Hoşgeldiniz!

bölmek

Youtube Altın Play Butonun İçinde Ne Var? (1 Milyon Abone) - Ahmet Aga 07:23
Youtube Altın Play Butonun İçinde Ne Var? (1 Milyon Abone) - Ahmet Aga 3.657 izlenme - 1 yıl önce ABONE OL: http://goo.gl/wcwC5x Tişörtlerimiz: https://goo.gl/NMCYQt ? Diğer Videolarım : https://goo.gl/bW6Q66 ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek için KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ? ----------------------------------------------------------------------------------------- ? İletişim Bilgileri İnstagram https://goo.gl/45MFd8 Facebook Sayfamız https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ Mail Adresim agaofficial@hotmail.com
Alparslan Türkeş - Kürtce Eğitim Hakkinda 08:16
Alparslan Türkeş - Kürtce Eğitim Hakkinda 2.183 izlenme - 3 yıl önce Kandil, İmralı ve Ankara üçgeninde uzun süredir devam eden müzakereler sonucu, AKP Hükümeti'nin hazırlayıp meclise sunduğu "Demokratikleşme Paketi" gündemi meşgul ederken; MHP eski Genel Başkanı rahmetli Alparslan Türkeş'in yıllar önce yaptığı konuşmasından Kürtçe eğitim hakkındaki görüşlerini izliyoruz.
Kim Attı Bu Oku? Olmaz Böyle Şey! - Tarkan 00:52
Kim Attı Bu Oku? Olmaz Böyle Şey! - Tarkan 458 izlenme - 3 yıl önce Tarkan, Mars'ın Kılıcı filminden alınmış bir sahnedir. Yağız ve güçlü türk kahramanı Tarkan nice keskin nişancılara parmak ısırtacak, atışını yapacaktır. Bir oku ortadan ikiye bölmek ancak onun gerçekleştirebileceği bir ustalıktır.
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 01:07
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 473 izlenme - 3 yıl önce Lamborghini'nin Aventador modeli bir araç New York'ta kaza yapıyor. Kazanın etkisiyle araç ikiye bölünüyor. O değil de o nasıl bir kaza arkadaş bildiğin arabaya çelme takıp 2'ye bölmüş diğer araç.
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 01:26
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 624 izlenme - 3 yıl önce Şu ana kadar aklınızdaki tüm örümcek adam figürlerini ve tasvirlerini unutun desem çok abartmış olmam sanırım. Japonya semt pazarından alınmış bir adet arkadan fermüarlı, çin malı örümcek adam giysisiyle, örümcekmobili ve örümceksikletiyle sabahtan akşama dolanan, bilim adamlarını ağır makineli silahlarıyla tarayan, robotlarıyla power rangers çakması yaratıklarla kapışan ama örümcek adamı örümcek adam yapan ağ atması, binalara tırmanması gibi özelliklerinden hiç birini göremediğimiz çekik gözlü örümcek adamımız japonyadaki kötü adamlara göz dağı niteliğindeki bu küçük trailer'i piyasaya sürmüş bulunmaktadır.
Herkesin önünde insanları ikiye böldü! 03:36
Herkesin önünde insanları ikiye böldü! 317 izlenme - 4 yıl önce Dünyaca ünlü illüzyonist Criss Angel'ın bir parkta gönüllü insanlarla yaptığı gösteri izleyenleri şoka soktu.
Karısından Boşanan Adam Tüm Eşyaları İkiye Böldü 01:35
Karısından Boşanan Adam Tüm Eşyaları İkiye Böldü 137 izlenme - 3 yıl önce Alman vatandaşı olan birinin "der juli" kullanıcı adıyla eBay'e koyduğu yarım cihaz ve eşya satışları dünyada bir anda yankı uyandırdı. Sevgili ve eş durumlarında karşı cinsteki hayat arkadaşımız artık kalbimizin, ömürümüzün yarısı gibi düşünülür. Bir elmanın iki yarısı yakıştırılması yapılan çiftler ayrılınca da bir yarısını kaybetmiş olurlar. İşte buna bomba bir gönderme yapan bir Alman vatandaşı karısı ile ayrılınca evindeki tüm eşyaları ikiye bölüp eBay'de satışa sundu. (Hatbi harbi bölmüş yani adam) iPhone, MacBook Pro ve HD TV gibi fiyatları da oldukça yüksek olan cihazları çatır çatır kesen bu adam tahminimizce "Sen gittiysen herşeyim yarım" olayını fazla abartmış. Sonuç olarak ciddi ciddi bu işlemi yapan arkadaş ayrıca, yatak, sandalyeler, bisiklet gibi birçok eşyayı da bu bölüp satma işlemine dahil etmiş. Eğer yarım da olsa alınır dediğiniz bir ürün varsa buradaki bağlantıdan eBay Almanya hesabına gidebilir, ürünlere göz atıp dilerseniz teklif verebilirsiniz. Yalnız bu eleman yakında evi de ikiye bölüp satışa çıkartacak diye çekinmedim değil, çünkü asıl olarak o evi paylaşmıştı eski eşiyle. Bakalım o kadar ciddi bir manyaklık yapacak mı. Son olarak "Nasıl bölebildi yav bunları?" diye bir soru geçtiyse kafanızdan aşağıda videosu da bulunmakta. "Laura İçin" adı taşıyan videodan bunları yaptırtan kadının adının Laura olduğunu anlamaktayız. (Ne yaptın bacım sen? Ya kendini de ikiye bölmeye kalkarsa bu adam?)
