Hoşgeldiniz!

boğaziçi köprüsü

Boğaziçi Köprüsünde Darbeye Karşı Direnen Halkın Yeni Görüntüleri 14:49
Boğaziçi Köprüsünde Darbeye Karşı Direnen Halkın Yeni Görüntüleri 702.059 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz 2016 FETÖ darbesi bazıları tiyatro diyodu değilmiş hakketen millet savaşmış,görüntülerde resmen belli insanlar vatanı için ölmüş helal olsun keşke bende İstanbulda olsaydım rütbelileri saldırırdım.Neyse bu üzücü görüntüleri izliyrouz
İşte Askerlerin Teslim Olma Anı 06:40
İşte Askerlerin Teslim Olma Anı 10.050 izlenme - 1 yıl önce Dün gece saatlerinde başlayan ve Cumartesi sabah saatlerine kadar süren operasyonlar doğrultusunda Boğaziçi Köprüsü’nde yer alan bir grup askerin teslim olma anları böyle kaydedildi. Askerler elleri havada bir şekilde teslim oldular. HABER
Boğaziçi Köprüsü'nde Bomba Alarmı! (15 Mart Salı 2016) 01:34
Boğaziçi Köprüsü'nde Bomba Alarmı! (15 Mart Salı 2016) 6.169 izlenme - 1 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde bomba alarmı yapıldı 15.03.2016. İstanbul Boğaziçi Köprüsü’nde Anadolu Yakası'ndan Avrupa'ya geçişte bir araç dörtlüleri yakarak park etti. Sürücüsü ise başka bir otomobile binerek olay yerinden uzaklaştı.
Boğaziçi Köprüsü Açılışı (1973) 00:30
Boğaziçi Köprüsü Açılışı (1973) 6.103 izlenme - 2 yıl önce 30 Ekim 1973'te, o tarihe kadar 2500 yıl boyunca birbirinden ayrı olan Avrupa ve Asya kıtaları, Boğaziçi Köprüsü'yle birleşmiş oldu. Yüksekliği 165 metre olan köprünün uzunluğu yaklaşık 1.1 kilometre.
Rıdvan Dilmen: Boğaziçi Köprüsü'nün Adı Şehitler Köprüsü Olsun 03:00
Rıdvan Dilmen: Boğaziçi Köprüsü'nün Adı Şehitler Köprüsü Olsun 4.439 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimine karşı binlerce insan Boğaziçi Köprüsü ve Kısıklı'ya akın etti. 15 Temmuz darbe girişimine karşı toplananlar arasında Kısıklı'da Rıdvan Dilmen, Arda Turan, Acun Ilıcalı ve Hadise yer aldı. Şarkıcı Hadise eşliğinde okunan İstikal Marşı sonrası konuşan ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Boğaziçi Köprüsü'nün adının "Şehitler Köprüsü" olması isteğinde bulundu.
Boğaziçi Köprüsü'nde Çırılçıplak İntihar 00:36
Boğaziçi Köprüsü'nde Çırılçıplak İntihar 9.150 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nden Çırılçıplak Soyunduktan Sonra Aşağıya Atlayan 35 Yaşındaki Burcu Namlı'nın Ölümü Akıllarda Soru İşaretleri Bıraktı.
Boğaziçi Köprüsünde 10 Kişi Ayağından Vuruldu! 00:24
Boğaziçi Köprüsünde 10 Kişi Ayağından Vuruldu! 3.482 izlenme - 1 yıl önce Belliki bu darbe ama hainlik yapanların darbesi Fettullah Gülen'e uşaklık yapan komutanların darbesi neyse fetocu askerler boğaziçi köprüsünde 10 kişiyi ayağından vuruyor izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
C. Başkanı Fahri Korutürk'ün Boğaziçi Köprüsü Şantiyesini Ziyareti (1973) 10:31
C. Başkanı Fahri Korutürk'ün Boğaziçi Köprüsü Şantiyesini Ziyareti (1973) 1.827 izlenme - 6 ay önce Yapılışından bu yana adı boğaziçi olan ancak 15 temmuz sonrasında 15 temmuz şehitler köprüsü olarak değiştirilen köprünün yapımı sırasında gerçekleşen bir ziyareti izliyoruz...
Boğaziçi Köprüsü'nde Oyuncak Araba 00:15
Boğaziçi Köprüsü'nde Oyuncak Araba 6.453 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde trafikte ilerleyen RC uzaktan kumandalı araba görenleri şaşırttı.
