Hoşgeldiniz!

bölmek

Alparslan Türkeş - Kürtce Eğitim Hakkinda 08:16
Alparslan Türkeş - Kürtce Eğitim Hakkinda 1.952 izlenme - 2 yıl önce Kandil, İmralı ve Ankara üçgeninde uzun süredir devam eden müzakereler sonucu, AKP Hükümeti'nin hazırlayıp meclise sunduğu "Demokratikleşme Paketi" gündemi meşgul ederken; MHP eski Genel Başkanı rahmetli Alparslan Türkeş'in yıllar önce yaptığı konuşmasından Kürtçe eğitim hakkındaki görüşlerini izliyoruz.
Kim Attı Bu Oku? Olmaz Böyle Şey! - Tarkan 00:52
Kim Attı Bu Oku? Olmaz Böyle Şey! - Tarkan 299 izlenme - 2 yıl önce Tarkan, Mars'ın Kılıcı filminden alınmış bir sahnedir. Yağız ve güçlü türk kahramanı Tarkan nice keskin nişancılara parmak ısırtacak, atışını yapacaktır. Bir oku ortadan ikiye bölmek ancak onun gerçekleştirebileceği bir ustalıktır.
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 01:26
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 548 izlenme - 2 yıl önce Şu ana kadar aklınızdaki tüm örümcek adam figürlerini ve tasvirlerini unutun desem çok abartmış olmam sanırım. Japonya semt pazarından alınmış bir adet arkadan fermüarlı, çin malı örümcek adam giysisiyle, örümcekmobili ve örümceksikletiyle sabahtan akşama dolanan, bilim adamlarını ağır makineli silahlarıyla tarayan, robotlarıyla power rangers çakması yaratıklarla kapışan ama örümcek adamı örümcek adam yapan ağ atması, binalara tırmanması gibi özelliklerinden hiç birini göremediğimiz çekik gözlü örümcek adamımız japonyadaki kötü adamlara göz dağı niteliğindeki bu küçük trailer'i piyasaya sürmüş bulunmaktadır.
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 01:07
Lamborghini'ye Çelme Takıp İkiye Bölmek 358 izlenme - 2 yıl önce Lamborghini'nin Aventador modeli bir araç New York'ta kaza yapıyor. Kazanın etkisiyle araç ikiye bölünüyor. O değil de o nasıl bir kaza arkadaş bildiğin arabaya çelme takıp 2'ye bölmüş diğer araç.
Karısından Boşanan Adam Tüm Eşyaları İkiye Böldü 01:35
Karısından Boşanan Adam Tüm Eşyaları İkiye Böldü 110 izlenme - 1 yıl önce Alman vatandaşı olan birinin "der juli" kullanıcı adıyla eBay'e koyduğu yarım cihaz ve eşya satışları dünyada bir anda yankı uyandırdı. Sevgili ve eş durumlarında karşı cinsteki hayat arkadaşımız artık kalbimizin, ömürümüzün yarısı gibi düşünülür. Bir elmanın iki yarısı yakıştırılması yapılan çiftler ayrılınca da bir yarısını kaybetmiş olurlar. İşte buna bomba bir gönderme yapan bir Alman vatandaşı karısı ile ayrılınca evindeki tüm eşyaları ikiye bölüp eBay'de satışa sundu. (Hatbi harbi bölmüş yani adam) iPhone, MacBook Pro ve HD TV gibi fiyatları da oldukça yüksek olan cihazları çatır çatır kesen bu adam tahminimizce "Sen gittiysen herşeyim yarım" olayını fazla abartmış. Sonuç olarak ciddi ciddi bu işlemi yapan arkadaş ayrıca, yatak, sandalyeler, bisiklet gibi birçok eşyayı da bu bölüp satma işlemine dahil etmiş. Eğer yarım da olsa alınır dediğiniz bir ürün varsa buradaki bağlantıdan eBay Almanya hesabına gidebilir, ürünlere göz atıp dilerseniz teklif verebilirsiniz. Yalnız bu eleman yakında evi de ikiye bölüp satışa çıkartacak diye çekinmedim değil, çünkü asıl olarak o evi paylaşmıştı eski eşiyle. Bakalım o kadar ciddi bir manyaklık yapacak mı. Son olarak "Nasıl bölebildi yav bunları?" diye bir soru geçtiyse kafanızdan aşağıda videosu da bulunmakta. "Laura İçin" adı taşıyan videodan bunları yaptırtan kadının adının Laura olduğunu anlamaktayız. (Ne yaptın bacım sen? Ya kendini de ikiye bölmeye kalkarsa bu adam?)
