Hoşgeldiniz!

boğulma

Kondomla Boğulan Kız 00:30
Kondomla Boğulan Kız 21.983 izlenme - 11 ay önce Son günlerin yeni trendi kondomun içine su doldurup kafaya geçirmek oldu. Bu kızda aynısını yapıyor fakat nefesini ayarlayamayınca boğulmaktan son anda kurtuluyor.
Ölümle Yaşam Arasındaki 1 Dakika 01:46
Ölümle Yaşam Arasındaki 1 Dakika 1.782 izlenme - 2 ay önce Selin ortasında kalan araçta sıkışan iki canlı. Zamana karşı verilen mücadele. Ölümle yaşam arasındaki o ince çizgi...
Kendi Kendine Yüzmeyi Öğrenen Bebek 01:52
Kendi Kendine Yüzmeyi Öğrenen Bebek 1.631 izlenme - 1 ay önce Elin anne babası ne rahat dedirten bir video bu sefer ki. Bebeği önce terlik ile kandırıp suya çekiyorlar sonra yüzmeyi öğrenmesi için kendi haline bırakıyorlar. Bu video ile anladım ki yüzme insanın doğuştan iç güdülerinde var.
sualtı dansözleri 00:18
sualtı dansözleri 54.772 izlenme - 8 yıl önce sonu kötü bitiyor gerçi
BATAN GEMİDEN KAÇMA SİMULASYONU! - (Boğuluyorum) 13:21
BATAN GEMİDEN KAÇMA SİMULASYONU! - (Boğuluyorum) 4.924 izlenme - 4 ay önce
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 04:11
Sahil Güvenlik Tarafından Kurtarılan 18 Yaşındaki Genç 7.568 izlenme - 1 yıl önce Serinlemek için Güzelyalı’da denize giren 18 yaşındaki Muhammet D., imdat çığlıklarının arasında gözden kayboldu. Vatandaşların ihbarı üzerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muhammet D'in kurtarılması için seferber oldu. Özel bir tim tarafından sudan çıkarılan Muhammet D., botla sahile taşındı. Nefes almayan Muhammet D'e ekipler ilk olarak kalp masajı ile suni teneffüs uyguladı. Uzun uğraşlar sonucu kalbi yeniden atmaya başlayan gence tatlı su içirildi. Ardından sedye ile ambulansa bindirilen Muhammet D., götürüldüğü Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
osman'ın boğulma sahnesi - osman ölecek mi ? 03:17
osman'ın boğulma sahnesi - osman ölecek mi ? 23.989 izlenme - 6 yıl önce ali caroline'den yediği tokat sonrasında evde durmak istemeyen osman'ı deniz kıyısına götürdü. kendisine gemileri ve gemicileri anlatan babasının dalgınlığını fırsat bilen osman annesine gitmek için kendi başına deniz kıyısında yürümeye başladı.kararlı bir şekilde yoluna devam eden osman'ın ayağı kıyıda bulunan halata takıldı ve denize düştü. aniden osman'ın yokluğunu farkeden babası ali henüz küçük oğlunun denize düştüğünü anlayamadan dizi sona erdi.
Survivor'da Boğulma Tehlikesi! 00:46
Survivor'da Boğulma Tehlikesi! 975 izlenme - 5 ay önce Survivor 2016 yarışmacısı Avatar Atakan oynanan oyunda boğulma tehlikesi geçirdi.
FiRAT dizisi Gülben Ergen boğulma sahnesi (İbrahim Tatlıses) 13:08
FiRAT dizisi Gülben Ergen boğulma sahnesi (İbrahim Tatlıses) 8.444 izlenme - 4 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Tekirdağ'da Liseli Kız Dalgalara Kapılıp Öldü 01:30
Tekirdağ'da Liseli Kız Dalgalara Kapılıp Öldü 47 izlenme - 5 gün önce Tekirdağ sahilinde otururken lodos nedeniyle zaman zaman 5 metreyi bulan dalgalara kapılarak denize düşen Tuğlacılar Lisesi öğrencisi 16 yaşındaki Açelya Çevik öldü.
