Hoşgeldiniz!

Bolivar Videoları İzle

Santos 8 - 0 Bolivar (Maçın Yıldızı Neymar) 07:55
Santos 8 - 0 Bolivar (Maçın Yıldızı Neymar) 4.922 izlenme - 5 yıl önce Santos 8 x 0 Bolivar (Maçın Yıldızı Neymar)
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 01:04
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 933 izlenme - 2 yıl önce Bolivar ile Wilstermann arasında oynanan Bolivya Ligi maçı sırasında konuk ekipten futbolcu Jose Carlos Barba hakemi kandırmaya çalıştı.
Son dakikada füze yolladı! 00:51
Son dakikada füze yolladı! 1.060 izlenme - 3 yıl önce Copa Libertadores Çeyrek Final ilk maçında deplasmanda Lanus ile karşılaşan Bolivar, 90.dakikada bulduğu golle sahadan 1-1'lik beraberlikle ayrılırken Bolivar forması giyen William Ferreira mükemmel bir gole imza attı.
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 04:25
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 505 izlenme - 2 yıl önce Futbol Federasyonu'nun maç takviminde değişiklik yapmamasına tepki gösteren Universitario de Sucra takımı, Bolivar ile oynadığı lig karşılaşmasına kasten 7 oyuncuyla çıktı. Protestocu takım, 4 kişi eksik oynadığı maçın henüz 7. dakikasında 2-0 yenik duruma düştü. 12. dakikada da bir oyuncu sakatlanınca takım 6 kişi kaldı ve FIFA kuralları gereği karşılaşma sona erdirildi. Müsabakanın skoru 3-0 Bolivar ekibi lehine tescil edildi.
Boğa Festivali Kanlı Bitti: 2 Ölü 01:19
Boğa Festivali Kanlı Bitti: 2 Ölü 791 izlenme - 4 yıl önce Http://youp.tv - Bolivar Kentinde Düzenlenen Etkinlikte Boğaların Darbelerine Maruz Kalan 2 Kişi Öldü, 15 Kişi de Yaralandı.
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 01:04
Suratına Top Çarptı, Tepkiyi Geç Verdi! 130 izlenme - 2 yıl önce Bolivar ile Wilstermann arasında oynanan Bolivya Ligi maçı sırasında konuk ekipten futbolcu Jose Carlos Barba hakemi kandırmaya çalıştı.
San Lorenzo 5 - 0 Bolivar | Maç Özeti (23.07.2014) 05:54
San Lorenzo 5 - 0 Bolivar | Maç Özeti (23.07.2014) 127 izlenme - 3 yıl önce Copa Libertadores Yarı Final İlk Maçında Sahasında Bolivar'ı Konuk Eden San Lorenzo, Maçı 5-0 Kazanarak İlk Maçtan İşini Sağlama Aldı...
Yarım Kalan Mucize  – Teaser 00:22
Yarım Kalan Mucize – Teaser 249 izlenme - 4 yıl önce 1940’lı yıllar… 2. Dünya Savaşı atmosferinde, Anadolu’da açlık ve sefaletin doruğa çıktığı zamanlar… Nahide, acımasız koşulları yaşayan fakat yaşadıklarının bilincinde olmayan zavallı kızlardan biridir. Kendinden yaşça bir hayli büyük toprak ağasıyla evlendirilmek istenen en yakın arkadaşının intihar etmesi Nahide’nin zihninde onarılmaz yaralar açar. Bu olay üzerine ilkokul öğretmeni onun bu yazgıyı değiştirmesini ister. Bunun en iyi yolu Nahide’nin Köy Enstitüsü’ne gitmesidir. İşler düşünüldüğü gibi kolay olmayacaktır. Babasının yaklaşımı ve feodalitenin baskısı Nahide’yi bir uçurumun kenarına sürükler. Nahide kararlıdır; okula gidecektir. Erkek kılığında köyünden kaçıp, okula gitme çabası aslında Anadolu’da yeni bir eğitim seferberliğinin habercisidir.
50 Metreden Efsane Gol! 01:16
50 Metreden Efsane Gol! 40 izlenme - 2 yıl önce Bolivya Ligi’nde Bolivar ile Universitario takımları arasında oynanan ve 2-2 sonuçlanan maçta, yeşil sahalarda ender görülen bir gol atıldı. Bolivar’ın 34 yaşındaki orta saha oyuncusu Jose Luis Capdevile, yaklaşık 50 metreden gol attı.
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 04:25
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 31 izlenme - 2 yıl önce Futbol Federasyonu'nun maç takviminde değişiklik yapmamasına tepki gösteren Universitario de Sucra takımı, Bolivar ile oynadığı lig karşılaşmasına kasten 7 oyuncuyla çıktı. Protestocu takım, 4 kişi eksik oynadığı maçın henüz 7. dakikasında 2-0 yenik duruma düştü. 12. dakikada da bir oyuncu sakatlanınca takım 6 kişi kaldı ve FIFA kuralları gereği karşılaşma sona erdirildi. Müsabakanın skoru 3-0 Bolivar ekibi lehine tescil edildi.
Yeşil Sahada Tiyatro Yaptı Ama... 00:53
Yeşil Sahada Tiyatro Yaptı Ama... 27 izlenme - 2 yıl önce Bolivya'da Bolivar ile Wilstermann arasında oynanan maçta Wilstermann forması giyen Jose Carlos Barba, hakemi aldatmak için çok uğraştıysa da başaramadı...
 Bolivya'da rövaşatayla harika aşırtma golü 00:55
Bolivya'da rövaşatayla harika aşırtma golü 23 izlenme - 4 yıl önce Bolivar ile Blooming arasında oynanan Bolivya 1. Lig maçında Bolivar forması giyen William Ferreira, rövaşatayla harika bir aşırtma golüne imza attı.
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 04:25
Futbolda görülmemiş protesto... Bu bir ilk! 9 izlenme - 2 yıl önce Futbol Federasyonu'nun maç takviminde değişiklik yapmamasına tepki gösteren Universitario de Sucra takımı, Bolivar ile oynadığı lig karşılaşmasına kasten 7 oyuncuyla çıktı. Protestocu takım, 4 kişi eksik oynadığı maçın henüz 7. dakikasında 2-0 yenik duruma düştü. 12. dakikada da bir oyuncu sakatlanınca takım 6 kişi kaldı ve FIFA kuralları gereği karşılaşma sona erdirildi. Müsabakanın skoru 3-0 Bolivar ekibi lehine tescil edildi.