Hoşgeldiniz!

boğaç

Arkadaş Kim? (Educatedear) 02:13
Arkadaş Kim? (Educatedear) 4.240 izlenme - 3 gün önce Genç erişkin grubun çoğunlukla bildiği educatedear boğaç soğuk savaştan sonat ile video denemesi yapmışlar. kahkahalara boğulma durumu yok ama gayet eğlenceli bir deneme olmuş. iyi seyirler :)
Dede Korkut Hikayeleri - Boğaçhan'ın Kahramanlığı Çizgi Filmi 12:59
Dede Korkut Hikayeleri - Boğaçhan'ın Kahramanlığı Çizgi Filmi 69.081 izlenme - 2 yıl önce Dirse Han ve Aruz'un erkek çocukları olmaz. Dede Korkut'un ve Dirse Hanın eşinin öğüdüyle Allah'a çok dua edip hayır işlerler ve ikisinin de bir oğlu olur. Şökli Melik, Bayındır Han'ın obasını basar ve Aruz'un oğlunu kaçırır. Daha sonra oğlan çocuğu bir aslanın eline geçer. Aslan onu kendi evladı gibi büyütür. Dirse Hanın da bir Oğlu olmuştur. Filmde yıllar sonraya gidilir. Obada şenlik günü kızgın bir boğa kazayla ipinden kurtulur. Herkes kaçışır fakat Dirse Han'ın oğlu boğayı durdurur. Dede Korkut gelir ve ona Boğaç adını verir. Bu arada bir aslan obaya dadanmıştır. Aslan ormana düşmüş olan Aruz'un oğlunun aslanıdır. Aruz'un oğlu Orman Çocuğu da buralardadır.
Ata Demirer Ramiz Dayı Olursa 14:38
Ata Demirer Ramiz Dayı Olursa 15.291 izlenme - 3 yıl önce Ata Demirer Çok Güzel Hareketler Bunlar programına Boğaç'ın dayısı olarak konuk oldu. Linkler: https://www.facebook.com/atademirer http://twitter.com/atademirer instagram.com/atademirerofficial
Hazal ve Boğaçhan'ın Muhteşem Düeti! (Kısmetse Olur - 28 Kasım 2016) 03:06
Hazal ve Boğaçhan'ın Muhteşem Düeti! (Kısmetse Olur - 28 Kasım 2016) 723 izlenme - 2 yıl önce Boğaçhan ve Hazal'ın birlikte söylediği şarkı, evde duygusal anlar yaşattı. Hazal, söylediği şarkıyla herkesi çok etkiledi...
boğaç ile pelin 06:29
boğaç ile pelin 2.107 izlenme - 9 yıl önce boğaç ile pelininin komik macerasını bide bizim çocuklardan izleyin
Star Wars ve Yüzüklerin Efendisi'nin Sibel Can ile İmtihanı - Educatedear 00:54
Star Wars ve Yüzüklerin Efendisi'nin Sibel Can ile İmtihanı - Educatedear 212 izlenme - 4 yıl önce Efendim son günlerde gereksiz sansür serisiyle gündeme gelen Educatedear abimizin pek bilinmeyen, kıyıda köşede kalmış bir videosunu sizlerle paylaşmak istedim. Hatta sevgilisi Educatedear abimizin bilgisayarını karıştırırken bu videoyu bulmuş ve yayınlamış. Ben güldüğüm için sizlerle paylaşmak istedim. İzleyelim..
Barış Akarsu - Boğaç Gökmen - Olay Yeri 04:16
Barış Akarsu - Boğaç Gökmen - Olay Yeri 126 izlenme - 3 yıl önce Boğaç Gökmen - Olay Yeri Barış AKARSU'muzun AMASRA ve VAZGEÇME şarkılarının bestecisi Boğaç Gökmen Olay Yeri adlı single'ı ile aramızda.. Beğenip PAYLAŞarak bu videoyu herkese ulaştıralım dostlarım.. Barış Akarsu Hayranları sizde aramıza katılmak için alttaki linke tıklayarak sayfamıza girip sayfamızın sağ köşesindeki 'Beğen' butonuna tıklayınız.Her şey Can Barış için ! Daha fazlası için:
Pilotlar THY için hangi eğitimlerden geçiyor ? 02:11
Pilotlar THY için hangi eğitimlerden geçiyor ? 3 izlenme - 2 ay önce TÜRK Hava Yolları (THY) yeni pilotlar alacak. Pilotların bu süreçte aldığı eğitimler arasında simülasyon eğitimleri de var. Peki, bir pilot adayı hangi eğitimlerden geçerek pilot oluyor? CNN TÜRK muhabiri Pınar Çıtak Koygun, THY İnsan Kaynakları Genel Müdürü Abdülkerim Çay, B777 Tip Müdürü-Kaptan Pilot Boğaç Atıcı, Kaptan Pilot Menderes Çakıcı, THY Pilotu Serhat Furkan Bektaş'la konuştu.