Boğaziçi Köprüsü'nün Yapımının Son Aşaması (1973) 00:37
Boğaziçi Köprüsü'nün Yapımının Son Aşaması (1973) 3.228 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Boğaziçi Köprüsü'nün açılışından görüntüleri paylaşmıştım. Bu görüntülerde de Avrupa'yı Asya'ya bağlayacak olan Boğaziçi Köprüsü'nün son parçası denizden getirilip yukarı çekiliyor. Yapılan kaynak işlemlerinden sonra da Boğaziçi Köprüsü'nün yapımı tamamlanıyor ve Avrupa Asya'ya bağlanmış oluyor.
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlara Ait Yeni Görüntüler 05:11
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlara Ait Yeni Görüntüler 1.702 izlenme - 1 yıl önce Darbe girişimi gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde yaşananlara ait yeni görüntüler ortaya çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hayrettin Boğaziçi Köprüsü'nü Satın Almak İsterse 03:30
Hayrettin Boğaziçi Köprüsü'nü Satın Almak İsterse 5.198 izlenme - 3 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Boğaziçi Köprüsü' nin Açılışı 00:42
Boğaziçi Köprüsü' nin Açılışı 2.828 izlenme - 2 yıl önce 1973 yılında Cumhuriyetin 51.yılının ilk günü olan 30 Ekim' de hizmete giren Boğaziçi Köprüsünün arşivlik görüntüleri. ''Maliyetini amorti edince geçişlerden ücret alınmayacak" sözlerine ve yapıldıktan dört sene sonra (1976) kendisini amorti etmesine rağmen ücretsiz uygulamaya bir türlü geçilmedi. Köprünün yapıldığı dönemin Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk ve Başbakanı da Naim Talu' dur. Köprünün açılışında çok komik olay yaşanmış, palyaço kostümü giyen ve o dönemin Unicef büyükelçisi olan Amerikalı komedyen Danny Kaye, arkasında Türk çocuklarla köprüyü geçerken onların ardından köprüye akın eden büyük kalabalık, köprünün titremesine sebep olur. 200 milyon dolara mal olan köprüde bir kaza bela olmasın diye, geçiş durdurulur, kalabalık boşaltılır.
Ünlü Golfçüye Yol Tepkisi : Lanet Olsun Tiger Woods'a 01:18
Ünlü Golfçüye Yol Tepkisi : Lanet Olsun Tiger Woods'a 2.337 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde Atış Yapan Dünyaca Ünlü Golfçüye İstanbullu Sürücüden Tepki Geldi..sinirli Sürücü "Lanet Olsun Tiger Woods'a" Diyerek Tepkisini Belirtti.
İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan’ın Konuşmasının Kamera Kayıtları 02:38
İstanbul Emniyet Müdürü Çalışkan’ın Konuşmasının Kamera Kayıtları 804 izlenme - 1 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'ne gelerek tanklara doğru yürüyen ve açılan ateş sonucu yakın koruması şehit olan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ın, bir aracın üzerine çıkarak yaptığı konuşmanın kamera kayıtları da ortaya çıktı.
Boğaziçi Köprüsünün Yeni İsmi Ne Oldu? - Sokak Röprotajı 02:52
Boğaziçi Köprüsünün Yeni İsmi Ne Oldu? - Sokak Röprotajı 409 izlenme - 12 ay önce Boğaziçi Köprüsü'nün adı değiştirildi. Darbe girişimini önlemek isterken şehit olanların anısına Boğaziçi Köprüsü'nün yeni adı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü oldu. Gelişmeyi Başbakan Yıldırım duyurdu.
Boğaziçi Köprüsü'nde İntihar Eden Şahısla Selfie Çeken Polis 00:15
Boğaziçi Köprüsü'nde İntihar Eden Şahısla Selfie Çeken Polis 1.264 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi köprüsünde bir vatandaş intihar etmeye kalktı, yardıma giden polis kendini selfie çılgınlığına kaptırdı.
İstanbul'da Köprü Girişinde Vinç Devrildi! 01:29
İstanbul'da Köprü Girişinde Vinç Devrildi! 837 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Barbaros Bulvarı Boğaziçi Köprüsü yönünde bir vincin devrilmesi sonucu yol trafiğe kapandı. Karşı yönden gelen sürücülerin kazayı izlemesi nedeniyle iki yönlü yoğunluk yaşanıyor. Barbaros Bulvarı Boğaziçi Köprüsü yönünde bir vinç yol kenarında çalışma yaptığı sırada devrildi. Vincin devrilmesi sonucu yol trafiğe kapandı. Vincin otomobilin arka bölümüne devrilmesiyle sürücü kazayı yara almadan atlattı. Yola devrilen tonlarca ağırlıktaki vinci kaldırma çalışmaları devam ediyor.
Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım 02:24
Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım 695 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde 10 Kasım Saat 9'u 5 geçe Türkiye'de hayat durdu Mustafa Kemal Atatürk'ün 76. ölüm yıl dönümü olan bugün, saat 09.05'te adeta hayat durdu.
İşte Boğaziçi Köprüsü'ndeki Keskin Nişancı Sniper 04:27
İşte Boğaziçi Köprüsü'ndeki Keskin Nişancı Sniper 207 izlenme - 1 yıl önce Cuma akşamı FETÖ/PDY üyeleri tarafından gerçekleştirilen darbe teşebbüsünde köprü kulesine çıkan keskin nişancı ateşiyle bir çok vatandaş hayatını kaybetti ve yaralandı. Darbeci keskin nişancı, askerlere karşı koyan vatandaşların üzerine kurşun yağdırdı. Keskin nişancı, bir süre sonra ise polis özel harekatta görevli bir keskin nişancı tarafından vurularak etkisiz hale getirildi. MOBESE kameraları tarafından yapılan kayıtlarda askerlerin köprü üzerinde mevzilendikleri ve darbeye karşı yürüyen vatandaşların üzerine ateş açtıkları görülüyor. Gece boyunca süren olaylar sırasında keskin nişancı ateşiyle çok sayıda vatandaş hayatını kaybetti ya da yaralandı. Darbeci keskin nişancı çatışmalar boyunca köprüde görüntü alan amatör bir kamera tarafından da görüntülendi. Görüntülerde köprü kulesi üzerindeki keskin nişancı açık bir şekilde görülüyor. Ancak görüntülerin darbeci keskin nişancının etkisiz hale getirilmesinden önce mi ya da sonra mı kaydedildiği bilinmiyor.
Boğaziçi Köprüsü 04:54
Boğaziçi Köprüsü 1.738 izlenme - 9 yıl önce köprünün İnŞaat aŞamalari ve açiliŞi
Boğaziçi Köprüsü Gişelerinde Kaza:1 Ölü 01:54
Boğaziçi Köprüsü Gişelerinde Kaza:1 Ölü 615 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Köprüsü'nde gişeye çarpan otomobildeki şahıs hayatını kaybetti. Aracın içinde içki şişeleri olduğu görüldü. Kaza, saat 06.30 sıralarında, Boğaziçi Köprüsü Ankara istikametinde meydana geldi. İddiaya göre, aşırı hızlı olan Ersan Yılmaz yönetimindeki 34 SVY 90 plakalı araç, OGS-HGS gişeleri önünde bulunan beton bariyerlere çarptı. Çarpmanın etkisiyle araç hurdaya döndü. Otomobilin içerisinde bulunan Ersan Yılmaz, olay yerinde hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, cesedi sıkıştığı yerden çıkarmak için uzun süre uğraş verdi. Polis ekipleri ise hayatını kaybeden gencin ailesine telefonla ulaşarak haber verdi. Ersan Yılmaz'ın aracının içerisinde boş ve dolu içki şişeleri olduğu görüldü. Kaza sonrası polis ekipleri Anadolu Yakası'na geçişlerde kullanılan 4 gişeyi trafiğe kapattı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlar (Yeni Görüntüler) 05:11
Darbe Girişimi Gecesi Boğaziçi Köprüsü'nde Yaşananlar (Yeni Görüntüler) 230 izlenme - 1 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Boğaziçi köprüsü üzerinde yaşananlar MOBESE kameralarınca kaydedildi.
 Halk koşusu, Boğaz Köprüsü'nü salladı 02:38
Halk koşusu, Boğaz Köprüsü'nü salladı 645 izlenme - 4 yıl önce Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusun sırasında Boğaziçi Köprüsü'nün sallandığı görüldü. Köprünün sallanması sırasında panik yaşayan bir vatandaş, "Çok korktum geri dönüyordum beni çocuklar tuttu. Aşırı sallanıyor sanki deprem gibi" dedi.Boğaziçi Köprüsü'nde geçtiğimiz yıllardaki maratonlar sırasına yaşanan esneme, yetkillieri harekete geçirdi. Vodafone İstanbul Maratonu öncesi vatandaşa uyarılarda bulunan yetkililer, "Köprü üzerinde koşmayın, piknik yapmayın ve zıplamayın" şeklinde uyarılarda bulundu. Boğaziçi Köprüsün'de kalabalığı azaltmak için koşuya katılan vatandaşlar 3 gruba bölündü. Alınan tüm önlemlere rağmen Boğaz Köprüsü'nün geçtiğimiz yıllardaki gibi salllandığı görüldü. Köprü üzerindeki elektrik direkleri aşırı derecede sallandı. Köprünün sallanması nedeniyle panik yaşayan bir kadın, "Çok korktum geri dönüyordum beni çocuklar tuttu. Aşırı sallanıyor sanki deprem gibi. Acaba daha önce böyle oluyor muydun bilmiyorum ama çok korktum" dedi.
