Hoşgeldiniz!

boğaziçi üniversitesi

Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 03:57
Cem Yılmaz Nasıl Kel Olduğunu Anlattı 180.359 izlenme - 3 yıl önce boğaziçi üniversitesi gecesine cem yılmaz damga vururken, kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık arttırmayla sattı.cem yılmaz’lı yemek 100 bin, hüsnü özyeğin’li ise 40 bin liraya mâl oldu.boğaziçi üniversitesi 150’nci yılı görkemli bir galayla kutladı. mezunlar başta üniversitelere bağış kültürünü artırmayı amaçlayan gala, boğaziçi mezunu olan cem yılmaz’ın yönettiği ilginç bir müzayedeye de ev sahipliği yaptı. iş dünyasını diline dolayan komedyenin esprileri gülme krizlerine neden olurken, cem yılmaz kendisiyle ve hüsnü özyeğin ile yenecek yemekleri de açık artırmayla sattı. müzayededen boğaziçi üniversitesi için 2 milyon lira bağış toplanmış oldu.
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 00:29
Harlem Shake - Boğaziçi Üniversitesi 168.811 izlenme - 4 yıl önce Boğaziçi Üniversiteliler Güney Kampüslerinde Harlem Shake yapıyorlar!
Köyden Çıkan Nişantaşı Markası 04:27
Köyden Çıkan Nişantaşı Markası 3.768 izlenme - 7 ay önce İzlediği belgeselde köyde bir kadının dokuduğu çaput kilimleri gördü, yollara düştü, aklına gelen fikir yok olmaya yüz tutan kültürü bir markaya dönüştürdü. Boğaziçi Üniversiteli 22 yaşındaki Yasin Sert ve Balıkesir'in Sarıbeyler köyünden 71 yaşındaki Faize Yoldaş'la tanışın.
Boğaziçi Caz Korosu Çapulcular Oldu Mu Meydanlara Doldu Mu? 02:46
Boğaziçi Caz Korosu Çapulcular Oldu Mu Meydanlara Doldu Mu? 13.668 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi Müzik Kulübü Caz Korosu Taksim Gezi Parkında sanatları ile direnmeye devam ediyorlar. Sözleri: Çapulcular oldu mu meydanlara doldu mu heeey heey ? Gönderdiğin Tomalar Beşiktaş'a vardı mı ? Yar yar yaar.. (x2) Meskeyi yüzüne, maske taktım yüzüne; biber gazı yollamış emniyet gözlerime.. (x2) Barikatı aşmalı şu Taksim'e varmalı hey heeyy, gezi çok güzel ama polisi olmamalı yar yar yaar.. (x2) Meskeyi yüzüne, maske taktım yüzüne; biber gazı yollamış emniyet gözlerime.... Her yer Taksim her yer Direniş!
Fiziğin Sağlıkla İlişkisi ve Kanser Fiziği 41:34
Fiziğin Sağlıkla İlişkisi ve Kanser Fiziği 1.424 izlenme - 11 ay önce Boğaziçi Üniversitesi'nden Doç. Dr. Mehmet Burçin Ünlü'nün konuşmacı olarak yer aldığı "Fiziğin Sağlıkla İlişkisi ve Kanser Fiziği" konulu etkinliğimiz 22 Kasım Pazar günü gerçekleşti. #FizikistBilimKonuşmaları
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 02:48
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay 4.536 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu - Çapulcu Musun Vay Vay Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex http://www.damarex.com/ “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz.
Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi 02:05
Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi 248 izlenme - 4 ay önce Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi http://bit.ly/1XtNSGL Boğaziçi girişimcilik merkezi mevcut yapıların çalışmasını güçlendirici ve bu yapıları Boğaziçi Üniversitesi değerleri ile birleştirici bir etkiye sahip bir oluşum olarak dünya ile rekabet edecek yenilikçi şirketlerin Türkiye’den çıkmasına zemin hazırlamak için çalışır. www.hasanyildiz.com www.facebook.com/hasanyildiz84 www.twitter.com/hasanyildiz84
Beyaz Show-Boğaziçi Üniversitesi Müzik Caz Korosu - Samba 03:24
Beyaz Show-Boğaziçi Üniversitesi Müzik Caz Korosu - Samba 3.927 izlenme - 5 yıl önce
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu  Beyaz Show  10 06 2011 06:24
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu Beyaz Show 10 06 2011 2.730 izlenme - 5 yıl önce süper 10.06.2011
Neden Boğaziçi Üniversitesi? Neden Elektrik Elektronik Mühendisliği? 02:05
Neden Boğaziçi Üniversitesi? Neden Elektrik Elektronik Mühendisliği? 1.070 izlenme - 2 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, neden Boğaziçi Üniversitesi'ni ve Elektrik Elektronik Mühendisliğini seçtiğini anlattı.
