Hoşgeldiniz!

boğaziçi üniversitesi

Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 03:57
Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 180.760 izlenme - 4 yıl önce boğaziçi üniversitesi gecesine cem yılmaz damga vururken, kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık arttırmayla sattı.cem yılmaz’lı yemek 100 bin, hüsnü özyeğin’li ise 40 bin liraya mâl oldu.boğaziçi üniversitesi 150’nci yılı görkemli bir galayla kutladı. mezunlar başta üniversitelere bağış kültürünü artırmayı amaçlayan gala, boğaziçi mezunu olan cem yılmaz’ın yönettiği ilginç bir müzayedeye de ev sahipliği yaptı. iş dünyasını diline dolayan komedyenin esprileri gülme krizlerine neden olurken, cem yılmaz kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık artırmayla sattı. müzayededen boğaziçi üniversitesi için 2 milyon lira bağış toplanmış oldu.
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 00:29
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 169.383 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Üniversiteliler Güney Kampüslerinde Harlem Shake yapıyorlar!
Boğaziçi Üniversitesi, Sırt Dönme Protestosu 02:20
Boğaziçi Üniversitesi, Sırt Dönme Protestosu 5.773 izlenme - 2 ay önce
Boğaziçi Üniversitesi'nde 4 Aydır Rektör Atamayan Erdoğan'ı Protesto Eden Video Hazırlandı 01:40
Boğaziçi Üniversitesi'nde 4 Aydır Rektör Atamayan Erdoğan'ı Protesto Eden Video Hazırlandı 4.166 izlenme - 10 ay önce Boğaziçi Üniversitesi'nde rektör seçiminin üzerinden geçen 3.5 ayda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın rektör atamasını yapmamasını protesto eden video hazırladı. Hazırlanan videoda "Akademisyen, öğrenci, idari personelin beklentisi Erdoğan'ın seçim sonuçlarına saygı göstermesi" denildi. Son seçimlerde akademisyenlerin oylarının yüzde 86'sını alan Prof Gülay Barbarosoğlu'nun hala atanmamış olması protesto edildi.
Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük Eylemi 01:27
Boğaziçi Üniversitesi Rektörlük Eylemi 3.103 izlenme - 9 ay önce
Boğaziçi Caz Korosu Çapulcular Oldu Mu Meydanlara Doldu Mu? 02:46
Boğaziçi Caz Korosu Çapulcular Oldu Mu Meydanlara Doldu Mu? 13.755 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Müzik Kulübü Caz Korosu Taksim Gezi Parkında sanatları ile direnmeye devam ediyorlar. Sözleri: Çapulcular oldu mu meydanlara doldu mu heeey heey ? Gönderdiğin Tomalar Beşiktaş'a vardı mı ? Yar yar yaar.. (x2) Meskeyi yüzüne, maske taktım yüzüne; biber gazı yollamış emniyet gözlerime.. (x2) Barikatı aşmalı şu Taksim'e varmalı hey heeyy, gezi çok güzel ama polisi olmamalı yar yar yaar.. (x2) Meskeyi yüzüne, maske taktım yüzüne; biber gazı yollamış emniyet gözlerime.... Her yer Taksim her yer Direniş!
Rektörlük Seçimlerinin Kaldırılması 02:23
Rektörlük Seçimlerinin Kaldırılması 1.978 izlenme - 10 ay önce
Köyden Çıkan Nişantaşı Markası 04:27
Köyden Çıkan Nişantaşı Markası 4.120 izlenme - 1 yıl önce İzlediği belgeselde köyde bir kadının dokuduğu çaput kilimleri gördü, yollara düştü, aklına gelen fikir yok olmaya yüz tutan kültürü bir markaya dönüştürdü. Boğaziçi Üniversiteli 22 yaşındaki Yasin Sert ve Balıkesir'in Sarıbeyler köyünden 71 yaşındaki Faize Yoldaş'la tanışın.
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 02:48
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 4.556 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex http://www.damarex.com/ “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz.
