Hoşgeldiniz!

bok

Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 00:14
Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 464.066 izlenme - 7 yıl önce Tesla'nın geçenlerde duyurduğu otomatik pilot özelliğini çoğunuz biliyorsunuz.. Bu defa da sürücünün yolu takip etmediği bir anda ve yağmurlu bir havada otomatik pilotun aracın önüne manevra yapan farklı bir aracı fark etmesine tanıklık edeceğiz.
Sokağa Sıçarken Misyonunu Tamamlayamayan Adam 00:32
Sokağa Sıçarken Misyonunu Tamamlayamayan Adam 19.277 izlenme - 4 yıl önce Yine sokağa sıçan bir yiğido misyonunu bitirmeye yaklaşmışken ne yazık ki bokunun kurbanı oluyor.
Karavan Tuvaletinin Mağduru Olan Tamirci 00:21
Karavan Tuvaletinin Mağduru Olan Tamirci 5.768 izlenme - 3 yıl önce Kamp yapan aile karavanlarında ki tuvaletin sorunlu olmasından dolayı tamirci çağırmışlar. Tamirci karavanın altına eğilip tam sorunu bulmak isterken tuvaletin biriken bütün pisliği üstüne bulaşmış.
Kadınlar Tuvaletinde Dışkı Yiyen Adam 00:58
Kadınlar Tuvaletinde Dışkı Yiyen Adam 17.068 izlenme - 7 yıl önce Her zaman bu çinlilerin yediklerini görünce bok yiyin diyenler olurdu sonunda biri bunu gerçekleştirmiş.Efendim haberimize gelelim Çin'in Guan Tok eyaletinde bir alışveriş merkezine ait kadınlar tuvaletinde dışkı yiyen adam gövenlik görevlisi tarafından suçüstü yakalanıyor.
Aşırı Gerçek Canlandırmalı Öğretici Taharet Reklamı 00:30
Aşırı Gerçek Canlandırmalı Öğretici Taharet Reklamı 19.725 izlenme - 7 yıl önce Böyle samimi işleri alkışlıyorum, siyahi dayı ayrı bir gerçekçi, kırmızı kafalı abi ayrı bir nüans, keşke tüm televizyon reklamları böyle profesyonel olsa, sadece kar amacı gütmeyip eğitim öğretim konusunda da sorumluluk alıp toplumu bilinçlendirse
Bok Çukurunda Yüzen Adam ( 18) 01:52
Bok Çukurunda Yüzen Adam ( 18) 14.081 izlenme - 6 yıl önce Evet çoğu kişi internetin karanlık yüzü diğer terimle buzdağının görünmeyen kısmını bilir. Burada her türlü iğrenç görüntüler,akıl almaz alışverişler silah alışverişi,köle,zehir gibi illegal suçları da saymassak binbir türlü ne ararsanız bulabileceğiniz bir pislik yuvası. Gelelim burdaki elemana deep web'den çıktığı söyleniyor bu video'nun. Çoğu kişi bu tür şeyleri zorunlu olarak bu insanlara yaptırıyor diyorlar, ama bazıları da akıl hastası kişilerin kendi iradeleri ile yaptığını söylüyor. Sonuç olarak miğdenizin kaldıramayacağı bir olay.
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 00:38
Asfaltın Rengini Değiştiren Kadın 15.517 izlenme - 6 yıl önce Kadın çok sıkışmış olmalı ama yolun kenarını neden tercih etmedi de yolun tam ortasına yaptı?
Sabahları Mis Gibi Bok Kokuyor - Uşak 01:00
Sabahları Mis Gibi Bok Kokuyor - Uşak 11.922 izlenme - 6 yıl önce Uşak'ta şehrin göbeğindeki logarlardan gelen koku nedeniyle esnaf ve vatandaş perişan. (bu arada spiker muhtemelen CHPli olsa gerek videonun tamamında bir türlü AKP ye sövdürtemedi.
