Hoşgeldiniz!

bolivar

Santos 8 - 0 Bolivar (Maçın Yıldızı Neymar) 07:55
Santos 8 - 0 Bolivar (Maçın Yıldızı Neymar) 4.924 izlenme - 6 yıl önce Santos 8 x 0 Bolivar (Maçın Yıldızı Neymar)
Kaleden Kaleye Gol Atan Bolivar Kalecisi 01:18
Kaleden Kaleye Gol Atan Bolivar Kalecisi 1.868 izlenme - 1 yıl önce Bolivya Ligi'nde Bolivar ile San Jose arasında oynanan müsabakada Bolivar'ın kalecisi Matias Dituro kullandığı degajla kaleden kaleye gol attı.
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 01:04
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 936 izlenme - 3 yıl önce Bolivar ile Wilstermann arasında oynanan Bolivya Ligi maçı sırasında konuk ekipten futbolcu Jose Carlos Barba hakemi kandırmaya çalıştı.
Son dakikada füze yolladı! 00:51
Son dakikada füze yolladı! 1.063 izlenme - 4 yıl önce Copa Libertadores Çeyrek Final ilk maçında deplasmanda Lanus ile karşılaşan Bolivar, 90.dakikada bulduğu golle sahadan 1-1'lik beraberlikle ayrılırken Bolivar forması giyen William Ferreira mükemmel bir gole imza attı.
Boğa Festivali Kanlı Bitti: 2 Ölü 01:19
Boğa Festivali Kanlı Bitti: 2 Ölü 799 izlenme - 5 yıl önce Http://youp.tv - Bolivar Kentinde Düzenlenen Etkinlikte Boğaların Darbelerine Maruz Kalan 2 Kişi Öldü, 15 Kişi de Yaralandı.
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 04:25
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 506 izlenme - 3 yıl önce Futbol Federasyonu'nun maç takviminde değişiklik yapmamasına tepki gösteren Universitario de Sucra takımı, Bolivar ile oynadığı lig karşılaşmasına kasten 7 oyuncuyla çıktı. Protestocu takım, 4 kişi eksik oynadığı maçın henüz 7. dakikasında 2-0 yenik duruma düştü. 12. dakikada da bir oyuncu sakatlanınca takım 6 kişi kaldı ve FIFA kuralları gereği karşılaşma sona erdirildi. Müsabakanın skoru 3-0 Bolivar ekibi lehine tescil edildi.
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 01:04
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 130 izlenme - 3 yıl önce Bolivar ile Wilstermann arasında oynanan Bolivya Ligi maçı sırasında konuk ekipten futbolcu Jose Carlos Barba hakemi kandırmaya çalıştı.
San Lorenzo 5 - 0 Bolivar | Maç Özeti (23.07.2014) 05:54
San Lorenzo 5 - 0 Bolivar | Maç Özeti (23.07.2014) 128 izlenme - 4 yıl önce Copa Libertadores Yarı Final İlk Maçında Sahasında Bolivar'ı Konuk Eden San Lorenzo, Maçı 5-0 Kazanarak İlk Maçtan İşini Sağlama Aldı...
Yarım Kalan Mucize  – Teaser 00:22
Yarım Kalan Mucize – Teaser 281 izlenme - 5 yıl önce 1940’lı yıllar… 2. Dünya Savaşı atmosferinde, Anadolu’da açlık ve sefaletin doruğa çıktığı zamanlar… Nahide, acımasız koşulları yaşayan fakat yaşadıklarının bilincinde olmayan zavallı kızlardan biridir. Kendinden yaşça bir hayli büyük toprak ağasıyla evlendirilmek istenen en yakın arkadaşının intihar etmesi Nahide’nin zihninde onarılmaz yaralar açar. Bu olay üzerine ilkokul öğretmeni onun bu yazgıyı değiştirmesini ister. Bunun en iyi yolu Nahide’nin Köy Enstitüsü’ne gitmesidir. İşler düşünüldüğü gibi kolay olmayacaktır. Babasının yaklaşımı ve feodalitenin baskısı Nahide’yi bir uçurumun kenarına sürükler. Nahide kararlıdır; okula gidecektir. Erkek kılığında köyünden kaçıp, okula gitme çabası aslında Anadolu’da yeni bir eğitim seferberliğinin habercisidir.
Bolivar kalecisi Matias Dituro, Degajla Kaleden Kaleye Gol Attı 01:03
Bolivar kalecisi Matias Dituro, Degajla Kaleden Kaleye Gol Attı 25 izlenme - 1 yıl önce Bolivya Ligi'nde Bolivar ile San Jose arasında oynanan müsabakada Bolivar'ın kalecisi Matias Dituro kullandığı degajla kaleden kaleye gol attı.
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 04:25
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 31 izlenme - 3 yıl önce Futbol Federasyonu'nun maç takviminde değişiklik yapmamasına tepki gösteren Universitario de Sucra takımı, Bolivar ile oynadığı lig karşılaşmasına kasten 7 oyuncuyla çıktı. Protestocu takım, 4 kişi eksik oynadığı maçın henüz 7. dakikasında 2-0 yenik duruma düştü. 12. dakikada da bir oyuncu sakatlanınca takım 6 kişi kaldı ve FIFA kuralları gereği karşılaşma sona erdirildi. Müsabakanın skoru 3-0 Bolivar ekibi lehine tescil edildi.
Yeşil Sahada Tiyatro Yaptı Ama... 00:53
Yeşil Sahada Tiyatro Yaptı Ama... 27 izlenme - 3 yıl önce Bolivya'da Bolivar ile Wilstermann arasında oynanan maçta Wilstermann forması giyen Jose Carlos Barba, hakemi aldatmak için çok uğraştıysa da başaramadı...
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 04:25
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 9 izlenme - 3 yıl önce Futbol Federasyonu'nun maç takviminde değişiklik yapmamasına tepki gösteren Universitario de Sucra takımı, Bolivar ile oynadığı lig karşılaşmasına kasten 7 oyuncuyla çıktı. Protestocu takım, 4 kişi eksik oynadığı maçın henüz 7. dakikasında 2-0 yenik duruma düştü. 12. dakikada da bir oyuncu sakatlanınca takım 6 kişi kaldı ve FIFA kuralları gereği karşılaşma sona erdirildi. Müsabakanın skoru 3-0 Bolivar ekibi lehine tescil edildi.