldırılan matadorun sağlık durumunun iyiye gittiği belirtildi.
Boğadan Matadora Unutamayacağı Ders 00:36
Boğadan Matadora Unutamayacağı Ders 836 izlenme - 9 ay önce Bu tanıdık görüntüler her zaman ki gibi İspanya’da. Arenada karşısına geçen boğayı kanlar içerisinde bırakan matador oyunu sonlandırmaya hazırlanıyor. Kılıcıyla öldürücü darbeyi yapmadan önce boğa ile eğlenen matador beklemediği bir anda kendini asabi hayvanın boynuzlara üzerinde buluyor. Aldığı darbelerle yere yığılan matadoru çevredekiler güçlükle kurtarıyor
bu adamlar harbiden manyak :)) 01:56
bu adamlar harbiden manyak :)) 5.683 izlenme - 6 yıl önce dört kişilik tahteravalli ye binen matadorlar la bir boğanın savaşı ama gülmekten kopacak ve çok heyecanlanacaksınız