Halı Sahada Arkasını Parmaklayıp Koklayan Eleman 00:06
Halı Sahada Arkasını Parmaklayıp Koklayan Eleman 5.679 izlenme - 3 yıl önce Efendim halı sahada gece maç yapmış bir grup erkek insanımsı kardeşimiz maç sonunda dağılmak üzeredirler. Ancak içlerinden bir tanesi terli göt deliğini parmaklayıp nasıl koktuğunu merak etmiştir...
Ani Bir Kararla Sıçmak - New York 00:45
Ani Bir Kararla Sıçmak - New York 12.343 izlenme - 6 yıl önce Bey amcamız elinde poşetler kaldırımda yürürken ani bir bağırsak akımı neticesinde kaldırıma sıçıveriyor. ifrazatın çıkış hızı oldukça etkileyici. saniyede 112 metre hızla çıktığı tespit edilmiş beyler.
Hediye Olarak Bok Yollamak 02:00
Hediye Olarak Bok Yollamak 13.343 izlenme - 7 yıl önce Youtube'da oyun videoları çeken, MuratAbiGF nickli arkadaşımız abonelerinden gelen hediyeleri açarken paketin içine saklanmış,bokla acı bir şekilde karşılaşıyor izliyoruz
Hırsızlığa Gelip Arabanın Üzerine Sıçmak 10:07
Hırsızlığa Gelip Arabanın Üzerine Sıçmak 11.047 izlenme - 5 yıl önce Araba garajına girip bazı eşyaları çalan hırsızlar ardından arabanın üstüne sıçarak ortamı terk etmişler.
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 00:55
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 9.617 izlenme - 6 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunların kafesine yaklaşan bu ailenin çocukları birazdan ne ile karşılaşacaklarını nereden bilebilirdi ki? Maymunu tiye alan veletler maymuna el kol hareketi yapıp maymunu iyice kızdırmış olacak ki maymundan karşılık hiç gecikmedi.
Kol Gibi İnatçı Bokları Çekip Alan Klozet 02:41
Kol Gibi İnatçı Bokları Çekip Alan Klozet 7.630 izlenme - 6 yıl önce Çoğunun derdidir ala falsolu sıçtığı kesintisiz boklar. Sıçarken iyi ama hele bir de apartman eski, giderler de dar ise o bok oturur kalır. Parçala parçalayabilirsen, işte bu tip inatçı akrabalarınızı okyanusa göndermenin rahatlığına dair bir ölüm makinesi bulmuşlar. Tabii oraya buraya kusan ishal götler için de güzel bir icat. İzle lan boklu.
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (+18 Kusturucu) 02:41
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (+18 Kusturucu) 12.117 izlenme - 7 yıl önce Evet bu bir maymun ama sizi temin ederim hayatınızda bundan daha iğrenç bir hayvan görmüş olamazsınız. Zehirlendiğinizde bu vidyoyu izleyin bişeyciğiniz kalmaz.
Davaro - Şener Şen'in Boka Basma Sahnesi 00:29
Davaro - Şener Şen'in Boka Basma Sahnesi 12.935 izlenme - 7 yıl önce Kartal Tibet'in yönetmenliğini yaptığı 1981 yapımı filmin bu sahnesinde, yıllarca mahpusta yattıktan sonra köyüne dönen Sülo (Şener Şen), daha köyüne yeni varmışken, yerdeki boka basıyor. Sonuçta orası bir köy ve yerlerinden hayvan pisliği eksik olmaz ne de olsa. Filmde, gerçekçiliğe ne kadar önem verildiğinin de ispatı aynı zamanda. Yönetmesinden, oyuncusuna tüm üstatları alkışlıyoruz...
Uçakta Yaptığınız Kaka Nereye Gidiyor? 03:56
Uçakta Yaptığınız Kaka Nereye Gidiyor? 8.691 izlenme - 5 yıl önce Uçakların tuvaletlerini kullanıyoruz ama biri de demiyor ki aga bunlar nereye gidiyor, uçak havadayken aşağı mı boşalıyor diye. Bakın yaptıklarınız nereye gidiyor.
