Hoşgeldiniz!

Böğürmek Videoları İzle

Coca Cola Şarkısıyla Kafayı Sıyırmış Kız 00:52
Coca Cola Şarkısıyla Kafayı Sıyırmış Kız 705 izlenme - 2 yıl önce Ne desem bilemiyorum gün geçtikçe insanlar garipleşiyor internette dolaşırken gördüğüm bir videodur her izlememde gülüyorum istemsizce sizinde gülmenizi istiyorum iyi seyirler.
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 02:22
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 915 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de yayınlanan hanım kızımızın farklı arayışlar içine girdiği bir geğirme videosu daha varmış efenim. Kızımız bu işe kendini vakfetmiş anlaşılan. Ekleyen notu: Ne kadar geğirirsen geğir tiksindiremezsin kendini benden Dipnot: Yüzüğü var beyler.
Erkek Arkadaşını Korkutan Kız 01:43
Erkek Arkadaşını Korkutan Kız 483 izlenme - 2 yıl önce Kızımız erkek arkadaşı kestirirken üzerine oyunca atarak, bağırarak onu korkutmaya çalışıyor. Erkek kişisi de kış uykusundan yeni uyanmış bir ayı gibi böğüre böğüre uyanıyor.
Ferhat Göçer - Türk Telekom Reklamı (Haykırma İçerir) 01:14
Ferhat Göçer - Türk Telekom Reklamı (Haykırma İçerir) 422 izlenme - 2 yıl önce Ferhat Göçer'in "Memlektim" adlı şarkıyı coverladığı Türk telekom reklamını izlyeceksiniz. Kendisi reklamda sesini sonuna kadar kullanmış.
Dövme Yaptırırken Eşek Gibi Anıran Kadın 00:28
Dövme Yaptırırken Eşek Gibi Anıran Kadın 231 izlenme - 2 yıl önce Sanirim Latin Amerikali bir hatun. Ama gelin gorun ki dovme yaptirma sevdasina esek gibi anirmayı bile goze almis. Hatta orgazm seklinde böğürme olarak da yorumlanabilir.
Sanat İçin Hunharsızca Böğürmek - Ulay & Abramovi 09:51
Sanat İçin Hunharsızca Böğürmek - Ulay & Abramovi 209 izlenme - 2 yıl önce Marina Abramovi dünyaca tanınan bir performans sanatçısıdır. Ben de tanıyorum. Bir iki görüntüsünü daha izlemiştim. Fakat samimi olmak gerekirse hiçbirine anlam veremedim. Bu çılgınca bağırışlar da eminim bir şeyi ifade ediyordur, ama ben yine bir şey anlamadım.
Böğürerek Ağlayan Adam Muhsin 02:12
Böğürerek Ağlayan Adam Muhsin 324 izlenme - 3 yıl önce Ben Karımı Normal Dövdüm, Birisi Karımı Pohpohluyor, Tülay N'olur Eve Dön Sabaça Uyuyamıyom. Bir Acı Umut Klasiği Muhsin.
Çile Bülbülüm Çile Cover (Kulağa Saygı Duruşu) 00:45
Çile Bülbülüm Çile Cover (Kulağa Saygı Duruşu) 152 izlenme - 2 yıl önce Ciddi ciddi şarkı söylemek için girdiğimiz karaoke salonunda sesimizin kötü olduğunu anlayıp makaraya vuralım dedik. Bağırış çağırışlardan sonra içeriye giren personelin attığı nefret dolu bakışları asla unutmayacağız. Hayatımda hiç bu kadar içten ve hayvansı gülmemiştim.
Kendinden Vuvuzelalı Hayvan Kız 00:08
Kendinden Vuvuzelalı Hayvan Kız 226 izlenme - 2 yıl önce Borazan gibi sesi olan kız tek başına stadı doldurup taraftar olabilecek kabiliyette, kapasitede.
Francesco Totti'den Ronaldo Dublajı 00:06
Francesco Totti'den Ronaldo Dublajı 114 izlenme - 2 yıl önce Dublaj furyasına katılan Roma'nın efsane kaptanı Totti C.Ronaldonun auuuuvvvv sesini Totti dublajlamış. İlgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/240376/cristiano-ronaldonun-ballon-doru-kazaninca-cikardigi-ses
Murat Menteş - Üsküdar Kitap  Fuarı Konuşması 10:16
Murat Menteş - Üsküdar Kitap Fuarı Konuşması 137 izlenme - 2 yıl önce Konuşma hakkında söylenecek pek bir şey yok. Her şeyi açık açık ifade etmiş. Bu konuşmasından sonra 21 Şubat günü Üsküdar Kitap Fuarı'nda yapacağı söyleşi ve imza günü Akp'li belediye tarafından iptal edildi.
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 02:22
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 198 izlenme - 4 yıl önce Daha önce de yayınlanan hanım kızımızın farklı arayışlar içine girdiği bir geğirme videosu daha varmış efenim. Kızımız bu işe kendini vakfetmiş anlaşılan. Ekleyen notu: Ne kadar geğirirsen geğir tiksindiremezsin kendini benden Dipnot: Yüzüğü var beyler.
Böğürerek Sevgi Gösterisinde Bulunmak 00:29
Böğürerek Sevgi Gösterisinde Bulunmak 73 izlenme - 2 yıl önce Hayranlarıyla farklı bir frekansta iletişim kuran Kıvanç Tatlıtuğ'a gösterilen içten bir sevgi gösterisi. Bir gün iyi bir hayranı olursanız belki siz de iletişime geçebilirsiniz; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/19573/kivanc-tatlitug-ve-oyunculuk-aski
Kadir İnanır'ın Miyavlaması 02:49
Kadir İnanır'ın Miyavlaması 75 izlenme - 2 yıl önce Şimdi Kadir abimiz gazeteci yanında ki adam polis bunlar kıbrısa çıkartma zamanında beraber askerlik yapmışlar. Fabrikatörlerden birinin çocuğu kaçırılıyor bunlarda peşine düşüyo da neden sadece bu ikisi bu işe soyunuyor anlamadım.. Malum ya tam da mevsimi.