Hoşgeldiniz!

boğaziçi köprüsü

Boğaziçi Köprüsünde Darbeye Karşı Direnen Halkın Yeni Görüntüleri 14:49
Boğaziçi Köprüsünde Darbeye Karşı Direnen Halkın Yeni Görüntüleri 706.129 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz 2016 FETÖ darbesi bazıları tiyatro diyodu değilmiş hakketen millet savaşmış,görüntülerde resmen belli insanlar vatanı için ölmüş helal olsun keşke bende İstanbulda olsaydım rütbelileri saldırırdım.Neyse bu üzücü görüntüleri izliyrouz
Boğaziçi Köprüsü'nün İnşaatı (Tahminen 1973) 06:45
Boğaziçi Köprüsü'nün İnşaatı (Tahminen 1973) 1.529 izlenme - 1 ay önce İstanbul'un ilk köprüsü -eski adıyla- Boğaziçi Köprüsü'nün inşaat sürecinden görüntüler internette ilk kez bu ayrıntıda tarafımca derlenmiştir. Ayrıca 4:3 boyuttan 16:9'a teker teker aktarılmıştır. Videoda Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk'ün inşaata ziyareti de yer almaktadır. Görüntüler haber bültenleri ve yabancı ajanslardan tarafımca (doğukan Temizel-Youtuber) derlenmiştir. İyi seyirler!
İşte Askerlerin Teslim Olma Anı 06:40
İşte Askerlerin Teslim Olma Anı 10.115 izlenme - 2 yıl önce Dün gece saatlerinde başlayan ve Cumartesi sabah saatlerine kadar süren operasyonlar doğrultusunda Boğaziçi Köprüsü’nde yer alan bir grup askerin teslim olma anları böyle kaydedildi. Askerler elleri havada bir şekilde teslim oldular. HABER
Boğaziçi Köprüsü'nde Bomba Alarmı! (15 Mart Salı 2016) 01:34
Boğaziçi Köprüsü'nde Bomba Alarmı! (15 Mart Salı 2016) 6.225 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde bomba alarmı yapıldı 15.03.2016. İstanbul Boğaziçi Köprüsü’nde Anadolu Yakası'ndan Avrupa'ya geçişte bir araç dörtlüleri yakarak park etti. Sürücüsü ise başka bir otomobile binerek olay yerinden uzaklaştı.
Boğaziçi Köprüsü'nde Çırılçıplak İntihar 00:36
Boğaziçi Köprüsü'nde Çırılçıplak İntihar 9.164 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nden Çırılçıplak Soyunduktan Sonra Aşağıya Atlayan 35 Yaşındaki Burcu Namlı'nın Ölümü Akıllarda Soru İşaretleri Bıraktı.
Boğaziçi Köprüsü Açılışı (1973) 00:30
Boğaziçi Köprüsü Açılışı (1973) 6.199 izlenme - 2 yıl önce 30 Ekim 1973'te, o tarihe kadar 2500 yıl boyunca birbirinden ayrı olan Avrupa ve Asya kıtaları, Boğaziçi Köprüsü'yle birleşmiş oldu. Yüksekliği 165 metre olan köprünün uzunluğu yaklaşık 1.1 kilometre.
Rıdvan Dilmen: Boğaziçi Köprüsü'nün Adı Şehitler Köprüsü Olsun 03:00
Rıdvan Dilmen: Boğaziçi Köprüsü'nün Adı Şehitler Köprüsü Olsun 4.500 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimine karşı binlerce insan Boğaziçi Köprüsü ve Kısıklı'ya akın etti. 15 Temmuz darbe girişimine karşı toplananlar arasında Kısıklı'da Rıdvan Dilmen, Arda Turan, Acun Ilıcalı ve Hadise yer aldı. Şarkıcı Hadise eşliğinde okunan İstikal Marşı sonrası konuşan ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Boğaziçi Köprüsü'nün adının "Şehitler Köprüsü" olması isteğinde bulundu.
Boğaziçi Köprüsünde 10 Kişi Ayağından Vuruldu! 00:24
Boğaziçi Köprüsünde 10 Kişi Ayağından Vuruldu! 3.507 izlenme - 2 yıl önce Belliki bu darbe ama hainlik yapanların darbesi Fettullah Gülen'e uşaklık yapan komutanların darbesi neyse fetocu askerler boğaziçi köprüsünde 10 kişiyi ayağından vuruyor izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Boğaziçi Köprüsü'nde Oyuncak Araba 00:15
Boğaziçi Köprüsü'nde Oyuncak Araba 6.488 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde trafikte ilerleyen RC uzaktan kumandalı araba görenleri şaşırttı.
