Hoşgeldiniz!

Bölgesel İncelme Videoları İzle

Bölgesel Zayıflama Sistemi (Günde 8 Programı TV) 12:50
Bölgesel Zayıflama Sistemi (Günde 8 Programı TV) 1.357 izlenme - 5 yıl önce Uzman estetisyen Pervin Dinçer, TV8'de Günde 8 isimli programa katıldı.Detaylı Bilgi için http//www.pervindincer.com
Bölgesel Zayıflama 03:32
Bölgesel Zayıflama 838 izlenme - 6 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
Kilo Verme 03:32
Kilo Verme 309 izlenme - 6 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
saffron gold jel 03:32
saffron gold jel 207 izlenme - 6 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
İncelme 03:32
İncelme 98 izlenme - 6 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
Selülit Nedir ? Tedavi Yöntemleri 14:36
Selülit Nedir ? Tedavi Yöntemleri 123 izlenme - 5 yıl önce
Mezoterapi ile bölgesel incelmede başarı garanti mi? 01:04
Mezoterapi ile bölgesel incelmede başarı garanti mi? 20 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi ile bölgesel incelme tedavisinin başarıya ulaşmasında hastanın diyet yapması da önemli. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
H Yasmin Güzellik Salonu Kartal Güzelliğe Dair Her Şey 00:19
H Yasmin Güzellik Salonu Kartal Güzelliğe Dair Her Şey 28 izlenme - 3 yıl önce Kalıcı Makyaj, Protez Tırnak, Ipek Kirpik, Bölgesel Incelme, lazer Epilasyon gibi kadın kişisel bakım ve güzelliği ile ilgili her yüklü konuda uzman kadromuzda hizmetinizdeyiz 02164885152 www.hyasmin.com
Mezoterapiyle bölgesel incelme uygulamaları ne kadar sürede sonuç verir? 01:36
Mezoterapiyle bölgesel incelme uygulamaları ne kadar sürede sonuç verir? 10 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi bir zayıflama yöntemi değil, ancak uygulanan bölgelerde hızlı incelme sağlıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mezoterapiyle bölgesel incelme uygulamaları nasıl yapılır? 01:56
Mezoterapiyle bölgesel incelme uygulamaları nasıl yapılır? 8 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi ile bölgesel incelme uygulamasında öncelikle problemli bölge tespit ediliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bölgesel incelme ve selülit tedavisi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 02:12
Bölgesel incelme ve selülit tedavisi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 7 izlenme - 2 yıl önce Derinin güçlü ve esnek yapıda olması, kırışık olmaması, diri, canlı ve parlak görünmesi, içindeki bağ dokusu sayesinde olur. Bağ dokusunu oluşturan ana madde kollajen liflerdir. Yaşlanan ciltte kollajen azalmıştı Hedeflenen bölgede kan damarları sinir ve cilde zarar vermeden yağ hücresini parçalayan ve cilt sıkılaşması sağlayan rahat bir uygulamadır. İstenmeyen bölgesel yağlan sıvılaştırarak, vücut tarafından atılması sağlar. Ultrason dalgası, seçilen vücut bölgesinde yağ hücrelerini hedefler ve kan damarı, sinirler gibi çevre dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini kırar. Tedavi sırasında yağ hücre zarları parçalanır. Yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlayan uygulama, yapılan vücut bölgesinde çapta küçülme ve cilt yüzeyinde daha düzgün bir görünüm elde edilir. Uygulaması ağrısızdır. Hastaların çoğu tedaviyi sıcak ve rahatlatıcı derin bir taş masajı olarak tanımlıyor. VShape işlemin özellikle karın, bel, basen ve bacak bölgesindeki yağ hücrelerinin azaltılmasında başarılı. Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman
Mezoterapiyle bölgesel incelmenin diğer yöntemlere göre avantajları neler? 00:58
Mezoterapiyle bölgesel incelmenin diğer yöntemlere göre avantajları neler? 6 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi cerrahi bir yöntem olmadığı için hastaların sosyal hayatını etkilemiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sağlık Kontrolü   16 Temmuz 2016 36:42
Sağlık Kontrolü 16 Temmuz 2016 3 izlenme - 7 ay önce Sağlık Kontrolü’nde bu hafta; Prof. Dr. Levent Oğuzkurt ile varis tedavisi,Uzm. Dr. Makbule Dündar ile ameliyatsız zayıflama, Uzm. Dr. Selda Yıldırım ile güneşten korunma,Ve Op. Dr. Dilek Avşar ile bölgesel incelme yöntemleri masaya yattırıldı.Sağlık Kontrolü’nde bu hafta; varis tedavisi, ameliyatsız zayıflama, güneşten korunma ve bölgesel incelme yöntemleri masaya yatırıldı.