beyaz show - bümk - battle of jericho 01:19
beyaz show - bümk - battle of jericho 1.765 izlenme - 5 yıl önce boğaziçi üniversitesi müzik caz korosu bümk beyaz show battle of jericho
Yoldan Çıkarım Diye Boğaziçi Üniversitesi'ne Gitmedim - Binali Yıldırım 01:47
Yoldan Çıkarım Diye Boğaziçi Üniversitesi'ne Gitmedim - Binali Yıldırım 820 izlenme - 2 yıl önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın Boğaziçi Üniversitesi ile ilginç yorumu... İTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi'ni tercihte kararsız kaldığını söyleyen Binali Yıldırım, Boğaziçi'ndeki ortamı gördükten sonra "Boğaziçi'nde bahçede kızlar erkekler bir arada oturuyor. 'Ben burda yoldan çıkarım' diye düşünüp İTÜ'yü tercih ettim" dedi.
bogaziciogrenci 03:18
bogaziciogrenci 1.188 izlenme - 6 yıl önce atv ana haber bülteni'nde; boğaziçili öğrencilere sitenin sağladığı fırsatları anlatan haber
Elektrik Elektronik Mühendisliği Eğitimi Size Mesleğinizde Nasıl Artılar Sağladı? 02:04
Elektrik Elektronik Mühendisliği Eğitimi Size Mesleğinizde Nasıl Artılar Sağladı? 567 izlenme - 2 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, aldığı elektrik elektronik mühendisliği eğitiminin mesleğine olan katkılarını anlattı.
boğaziçi üniversitesi caz korosu bümk beyaz showda 10 haziran 2011 01:42
boğaziçi üniversitesi caz korosu bümk beyaz showda 10 haziran 2011 814 izlenme - 5 yıl önce çok güzel yapmışlarreklam olmasın
Yeniden Tercih Yapacak Olsaydınız Hangi Okul Ve Bölümü Tercih Ederdiniz? 00:37
Yeniden Tercih Yapacak Olsaydınız Hangi Okul Ve Bölümü Tercih Ederdiniz? 537 izlenme - 2 yıl önce Yeniden Tercih Yapacak Olsaydınız Hangi Okul Ve Bölümü Tercih Ederdiniz?
Boğaziçi Üniversitesi 00:17
Boğaziçi Üniversitesi 1.315 izlenme - 8 yıl önce mezun futbol takımı yengeç dansı
İş Zekası Ve Seo Analisti Olmak İçin Nasıl Özelliklere Sahip Olmak Gerekir? 03:19
İş Zekası Ve Seo Analisti Olmak İçin Nasıl Özelliklere Sahip Olmak Gerekir? 386 izlenme - 2 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, mesleğinin gerektirdiği karakter özelliklerini anlattı.
Bumk Caz Korusu - Metroda Caz 01:53
Bumk Caz Korusu - Metroda Caz 272 izlenme - 2 yıl önce Bu şarkı hani vardır ya türkiyedeki tüm müzik türlerinin gelişmesini isteyen bunu heryerde söyleyen ve caza türkiyede yeterli önem verilmediğini söyleyen adama ve hertelden müziği seven site alkışlarlayaşıyorum.com'a gelsin ozaman.
İş Zekası Ve Seo Alanlarında Çalışmak İsteyen Öğrencilere Tavsiyeleriniz Nelerdir? 01:28
İş Zekası Ve Seo Alanlarında Çalışmak İsteyen Öğrencilere Tavsiyeleriniz Nelerdir? 281 izlenme - 2 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, bu mesleği yapmayı düşünen öğrencilere tavsiyelerde bulundu.
İnternet Sektörü Ve Savunma Sanayi Sektörünün Ne Gibi Farkları Var? 01:29
İnternet Sektörü Ve Savunma Sanayi Sektörünün Ne Gibi Farkları Var? 249 izlenme - 2 yıl önce Nokta'da İş Zekası ve SEO Analisti olarak çalışan Çağrı Sarıgöz, daha önceden çalıştığı savunma sanayii sektörü ile internet sektörünün farklarını anlattı.