Boğaziçi Köprüsü'nün Yapımının Son Aşaması (1973) 00:37
Boğaziçi Köprüsü'nün Yapımının Son Aşaması (1973) 3.257 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Boğaziçi Köprüsü'nün açılışından görüntüleri paylaşmıştım. Bu görüntülerde de Avrupa'yı Asya'ya bağlayacak olan Boğaziçi Köprüsü'nün son parçası denizden getirilip yukarı çekiliyor. Yapılan kaynak işlemlerinden sonra da Boğaziçi Köprüsü'nün yapımı tamamlanıyor ve Avrupa Asya'ya bağlanmış oluyor.
C. Başkanı Fahri Korutürk'ün Boğaziçi Köprüsü Şantiyesini Ziyareti (1973) 10:31
C. Başkanı Fahri Korutürk'ün Boğaziçi Köprüsü Şantiyesini Ziyareti (1973) 1.878 izlenme - 1 yıl önce Yapılışından bu yana adı boğaziçi olan ancak 15 temmuz sonrasında 15 temmuz şehitler köprüsü olarak değiştirilen köprünün yapımı sırasında gerçekleşen bir ziyareti izliyoruz...
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlara Ait Yeni Görüntüler 05:11
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlara Ait Yeni Görüntüler 1.708 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişimi gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde yaşananlara ait yeni görüntüler ortaya çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Boğaziçi Köprüsü' nin Açılışı 00:42
Boğaziçi Köprüsü' nin Açılışı 2.969 izlenme - 3 yıl önce 1973 yılında Cumhuriyetin 51.yılının ilk günü olan 30 Ekim' de hizmete giren Boğaziçi Köprüsünün arşivlik görüntüleri. ''Maliyetini amorti edince geçişlerden ücret alınmayacak" sözlerine ve yapıldıktan dört sene sonra (1976) kendisini amorti etmesine rağmen ücretsiz uygulamaya bir türlü geçilmedi. Köprünün yapıldığı dönemin Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk ve Başbakanı da Naim Talu' dur. Köprünün açılışında çok komik olay yaşanmış, palyaço kostümü giyen ve o dönemin Unicef büyükelçisi olan Amerikalı komedyen Danny Kaye, arkasında Türk çocuklarla köprüyü geçerken onların ardından köprüye akın eden büyük kalabalık, köprünün titremesine sebep olur. 200 milyon dolara mal olan köprüde bir kaza bela olmasın diye, geçiş durdurulur, kalabalık boşaltılır.
Ünlü Golfçüye Yol Tepkisi : Lanet Olsun Tiger Woods'a 01:18
Ünlü Golfçüye Yol Tepkisi : Lanet Olsun Tiger Woods'a 2.337 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde Atış Yapan Dünyaca Ünlü Golfçüye İstanbullu Sürücüden Tepki Geldi..sinirli Sürücü "Lanet Olsun Tiger Woods'a" Diyerek Tepkisini Belirtti.
İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan’ın Konuşmasının Kamera Kayıtları 02:38
İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan’ın Konuşmasının Kamera Kayıtları 813 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'ne gelerek tanklara doğru yürüyen ve açılan ateş sonucu yakın koruması şehit olan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın, bir aracın üzerine çıkarak yaptığı konuşmanın kamera kayıtları da ortaya çıktı.
Boğaziçi Köprüsü'nde İntihar Eden Şahısla Selfie Çeken Polis 00:15
Boğaziçi Köprüsü'nde İntihar Eden Şahısla Selfie Çeken Polis 1.323 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi köprüsünde bir vatandaş intihar etmeye kalktı, yardıma giden polis kendini selfie çılgınlığına kaptırdı.
Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım 02:24
Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım 806 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım Saat 9'u 5 geçe Türkiye'de hayat durdu Mustafa Kemal Atatürk'ün 76. ölüm yıl dönümü olan bugün, saat 09.05'te adeta hayat durdu.
Boğaziçi Köprüsünün Yeni İsmi Ne Oldu? - Sokak Röprotajı 02:52
Boğaziçi Köprüsünün Yeni İsmi Ne Oldu? - Sokak Röprotajı 413 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nün adı değiştirildi. Darbe girişimini önlemek isterken şehit olanların anısına Boğaziçi Köprüsü'nün yeni adı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü oldu. Gelişmeyi Başbakan Yıldırım duyurdu.
