Hoşgeldiniz!

Bölgesel Zayıflama Videoları İzle

Karın Kasları Hareketlerı 02:36
Karın Kasları Hareketlerı 53.735 izlenme - 9 yıl önce milli sporcu kaan berberoğlu ile karın kasları ve mekik çekme
Göbek Yağlarını Eriten Çay 01:45
Göbek Yağlarını Eriten Çay 1.152 izlenme - 4 yıl önce Göbek Yağlarını Eriten Çay
Bölgesel Zayıflamada Kalça Eritme Hareketleri 02:11
Bölgesel Zayıflamada Kalça Eritme Hareketleri 44 izlenme - 3 ay önce Bölgesel Zayıflamada Kalça Eritme Hareketleri Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Soğuk Lipoliz Nedir ? (Dondurarak Zayıflama) 01:19
Soğuk Lipoliz Nedir ? (Dondurarak Zayıflama) 832 izlenme - 5 yıl önce
Mehmet Öz Zayıflama Egzersizleri Bölgesel Zayıflama Hareketleri Zayıflatan Egzersizler 02:44
Mehmet Öz Zayıflama Egzersizleri Bölgesel Zayıflama Hareketleri Zayıflatan Egzersizler 16 izlenme - 2 ay önce Sizlerde fazla kilolarınızdan ve yağlarınızdan zahmetsizce kurtulmak aynı zamanda formunuzu korumak istiyorsanız lida zayıflama hapı her zaman yardımcınız olacaktır. Lida, Lida zayıflama hapı, Lida ile zayıflama, Hızlı zayıflama, Kilo verme, Lida ile kilo verme
Kilo Verme 03:32
Kilo Verme 309 izlenme - 6 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
Roos Davin 03:09
Roos Davin 77 izlenme - 1 yıl önce Roos Davin Estetik ve Güzellik Merkezi Merkezimizde, Yeni nesil epilasyon, Diyot lazer, Cilt bakımı, Dermapen, Dermaroller, Kaş Kontür, Dudak dolgu, Dolgu, Botox, Örümcek Ağ, PRP, Selülit tedavi, Akne Tedavi, Bölgesel zayıflama, Zayıflama, Pasif Jimlastik, Refleksoloji, Vücut Peeling, Ozon Terapi, Leke tedavi, Yosun Tedavi, Dr.Spiller kürleri, Genesys kürleri, Somon aşısı, Saç mezoterapi uygulamaları yapılmaktadır.
saffron gold jel 03:32
saffron gold jel 207 izlenme - 6 yıl önce hollywood ünlülerinin incelme formülü sayesinde sizlerde zayıflığınıza ve güzelliğinize kavuşabileceksiniz.
Radyofrekansla Bölgesel Zayıflama Uygulaması Ne Kadar Sürede Sonuç Verir? 00:32
Radyofrekansla Bölgesel Zayıflama Uygulaması Ne Kadar Sürede Sonuç Verir? 50 izlenme - 2 yıl önce Radyofrekans yöntemiyle bölgesel zayıflama işlemiyle haftada iki günlük uygulamayla yani altı veya 10 seansta sonuç alınabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lipoliz Ve Selülit Mezoterapisi 00:29
Lipoliz Ve Selülit Mezoterapisi 52 izlenme - 2 yıl önce Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde uygulanan bitkisel kokteyller yağ hücrelerini hem hacim hem de sayıca azaltır. Bu sayede bölgesel incelme ve sıkılaşma mümkün olur
Bölgesel zayıflama uygulamalarında kullanılan yöntemler nelerdir? 00:41
Bölgesel zayıflama uygulamalarında kullanılan yöntemler nelerdir? 20 izlenme - 2 yıl önce Bölgesel zayıflamada LPG, kavitasyon gibi geçici yöntemler vardır. Kalıcı çözüm için liposuction uygulanabilir.
Bölgesel zayıflama nedir? 00:39
Bölgesel zayıflama nedir? 12 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut bölgesel zayıflamayı anlatıyor.
Akustik Dalga Tedavisi Selülit Ve Bölgesel Zayıflamada Nasıl Uygulanır? 01:01
Akustik Dalga Tedavisi Selülit Ve Bölgesel Zayıflamada Nasıl Uygulanır? 7 izlenme - 2 yıl önce Akustik dalga tedavisi yapılırken muayene eden profesyonel dalgaların ne kadar gönderileceğine karar verip dalgaları göndermeye başlar. Böylece selülite neden olan yağ dokusunun geriye çekilmesi sağlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."