Herkesin önünde insanları ikiye böldü! 03:36
Herkesin önünde insanları ikiye böldü! 299 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü illüzyonist Criss Angel'ın bir parkta gönüllü insanlarla yaptığı gösteri izleyenleri şoka soktu.
Iğdır'a Berlin Duvarı Örmek 01:21
Iğdır'a Berlin Duvarı Örmek 123 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce Almanya'yı ikiye bölen ve yıkılan Berlin Duvarı'ndan sonra bir benzeri Iğdır'da yaşayan 80 yaşındaki Şerife Abla tarafından istimlaktan hakkını alamadığı için örülmüştür.
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 02:46
Gerçek Hayatta Fruit Ninja 113 izlenme - 2 yıl önce Çoğunlukla mobil platformları kasıp kavuran Angry Birds kadar ünlü bir yapımın gerçek hayatta nasıl olabileceğini izliyoruz. Yakın zamanda AngryBirds'den ve hemen ardından hayvan haklarından atak bekliyoruz. İyi seyirler.
leatherım 00:22
leatherım 161 izlenme - 7 yıl önce frag yapmayı düşündüğüm mercanım
Otomobili İkiye Bölüp Gezdiler 02:16
Otomobili İkiye Bölüp Gezdiler 30 izlenme - 2 yıl önce Romanya'da otomobili ikiye bölen kafadarla bir de yarım araçla gezmeye kalkınca ortaya komik görüntüler çıktı.
Katillere af çıkaran ve ülkeyi bölmek isteyenler haysiyet yoksunudur ilk olarak polis buna karşı çık 04:56
Katillere af çıkaran ve ülkeyi bölmek isteyenler haysiyet yoksunudur ilk olarak polis buna karşı çık 19 izlenme - 1 yıl önce Katillere af çıkaran ve ülkeyi bölmek isteyenler haysiyet yoksunudur ilk olarak polis buna karşı çıkar Adnan Oktar’ın 14 Şubat 2015 tarihli A9 TV Hoşsohbetler röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Süperfan Keser, Eser... 01:30
Süperfan Keser, Eser... 29 izlenme - 2 yıl önce O bir muhbirdi, başka bir deyişle jurnalist. Sonu ise serinleten bir şekilde gelecektir. Hem serinleten hem de parçalama, kesme, doğrama yapabilen süperfan'la. Ürünümüzü seçkin mağaza ve marketlerde bulabilirsiniz.
Amerika Derin Devleti Türkiye’yi Bölmeye Kalkarsa Batar 11:58
Amerika Derin Devleti Türkiye’yi Bölmeye Kalkarsa Batar 25 izlenme - 2 yıl önce Amerika Derin Devleti Türkiye’yi bölmeye kalkarsa batar. Adnan Oktar’ın 25 Kasım 2014 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Türkiye’yi bölmek isteyenin karşısına ilk önce polis ve asker sonrada halk çıkar. Türk polisi şu an 06:24
Türkiye’yi bölmek isteyenin karşısına ilk önce polis ve asker sonrada halk çıkar. Türk polisi şu an 11 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’yi bölmek isteyenin karşısına ilk önce polis ve asker sonrada halk çıkar. Türk polisi şu an tetikte.
Erdi Gören -  Aslan Ve Leş 09:36
Erdi Gören - Aslan Ve Leş 22 izlenme - 2 yıl önce Ezanıma Dil Uzatana, bayrağıma El Uzatana, vatanımı Bölmek İsteyene, yaşama Hakkı Tanınmaz Asla...! şehid Olmuş Şehid,bu Ne Mukaddes Makam... bizim Aslanlar Şehit.! siz Kanı Bozuklar Leştir Leş...! "aslanları Cennetler Bekler... leşleri Cehennem Paklar..." vatan Sağolun... söz & Yorum:erdi Gören "aslan Ve Leş" 25.09.2011 15:35