Hoşgeldiniz!

bölgesel incelme

Bölgesel Zayıflama Sistemi (Günde 8 Programı TV) 12:50
Bölgesel Zayıflama Sistemi (Günde 8 Programı TV) 1.434 izlenme - 6 yıl önce Uzman estetisyen Pervin Dinçer, TV8'de Günde 8 isimli programa katıldı.Detaylı Bilgi için http//www.pervindincer.com
Bölgesel Zayıflama 03:32
Bölgesel Zayıflama 839 izlenme - 7 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
Kilo Verme 03:32
Kilo Verme 309 izlenme - 7 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
saffron gold jel 03:32
saffron gold jel 232 izlenme - 7 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
İncelme 03:32
İncelme 98 izlenme - 7 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
Selülit Nedir ? Tedavi Yöntemleri 14:36
Selülit Nedir ? Tedavi Yöntemleri 123 izlenme - 6 yıl önce
Bölgesel İncelme İçin En Çok Hangi Uygulamalar Kullanılıyor? - İşimiz Estetik 18.06.2017 Pazar 30:35
Bölgesel İncelme İçin En Çok Hangi Uygulamalar Kullanılıyor? - İşimiz Estetik 18.06.2017 Pazar 17 izlenme - 11 ay önce Bölgesel incelme için en çok hangi uygulamalar kullanılıyor? Temassız tedaviler nasıl uygulanıyor? Dermotoloji uzmanı Dr. Ali Şahan, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ercan Cihandide ve Kozmetik Jinekolog Dr. Burçin Demirel, İşimiz Estetik'te anlattı.
Bölgesel incelme ve selülit tedavisi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 02:12
Bölgesel incelme ve selülit tedavisi nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 12 izlenme - 3 yıl önce Derinin güçlü ve esnek yapıda olması, kırışık olmaması, diri, canlı ve parlak görünmesi, içindeki bağ dokusu sayesinde olur. Bağ dokusunu oluşturan ana madde kollajen liflerdir. Yaşlanan ciltte kollajen azalmıştı Hedeflenen bölgede kan damarları sinir ve cilde zarar vermeden yağ hücresini parçalayan ve cilt sıkılaşması sağlayan rahat bir uygulamadır. İstenmeyen bölgesel yağlan sıvılaştırarak, vücut tarafından atılması sağlar. Ultrason dalgası, seçilen vücut bölgesinde yağ hücrelerini hedefler ve kan damarı, sinirler gibi çevre dokulara zarar vermeden yağ hücrelerini kırar. Tedavi sırasında yağ hücre zarları parçalanır. Yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlayan uygulama, yapılan vücut bölgesinde çapta küçülme ve cilt yüzeyinde daha düzgün bir görünüm elde edilir. Uygulaması ağrısızdır. Hastaların çoğu tedaviyi sıcak ve rahatlatıcı derin bir taş masajı olarak tanımlıyor. VShape işlemin özellikle karın, bel, basen ve bacak bölgesindeki yağ hücrelerinin azaltılmasında başarılı. Dr. Hüseyin Tırman Medikal Estetik Hekimi Adres: UPHİLL COURT TOWERS Barbaros Mahallesi A1 A Blok Kat:12 D:69 -70 Batı Ataşehir - İstanbul Telefon: 0 216 688 35 87 web: http://www.drhuseyintirman.com/ facebook.com/drhuseyinn twitter.com/drhuseyintirman instagram.com/drhuseyintirman
Sağlık Kontrolü   16 Temmuz 2016 36:42
Sağlık Kontrolü 16 Temmuz 2016 4 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Kontrolü’nde bu hafta; Prof. Dr. Levent Oğuzkurt ile varis tedavisi,Uzm. Dr. Makbule Dündar ile ameliyatsız zayıflama, Uzm. Dr. Selda Yıldırım ile güneşten korunma,Ve Op. Dr. Dilek Avşar ile bölgesel incelme yöntemleri masaya yattırıldı.Sağlık Kontrolü’nde bu hafta; varis tedavisi, ameliyatsız zayıflama, güneşten korunma ve bölgesel incelme yöntemleri masaya yatırıldı.