Boğulmak Üzere Olan Çocuğu Köpek Kurtardı 00:31
Boğulmak Üzere Olan Çocuğu Köpek Kurtardı 2.365 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da yüzdüğü sırada ayağına kırapm giren çocuk, suda çırpınmaya başlayınca imdadına besledikleri köpek yetişti.
Birecik'te Bir Genç Fırat Nehrinde Boğularak Can V 03:09
Birecik'te Bir Genç Fırat Nehrinde Boğularak Can V 14.803 izlenme - 7 yıl önce sıcaktan bunalan 18 yaşında bir genç, serinlemek için fırat nehrine girdi. akıntıya kapılan genç fıratta kayboldu. urfa'dan gelen ekipler gençin cansız bedenine ulaştılar. ailesine sabırlar diliyoruz. mekanı cennet olsun...
Muş'ta iki kardeşin boğulduğu gölette ağıtlar yakıldı 01:46
Muş'ta iki kardeşin boğulduğu gölette ağıtlar yakıldı 1.334 izlenme - 1 yıl önce Muş merkeze bağlı Güzeltepe köyünde serinlemek için gölete giren bir çocuk ve kendisini kurtarmaya çalışan ablasının boğulduğu gölette ağıtlar yakıldı.Merkeze bağlı Güzeltepe köyü Kredi Yurtlar Kurumu'na (KYK) bağlı Muş Kız Yurdu'nun bulunduğu bölgede serinlemek için gölete giren Halil Kantaş (8) ve kendisini kurtarmaya çalışan abla Şahadet Kantaş (13) boğulmuştu.
AKUT Var Hayat Var - Suda Boğulmalarda İlk Yardım 02:17
AKUT Var Hayat Var - Suda Boğulmalarda İlk Yardım 2.114 izlenme - 2 yıl önce AKUT Var Hayat Var - Suda Boğulmalarda İlk Yardım
Karasu Boğulma Haberi 03:08
Karasu Boğulma Haberi 1.953 izlenme - 2 yıl önce Karasu Boğulma Haberi
azgın sularda kayboldu 02:13
azgın sularda kayboldu 3.736 izlenme - 7 yıl önce arkadaşlarıyla birlikte soğanlı çayına rafting yapmaya giden polis memuru adem aflaz alabora olan bottan düşerek azgın sularda kayboldu
İspanya'da Boğulmalara Karşı Drone'li Önlem 02:04
İspanya'da Boğulmalara Karşı Drone'li Önlem 48 izlenme - 1 ay önce Faydalı teknolojilerden biri haline gelen droneler, ispanyada boğulmalara önlem olarak kullanılıyormuş. Şuan için test aşamasında olan bu düzenleme hayatları ne kadar kurtarır bilinmez.
AKUT Var Hayat Var - Çeken Akıntı Nedir? Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 02:26
AKUT Var Hayat Var - Çeken Akıntı Nedir? Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 1.046 izlenme - 2 yıl önce Çeken Akıntı Nedir? Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Boğulma 02:23
Boğulma 1.991 izlenme - 8 yıl önce kanala atlayıpta boğulanı görmediyseniz ii izleyin
Peygamberimiz (sav) ‘Kişi ailesiyle birlikte bir gemiye binip kaçmak isteyecek, denizde boğulacaklar 00:59
Peygamberimiz (sav) ‘Kişi ailesiyle birlikte bir gemiye binip kaçmak isteyecek, denizde boğulacaklar 455 izlenme - 1 yıl önce Adnan Oktar’ın 14 Eylül 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/208791/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Peygamberimiz-(sav)-‘Kisi-ailesiyle-birlikte-bir-gemiye-binip-kacmak-isteyecek-denizde-bogulacaklar’-hadisini-bildirmistir- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
boğulan adam - kamera şakası [vinç] 02:12
boğulan adam - kamera şakası [vinç] 1.852 izlenme - 6 yıl önce boğulan adam - kamera şakası [vinç]
kozcesme göletinde boğulma 02:44
kozcesme göletinde boğulma 759 izlenme - 4 yıl önce kozcesme göletine serinlemek için giren cengiz pınarbaşı boğuldu.canakkale deniz polisi su altı ekibi tarafından cansız bedeni cıkarıldı
Hamza Kuloğlu Öldü 04:08
Hamza Kuloğlu Öldü 2.004 izlenme - 7 yıl önce hamza mekanın cennet olsun...