Beyaz Show-Boğaziçi Üniversitesi Müzik Caz Korosu - Samba 03:24
Beyaz Show-Boğaziçi Üniversitesi Müzik Caz Korosu - Samba 3.959 izlenme - 6 yıl önce
Fiziğin Sağlıkla İlişkisi ve Kanser Fiziği 41:34
Fiziğin Sağlıkla İlişkisi ve Kanser Fiziği 1.435 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi'nden Doç. Dr. Mehmet Burçin Ünlü'nün konuşmacı olarak yer aldığı "Fiziğin Sağlıkla İlişkisi ve Kanser Fiziği" konulu etkinliğimiz 22 Kasım Pazar günü gerçekleşti. #FizikistBilimKonuşmaları
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu  Beyaz Show  10 06 2011 06:24
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu Beyaz Show 10 06 2011 2.781 izlenme - 6 yıl önce süper 10.06.2011
Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi 02:05
Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi 259 izlenme - 1 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi http://bit.ly/1XtNSGL Boğaziçi girişimcilik merkezi mevcut yapıların çalışmasını güçlendirici ve bu yapıları Boğaziçi Üniversitesi değerleri ile birleştirici bir etkiye sahip bir oluşum olarak dünya ile rekabet edecek yenilikçi şirketlerin Türkiye’den çıkmasına zemin hazırlamak için çalışır. www.hasanyildiz.com www.facebook.com/hasanyildiz84 www.twitter.com/hasanyildiz84
Beyaz Show - Bümk - Battle Of Jericho 01:19
Beyaz Show - Bümk - Battle Of Jericho 1.768 izlenme - 6 yıl önce boğaziçi üniversitesi müzik caz korosu bümk beyaz show battle of jericho
Neden Boğaziçi Üniversitesi? Neden Elektrik Elektronik Mühendisliği? 02:05
Neden Boğaziçi Üniversitesi? Neden Elektrik Elektronik Mühendisliği? 1.227 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, neden Boğaziçi Üniversitesi'ni ve Elektrik Elektronik Mühendisliğini seçtiğini anlattı.
Yoldan Çıkarım Diye Boğaziçi Üniversitesi'ne Gitmedim - Binali Yıldırım 01:47
Yoldan Çıkarım Diye Boğaziçi Üniversitesi'ne Gitmedim - Binali Yıldırım 1.072 izlenme - 3 yıl önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın Boğaziçi Üniversitesi ile ilginç yorumu... İTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi'ni tercihte kararsız kaldığını söyleyen Binali Yıldırım, Boğaziçi'ndeki ortamı gördükten sonra "Boğaziçi'nde bahçede kızlar erkekler bir arada oturuyor. 'Ben burda yoldan çıkarım' diye düşünüp İTÜ'yü tercih ettim" dedi.
bogaziciogrenci 03:18
bogaziciogrenci 1.224 izlenme - 7 yıl önce atv ana haber bülteni'nde; boğaziçili öğrencilere sitenin sağladığı fırsatları anlatan haber
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu Bümk Beyaz Showda 10 Haziran 2011 01:42
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu Bümk Beyaz Showda 10 Haziran 2011 818 izlenme - 6 yıl önce çok güzel yapmışlarreklam olmasın
Elektrik Elektronik Mühendisliği Eğitimi Size Mesleğinizde Nasıl Artılar Sağladı? 02:04
Elektrik Elektronik Mühendisliği Eğitimi Size Mesleğinizde Nasıl Artılar Sağladı? 630 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, aldığı elektrik elektronik mühendisliği eğitiminin mesleğine olan katkılarını anlattı.
Boğaziçi Üniversitesi 00:17
Boğaziçi Üniversitesi 1.315 izlenme - 9 yıl önce mezun futbol takımı yengeç dansı
Yeniden Tercih Yapacak Olsaydınız Hangi Okul Ve Bölümü Tercih Ederdiniz? 00:37
Yeniden Tercih Yapacak Olsaydınız Hangi Okul Ve Bölümü Tercih Ederdiniz? 623 izlenme - 3 yıl önce Yeniden Tercih Yapacak Olsaydınız Hangi Okul Ve Bölümü Tercih Ederdiniz?
İş Zekası Ve Seo Analisti Olmak İçin Nasıl Özelliklere Sahip Olmak Gerekir? 03:19
İş Zekası Ve Seo Analisti Olmak İçin Nasıl Özelliklere Sahip Olmak Gerekir? 404 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, mesleğinin gerektirdiği karakter özelliklerini anlattı.
Bumk Caz Korusu - Metroda Caz 01:53
Bumk Caz Korusu - Metroda Caz 294 izlenme - 2 yıl önce Bu şarkı hani vardır ya türkiyedeki tüm müzik türlerinin gelişmesini isteyen bunu heryerde söyleyen ve caza türkiyede yeterli önem verilmediğini söyleyen adama ve hertelden müziği seven site alkışlarlayaşıyorum.com'a gelsin ozaman.
