Hoşgeldiniz!

bokunu çıkarmak

Şakanın Bokunu Çıkaran Testere Şakası 00:55
Şakanın Bokunu Çıkaran Testere Şakası 6.682 izlenme - 1 yıl önce İnsanları korkutmak adına çeşitli maskelerle yada aletlerle hiç ummadığınız anda karşınıza çıkarak size şaka yapan şakacı gençler bu sefer işin bokunu çıkarmışlar. 0.41 DİKKAT
Memede Silikonun Bokunu Çıkaran Kadın 01:40
Memede Silikonun Bokunu Çıkaran Kadın 5.539 izlenme - 3 yıl önce Lacey silikonun bokunu öylesine çıkarmış ki, memeleri kimi zaman bir sehpa olurken karanlık bir odada el fenerini dayadığınızda bir avize bile oluyor neredeyse. Ne diyelim herşeyin fazlası zarar dedikleri kadar var.
Harlem Shake - Seksi Versiyonu 00:30
Harlem Shake - Seksi Versiyonu 2.002 izlenme - 2 yıl önce Nasıl yapsak da işin içine erotizm katarak saçmalasak diyen çiftin çektikleri harlem shake versiyonu. Bir kaç harlem shake videosu daha gelirse bokunu çıkarıcaz hadi gayret arkadaşlar...
Vine Tokadı - Behzat Uygur 00:06
Vine Tokadı - Behzat Uygur 1.229 izlenme - 3 yıl önce Behzat Uygur'da oğluyla birlikte vine olayına girişmiş efenim. yalnız kendisi şaka maka iyi de geçirmiş gibi duruyor oğlana. sen vinelama bence behzat abi bokunu çıkaracan gibi duruyor.
Havai Fişek Gösterisinin Bokunu Çıkarmak 01:34
Havai Fişek Gösterisinin Bokunu Çıkarmak 746 izlenme - 3 yıl önce İtalya'da her yıl düzenlenen bu havai fişek gösterisinde (burayı tamamen attım) dozu kaçırmışlar kontrolü de kaçırmışlar. durumlar ortada, zıbam zıbamm.
Scarface'in Dibine Vuran Polat Alemdar 01:23
Scarface'in Dibine Vuran Polat Alemdar 1.032 izlenme - 2 yıl önce evet balayı bitti ve de polat alemdar diziye geri döndü hem de scarfacein dibine vurarak. gözümüz aydın olsun, bakalım bu yaralar bereler kimeymiş bileler ohaa pardon şarkı kaynadı cümleye, ne zaman geçer ki be toktur, haftaya?
Arap'ların Düğün Eğlencesi 01:33
Arap'ların Düğün Eğlencesi 942 izlenme - 3 yıl önce dünya umrunda olmayan arapların gökyüzünde mermi resitali görsel olarak güzel olsada çok abartılı olmuş.
Harlem Shake - Bikinili ve Köpekli Versiyon 00:30
Harlem Shake - Bikinili ve Köpekli Versiyon 560 izlenme - 3 yıl önce Harlem Shake videolarının bokunun çıkmasına benim de bir katkım olsun istedim. İnce eledim sık dokudum en güzeli bu deyip seçtim. Bu shake de en iyi olan keyfi en yerinde shakeçi köpek bence. Maaşallah ablayla nasıl bir ilişkileri varsa artık hayvan yalıyorda yalıyor.
Hamak Sallamanın Bokunu Çıkarmak 00:59
Hamak Sallamanın Bokunu Çıkarmak 684 izlenme - 3 yıl önce Hamakta sallamanın bokunu çıkardıkları kadar bu olaydan da muazzam keyif alan abinin bu kadar gülmesine ben daha çok şaşırdım, sinirlerimi de bozdu doğrusu.
Kulağıyla Bira İçen Kız 01:52
Kulağıyla Bira İçen Kız 674 izlenme - 3 yıl önce Bugüne kadar neler görmedi ki bu site ahalisi, burnundan sokup ağzından prezervatif çıkaranı mı ararsınız, canlı balık yutanı mı? ama böylesi de çüşşş kategorisinin kralları arasına girer. Çek bir bağyan olan vamp ablamız hem kulağıyla hem de neredeyse fondiple yuvarlamış birayı.