İstanbul'da Köprü Girişinde Vinç Devrildi! 01:29
İstanbul'da Köprü Girişinde Vinç Devrildi! 847 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Barbaros Bulvarı Boğaziçi Köprüsü yönünde bir vincin devrilmesi sonucu yol trafiğe kapandı. Karşı yönden gelen sürücülerin kazayı izlemesi nedeniyle iki yönlü yoğunluk yaşanıyor. Barbaros Bulvarı Boğaziçi Köprüsü yönünde bir vinç yol kenarında çalışma yaptığı sırada devrildi. Vincin devrilmesi sonucu yol trafiğe kapandı. Vincin otomobilin arka bölümüne devrilmesiyle sürücü kazayı yara almadan atlattı. Yola devrilen tonlarca ağırlıktaki vinci kaldırma çalışmaları devam ediyor.
Boğaziçi Köprüsü 04:54
Boğaziçi Köprüsü 1.739 izlenme - 9 yıl önce köprünün İnŞaat aŞamalari ve açiliŞi
İşte Boğaziçi Köprüsü'ndeki Keskin Nişancı Sniper 04:27
İşte Boğaziçi Köprüsü'ndeki Keskin Nişancı Sniper 245 izlenme - 2 yıl önce Cuma akşamı FETÖ/PDY üyeleri tarafından gerçekleştirilen darbe teşebbüsünde köprü kulesine çıkan keskin nişancı ateşiyle bir çok vatandaş hayatını kaybetti ve yaralandı. Darbeci keskin nişancı, askerlere karşı koyan vatandaşların üzerine kurşun yağdırdı. Keskin nişancı, bir süre sonra ise polis özel harekatta görevli bir keskin nişancı tarafından vurularak etkisiz hale getirildi. MOBESE kameraları tarafından yapılan kayıtlarda askerlerin köprü üzerinde mevzilendikleri ve darbeye karşı yürüyen vatandaşların üzerine ateş açtıkları görülüyor. Gece boyunca süren olaylar sırasında keskin nişancı ateşiyle çok sayıda vatandaş hayatını kaybetti ya da yaralandı. Darbeci keskin nişancı çatışmalar boyunca köprüde görüntü alan amatör bir kamera tarafından da görüntülendi. Görüntülerde köprü kulesi üzerindeki keskin nişancı açık bir şekilde görülüyor. Ancak görüntülerin darbeci keskin nişancının etkisiz hale getirilmesinden önce mi ya da sonra mı kaydedildiği bilinmiyor.
Boğaziçi Köprüsü Gişelerinde Kaza:1 Ölü 01:54
Boğaziçi Köprüsü Gişelerinde Kaza:1 Ölü 627 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde gişeye çarpan otomobildeki şahıs hayatını kaybetti. Aracın içinde içki şişeleri olduğu görüldü. Kaza, saat 06.30 sıralarında, Boğaziçi Köprüsü Ankara istikametinde meydana geldi. İddiaya göre, aşırı hızlı olan Ersan Yılmaz yönetimindeki 34 SVY 90 plakalı araç, OGS-HGS gişeleri önünde bulunan beton bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle araç hurdaya döndü. Otomobilin içerisinde bulunan Ersan Yılmaz, olay yerinde hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, cesedi sıkıştığı yerden çıkarmak için uzun süre uğraş verdi. Polis ekipleri ise hayatını kaybeden gencin ailesine telefonla ulaşarak haber verdi. Ersan Yılmaz'ın aracının içerisinde boş ve dolu içki şişeleri olduğu görüldü. Kaza sonrası polis ekipleri Anadolu Yakası'na geçişlerde kullanılan 4 gişeyi trafiğe kapattı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 Halk koşusu, Boğaz Köprüsü'nü salladı 02:38
Halk koşusu, Boğaz Köprüsü'nü salladı 651 izlenme - 4 yıl önce Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusun sırasında Boğaziçi Köprüsü'nün sallandığı görüldü. Köprünün sallanması sırasında panik yaşayan bir vatandaş, "Çok korktum geri dönüyordum beni çocuklar tuttu. Aşırı sallanıyor sanki deprem gibi" dedi.Boğaziçi Köprüsü'nde geçtiğimiz yıllardaki maratonlar sırasına yaşanan esneme, yetkillieri harekete geçirdi. Vodafone İstanbul Maratonu öncesi vatandaşa uyarılarda bulunan yetkililer, "Köprü üzerinde koşmayın, piknik yapmayın ve zıplamayın" şeklinde uyarılarda bulundu. Boğaziçi Köprüsün'de kalabalığı azaltmak için koşuya katılan vatandaşlar 3 gruba bölündü. Alınan tüm önlemlere rağmen Boğaz Köprüsü'nün geçtiğimiz yıllardaki gibi salllandığı görüldü. Köprü üzerindeki elektrik direkleri aşırı derecede sallandı. Köprünün sallanması nedeniyle panik yaşayan bir kadın, "Çok korktum geri dönüyordum beni çocuklar tuttu. Aşırı sallanıyor sanki deprem gibi. Acaba daha önce böyle oluyor muydun bilmiyorum ama çok korktum" dedi.