Askerlerin Boğaziçi Köprüsü Üzerinde Sivillere Ateş Açma Anı 02:21
Askerlerin Boğaziçi Köprüsü Üzerinde Sivillere Ateş Açma Anı 148 izlenme - 1 yıl önce Darbeye kalkışan askerler ilk olarak Boğaz Köprüsü'nü işgal etti. İşgali durdurmaya çalışan millete ateş açtılar. Türkiye, insanlık tarihinin görüp görebileceği en kahpe saldırılardan birini atlattı. Darbe girişimiyle yönetime el koyma hevesine kapılan bir grup terörist, askeri üniformaları ve emrindeki askerleri kullanarak Türkiye'nin iradesine ipotek koymaya yeltendi. Bu aşağılık katil sürüsü, ilk olarak işgal ettikleri Boğaz Köprüsü'nü ulaşıma kapattı, ardından darbe yapıldığı açıklandı. ÜNİFORMA GİYMİŞ KATİL SÜRÜSÜ KENDİ HALKINI VURDU Türkiye kanlı çatışmaların yaşandığı bir geceye sahne olurken Boğaz Köprüsü'ndeki işgali durdurmaya çalışan sivil halka, Türk milletinin fertlerine kendi askerleri tarafından ateş açıldı. PKK'YA BU KADAR SIKMADINIZ ULAN! Üzerine ateş açılan halk "PKK'ya bu kadar sıkmadınız" diyerek tepki gösterdi.
Dolandırıcılar Kralı - Sülün Osman 02:54
Dolandırıcılar Kralı - Sülün Osman 326 izlenme - 1 yıl önce Size hayatınızı sürdürmek için seçebileceğiniz en sıra dışı mesleği sorsak, cevabınız ne olurdu? Hayatınızda hiç birini kandırdınız mı? Peki hırsızlık yaptınız mı? --Dolandırıcılar kralı; Sülün Osman--
Kalabalığı Görünce Kendini Tarkan Sanmak 01:27
Kalabalığı Görünce Kendini Tarkan Sanmak 469 izlenme - 2 yıl önce Avrasya Maratonu'nda köprünün üzerinden aşağı izlerken müziğin de etkisiyle bir an kendinden geçip kendini Tarkan sanan Türk....
Boğaziçi Köprüsünde İntihar - Sansürsüz Haber 02:50
Boğaziçi Köprüsünde İntihar - Sansürsüz Haber 506 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Köprüsünde İntihar Boğaziçi Köprüsü'ne Saat 15.00 Sıralarında Çıkan Bir Kişi İntihar Girişiminde Bulundu. Anadolu Yaka...
Boğaziçi Köprüsü Trafiğe Kapatıldı 03:06
Boğaziçi Köprüsü Trafiğe Kapatıldı 413 izlenme - 4 yıl önce Bugün Koşulacak 35. Vodafone İstanbul Maratonu Sebebiyle Boğaziçi Köprüsü Trafiğe Kapatıldı. Metrobüs Seferleri De Beylikdüzü - Zincirlikuyu Arasında Yapılıyor.