Tıkalı Tuvaleti Açmak (Rahatlatıcı Etkili) 04:34
Tıkalı Tuvaleti Açmak (Rahatlatıcı Etkili) 6.919 izlenme - 4 yıl önce Benim gibi sizlerinde kesin uyuz olduğu tıkalı lavabo ve tuvalet gideri problemine bir firma çözüm bulmuş. Gayet pratik ve izlemesi zevkli bu işlemin müdavimi oldum. Her gece yatmadan bir tıkanıklık videosu izleyip öyle uyuyorum. Hele açıldığı o an müthiş bir rahatlama geliyor. Kendi tuvaletim açılmış gibi hissediyorum.
Bok Kurabiye Tarifi - Nasim ABC 04:31
Bok Kurabiye Tarifi - Nasim ABC 7.723 izlenme - 7 yıl önce Nasim ablamız bu kez protest şarkılardan ziyade yemek işine el atmış. Ve kendi deyimiyle bizlere lezzetli 'Poh Kurabiyesini' anlatıyor.
Köpeğinki Sanılan Bokun Elemanın Çıkması 00:39
Köpeğinki Sanılan Bokun Elemanın Çıkması 2.522 izlenme - 3 yıl önce Adamlar boku görünce 'madem köpeğinizi dolaştırıyorsunuz, boklayınca poşetle temizleyiniz'' diye kızarak kamera geçmişine bakınca görüyorlar ki aslında insan boku. elemanın teki bırakıp gitmiş.
Denizde Gizemli Bir Cisim Görünce Hemen Kayda Alan Kadın 00:23
Denizde Gizemli Bir Cisim Görünce Hemen Kayda Alan Kadın 3.272 izlenme - 3 yıl önce herkesin girdiği bir denizde gördüğü cisim karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen kadın hemen durumu kayda almış.
Tam Otomatik İnek Boku Temizleme Makinası 01:24
Tam Otomatik İnek Boku Temizleme Makinası 9.819 izlenme - 7 yıl önce Adamlar tam otomatik İnek gübresi temizlemek için makina yapmış tebrik eder daha gelişmişlerini ülkemizde olmasnını bekleriz.
Markette Ayakta Sıçan Velet! 01:17
Markette Ayakta Sıçan Velet! 7.500 izlenme - 7 yıl önce Markette sıçma çılgınlığında; yeni fenomen! Küçük çocuk oldukça yetenekli gözüküyor.
Hoca İle Bdsm'ye Giriş 00:29
Hoca İle Bdsm'ye Giriş 3.992 izlenme - 4 yıl önce Evet, canım Türkiyem gün geçmiyor ki 'hocalardan' garip açıklamalar gelmesin. Bu sefer 'hocamız' kadınların Kapanmasını, farklı olarak ele almış.
İsminin Hakkını Veren Bok Böceği 00:13
İsminin Hakkını Veren Bok Böceği 1.854 izlenme - 2 yıl önce O nasıl bir topaktır öyle. nereye götürüyorsun ey böcek?
Hindistan'daki İnek Boku Festivali 03:26
Hindistan'daki İnek Boku Festivali 2.081 izlenme - 3 yıl önce Geleneksel olarak 30 ekimde "Gore Habba" gününde yapılan bu festivalde insanlar birbirine tezeklerle saldırıp sonrasında gölde yıkanıyorlarmış. Bunun her derde deva olduğuna inanılırmış.