Cem Yılmaz İle Yemek 55 Bin Tl 03:07
Cem Yılmaz İle Yemek 55 Bin Tl 187 izlenme - 3 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi, 150’nci yılını büyük bir galayla kutladı. Boğaziçi Üniversitesi, 150’nci yılını kutladı. Akademik kadro ve mezunlardan oluşan 600 kişilik galanın sunuculuğunu Jülide Ateş üstlendi. CEM'İN MASASINI PAYLAŞMAK 55 BİN TL Ateş’in sahneye davet ettiği Boğaziçi Üniversitesi Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, “14 bin öğrencimiz, 54 bin mezunumuz var. Temsil ettiğimiz değerleri bütün paydaşlarımızla, öğrencilerimizle paylaşmak istiyoruz. Birlikte büyümek istiyoruz” dedi ve gecenin sponsoru Hüsnü Özyeğin’e teşekkür etti. Davetiyeleri 500 dolardan satılan geceye mini müzayede damga vurdu. Cem Yılmaz’ın yönettiği açık artırmaya ilgi fazlaydı. Cem Yılmaz ile akşam yemeği yemek için 55 bin TL, Hüsnü Özyeğin ile yemeğe çıkmak için 40 bin TL ödendi. Gece Sezen Aksu’nun şarkılarıyla son buldu.
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 01:29
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 287 izlenme - 3 yıl önce İzlediğimiz hanım kızımız hangi çağda olduğumuzu bi türlü anımsayamamış, cevaplar ilginç ama sonunda tutturmuş neyse ki.
Boğaziçi Üniversitesi Soma Klibi (Cem Karaca Seyir Defteri) 04:42
Boğaziçi Üniversitesi Soma Klibi (Cem Karaca Seyir Defteri) 131 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi Folklor Kulübü, Soma faciasında hayatını kaybeden 301 işçi için Cem Karaca'nı "Seyir Defteri" şarkısıyla özel bir klip hazırladı.
İş Zekası Ve Seo Analisti Olarak Nokta'da Bir Gününüz Nasıl Geçiyor? 02:54
İş Zekası Ve Seo Analisti Olarak Nokta'da Bir Gününüz Nasıl Geçiyor? 170 izlenme - 2 yıl önce Nokta'da İş Zekası Ve Seo Analisti Olarak Çalışan Çağrı Sarıgöz, Nokta'da Bir Gününün Nasıl Geçtiğini Anlattı.
Soma Holding Binası Önünde Polislere Ayar Veren Kız 01:16
Soma Holding Binası Önünde Polislere Ayar Veren Kız 66 izlenme - 2 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri bugün maden faciasını protesto eden üniversiteden Soma Holding'in önüne kadar yürüdü. Şirket binası önünde oturma eylemi yapan öğrencilerden biri polise çok güzel giydirici sorular sormuş. Ama herzaman ki gibi bir cevap alınamamış. Halkı ile polisini bu şekilde karşı karşıya getirenler utansın. Birkaç sene öncesine kadar halk polisten bu denli korkmuyor, bu denli nefret etmiyordu. Ne zamanki iktidar, polisleri kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya başladı işte o zaman Halk ve Polis karşı karşıya kaldı...
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 01:29
Hangi Çağda Yaşıyoruz? - Şans Kapıda 115 izlenme - 2 yıl önce İzlediğimiz hanım kızımız hangi çağda olduğumuzu bi türlü anımsayamamış, cevaplar ilginç ama sonunda tutturmuş neyse ki.
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu Çapulcu Musun Vay Vay 02:48
Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu Çapulcu Musun Vay Vay 57 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Çapulcu musun vay vay Eylemci misin vay vay Gaz maskesi ala benziyor Biber gazı bala benziyor Benim TOMA'm bana sıkıyor Bulunur bir çare halk ayaktadır Taksim yolunda barikattadır Çapulcu musun vay vay Eylemci misin vay vay Gaz maskesi biçim biçim Yürüyoruz Taksim için Üşenme gel hakkın için Bulunur bir çare halk ayaktadır Taksim yolunda barikattadır Çapulcu musun vay vay Eylemci misin vay vay Gaz maskesi çeşit çeşit Gezi Parkı senle yaşıt Bu tencere, çatal, kaşık Bulunur bir çare halk ayaktadır Taksim yolunda barikattadır Çapulcu musun vay vay Eylemci misin vay vay
Anti Global Gonca 6 - 90'lar 02:22
Anti Global Gonca 6 - 90'lar 52 izlenme - 1 yıl önce Tüketim çılgınlığının önüne geçme çabaları içerisinde olan, dünya meselelerini özümsemiş ve bu meseleler hakkında kafa patlatıp, etrafında gördüğü tüketim çılgını insanları uyarmayı, uyarırken laf sokmayı bir borç bilmiş Anti Global Gonca. Bu arada Şerif Boğaziçi Üniversitesi İngilizce İktisat Son Sınıfta okuyor.
Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım Filmi 07:27
Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım Filmi 11 izlenme - 11 ay önce Boğaziçi Üniversitesi'ni yakından tanıyalım... boğaziçi üniversitesi