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 02:46
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 257 izlenme - 3 yıl önce Çoğunlukla mobil platformları kasıp kavuran Angry Birds kadar ünlü bir yapımın gerçek hayatta nasıl olabileceğini izliyoruz. Yakın zamanda AngryBirds'den ve hemen ardından hayvan haklarından atak bekliyoruz. İyi seyirler.
Iğdır'a Berlin Duvarı Örmek 01:21
Iğdır'a Berlin Duvarı Örmek 144 izlenme - 3 yıl önce Yıllar önce Almanya'yı ikiye bölen ve yıkılan Berlin Duvarı'ndan sonra bir benzeri Iğdır'da yaşayan 80 yaşındaki Şerife Abla tarafından istimlaktan hakkını alamadığı için örülmüştür.
leatherım 00:22
leatherım 161 izlenme - 8 yıl önce frag yapmayı düşündüğüm mercanım
Otomobili İkiye Bölüp Gezdiler 02:16
Otomobili İkiye Bölüp Gezdiler 34 izlenme - 3 yıl önce Romanya'da otomobili ikiye bölen kafadarla bir de yarım araçla gezmeye kalkınca ortaya komik görüntüler çıktı.
Süperfan Keser, Eser... 01:30
Süperfan Keser, Eser... 44 izlenme - 3 yıl önce O bir muhbirdi, başka bir deyişle jurnalist. Sonu ise serinleten bir şekilde gelecektir. Hem serinleten hem de parçalama, kesme, doğrama yapabilen süperfan'la. Ürünümüzü seçkin mağaza ve marketlerde bulabilirsiniz.
Finale 2011 Nota Triole üçleme Müzikte Triole üçleme Nasıl Yapılır Nota yazım Aykut öğretmen 00:35
Finale 2011 Nota Triole üçleme Müzikte Triole üçleme Nasıl Yapılır Nota yazım Aykut öğretmen 2 izlenme - 2 ay önce Finale 2011 Nota Triole üçleme Müzikte Triole üçleme Nasıl Yapılır Nota yazım Programı Aykut öğretmen aykut ilter öğretmen,müzik ve eğitim,triole,üçleme,1 vuruşu 3 eşit parçaya bölmek,tuplet Yeni videolardan haberdar olun ABONE OLUN. Emeğe Saygı Çerçevesinde Videoyu Beğenip Paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızla destek olursanız katkı sağlamış olursunuz. Müzik Malzemeleri ile ilgili özel sitemden dan tüm müzik malzemelerini inceleyebilirsiniz. Bana telefon ile ulaşabilirsiniz. Triole: Üçleme. Bir vuruşun üç eşit zamana bölünmesi. TRİOLE ÜÇLEME: Müzik notaları yazarken üçleme triole yapacaksanız yapmanız gereken şey triole yapacağınız 3 notanın en solunda ki notanın kaçlık olduğuna bakın 4 lük 8 lük nota ise mouse ucunu o birimde ki notaya getirin yukarıda notaların olduğu palete gelerek 3 leme ikonuna geliniz TUPLET yazar klikleyin ve sol baştaki notanın tam üzerine klikleyin görünüm olarak 3 rakamı yazacak olup duyum olarakta triole yani üçleme olarak duyarsınız. Triole müzik notalarında 1 vuruşu 3 eşit parçaya bölmektir trio ise 3 enstrüman 3 solist ten oluşan üçlü gruptur karıştırmayınız.
Erdi Gören -  Aslan Ve Leş 09:36
Erdi Gören - Aslan Ve Leş 24 izlenme - 4 yıl önce Ezanıma Dil Uzatana, bayrağıma El Uzatana, vatanımı Bölmek İsteyene, yaşama Hakkı Tanınmaz Asla...! şehid Olmuş Şehid,bu Ne Mukaddes Makam... bizim Aslanlar Şehit.! siz Kanı Bozuklar Leştir Leş...! "aslanları Cennetler Bekler... leşleri Cehennem Paklar..." vatan Sağolun... söz & Yorum:erdi Gören "aslan Ve Leş" 25.09.2011 15:35
Suudi Arabistanı Bölmek İçin Hazırlık Yapılıyor 00:55
Suudi Arabistanı Bölmek İçin Hazırlık Yapılıyor 1 izlenme - 11 ay önce Suudi Arabistanı bölmek için hazırlık yapılıyor.