Boğulma Vakası Kameralara Yansıdı 00:50
Boğulma Vakası Kameralara Yansıdı 56 izlenme - 4 ay önce Düzce'nin Akçakoca ilçesinde meydana gelen boğulma vakası kameralara yansıdı. Çuhallı plajında boğulma tehlikesi geçiren vatandaşa aynı bölgede yüzen vatandaşlar müdahale ederek kurtardı. Boğulma tehlikesi geçiren şahıS ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaşanan boğulma vakası ve kurtarma çalışmaları amatör kamera tarafından kaydedildi.
Bebeği Boğulmaktan Kurtaran Kahraman Köpek 02:38
Bebeği Boğulmaktan Kurtaran Kahraman Köpek 378 izlenme - 2 yıl önce Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde emekleyerek denize doğru giden bebeğin önüne geçerek durdurmaya çalışan köpek, görenleri hayran bıraktı.
Kemal Sunal - Doktor Civanım - Ayşen Guruda'dan Boğulma Numarası 01:05
Kemal Sunal - Doktor Civanım - Ayşen Guruda'dan Boğulma Numarası 343 izlenme - 1 yıl önce Şehirde bir hastanede hademelik yapan Kemal kendi köyüne döndüğünde bir doktormuş gibi karşılanır. Bu durumu bozmayan Kemal köyün doktoru haline gelir. Ruşen Ağa'nın kızı Sümbül'e aşık olan Kemal'in rakibi İhsan Ağa'nın oğlu Yadigar'dır. Yadigar'la sözlü olan Sümbül de Kemal'i sevmektedir. Ancak Kemal'in sahte doktorluk yaptığı ortaya çıkınca iki sevgili birbirinden ayrılmak zorunda kalır. Çünkü Kemal bu suçtan dolayı tutuklanacaktır.
Sortie En Mer - Boğulma Simülasyonu 11:44
Sortie En Mer - Boğulma Simülasyonu 389 izlenme - 2 yıl önce Sortie En Mer - Boğulma Simülasyonu
Sadakat: Sahibinin Boğulduğunu Gören Köpek 00:31
Sadakat: Sahibinin Boğulduğunu Gören Köpek 221 izlenme - 2 yıl önce Sadakat: Sahibinin Boğulduğunu Gören Köpek Sahibinin boğulduğunu gören köpek hiç tereddüt etmeden suya atlayıp sahibini kurtarıyor.
Şile Cankurtaran Ekibi - Ölümcül Tatbikat 01:15
Şile Cankurtaran Ekibi - Ölümcül Tatbikat 249 izlenme - 2 yıl önce Şile karasularının ne kadar tehlikeli olduğunu cümle alem bilir, fakat bir tehlike daha var ki, Kemal Sunal filmlerini aratmıyor. Yaşıyoooor yaşıyoooor! (Evde denemeyin)
Baba ve Kızın Selfie Çubuğu Sayesinde Boğulmaktan Kurtarılması 07:26
Baba ve Kızın Selfie Çubuğu Sayesinde Boğulmaktan Kurtarılması 196 izlenme - 1 yıl önce Erynn Johns ve babası suda selfie çubuğu ile keyfili anlar geçirirken farkında olmadan okyanusun dip akıntısına kapıldı. Bu sırada durumu fark eden anne Johns ise çubuktan faydalanarak kızını kurtarırken çevredekiler de eşini boğulmaktan kurtardı.