Darbe Gecesi, Köprü Üzerinde Yeni Bir Hayata Tanıklık Etti 06:35
Darbe Gecesi, Köprü Üzerinde Yeni Bir Hayata Tanıklık Etti 136 izlenme - 1 yıl önce Darbe girişiminin yaşandığı gecenin sabahında Boğaziçi Köprüsü'nde taksi içerisinde hamile bir kadının doğumunu gerçekleştiren doktor Mehmet Çelik, o anları anlattı. Doktor Çelik, "Hayatımız boyunca unutamayacağımız bir olaya tanıklık ettik. Öylesine kötü bir günde biraz olsun içimizi ısıtan bir hadise yaşamış olduk" dedi. 15 Temmuz askeri darbe girişiminin sabahında Ataşehir'deki evinden Şişli'de çalıştığı hastaneye gitmek için yola çıkan anestezi ve ağrı uzmanı doktor Mehmet Çelik, trafik yoğunluğu sebebiyle Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçmek istedi. Daha sonra Marmaray'ı deneyen doktor Çelik burada da oluşan yoğunluk nedeniyle Boğaziçi Köprüsü'nün kullandı. Köprü üzerinde ilerlemeye çalışan Doktor Mehmet Çelik bu sırada önündeki araçta bir kargaşanın olduğunu fark etti. Aracını olduğu yere bırakan Çelik, yardım için hemen taksiye doğru koştu. Taksi içerisinde doğum yapan bir kadını gören Mehmet Çelik, kendisinin doktor olduğunu söyleyerek doğum yapan kadına yardımcı olmaya çalıştı. Taksinin içine giren doktor, kız çocuğuna hamile olan kadına doğum yaptırdı. Doktor Çelik, bebeğin göbek bağını da vatandaşların arabalarında bulunan sağlık çantalarından getirdiği makasla kesti. "Öndeki arabada bir hareketlenme olduğunu fark ettim" Doğumu gerçekleştiren doktor Mehmet Çelik ise yaşadığı anlara kendisinin bile inanamadığı söyledi. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, Doktor Mehmet Çelik ise o anları şöyle anlattı: "Olay sabahı evimden hastaneye gidiyordum. Nöbetçi olduğum için hastaneye gitmem gerekiyordu. Bütün yollar kapalıydı. Marmaray, vapurlar çalışmıyordu. 2 saat kadar karşıya geçmek için uğraştıktan sonra tam eve gitmeye karar vermişken, Boğaziçi Köprüsü'nün açılmak üzere olduğu radyodan anons edildi. Bunun üzerine yönümü Boğaziçi Köprüsü'ne çevirdim. Boğaziçi Köprüsü girişinde Altunizade kavşağında trafik tamamen durdu. O noktada beklerden öndeki arabada bir hareketlenme olduğunu, insanların oraya doğru koşuşturduklarını fark ettim. Bir sağlık problemi olduğunu anlayıp, yardım edebileceğim düşüncesiyle olay yerinde doğru hareketlendim. Benim oraya koştuğumu görenler doktor musunuz dedi. Ben de evet dedim." "Anne de, bebek de gayet iyiydi" Olay yerine gittiğinde bir kadının doğum yapmak üzere olduğunu belirten Mehmet Çelik, "Taksinin arka koltuğunda yatan ve doğum yapmak üzere olan bir kadın olduğunu gördüm. Olay yerine ulaşmamla birlikte hemen hemen aynı anda doğum da oldu. Bebek geldi, doğumu gerçekleştirdik. Bebeğin göbeğini kestik. Vatandaşlar yardımcı oldu. Arabalarındaki ilk yardım malzemelerini getirmişti. Annenin, bebeğin kontrolünü yaptık, sağlıklı bir şekilde gerçekleşti. Anne de, bebek de gayet iyiydi" şeklinde konuştu. "Heyecan verici bir şey" Doktor Mehmet Çelik olay anında yaşadığı duyguları dile getirerek, "Bir sağlık problemi olduğunu anlayınca zaten mesleki bir refleksle koşuyorsunuz. Doğum olduğunu görünce bu bir mutluluk kaynağı da oldu açıkçası. Ortada mutlu bir olay var. Bir canının gelmesi var, buna yardımcı olmak, tanıklık etmek çok mutluluk verici bir şey. Çok da heyecan verici bir şey. Anestezi ve ağrı tedavisi uzmanıyım. Bu yüzden de çok alışık olmadığım bir durumdu. Bu yüzden de ekstra bir heyecan yaşadım" dedi. Mehmet Çelik, çevrede bulunan vatandaşların da kendisine yardım ettiğini anlatarak, "Bir kadın taksi şoförü taksiyi kullanıyordu. O da çok yardımcı oldu. Hayatımız boyunca unutamayacağımız bir olaya tanıklık ettik. Öylesine kötü bir günde biraz olsun içimizi ısıtan bir hadise yaşamış olduk" ifadelerini kullandı. "Babam ve Oğlum" filminde de benzer bir sahnenin olduğunun hatırlatılması üzerine doktor Çelik, "Filmi izledim hatta filmi izlerken o sahneyi biraz da abartılı bulmuştum. Böyle şeyler ancak filmlerde olur gibi bir tavrım da olmuştu. Kaderin cilvesi mi demek, darbe girişiminin olduğu bir sabah üstelik de aynı şekilde başıma geldi" diye konuştu. Öte yandan, anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.