Boğaziçi  Üniversitesi Filistin Halkıyla  Dayanışma Eylemi / 23.07.2014 03:30
Boğaziçi Üniversitesi Filistin Halkıyla Dayanışma Eylemi / 23.07.2014 19 izlenme - 3 ay önce http://bogazicimekteb.org/?p=517 Biliyoruz ve bildiriyoruz ki yıllardır olduÄŸu gibi siyonist Ä°srail devleti zalimce, canice vuruyor. Direnen filistin halkı ise mücadelesinden yılmıyor. Ve zulüm karşısında hakkı haykırmaya ve kıyama devam ediyor. Biz de yurtlarından çıkarılan, ezilen, baskı ve zulüm ile yıldırılmaya çalışılan Filistin halkı ile dayanışmak için buradayız. Yurtlarından çıkarılan mustazaflar uÄŸruna savaÅŸan direnişçileri selamlıyor, seslerine ses katmak istiyoruz. Biliyoruz ki tüm iÅŸgalci devletler görünür görünmez zalim politikalarla mazlumların kanından beslenmektedir. Ancak yine umuyoruz ki bu devletler o mazlumların kan ve gözyaÅŸlarında boÄŸulacaklar. Dünya devletleri Filstin’deki zulmü sadece seyretmekle yetiniyor. Türkiye iktidarı da bu minvalde siyonist iÅŸgalcilerle ekonomik iliÅŸkilerini tam gaz devam ettirmektedir. Ä°srail’in muhafızı hükmündeki NATO üsleri yine Türkiye iktidarı eliyle korunmaktadır. Bizse, bombalara ve türlü vahÅŸi saldırılara raÄŸmen direnenler için zafer murad ediyor ve bu zaferi mücadeleye deÄŸer görüyoruz. Burada yaÅŸananlar 5-10 dakikalık ÅŸu küçük mizansende hissettirilemez. Sadece Gazze’de yıllardır yaÅŸananların çok ufak bir temsiliyetidir. BoÄŸaziçinden Gazze’ye direniÅŸe bin selam olsun! YaÅŸasın Küresel Ä°ntifada! Kahrolsun Siyonist Ä°ÅŸgalci Güçler! Siyonist FaÅŸizme DireneceÄŸiz! Zulme Karşı Omuz Omuza! Ä°srail Vuruyor, Gazze Direniyor…
İş Zekası Ve Seo Alanlarında Çalışmak İsteyen Öğrencilere Tavsiyeleriniz Nelerdir? 01:28
İş Zekası Ve Seo Alanlarında Çalışmak İsteyen Öğrencilere Tavsiyeleriniz Nelerdir? 295 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, bu mesleği yapmayı düşünen öğrencilere tavsiyelerde bulundu.
Cem Yılmaz İle Yemek 55 Bin Tl 03:07
Cem Yılmaz İle Yemek 55 Bin Tl 198 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi, 150’nci yılını büyük bir galayla kutladı. Boğaziçi Üniversitesi, 150’nci yılını kutladı. Akademik kadro ve mezunlardan oluşan 600 kişilik galanın sunuculuğunu Jülide Ateş üstlendi. CEM'İN MASASINI PAYLAŞMAK 55 BİN TL Ateş’in sahneye davet ettiği Boğaziçi Üniversitesi Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, “14 bin öğrencimiz, 54 bin mezunumuz var. Temsil ettiğimiz değerleri bütün paydaşlarımızla, öğrencilerimizle paylaşmak istiyoruz. Birlikte büyümek istiyoruz” dedi ve gecenin sponsoru Hüsnü Özyeğin’e teşekkür etti. Davetiyeleri 500 dolardan satılan geceye mini müzayede damga vurdu. Cem Yılmaz’ın yönettiği açık artırmaya ilgi fazlaydı. Cem Yılmaz ile akşam yemeği yemek için 55 bin TL, Hüsnü Özyeğin ile yemeğe çıkmak için 40 bin TL ödendi. Gece Sezen Aksu’nun şarkılarıyla son buldu.
İnternet Sektörü Ve Savunma Sanayi Sektörünün Ne Gibi Farkları Var? 01:29
İnternet Sektörü Ve Savunma Sanayi Sektörünün Ne Gibi Farkları Var? 258 izlenme - 3 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, daha önceden çalıştığı savunma sanayii sektörü ile internet sektörünün farklarını anlattı.
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 01:29
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 216 izlenme - 3 yıl önce İzlediğimiz hanım kızımız hangi çağda olduğumuzu bi türlü anımsayamamış, cevaplar ilginç ama sonunda tutturmuş neyse ki.
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 01:29
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 290 izlenme - 4 yıl önce İzlediğimiz hanım kızımız hangi çağda olduğumuzu bi türlü anımsayamamış, cevaplar ilginç ama sonunda tutturmuş neyse ki.
Boğaziçi Üniversitesi Soma Klibi (Cem Karaca Seyir Defteri) 04:42
Boğaziçi Üniversitesi Soma Klibi (Cem Karaca Seyir Defteri) 139 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi Folklor Kulübü, Soma faciasında hayatını kaybeden 301 işçi için Cem Karaca'nı "Seyir Defteri" şarkısıyla özel bir klip hazırladı.