Gol Sevincinin Bokunu Çıkarmak 00:21
Gol Sevincinin Bokunu Çıkarmak 371 izlenme - 2 yıl önce Concacaf Şampiyonlar Ligi maçında Chorrillo'yu 5 - 0 mağlup eden Monterrey'de Angel Reyna Martinez'in 3 - 0 yapan golünden sonra adamlar öyle bir gol sevinci yaşamış ki anlaşılan yemeyip içmeyip bunlara çalışıyor herifler antrenmanlarda.
Canlı Yayında Piknik Yapmak - Esra Erol 03:13
Canlı Yayında Piknik Yapmak - Esra Erol 478 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol canlı yayında ne yapacağını bilememiş yine, bu defa da çay içen stüdyodakiknukları görünce stüdyoda piknik yapmaya karar vermiş. Bu ne rahatlık bu ne samimiyet maşallah Esra hanım yahu.
Çok Alçak Spor Arabası 00:59
Çok Alçak Spor Arabası 338 izlenme - 3 yıl önce Hani spor arabalar alçak olur ya, bu gördüğünüz aracı yapan şahıslarda çok fazla spor bir araç yapalım derken neredeyse yere sıfır bir araç yapmışlar. Çıkardığı gürültüye bakılınca uçacak sanılabilir lakin pek de öyle değil.
Canıma Yetti - Saraykızı 04:28
Canıma Yetti - Saraykızı 187 izlenme - 3 yıl önce Daha zayıf, daha genç, daha güzel bir Saraykızı görüyoruz bu kez. Yıl 2007; Saraykızı henüz siyasi ve dini konulara el atmamış, dizi kritiklerine başlamamış, Çelik bile değişmemişken, sevgili dostlar. Ama hala aynı neşe, hala aynı müzik aşkı ve hala aynı mikrofon. Bir şeylerin aynı olduğunu görmek ne kadar da mutlu ediyor insanı öyle değil mi? Sevgili alkış insanlarından kendilerine yaşattığım bu korkunç dakikalar için özür diliyorum. Bu kaçıncı lan, vazgeç artık! diyenlere ise Saraykızı'ndan geliyor: Tamam. Oldu. Cevaben: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26395/saraykizi---ask-i-memnu-kritigi
3D Animasyonunun Dibine Vurmak - TRT 00:31
3D Animasyonunun Dibine Vurmak - TRT 170 izlenme - 2 yıl önce Tabiri caizse (!) animasyonun dibine vuran trt ramazanla ilgili bir spot yapayım derken olanlar olmuş. Hangisi daha absürd bilemedik, iftar sofrasında bir eskimo mu, ramazan davulcusu penguen mi yoksa sondaki coca cola reklamlarından özenti görüntü mü? İzleyip kararı siz verin. Demek ki neymiş biz Türk tv leri daha pc animasyonlarına, 3d renderlara felan hazır değilmişiz...
Vietnam Tarzı Aşırı Doz Eroin Müdahalesi 01:20
Vietnam Tarzı Aşırı Doz Eroin Müdahalesi 153 izlenme - 3 yıl önce Vietnam'da eroine fazla yüklenmiş bu vatandaşın anladığım kadarıyla kalbi durmuş, ya da öyle zannetmişler. Video kaynağında bir overdose vakası olduğundan başka bir açıklama yok. Ne kadar başarılı olduklarına alkışlar karar versin.
Shaknado - Uçan Köpekbalıkları 01:05
Shaknado - Uçan Köpekbalıkları 97 izlenme - 3 yıl önce TV filmi olarak çekilen 'Sharknado' fantastik içeriği ile izleyenleri şaşırtacak hatta sinemaya küstürecek. Holywood'un bu çalışma ile bence Bolywood'u ekarte etmeye çalışmakta. Çünkü filmde uçan köpekbalıkları ile bir savaş söz konusu.