Dolandırıcılar Kralı - Sülün Osman 02:54
Dolandırıcılar Kralı - Sülün Osman 428 izlenme - 2 yıl önce Size hayatınızı sürdürmek için seçebileceğiniz en sıra dışı mesleği sorsak, cevabınız ne olurdu? Hayatınızda hiç birini kandırdınız mı? Peki hırsızlık yaptınız mı? --Dolandırıcılar kralı; Sülün Osman--
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlar (Yeni Görüntüler) 05:11
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlar (Yeni Görüntüler) 243 izlenme - 2 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Boğaziçi köprüsü üzerinde yaşananlar MOBESE kameralarınca kaydedildi.
Kalabalığı Görünce Kendini Tarkan Sanmak 01:27
Kalabalığı Görünce Kendini Tarkan Sanmak 515 izlenme - 3 yıl önce Avrasya Maratonu'nda köprünün üzerinden aşağı izlerken müziğin de etkisiyle bir an kendinden geçip kendini Tarkan sanan Türk....
Boğaziçi Köprüsünde İntihar - Sansürsüz Haber 02:50
Boğaziçi Köprüsünde İntihar - Sansürsüz Haber 512 izlenme - 5 yıl önce Boğaziçi Köprüsünde İntihar Boğaziçi Köprüsü'ne Saat 15.00 Sıralarında Çıkan Bir Kişi İntihar Girişiminde Bulundu. Anadolu Yaka...
Boğaziçi Köprüsü Trafiğe Kapatıldı 03:06
Boğaziçi Köprüsü Trafiğe Kapatıldı 417 izlenme - 4 yıl önce Bugün Koşulacak 35. Vodafone İstanbul Maratonu Sebebiyle Boğaziçi Köprüsü Trafiğe Kapatıldı. Metrobüs Seferleri De Beylikdüzü - Zincirlikuyu Arasında Yapılıyor.
Askerlerin Boğaziçi Köprüsü Üzerinde Sivillere Ateş Açma Anı 02:21
Askerlerin Boğaziçi Köprüsü Üzerinde Sivillere Ateş Açma Anı 152 izlenme - 2 yıl önce Darbeye kalkışan askerler ilk olarak Boğaz Köprüsü'nü işgal etti. İşgali durdurmaya çalışan millete ateş açtılar. Türkiye, insanlık tarihinin görüp görebileceği en kahpe saldırılardan birini atlattı. Darbe girişimiyle yönetime el koyma hevesine kapılan bir grup terörist, askeri üniformaları ve emrindeki askerleri kullanarak Türkiye'nin iradesine ipotek koymaya yeltendi. Bu aşağılık katil sürüsü, ilk olarak işgal ettikleri Boğaz Köprüsü'nü ulaşıma kapattı, ardından darbe yapıldığı açıklandı. ÜNİFORMA GİYMİŞ KATİL SÜRÜSÜ KENDİ HALKINI VURDU Türkiye kanlı çatışmaların yaşandığı bir geceye sahne olurken Boğaz Köprüsü'ndeki işgali durdurmaya çalışan sivil halka, Türk milletinin fertlerine kendi askerleri tarafından ateş açıldı. PKK'YA BU KADAR SIKMADINIZ ULAN! Üzerine ateş açılan halk "PKK'ya bu kadar sıkmadınız" diyerek tepki gösterdi.
Boğaziçi Köprüsünün İnşaatı 02:32
Boğaziçi Köprüsünün İnşaatı 516 izlenme - 5 yıl önce Boğaziçi Köprüsünün İnşaatı Slayt Show Tüm Hakları Satın Alınmış Ve Belgelenmiştir.all Rights Reserved.copyright 2008