Tuvalette Bok Atma Şakası 02:00
Tuvalette Bok Atma Şakası 3.772 izlenme - 7 yıl önce Geçenlerde yayınlanan bok sürmek konulu şakanın br benzeridir. burada da artık zaptedilemeyen bir götün feryat edişi söz konusudur
Sokakta Ayaküstü Sıçan Teyze 00:39
Sokakta Ayaküstü Sıçan Teyze 10.306 izlenme - 7 yıl önce Şişli Etfal'de ayaküstü sıçan teyze'nin başlattığı akımın diğer bir örneği. İki araç arası, sokakta sıçan teyze. Yoksa yeni bir akım mı doğuyor?
Şakanın Bokunu Çıkaran Testere Şakası 00:55
Şakanın Bokunu Çıkaran Testere Şakası 6.880 izlenme - 6 yıl önce İnsanları korkutmak adına çeşitli maskelerle yada aletlerle hiç ummadığınız anda karşınıza çıkarak size şaka yapan şakacı gençler bu sefer işin bokunu çıkarmışlar. 0.41 DİKKAT
Asım Can Gündüz & Sevda Demirel -  Boku Yedik -  Star TV (1992) 03:44
Asım Can Gündüz & Sevda Demirel - Boku Yedik - Star TV (1992) 8.838 izlenme - 6 yıl önce Asım Can Gündüz ve Sevda Demirel, Boku Yedik parçası iyi seyirler efenim.. boku boku boku boku bok bok bok boku yedik boku boku boku boku bok bok bok boku yedik boku yedik.. bok bok.. bok bok... boku boku boku boku boku boku boku boku yedik enflasyon p (50.000 liram kaldı gel bir simit alalım) milli takım 10 gol yemiş (..ne hakem ..ne hakem) türk erkekleri inat ve zor (adam ol oyarım) türk kızları vermiyor (pu terbiyesiz herif xyxyxyx) boku yedik.. bok bok.. bok bok... boku boku boku boku boku boku boku boku yedik eski terbiye ne oldu (burnunu karıştırma lan) hertaraf hırbo doldu (ba bırı bak ba bırı babırı babı brıbab) yediğimiz kazık kol gibi oldu (aaaaaaaaaaaahhh) mercedesler ayı doldu (hmmrrr hmmrrr hülya nerde) ilerliyoruz birbirimize dedik ama bana sorsan biz komple boku yedik komple boku yedik yollar çamur vıcık vıcık (hşuyuup kşıyuup hşuup hşuup) herkes birbirine gıcık (ne bakıyorsun lan, hadee hadi bee hadi bakim) utanmak ve ayıp kalktı (aaa aaa baksana aaa) gazeteyi okudum şeyim kalktı (boiiinnngggg) ilerliyoruz birbirimize dedik ama bana sorsan biz komple boku yedik komple boku yedik (solo) ( ne boktan soloydu değil mi) herkes paraya tapıyor (benim benim benim beniim) birbirini kazıklıyor (caart caaart) şahsi menfaat çok ağır bastı (bizi göreceksin kardeşim sonra işin olur) etraf birden yamyamlaştı (hmımhmhm hımhmmhm hmmmmm) namus sanki yok oldu (aah ııh babam geliyor) arabalar otel oldu (uciku ciku ciku) birçok gelinler dikilmiş (ay ay dikkatli ol dikkatli ol ay ay) evvelden hepsi (fjiiit fiyuuuuvvv) aauuuu boku yedik.. bok bok.. bok bok... boku boku boku boku boku boku boku boku yedik ilerliyoruz birbirimize dedik ama bana sorsan biz komple boku yedik komple boku yedik boku boku boku boku bok bok bok boku yedik (hep beraber) boku boku boku boku bok bok bok boku yedik (ya söylesene kardeşim) boku boku boku boku bok bok bok boku yedik (niye söylemiyorsun kardeşim) boku boku boku boku bok bok bok boku yedik (ya ne boktan bir insanmışsın be) sevgiyi saygıyı unutursak mertliği dürüstlüğü unutursak asil kanımızı unutursak hep şeytana uyarsak işte aynen gördüğünüz gibi gayet güzel bir şekilde boku yedik